Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

drugie, fikcyjne konto mogę założyć, nie ma problemu a'propos (trochę zapóźniona jestem z tematami) ja od roku wsiowa jestem :) i do pracy do miasta mam tyle co Ivanka. Ale jakie warunki dla dziecka.... Cudne miejsca do spacerów, ogródek, własne warzywa... Na dodatek to taka wieś z przedszkolem (jakieś 400 m od domu), szkołą podstawową i gimnazjum, przychodnią i apteką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , ja odkąd mieszkam na wsi, myślę jak cudownie byłoby z dzieckiem. duży ogród, blisko las...można byłoby zbudować prawdziwy plac zabaw, jest kot, pewnie byłby pies, a w domu chomiki.ach..będzie, co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. a u mnie leniwa niedziela filmik na tapczaniku a wieczorem jedziemy na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, mam chwilkę to piszę...zaczęłam czytać topik od początku.... i co......... i gdzie są te wszystkie dziewczyny, które tu pisały? Troszkę więcej staraczek się deklarowało...Rozmyśliły się...hm...ale dotarłam do 30 strony, t może się jeszcze wyjaśni.... a u mnie 7 dc powoli wchodzę w bloki startowe... Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka , no dla wielu jestesmy za wulgarne :( , choc myslalam , ze w tym wieku czlowiek juz wyluzowany , no i schodzilysmy z tematu ;co niektore nie zniosly ";) powiewu beznadzei" i przeniosly sie na bardziej pozytywne staraniowe topiki ! Lecz za to my poznajemy sie coraz lepiej , choc prawda jest , ze dobrze by bylo , gdyby komus sie udalo , dla podniesienia ogolnego morale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo słyszałaś?? Ty z tymi cudnymi kreskami, trafiłaś w owu ..także jesteś naszą nadzieją...nominowana w tym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ivanka masz rację Rachelka trafiła w owulkę takie krechy więc czekamy na synusia heheh ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo się podoba to polecane czerwone winko...piję właśnie kieliszeczek ...hm boję się tylko, tak jak karmi pisała,że może to się źle skończyć;) M mnie pociesza,że przecież francuzi piją do każdego posiłku wino, no niech będzie.... Mon cheri co to "powiew beznadziei" ja tu nic takiego nie widzę. SM no właśnie albo..... ostatnio czytałam, że przy planowaniu płci nie jest ważny dzień zapłodnienia ale ph, kwaśne - dziewczynka, zasadowe - chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża mnoga to dobre dla nas dziewczyny:)myk...i tyle szczęścia na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i niedlugo pozniej klinika psychiatryczna , nie zapominaj staruszko , ze to juz nie na nasze wyczerpane sily - najlepiej 1 i to bardzo spokojne , no kto ma starsze dzieci , to je moze do pomocy zagnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj lepiej 2 niz nic , ale przyznam , ze chcialabym jedno ! Nie mam rodziny , ani nikogo ze strony meza , kto by mi choc odrobine pomogl, juz to z corka przerabialam , wiec mimo super kondycji z 2 moglabym do glowy dostac ! Moja karmilam cycem ( dlugo) , ona tez bardzo malo spala , pierwsze 3 lata raczej nigdy mi sie nie udawalo moich 5 godzin odespac , na rzesach chodzilam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja tam wolalabym wersje , dla kazdego dziecko jego :) Tylko kogos potrzeba by dobra passe rozpoczol !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewać się?! No coś Ty... Ja sobie życzę żeby Wasze słowa były prorocze! I wszystko mi jedno jaka płeć, mogą być też bliźniaki :D Ale taką optymistką to ja nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek dopóki nie staną na nogi (10 miesięcy ) to złote dziecko. Ale jak poszedł ......to do tej pory go gonię:) Też karmiłam piersią: rok czasu, i mieliśmy taki okres, że nosiliśmy go do spania.. 1 piosenkę, potem 2 i jak tak do godziny się schodziło to...z trudnością ale zmieniliśmy nawyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach..kiedy to było... Rachela jakich testów owulacyjnych używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ja 6 miesiacy wylacznie cyc , a do 18 czesciowo ( ona miala dopiero 2 - gi zab). A chodzic zaczela koza jedna ,jak miala niecale 9 miesiecy i zawsze musial jakis osiol z nia , bo bala sie przewrocic , a nigdy nie raczkowala ( nie bylo kiedy ) wiec przez pol roku plecy mi pekaly .1,5 roku wspinala sie juz na drabinki , ja z nia , byla takie zywe srebro i tak jest do dzis na doooopie nie usiadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje wystarczy jedna a zdrowe nie bądźmy pazerne ;) hehhe ja zawsze marzyłam o bliźniętach tak bardzo chciałam je mieć a tu mam córkę na szczęście że ją mam i więcej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy z Rossmanna "domowe laboratorium" firmy Hydrex W ub. cyklu też raz mi się udało dorwać męża po dwóch kreskach na teście i bez efektu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córcia wcześniakiem jest w 36tc i 5dni ale nie potrzebowała nic jedynie ją ogrzewali w inkubatorze żadnego tlenu nic cyca jak złapała nie puściła już hehehe a mam małe brodawki wiec był to nie lada wyczyn dla szkraba 1900g karmiłam krótko bo pokarm nagle się zgubił nie wiem jakim cudem tak się stało ............siedzieć nie siedziała tylko jak pijany zajączek się kiwała hehehe ,ale jak wstała to wtedy usiadła sama raczkowała że nie szło za nią nadarzyć ;) szybko mówiła rozwijała się prawidłowo ząbki miała w 9miesiącu ale szły jej i po 4 na raz spała nie raz po 12h a jak była niemowlaczkiem to tak się budziła co 3lub 4h och ale fajne wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, na ile wiarygodne te testy.... może w przyszłym m-cu kupię jakieś inne - w aptece. Dzisiaj, trzeci dzień z rzędu mam drugą kreskę.... może odrobinę bledszą, ale całkiem, całkiem. Czy test nie powinien być pozytywny tylko 1 raz?! Albo to jakaś mega owu?! No nic, na wszelki wypadek może dzisiaj jeszcze coś tam porobimy.... Tylko, żeby mi jakaś pomarańcza nie wytknęła, że chłopa nadto wykorzystuję, traktuję przedmiotowo, i takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela testy pewnie ok , tylko nie zapominaj , ze zdrowa para kolo 40- stki potrzebuje na zrobienie dziecka okolo 22 cykle ( moze se 4 odliczyc , bo malz troche mlodszy :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że ja tak snuję te swoje owulacyjne dywagacje.... U mnie ostatnio chłopaki wygrzebali swoje zdjęcia z dzieciństwa, i co śmieszniejsze skanowali i na facebooka. Aż zapoczątkowali wśród znajomych taką modę :) A dzięki temu pooglądaliśmy stare albumy i wzruszyłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mon cheri, nie załamuj mnie.... 22 cykle... To prędzej menopauza mnie dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zbyt czesto tych zdjec nie ogladam , bo sie rozmamluje i rycze , a mam sporo nagranych kaset , to moge nawet jej posluchac - specjalnie kamerke kupilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wykorzystanie M wskazane tak czy owak. Żeby mu głupie myśli w delegacji do głowy nie przychodziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×