Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelo dobre! Ja też czasami staram mu się coś przemycić, fajne takie wspomnienia.:) Stefanio trafiłaś w sedno, bo mnie też ostatnio takie przemyślenia nachodzą, próbuję się skupić i nic nie pamiętam. Wiesz u mnie to było " chcę dziecko" , miałam 25 lat ale myślę, że jakaś taka nie uświadomiona w objawach byłam, po stwierdzeniu "chcę dziecko " poszłam do gina, wyniki ok, wszystko ok to był styczeń, mówię po co przyszłam: lekarz na to: "proszę pani to nie tak szybko, spokojnie, trzeba czasu, czasami nie wychodzi...." itp. A ja patrzę na niego i mówię: "do zobaczenia w marcu" Popatrzył na mnie jak na nierozgarniętą dziewczynę. W lutym stranka 13 i 15 dc, i tu - nie pamiętam nic, zero objawów. 8 marca 2 krechy. Jupi to był czad!! Mdłości, denarwujace zapachy to tak ok 3 miesiaca mnie dopadły. I tyle. A mój gin....uśmiech to miał taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja ci moge wyczerpujaco odpowiedziec na twoje pytanie o objawy z wlasnego doswiadczenia. Kazda kobita ma inne objawy bo inaczej organizm reabuje na ciaze. Ja ci powiem ze na ok 5 dni przed data miesiaczki podejrze3walam ze jestem w ciazy a w ostaniej zaczelam podejrzewac bo w 19 dc mialam szczegolny specyficzny bol podbrzusza a to przypada na zagniuezdzenie. Dle kobiety ktora 1 raz jest w ciazy trudno jest to wyczuc tak wczesnie. Czesto objawy napiecia przedmiesiaczkowego sa objawem ciazowym plus np bole glowy , lekkie zawroty czy czestsze chodzenie do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, to może tym razem będzie tak samo, jak wtedy...? Skoro masz nietypowe objawy, @ jeszcze na dobre nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 25 tyg ..hm...troche dziwne ale mozliwe. Moja przyjaciolka przy 1 dziecku wcale nie wiedziala ze jest w ciazy bo nie maial najmniejszych objawow. Dowiedziala sie bodajrze w 4 miesiacu dopiero. Zeby tego nie zauwazyc musialaby miec regularna krwawienia i zero objawow ale dziwne bo od 18 -20 tyg zaczyna sie ruchy delikatne wyczuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że może zdarzyć się wszystko, nie musimy nic odczuwać, albo możemy od razu czuć się inaczej..a krwawienia?? w takim razie też są możliwe i mogą być mylone z @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede dzis...grillowac i ic drinki na tarasie z przyjaciolka ale najpier trzeba popracowac a mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja ostatnio też się dziwiłam z tego przypadku:) Ale wiesz jak ktoś nie planuje, nie wsłuchuje się we własne ciało, nie szuka to może go natura zaskoczyć. Ale z drugiej stony super niespodzianka , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobitka z topiku po 40 przed pójściem do lekarza odczuwała "bulgotanie" w dole brzucha i myślała że to jelita... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja też tego nie rozumiem, bo tam było napisane ,że noralnie @ miała kobietka. Ja też podrążyłam ten temat i nawet z ginem gadałam a on na to ,że na pewno nie było krwi tylko brunatny śluz w terminie @ i znacznie krócej. Ale tak jest pewnie, że jak się nie spodziewamy to i nie podejrzewamy i wszystkie zmysły mamy uśpione. Blue , ja to fajnie miałam bo o ciąży dowiedziałam się 8 marca a serducho mojego syneczka usłyszałam w dzień matki:D Mówię wam do tej pory mam łzy w oczach jak to sobie przypomnę. I całego serca życzę Nam wszystkim aby każda mogła to poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio szoku doznał to pewne:), ale nie dziwota. I wszystko dobrze się skończyło, tylko pozazdrościć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu, jak mieszkałam z rodzicami, siostra sąsiadki, pani grubo po 40, dowiedziała się, że jest w ciąży jak poczuła ruchy dziecka. Była przy kości, przestała krwawić, miała tylko plamienia, myślała, że to menopauza. W 4 miesiącu poczuła ruchy, ale też do niej od razu nie dotarło, żartowała w pracy, że może jest w ciąży... Miała już 3 dorosłych synów i nawet była babcią. Niestety, w jej wypadku nie skończyło się to dobrze, bo urodziła, chyba przedwcześnie martwe dziecko. W każdym razie pamiętam, że przeżyła to bardzo... Tym bardziej, że jak sie dowiedziała, to się cieszyła, i była to dziewczynka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jest tak że, kobiety po 40 , mające dzieci , nie planujące kolejnej ciąży, myślą że jak spóźni się miesiączka, lub jest "inna" "słabsza", to oznaka premenopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo smutna historia. Nadal inne dziewczyny z nami nie konwersują, hop hop ... wszystkie nasze zarejestrowane na topiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop, jest tam kto? :-) Rachelo, przykra ta historia o sąsiadce (czy siostrze sąsiadki raczej)... Pocieszające jest jedynie to, że miałą już rodzinę, dzieci, wnuki. Chociaż ból po takiej stracie jest pewnie nie do zagłuszenia... Ja trochę ogarnęłam w chacie, nagotowałam i chyba skoczę się przewietrzyć. A co nowego u Was ? :-) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesteście tam? Na pewno jesteście zajęte, więc życzę Wam miłej reszty dnia a sama na razie uciekam, bo nie chcę przeginać i zdominować dyskusji :-) U mnie piękne słoneczko, chociaż wbrew pozorom nie za ciepło. Pospacerowałam i zrobiłam test (nie wytrzymałam do wieczora ;-) ) - pojawiła się bladziutka druga kreska, chociaż nie wiem, czy to się liczy... Pozdrowionka dla Was :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Wlasnie maz zjechal niespodziewanie do domku huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! Szkoda, że mój nie zrobił takiej niespodzianki ;) Ja dzisiaj miałam zajęte popołudnie: jeździłam po zaprawę, bo brakło, nie dosłyszałam, ze trzeba 2 worki i jutro znowu trzeba będzie jechać :( Sprzątałam po murarzu, chociaż to syzyfowa praca, bo jutro znowu nabrudzi, ale nie chcę, żeby mi się wszędzie nanosiło... Teraz jeszcze obiad na jutro gotuję. Zmykam do kąpieli - na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO, a ja byłam u Rodziców. moje miasto stworzyło stronę internetową na którą można wklejać stare zdjęcia-pamiątki rodzinne i ktoś wkleił zdjęcie z 1938 roku na którym rozpoznałam moją kochaną Babcie, pojechałam więc po Rodziców i siostrę mojej mamy by obejrzały zdjęcie o którego istnieniu nie miały pojęcia...ach, ten internet. prawie się razem popłakałyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. Ja na chwilkę, czasu nie mam wcale, są u nas rekolekcje, działka itp..... Ale myslę o Was:) Stefanio objawy ciąży...pewnie u każdej inne. Mnie pierwszy raz nie bolał wtedy przed @ brzuch i to było to....od tej pory zawsze mnie już boli przed @. A cycki bolały identycznie jak na @. W sumie nie było PMS, nie wiedziałam, że jestem w ciąży, napiłyśmy sie z koleżanką wódki, a potem rowerem jechałam 15 km:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Kiepsko sie dzisiaj czulam i juz wiem jaka jest tego przyczyna, @ przyszla popoludniu, wiec Blue - sprawa sie rozwiazala.... Mam nadzieje, ze jutro juz mi sie samopoczucie poprawi bo czuje sie fizycznie zupelnie wypompowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi, wruszające... ❤️ Tesso - może za miesiąc..? Biest, mąż pozostaje na dłużej w domu? Mój wraca dopiero w czwartek wieczorem, ale później aż do Świąt ma wolne. No i dobrze, bo to będzie ważny tydzień cyklu :D Chociaż - w ub. m-cu też był w tym czasie a nic z tego nie wynikło... Karmi - Ty w tygodniu też jeździsz na działkę? Ja dzisiaj tylko obchód ogrodu zrobiłam, bo zobaczyłam przez okno, że zakwitł mi pierwszy malutki tulipanek. Mon cheri, SM, Alanja, i wszystkie koleżanki, których nie wymienię - hej hej! co tam u Was? Właśnie zaczął się "Przepis na życie" :) - oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×