Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Stefania mi to też przechodziło na myśl od samego rana i śmiałam się sama do siebie :) W sumie dobrze, że nie jestem w czasie przed @ bo dopiero bym się napaliła na ciążę. Ale dobrze, że mi jest niedobrze to przynajmniej nie mam apetytu:) SM ja wiem kochana, że TY już podjęłaś decyzję, a raczej twój mąż ją podjął. Przytulam cię bo wiem, że Ci ciężko i jesteś rozdarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio szczerze my też w pierwszej chwili zastanawialiśmy się nad tym super filmem, nie wiem może i super bo się nie skusiliśmy. Ale zwiastun był dobijający i komentarz film o 4 frustratach.... dla mnie to za dużo... wybrałam kieliszek czerwonego wina... SM a może jeszcze raz spróbujesz porozmawiać z M...o tym jak ty patrzysz na to....czego pragniesz...wiesz jak to jest z mężczyznami...zapierają się, nie chcą, a my kobiety czasami długo nad konkretną rzeczą musimy pracować... pomyśl może w ten sposób... Mon cheri i masz odzew na sex stronkę nas zapraszają;) he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio droga ja do psychologa chodziłam i powiem ci że była zaskoczona ze to co w życiu przeszłam że jestem i tak silna że wszytko jakoś sama znosiłam nie oszalałam i żyję ............Może macie takie wrażenie,że jestem słaba , bo jestem osobą wrażliwą( nie przejdę obojętnie obok nikogo ,ale też jak ja potrzebuję pomocy nie mam jej ) ale uwierzcie że mimo wszytko silną już kiedyś piałam życie mnie nie rozpieszczało ale dałam radę ;) Jestem jaka jestem i nic na to nie poradzę nie potrafię inaczej nie należę do osób po których wszytko spływa ............ Co do M wiecie co nie wiem co ma być to będzie nie będę nic na siłę robić...... Dziękuję że jesteście bynajmniej mogę się wygadać :) buziaki dla was dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka za granica jest po prostu roznie , mozna trafic super , albo tak sobie! Ale co innego wyjechac do pracy , wtedy sie wydaje , ze niebo na ziemi , ludzie sobie w Polsce domy pobudowali , inaczej sytuacja wyglada jak od zera tam stala egzystencje budujesz , ja pojechalam za pozno , wtedy zlote czasy byly przeszloscia , a ja nie chcialam nic poza prawem majstrowac , bo porzadna ze mnie kobieta, wszystko z podatkiem , no i mnie rozbroili , zeby uznac rehabilitacje , praktyka roczna w szpitalu ( nie platna ) a tu dziecko , no przeciez po zapomoge nie polece :( Przyjechalam w ciazy- jako polka nie mialam praw do bezrobotnego , sprzatac isc nie moglam , lekarz kazal lezec :( , tak sie zaczelismy zadluzac , trzeba bylo jakas kuchnie kupic , wyrko , szafe po ciotce malza dostalam , teraz troche sie wybilam , ale na niewiele starcza , no pech , tyle ze na narty w zimie i do Polski nad morze w lecie . Ale nie jest zle , tylko na ivf i inne luksusy trudno uzbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Dzisiaj ja o nietypowej dla mnie porze. Szwagierkę spać położyłam, męża do kąpieli wysłałam i zaglądam co u Was słychać :) bo się stęskniłam za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko biadulo steskniona , ja jak zwykle nie spiech , jestem przyzwyczajona do 5 godzin na dobe , tylko wlasnie psa wynosilismy :) Jak sie wizyta udala , bylo przynajmniej wesolo , smakowalo, a wykapany maz moze ochotny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam nadzieję, że rodzina zadowolona z wizyty. A jeżeli nie, to nieprędko będzie kolejna :D W sumie - gościna jeszcze się nie skończyła, bo szwagierka nocowała w nas. Właśnie muszę wstać i robić śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę z cyckiem murzynki a raczej z dwoma. Rachela dzisiaj do której goście będą? Prizeska jest kacyk? Stefania Ty mieszkasz w mieście czy na pipidówce bo myslę, że na wsi tylko się upewniam i Rachelka chyba też na wsi? Ivanka a Ty miastowa czy wsiowa? Moncheri szalona kobieto jak Ty żyjesz po 5 godz snu? Ja jak nie prześpię bitych 7 to nie funkcjonuje, ale za to raniutko wstaje taka moja uroda po tatusiu ;) Mówię wam ten to szaleje wstaje codziennie o 5 rano a jest emerytem, latem nawet o 4 rano, ale mają piekny ogród i lata tam od rana. A kiedyś na święta Bożego Narodzenia miał wstać rano w Wigilię i sałatkę kroić, obudził się wyspany, poszedł do toalety i zobaczył, że u sąsiada się już świeci, no to chłopisko biegiem do tej sałatki i kroi zawzięcie, a tu mamuśka wpada i pyta czemu o 12 w nocy sałatkę kroi jak miał to robić rano????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka a co tak rano zerwaliście sie po balandze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM tylko wiesz co kochana trzeba sie odciąć od przeszłości, ale Ty pewnie dawno to zrobiłaś, ja wiem, że Ty jesteś silną kobietą tylko bardzo wrażliwą. A co ma być to i tak będzie, masz rację....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z ta stroną internetową na którą nas zapraszają!! czytają nas jednak!!! Karmi uśmiałam się z Twojej opowieści o Tacie, niezły aparat z niego, mój Tato jest po 70-stce ale jeszcze gra w piłkę nożną!!!tak, Karmi ja ze wsi jestem, co prawda od paru lat ale nie żałuje, żyje się tu inaczej niż w mieście i ludzie są życzliwsi, pomocni, serdeczni i bezinteresowni.. i jak cycki?? Twój podjarany??? ;) Ivanka, film obejrzeliśmy, jak większość amerykańskich komedii - durny humor ale nawet było do śmiechu. Rachela, pozdrów szwagierkę ;) Mon Cheri no to początki TAM mieliście naprawdę trudne.. A Prinzesska jeszcze chrapie po imprezie!!! SM , ja nie wiem jak ja bym żyła po stracie ciąż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja już się na tę stronkę zarejestrowałam , występuję po nickiem : RYCZĄCA CZTERDZIESTKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Karmi na tą kawkę z cyckami nie zdążyłam, ale dlaczego w niedzielę wstajecie tak wcześnie? O rany to pewnie ja za długo śpię... Ja wsiowa jestem do miasta do pracy i po zakupy. Tylko ta moja wieś to nie taka jak Stefani tylko nowe osiedle na obrzeżach miasta.. ale wieś ...do pracy mam 12 km...super opowieść o tacie... Stefanio jednak skusiłaś się na miasto sexu ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVANKA JA ŻARTOWAŁAM Z TYM ZALOGOWANIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE ZALOGOWAŁAM SIĘ TAM I NIE ZAMIERZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na tej pieknej stronce nie mam czego szukac , bo ja tylko w gebie mocna :) ;) :) Humor mam chory , a zyje jak mniszka ( ale zamezna ha,ha,ha), ale zauwazylam juz dawno , ze ludzi najbardziej smiesza niegrzeczne dowcipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, jednak brakuje widoku twarzy jak rozmawiamy - słowo pisane nie zawsze oddaje to w jaki sposób chcemy je wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spie tak malo od zawsze chyba , bo jako dziecko zawsze mialam malo czasu na czytanie , a czytalam tonami , uczyc tez sie lubilam , a doba miala za malo godzin , mialam wrazenie , ze jak spie ,to cos mnie omija , wiec redukowalam i tak sie przyzwyczailam :) Nie umie tez zasnac , jak inni nie spia , zasypiam prawie zawsze ostatnia , nawet jak jestem zmeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam dziewczyny ! za ranne wstawanie i za spanie tylko 5 godzin, Mon cheri ale w ciągu dnia dajesz radę...nie chce Ci się spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wolna jestem. Nie czuję się wypoczęta i wyspana, ja dużo snu potrzebuję. Wczoraj dłużej posiedzieliśmy, później jeszcze z M w łóżeczku ....poleżeliśmy ;) A obudziłam się po 8 z myślą, że trzeba robić śniadanko, co by szwagierki nie głodzić. Czytałam Wasze piątkowe pomysły o stworzeniu np. grupy na fecebooku itp., no i co z tym?! Ja już mam doła :( jutro poniedziałek, czeka na mnie wyziębione przez weekend biuro i szef jełop; M znowu het daleko jedzie na cały tydzień :( co za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo ale jak już mąż przyjedzie to jakie upojne weekendy przed tobą;) Ach dopiero południe nie myślmy jeszcze o poniedziałku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam męża czy podobaja mu sie murzynskie cycki, mówi, że nie bo .....................za małe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka jak spie bez przerw , to funkcjonuje normalnie ! Tylko dooopa na urlopie- ja wczesniej wstana to wypada zawsze na mnie przynoszenie bulek ;) i wynoszenie psa na pierwszy spacer !!! Za to spacer po plazy wczesnym rankiem to marzenie , powietrze jest takie swierze i pustki , tylko samotnosc czasem troche dokucza , najlepiej jak uda mi sie wstac corke , potrafimy tak przed sniadaniem godzinami sie wloczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi moj mi slodzi ,ze jedne mu sie tylko podobaja , wiec nie mam co murzynkowych piec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri mnie tez zawsze wszędzie ganiają, tak ich nauczyłam:( A z psem tez lubię wychodzić sama, bo ja ide do takie parku co ludzi nie ma ale jest bardzo bezpiecznie i 100 m od domu. tak sobie idę i myślę, że fajnie by było z psem i z wózkiem tak spacerować:( No to ja jadę na kawki na chałupy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×