Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ołki dołkiii

Jolanta Pieńkowska z Dzień Dobry TVN....

Polecane posty

Gość gość
ja z kolei ja lubie,jak prowadzi molek to nie patrze,nienawidze rodzenek zarozumiala okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam Jola nie przeszkadza, bardziej wkurza mnie Dorota Wellman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie kochani:) MAM zdanie na temat Pieńkowskiej jak 3/4 polaków, jest ona beznadziejnia. Współczuje biednemu Robertowi, który przy jej obecności nie może wogóle dojść do słowa! Ręce opadaja jak Pani Jola przeprowadza wywiady, jak zadaje pytanie to normalnie usnąć można..yyy....yyyy...yyyy.... TRAGEDIA Pozatym jest arogancka i zarozumiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno powinni ją wywalić z programu. Jej sposób przeprowadzania wywiadów jest tragiczny, zwłaszcza jak mówi po angielsku. Robi to tak wolno, jakby najpierw tłumaczyła sobie w myślach każde słowo. Jednak najbardziej wkurza mnie jej podejście do Roberta, zero współpracy, wcinanie się mu w słowo, chamskie odzywki i komentarze do niego... I tak zachowuje się dziennikarka z wieloletnim stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyrobie oglądacie teraz DDTVN? słyszeliście jej pytanie dotyczące zawodników sumo i ich strojów? ona jest kompletną idiotką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dam rady oglądać tego patyczaka po liftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe ze obsesja na punkcie Pieńkowskiej zaczeła sie jak wyszła za Czarneckiego, wczesniej nikomu nie przeszkadzała, a usposobienie miała zawsze takie samo :D mi tam ona nie przeszkadza, nie trawie za to głupkowatej Wellman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed Czarneckim była inna, skromna ,profesjonalna. Pani Jolu Nie przerywa się autorytetowi medycznemu, zadając pytania na poziomie II klasy szkoły podstawowej,daj Kobieto posłuchać ,my wszyscy już Panią znamy nie musi Pani na siłę błyszczeć, JA, JA TU JESTEM,JESTEM NAJMĄDRZEJSZA , NAJPIEKNIEJSZA,NAJ BARDZIEJ DOWCIPNA I INTELIGENTNA , CZY PANI TEGO NIE WIDZI SAMA , jak się Pani każdemu wcina PO CO? doszła Pani do ściany,cztery kroki do tyłu. Człowiek uczy się całe życie , a jest od Kogo, na własnym podwórku: Durczok,Welman,Rusin,Prokop,Maller i Mistrz Węglarczyk. Trochę dystansu, wyczucia i pokory. Dziwne że wiele osób (każdy kto ogląda ddtvn) czuje to samo,i widzi to samo,a nie widzi Osoba która powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma Pieńkowskiej w tv.... nie ma na nia nagonki na fafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy od niej chcecie, jest świetna! wyrazista, dowcipna, ma swoje zdanie! tacy powinni być właśnie ludzie w telewizji! brak mi pani Pieńkowskiej w DD TVN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też ją lubię! uwielbiam jej dystans do siebie, ma swoje zdanie i nie boi się go prezentować. czasem oglądam jej program Biznes, fajnie rozmawia z zaproszonymi gośćmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
nie oglądam telewizji więc zwisa mi to .. Co do pienkowskiej - atrakcyjna niestety nie jest , ale jej czas minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Durczok autorytet nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem o co cały szum i negatywne emocje? Pieńkowska jest dla mnie wzorem dziennikarki. zawsze najlepiej przygotowana, bardzo profesjonalnie podchodzi do tematów i jest strasznie zaangażowana. do tego ma extra styl i klasę i nie afiszuje się tym, iż niesie innym pomoc (choćby przez swoją fundacje!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne babsko nudne i sztywne jakby kij wpierd....liła ! jak można ją lubić ?! takie ciepłe kluchy memła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda jest normalna wam sie tylko wydaje ze jest taka niemiła itd. Bo wyobrazacie sobie kobiety ktore mają meżów miliarderów lub milionerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ją ****ał w stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie rozumiem o co cały szum i negatywne emocje? Pieńkowska jest dla mnie wzorem dziennikarki. zawsze najlepiej przygotowana x :D najlepiej przygotowana do uprawiania propagandy. Ten sam poziom co Lis i inni politrucy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola jest super! zdecydowanie jest kobietą z klasą, świetnie wygląda i prowadzi ciekawe programy. nie rozumiem niechęci ludzi do niej, ja życzę jej wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temacik stary i już nieaktualny, bo Pieńkowskiej nie ma już w Dzień Dobry tvn, ale nie cierpiałam baby. Za to uwielbiam panią Wewllman i p. Prokopa. Za Kalczyńską nie przepadam i za Rusin też nie. Reszta jest ok. A w Pytaniu naśniadanie nie lubiłam Popek. Zresztą nadal jej nie lubię, jeśli zdarza mi się oglądać "Wielki test o...", to wolę jak prowadzi go Sylwia Dekiert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvn czyli Telewizja Niemiecka ma standardy zachodnie czyli obrazanie gosci, przerywanie, antypolskosc i lewackosc. Ja od kilku lat nie ogladam tej stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po operacji odmładzającej wygląda jak android. Jeszcze usta i glonojad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie lubiłam Pieńkowskiej. Wellman i Prokop na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×