Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ivanka, szkoda, że nie możesz poleżeć i się wygrzać, szybciej by przeszło... Na razie przestałam myśleć o wakacjach... Jak zima nadeszła ciężko mi było wyobrazić sobie ocean i plażę :) Kiedy zarezerwowałam lot i hotel dostałam powera, kupiłam mapy, naczytałam się, już nawet miałam uczyć się portugalskiego i .... na razie przeszło, bo jeszcze tyle czasu. Ale wkrótce do tego wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo lecicie do Portugalii? Stefanio myślę, że masz rację... nic tylko do koca się przytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, śledzicie inne fora, jakieś wieści o paniach w naszym wieku :), którym się udało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myślimy o Bułgarii byliśmy tam w 2010 roku było super i mamy zamiar jeszcze raz pojechać ze znajomymi. Ale marzę o Hiszpanii lu b właśnie o Portugalii bo tam jeszcze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak... ale ja jestem strasznie niecierpliwa, a na wszystko muszę czekać ;) A to jeszcze 4 miesiące. Mój M wręcz przeciwnie, wszystko musi mieć dobrze przemyślane i nie podejmuje decyzji pochopnie. I tak się uzupełniamy :D A tu życie wystawia wciąż moją cierpliwość na taką próbę... (patrz: temat topiku ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja zaglądam na "ciąża po 40" i powiem Ci naprawdę są budujące wiadomości dołączają dziewczyny nawet 42 letnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo 4 miesiące to już! Zobacz niedawno były Święta Bożego Narodzenia, szybko zleci... Ja lubię tak na coś czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tam zaglądam. I czasem jest to budujące, a czasem się dołuję, bo czuję się taka "inna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio tam też są dziewczyny ,które w wieku 45 lat urodziły dzieci. I wszystko super! także uważam jest to budujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo ja też tak mam, czasami myślę "dlaczego nie ja?" ale w tym dialogu o samopoczuciu dojrzałych kobiet w ciąży jest tyle nadziei, że mi się to też udziela i myślę "mi też się uda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba i ja zacznę tam zaglądać. a wakacji Wam zazdroszczę, my w tym roku chyba w domu, chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio nie prawda, zaczynamy od początku i mamy takie szanse jak ty. I nawet tak nie myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi albo mama Krzysia, która walczy o 2000 albo jakaś Kaśka i jej rady o maluchach. Ja się pytam czy nie można choć przeczytać jednego zdania z naszej rozmowy albo tytułu topiku ażeby nie przesyłać tych "Super" propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, ze Ty Prinzessko już tak zajęta "pokerem", że dzisiaj się nie pojawisz ;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe maz musi zalatwic urlop i wtedy bede urlop wykupowac. I na swieta w Grudniu na Wigilie do Zakopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×