Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

jako suplement kiedys stosowalam ziola klimuszki na odchudzanie ale nie wiem czy przy chorobach serca mozna cokolwiek stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą dietą masz rację Coni - przy drastycznych dietach może szybciej się chudnie, ale nie jest to zdrowe i łatwiej o efekt jo-jo. Ja pozbywałam się 1 kilograma tygodniowo przy: całkowitej rezygnacji ze słodyczy (kawy i herbaty nie słodzę od 16 roku życia), zastąpieniu białego chleba razowym i chrupkim pieczywem, rezygnacji ze smażonych mięs w panierce i przede wszystkim - NE DOJADAĆ MIĘDZY POSIŁKAMI nawet nie rezygnowałam z ziemniaków do obiadu (tylko porcja w granicach rozsądku i bez "okrasy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM zgadzam się z Coni, jeśli masz problemy z sercem, zacznij od spacerów. musisz uważaj na zajęcia siłowe, bo możesz sobie zaszkodzić. co do diety , myślę jak Coni, żeby nie zacząć drastycznie, bo to zazwyczaj kończy się efektem jojo, trzeba zmniejszać porcję, tym samym skurczysz sobie żołądek. zapychać możesz się dowoli owocami (żeby ograniczyć cukier- owoce możesz podgotować lub upiec) i warzywami, a jak przyjdzie ochota na słodkie , zmieszaj maślankę owocową połączona musli. no i podstawowa sprawa- starać się nie jeść zbyt późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE, dowiedziałam się ostatnio że ziemniaki wcale nie powodują tycia, tyjemy od sosów którymi je polewamy! i powinno się je gotować w "mundurkach" bo wtedy mają najwięcej witamin, również nie powinno się ich moczyć w wodzie, wtedy też wypłukujemy z nich to co najwartościowsze. ps: źródło : wiem co jem , TVN STYLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada dla SM
Czytam Was regularnie i chcę zwrócić się do SM, nie złośliwie, lecz z życzliwością. Jeśli naprawdę chcesz SM zrobić coś z sobą to skorzystaj z intensywnej psychoterapii, bo wykończysz siebie lekami a otoczenie a otoczenie swoimi obsesjami. Przeanalizuj to co robisz. Twierdzisz że masz cukrzyce i szukasz pomocy na forach, ale u lekarza nie byłaś - cukrzyca nie daje wysypki ani innych objawów, jedynie badanie biochemiczne potwierdza lub wyklucza istnienie cukrzycy. Nie byłaś u lekarza temat cukrzycy zamknięty.Teraz problem z mężem, za chwile jest super. Problem z córką, alarmujesz że coś złego się dzieje, bo mdleje, słabnie itd., ale do lekarza nie idziesz bo ....szkoda tracić lekcji. Musisz mieć świadomość że to nic poważnego skoro nie szukasz pomocy lekarskiej dla córki. Teraz twierdzisz, że zaszkodziły Ci ćwiczenia bi jesteś ciężko chora na serce od 13 roku życia i nie wolno ci ćwiczyć z tego powodu bo takie słabe masz serce. Ale urodziłaś córkę i to jest dowód na brak podstaw do zakazu wysiłku, bo ciąża jest duuuużo większym obciążeniem niż joga czy inne ćwiczenia. Instruktorka jest fachowcem i zbyła bez uwag Twoje hipochondryczne wypowiedzi to wróciłaś z tym na forum. Kto stosuje relanium przy chorym serce? Teraz relanium stosuje się niemal wyłącznie do premedykacji przed zabiegowej. Spróbuj poszukać psychologa i psychiatry, dobra psychoterapia pomoże Tobie, Twojemu małżeństwu i rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem:).... Dentysta dzisiaj mnie wymordował,ale koronka prawie skończona, jeszcze jedna wizyta i będzie dobrze... SM ja proponuję abyś spróbowała spacerów tak jak radza dziewczyny, a najlepiej Nordicwooking (nie wiem jak to się pisze poprawnie) kup sobie kijki i chodz kochana ile dasz radę, moja mama spaceruje z tym od kilku lat ze znajomą po 3 zawalach i daja radę.Tzn. znajoma mamy po zawalach... Ja chciałam na jogę ale po to żeby się wyciszyć, niestety nie mogę nic znaleść na miejscu:( ech... więc zacznę ten fitness... Kolejna przekąska: szparagi w zalewie szynka w plasterkach majonez kwaśne jablko pieprz szczypiorek Jablko ścieramy na gubym tarku, dodajemy majonez i pieprz. Takim sosem smarujemy plaster szynki, kładziemy na to szparagę, zwijamy i związujemy szczypiorkiem....smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-przede wszystkim nie mam cukrzycy lecz stan przedcukrzycowy a to jeszcze nie cukrzyca -co za wysypka nie pisałam o żadnej wysypce !!! - moja córka nie mdlała i nie mdleje tylko słabo się czuła - do lekarza chodzę z nią i ze sobą więc jestem pod opieka cały czas tylko o wszystkim nie piszę - co do męża to każda z nas ma jakieś swoje problemy dołki itd więc poradzić się koleżanek nie zaszkodzi a co zrobi się w swoim życiu to zawsze indywidualna sprawa jest.......... To że urodziłam córkę to cud i każde narodziny dziecka są cudem dla każdej kobiety i matki :) ZRESZTĄ NIE MAM ZAMIARU SIĘ TŁUMACZYĆ JAKIEŚ POMARAŃCZY SKORO NIE UMIE PISAĆ POD SWOIM NICKIEM I TYLE W MOIM TEMACIE ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri sorki dopiero teraz doczytałam o tych makaronach i ryżu:):) kochana z racji dbania o figurkę to dla Ciebie papryka faszerowana ryżem przepis z dawnoego topiku:):) a makaron może ze szpinakiem?? szpinak disimy na małej ilości wody, dodajemy masełko, czosnek wyciśnięty, gałkę muszkatułową i biały twaróg dosalamy( ja lubię fete więc wtedy nie dodaję soli) podlewamy śmietanką 30% mieszamy z ugotowanym makaronem najlepiej tagliatelle... a z tym mięsem mielonym to kurde nie lubię. Jeśli pieczeń na zimno, to sos chrzanowy lub ćwikła:) a mielone z fetą to poobkładaj pieczonymi ziemniaczkami i jakąs suróweczkę winną do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam, ze lepiej jest z wszystkim powoli zaczynac a "kijki" to super sprawa! sama chodzilam ze znajoma i pewnie chodzilabym do dzis, ale obowiazkow mi doszlo i sie czasowo nie wyrabialysmy. Nordic walking jest o tyle fajny, ze mozna go uprawiac niemal wszedzie, samemu czy w grupie i co najwazniejsze mozna sobie indywidualnie dopasowac tempo, poza tym jest tanim sportem bo wlasciwie tylko kijki sa potrzebne a i one nie sa drogie :) Takze SM - powolutku zaczynaj i niczym sie nie przejmuj! A jesli o diete chodzi, to ja tez z tym walcze ;) i ostatnio zaczelam wlasnie mniej jesc, skreslilam slodycze i pije duzo wody, zeby troche oszukac zoladek hihi. Krew oddalam :) bylam dzielna :) wyniki nie wczesniej jak we wtorek, wiec juz niedlugo sie okaze... a teraz biegne do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzzeska!!!! jak tam ??? test zrobiłaś???? ja już znosze jajo czekając na info od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana. Bede robic jutro bo nie mam testu i nie mam jak po niego pojechac jutro maz mi kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieladnie prinzzeska trzymac tak wszystkich w niepewnosci:)chcesz zeby nam palce calkiem zbielaly przez trzymanie kciukow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska Ha,ha wlasnie przeczytalam co dzis zjadlas - camemberty tez lubie :) A z ta klinika i wczesniakami to juz dluzsza historia, ciagnie sie kilka miesiecy , to nie pierwsze dzieci ktore tam zmarly -stacja byla zamknieta ,niby odremontowana a teraz znow , kurka , ze tam jeszcze ktokolwiek ma odwage urodzic ,mnie by koniami nie zaciagneli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja dzieki , to jedzenie to dla gosci urodzinowych, wiec kalorie niewazne :) , ja tam takich zeczy w ogole nie jem :) A mam fajna pieczen z mielonego i mielone po grecku , oni to lubia , tylko co do tego bulka jest nudna , ziemniaki tez , dlatego spytalam , salata naturalnie bedzie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska o zjedzeniu przeczytalam na - co dzisiaj zjedliscie - dla tych co sie nie odchudzaja :) przynajmniej piszesz pod swoim nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie pisze pod swoim nickeim heheh. Ale wieczor sie nie skonczyl i w lodowce czeka mnie galaretka z owocami i lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni , a propos sport , bo na porzadnego trenera trudniej trafic niz na 6 w lotka , to jest wszedzie masowka , byle wyciagnac z portfela :( . Trzeba by miec osobistego , a na to to by miesieczne zarobki nie starczyly:) ,tez juz myslalam , zmienic robote , na ten latwy kawalek chleba , ale trzeba wieczorami do pozna pracowac , a to juz nie dla mnie :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gnochiach tez juz myslalam , albo kartofelauflauf , ale tego sama nie lubie - smacznej galaretki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , ja bym sobie zyczyla 5 kg tygodniowo :) , bo na rozsadek to musze jejsc odkad 16 lat skonczylam i rozsadnie to ja nawet pol kg nie schudne . Ostatnio , w H&M przymierzajac spodnie spojrzalam na swoja tylna czesc i prawie zawalu dostalam ;) , kurcze nieczesto takie widoki podziwiam ...Bo z przodu i w ubraniu to moze niepieknie , ale idzie ! Zastanawiam sie czy sobie jakiegos brutalnego numeru nie zastosowac :) np.zupa kapusciana 3 tygodnie , albo diete kopenhaska ha,ha - szczesliwe - kalorii nie liczace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri Ty nie przesadzaj kobieto wcale tak źle nie wyglądasz ;) ja nie rozumiem kobiet które są fajne zgrabne i wiecznie marudzą że za dużo tam czy siam ja nic najbardziej nie chciała bym w sobie zmienić tylko mnie dobija mój brzuch ale też dużo mi zostało po sterydach jakimi mnie faszerowali i teraz są efekty a betablokery tez działają na tusze a ja od 12 lat je jem wiec co tu dalej mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wreszcie ale zaraz jadę z M mojemu tatusiowi autko do warsztatu zaprowadzić, musimy na 2 samochody jechać. Prinzeska cały dzień o tobie myslałam a tu żadnych wieści, tzn w sumie są bo najważniejsze, że @ nie ma, nadal trzymam.......... SM powiem ci, że są dwie możliwości albo zbieg okoliczności jak u mnie po ziółkach, albo się przeforsowałaś, ja czasem tak miałam jak się na początku sezonu na działce sforsowałam, to miałam podobne objawy, tylko ja usypiałam po godzince, ale Ciebie dłużej trzymałam, niestety nerwica potrafi czepić się każdej okazji i najmniejszej zmiany w naszym organizmie, wiesz o czym piszę prawda? Nie będę oryginalna jak zaproponuję Ci spacerki, ja tez teraz śmigam z pieskiem nawet godzinkę po południu w parku, cudnie jest..... Pozdrawiam was, będę za godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm a z tuszą to niestety tak jest, że każda ma tam jakąś swoją granicę, ja na oko tez nie jestem gruba, ale teraz jak przytyłam 3 kg przy moim niskim wzroście to czuje się okropnie, nie moge się patrzeć na swój brzuch, a najbardziej cierpię jak się za dużo najem po południu i wiem, że nadal stoję w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Krmi...przepraszam ale nie mialam jak kupic testu. Bylam u sasiadki na dole czy bedzie jechac na zakupy zeby mnie zabrac ale nie jechala. Chcialam jutro zrobic test z porannego moczu ale nie makjm buuuuuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×