Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Blue, gratuluję.Czyli,(a który to dzień cyklu ?)+ 24/36h i mamy Cię:) napisz czy Ci się pokrywa ze śluzem, wiem głupie pytanko ale ja nie miałam takich idealnych dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, u mnie 16 dc, śluz mam od jakichś 4 dni, w tym dwa poprzednie był bardzo rozciągliwy (sorki za niesmaczne detale ;-) )Dzisiaj jest bardziej wodnisty no i pojawiły się te dwie kreski, więc chyba jest tak, jak być powinno. Ciężko mi było ocenić intensywnośc koloru kreski testowej, ale chyba była z grubsza taka, jak kontrolna. Poczytałam ten artykuł, który wkleiłaś, bardzo ciekawy. Tylko zmartwiło mnie to, co pisała ta dziewczyna o badaniu prolaktyny z obciążeniem. ja miałam tylko zwykłe badanie i wyszło dobrze, ale kto wie, co by mi wyszło po wzięciu tabletki...? Ciekawa jestem, czy Wy miałyście kiedyś takie badanie z obciążeniem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue ja też miałam zwykłe badanie. Co do testów optymistyczne wiadomości owulacja wypada tak jak myślałaś:) 18 -19 dc, a ciekawe jak z temperaturą będzie, bo ostatnio skok miałaś 20 dc tak? W każdym razie trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, dzięki 🌼 :-) A z temperatura zgadza się, ostatnio skoczyła w 20 dc. Ja zaraz uciekam, bo M wraca z pracy a wiadomo, dzisiaj trzeba podjąć pewne kroki a wcześniej stworzyć po temu odpowiedni nastrój :-D Jeszcze tylko wrzucę ciekawy fragment o niepokalanku mnisim, czyli Agnus Castus, może Rachelka się skusi :-) Wracając jednak do niepokalanka. Jego działanie polegające na normalizacji skomplikowanych zależności hormonalnych, charakterystycznych dla cyklu miesiączkowego, może w niektórych przypadkach pomóc kobietom zajść w ciążę, także ją utrzymać. Niektóre niemieckie badania dotyczące tej rośliny potwierdziły, iż podnosi i harmonizuje ona u kobiet ciężarnych poziom trzech hormonów: progesteronu, prolaktyny i hormonu luteinizującego tzw. LH (współdziałanie tych hormonów wpływa po zapłodnieniu na podtrzymanie ciąży). Oczywiście bezpłodność kobiet może mieć wiele powodów. Upraszczając. Może wynikać z problemów w funkcjonowaniu macicy, jajowodów, pochwy. Często ma podłoże psychogenne i (lub) hormonalne. W leczeniu niektórych typów niepłodności m.in. związanych z niewydolnością ciałka żółtego i innych związanych z brakiem równowagi hormonalnej sprawdza się niepokalanek. Jedno z badań (również prowadzone w Niemczech) polegało na tym, iż kobietom które cierpiały na niedomogę ciałka żółtego podawano przez okres od 3 do 6 miesięcy wyciąg z owoców opisywanego zioła. Kobiety przyjmujące niepokalanek częściej zachodziły w ciążę ( lepszy o 59% wynik leczenia w porównaniu do tych z grupy kontrolnej tj. kobiet poddanych tradycyjnej terapii). Reasumując. Niepokalanek można zaliczyć do grupy ziół wzmagających płodność kobiet. Ściskam Was wszystkie i życzę miłej reszty dnia :-) :-) :-) Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki a tu adres stronki i wszystko o tym ja dbać o nasienie naszych panów:) www.cudownytata.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezuuuuuuuuuu najadlysmy sie, poopalalysmy sie nago o wypilsmy flaszke worki. Piekny dzien... Co do antykoncepcji.. Moja ginka bodajze po roku przepisala mi 2 cykle antyki zeby po ich odstawieniu leoie zajsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi smutno i płaczę :( nie mogę sprzedać starego samochodu chłopaków, dzisiaj był potencjalny kupiec, zmarnował mi czas i proponował pieniądze, które nawet nie pokrywają zapłaconego OC; majster znowu o zaprawie, wczoraj kupiłam worek, podobno mówił, że trzeba 2, dzisiaj wieczorem znowu zasuwałam 10 km do Castoramy; czuję się jak stara brzydka baba, nie mam się w co ubrać, włosy błagają o fryzjera, cera o kosmetyczkę, nie mam kasy; a jak myślę o pracy (a myślę niestety) to muszę herbatę z melisy zaparzać. Dzisiaj 2 kolegów którzy są od września dostali nowe umowy z wynagrodzeniem o jakieś 30 % większym ode mnie, ja pracuję w tej firmie 5 lat i mam najszerszy zakres obowiązków i gównianą pensję. Szykuję się do rozmowy z szefem, bo mam dość. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko zapraszam na czerwone winko - wpadnij poplaczemy razem . Kurka wiosna przyszla a my humor do .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko wiem ze cie nie pocieszy ale moje wlosy tez wygladaja katasrofalnie, na dodatek mam okres a mam dopiero 24 dc i jesli mam byc szczera..chuj mnie strzeli przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eu lala 74
Dziewczyny, mam mega doła, z którego nic nie jest w stanie mnie wyciągnąć. M za granicą, samochód padł, mnóstwo pracy i wokół pełno ciąż...nie dam rady już, chcę zostać w łóżku i nigdy z niego nie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eu lala możemy sobie podać rękę. Dziękuję dziewczynki, winka chętnie bym się napiła, oj tak... Beznadzieja jakaś mnie dopada, kurcze, żeby dla równowagi cokolwiek się udało, cokolwiek dającego satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eu lala 74
wiesz Rachela, do mnie dzisiaj dotarło, że to się nigdy nie uda, dotarło do mnie, że się po prostu łudzę, straciłam całkiem nadzieję, mam ochotę umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eu lala 74
dzisiaj płaczę i mam nadzieję wyryczeć się do ostatniej łzy, taka żałoba po tym, a raczej przed tym, co mogłabym mieć. Mam taki żal w sobie i jestem z tym kompletnie sama.Przepraszam Cię, że tak dołuję, ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) Biest, ja już się melduję :-) Rachela, Eu lala - ściskam mocno... Trzymajcie się 🌼 kwiatek] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz od 6.30 na nogach, tylko zajrzec do Was nie mialam czasu :) Pogoda sie u mnie zmienia, slonce sie chowa i jakis zimny i porywisty wiatr sie pojawil brrr... Rachela, Eu lala - przykro mi, ze Was taki nastroj dopadl, czasem naklada sie zbyt wiele naraz i czlowiek ma wrazenie, ze juz nie da rady... ale to mija... Trzymajcie sie mocno :) Ivanka - dziekuje za ten wklejony fragment, bardzo ciekawy, mam nadzieje, ze u wszystkich nas wit b6 przyczyni sie do tych wymarzonych 2 kresek... ja jeszcze zadnego complexu nie znalazlam, nie chce zamawiac w necie bo za tydzien wyjezdzam i na pewno nie zdazy dojsc... moze dojrze cos w sklepie, albo aptece. Blue - jak tam z testami? z tego co czytalam, to wyszly prawidlowo... super! mam nadzieje, ze mnie po tej wit b6 tez tak dobrze wyjdzie Pozdrawiam Wszystkie Kolezanki bez wyjatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tessa :-) Sama niedawno nauczyłam się tych kwiatuszków, podaję Ci linka http://forum.o2.pl//emotikony.php :-) U mnie wczoraj był pozytywny test, była też akcja prokreacja, jestem baaardzo ciekawa, co z tego wyjdzie. Trochę mnie martwi fakt, że dzisiaj mi skoczyła temperatura a to troche za wcześnie. Ale może to tylko chwilowy wzrost, czasem tak bywa. U nas też pogoda się psuje, myślałam, że tu ciepłe kraje i cały czas lato, tymczasem dzisiaj chmury i wietrzysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jest duzo chlodniej a ja w pralce mam poduszki z tapczanu-mam nadzieje ze zdarza na powietrzu wyschnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Blue za te emotikony :) a z tempka pewnie tak czasem bywa, wiec sie nie martw! a teraz biegne na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch boli ale okresu nie mam. Mialam wczoraj caly dzien plamienia dzis narazie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, a ile dni trwają zwykle Twoje cykle? Bo u Ciebie dzisiaj chyba 25 dc, o ile się orientuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie 28 le ostanie 4 miechy trwaja jakos 31. Lykam castagnusa i miesiac temu dostalam w 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 23 wieczorem zaczely mi sie plamienia. Cholera mnie strzeli z tym. Jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, trzymaj się jakoś 🌼 Nie chcę nic mówić, ale czasami plamienie w tym właśnie przedziale czasowym jest dobrą wróżbą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×