Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Stefi - macie jeszcze taki adapter na te gramofonowe plyty? jejku co ja sie tych plyt nasluchalam jak bylam dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa , kupiliśmy sobie na gwiazdkę rok temu! serce się kroiło kiedy patrzyłam na czarne krążki, moje kochane płyty, których mam sporo, a które teraz przypominają mi młodość ;) i ten charakterystyczny trzask!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze 5 lat temu talia osy , a teraz fuj , ale najgorsze jak zwykle uda i dooopa:( Do tej Alanijnej knajpki tez sie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi :) ja cale zycie na wydechu - na wszelki wypadek , potrafie tak godzinami wciagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri ja na wdechu długo nie mogę, ale za to jak puszczę to uważam w którą stronę by guzikiem od spodni kogoś nie zabić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie pamietam zeby byc na wdechu:)ale najgorzej jak siade to wtedy opona widoczna jak kolo ratunkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec powrocmy do dawnych ;) czasow , by nasze ewentualne dzieci , nie musialy sie wstydzic ;) , ze mama nie dojsc ze stara , to jeszcze tlusta :) Swoja droga troche sie boje , bo na koncu ciazy mialam 21 kg wiecej , na szczescie tydzien po porodzie bylo 16 mniej , ale teraz w tym wieku z ta tarczyca itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze robic brzuszkow... a w ciazy tez mialam 20 kilo wiecej, nie moglam patrzec na wage lazienkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge brzuszkow bo mi w krzyzu strzela.Mam wytlumaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio ,to u nas pokazywali modelki z Victoria Secret , kurka zamiast brzucha depresja , w pasie jak ja w udzie , w udzie jak ja w nadgarstku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy szczupla nie bylam , ale baaarrrdddzzzoooo kobieca , a teraz bardziej sloniowata :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys zawsze zwracalam uwage na obojczyki jak mi wystawaly i robily sie takie trojkatne wpady po bokach szyi to bylo ok. :) , teraz dziury mniejsze ,ale bywaja , ale takie w skorce pomaranczowej na tylku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówi moja koleżanka, kiedy widzimy jakąś zgrabną laskę: co z tego że zgrabna, na pewno jest głupia :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez te modelki, to sama skora naciagnieta na kosci... przepraszam jesli kogos urazilam... osobiscie nigdy bym nie chciala byc az tak szczupla, kobieta powinna miec troche kraglosci -takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole troche za malo niz za duzo , ale nigdy tak nie mialam , dzieki Bogu ,moj malz jest zwolennikiem kraglosci i w imie naszej milosci patrzy na mnie przez rozowe okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kochany wlasnie otwarl chipsy serowe i to by bylo na tyle ,pyta tez czy przy piatku mam ochote na piwko ???!!! A przeciez post mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×