Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ołki dołkiii

Jolanta Pieńkowska z Dzień Dobry TVN....

Polecane posty

Gość mamuśkaMałejZuzi
popieram opcje wyrzucenia tej pani z telewizji!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrin
Sadze,ze pani Pienkowska zbyt wysoko nosi glowę,robi z siebie wielką dame!Czy moze jej ktoś to w końcu powiedzieć!!!Najlepszy duet według mnie to pan Prokop i pani Wellman są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhhy
Wellman i Prokop to świetni prowadzący, aż się chce oglądać poranny program, kiedy występują. Pieńkowska natomiast, to totalne nieporozumienie! Usuńcie ją z Dzień Dobry TVN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mi kaktus rośnie
jest zbyt wpływowa, nie zwolnią jej, chyba, że ją mąż zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhhy
jeszcze jedno - szkoda, że gość występujący w duecie z Pieńkowską nie jest mistrzem ciętej riposty :) Mógłby kiedyś na antenie zwrócić jej uwagę, że nie wchodzi się w slowo i nie przerywa rozmówcy. Biedny nie moze nigdy dokończyć zdania, bo Pieńkowska się wetnie i wygłosi swoje mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiripi
skoro jej nie zwolnią, to niech chociaż podstaw kultury osobistej nauczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pieńkowska to nic Wellman to dopiero wkurza, nie trawie babska i szkoda ze taki Prokop sie marnuje przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Cat
Pieńkowska musi być dobra w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trawię Pieńkowskiej bo trochę przypomina mi moją byłą żonę :) poza tym nie trawię w ogóle TVN to 24godzinna reklama nie tylko reklama reklam ale ciągła promocja wszystkiego. Byle serial pokazuje jak żyć, co jeść, co robić, z kim robić a w tle sponsorzy którzy za tym stoją. Generalnie w ogóle nie oglądam TV. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhooq
myślałam, że tylko ja jej nie lubię. :) ulżyło mi, babsko jest tak wkurzające... myśli, że wszystkie rozumy pozjadala... i te uszczypliwe komentarze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie denerwuje to
że jak w DDTVN są jakieś zagraniczne gwiazdy to ona leci sama przeprowadzać wywiady, tak jak np. z Juliette Binoche czy Salmą Hayek i Antonio Banderasem. No i ten jej śmiech: ehe ehe ehe. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka123
Mam również problem z Panią Pieńkowską. Ostatnio wręcz mam ochotę wyłączyć tv, gdy ją widzę jako prowadzącą. Jest naprawdę irytująca, wciąż strofuje i wchodzi w słowa innych, a już najbardziej nie znoszę, gdy wcina się Pani przemądrzała współprowadzącemu, którego odbieram bardzo dobrze - kompetentny, wyważony, ciepły, świetnie prowadziłby ten program bez tej Pani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcek Lesny
Pieńkowska w piątek żre na wizji mięso.A gdzie zachowanie postu. Prosta małpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidfgha
nie znoszę tej baby, tego jak prowadzi program wymądrza się, i ma głupi wyraz twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby ubarwic i wzbogadzic wam
obraz pienkowskiej, wyobrazcie sobie, jak steka na klopie, gdy ma zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panorama firm
a gen. jest jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panorama firm
a gdzie jest gen.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracerka 222777
pamiętam jak gadali coś o nożach z P.Polanem i P.Robert wziął nóż a ona mu powiedziała żeby lepiej nie brał tego do rąk bo sobie krzywdę zrobi a ten do niej parsknął żeby sie o to nie bała z taką wredną miną i... nastała cisza:D Pomyślałam sobie "dobrze Ci Ty FRANCO WREDNA!" Albo dzisiaj jak Sablewska powiedziała jej że czytała o tym,że ludzie jej nie lubią to ta z ryjem,że to tylko plotka a nie informacja... Ona chyba rzeczywiście tak myśli! PODPISUJCIE SIĘ POD TYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracerka 222777
I jeszcze te ciągłe zaczynianie zdania od "A ...?" "A coś tam?" Mało kto mnie tak wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam poczucie, że...
juz niedługo Marcin Prokop będzie zmuszony do prowadzenia programu z panią Jolantą, bo oglądalność spada, a pani Jolanty przecież nie wyrzucą... Więc zwalą winę na Kantereita, tak jak wcześniej na Jagielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorowana
Tez jej nie znosze!!! Wlasnie leci dd tvn a ja dostaje piany na pysku.. Wellman I prokop sa najlpesza para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wp_
Przeciez specjalnie dali jej tego murzyna dla kontrastu.Malo blyskotliwego o minie przyglupa nad ktorym ona dominuje.Jej nie zwolnia za mierne prowadzenie programow bo kuta na cztery lapy (dobrze sie zabezpieczyla).Przynajmiej dobre jest to,ze prowadzi programy w porze o niskiej ogladalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypienk
gdyby ta kobieta byla tak ambitna jak jej sie wydaje to odeszlaby z tego programu, ludzie podpisujcie sie pod petycja moze to cos da, jest tyle osob ktore moglyby prowadzic ddtvn... a pamietacie jak zaczynala prowadzenie to co 5 min mowila o swoim synu, chyba jej ktos zwrocil w koncu uwage... USUNCIE JĄ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypienkowska
jak mi ta kobieta dziala na nerwy!!! uważa że zjadła wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej. po co ja trzymaja w tvn???????????? przemądrzała i działająca na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek natury
tez nie lubie jak ona prowadzi dd tvn. W tym tyg czy w poprzsednim gdy rozmawiala z goscmi a jej partner chcial wypowiedziec swoja mysl tylko na niego spojrzla a on odrazu zamilkł. Szkoda faceta, marnuje sie przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartka fioletowego wzoru
ja przełączam na pytanie na śniadanie, jak ona prowdzi. Prokop i welman-sa fajni, luźni, a Pieńkowska odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×