Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Kasia42
Protokół miałam krótki! Na samą myśl ile komóreczek zacznie się dzielić pocą mi się ręce... no a inna sprawa czy przeżyją i czy się zaimplementują... Ponoć jak jest ich bardzo dużo, to mogą być gorsze gatunkowo i wtedy też źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kciuki już zaciśnięte! Ivanka ale mnie ubawiłaś tą wielką falą , dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienko ty zrobilas co moglas teraz natura musi zrobic reszte. Trzymam kciuki by Wszystkie ladnie sie zaplodnily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio :D woda występuje z brzegów to znak...że ja.... w akwenie sie pławię :)Wiesz bo Wy Kochane: dieta, bieganie... a ja smalec, ptasie mleczko - no same frykasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, to super! 4 to bardzo fajnie, ja tam sie za bardzo nie znam, ale wnioskuje, ze 4 to wiecej niz dwie ;) ale powaznie, to trzymam mocno kciuki i wierze, ze sie uda!, moze beda blizniaki :) chcialabys? :) A ja pochodze ze Slaska, z gornego... ale juz dlugo za granica mieszkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - no ja nie mogę z Tobą... :-D Ty mnie tak nie rozśmieszaj, bo dostaję skurczy od tego ;-) A tak na marginesie - skoro fala nie zatopiła statków po moim wejściu do morza, to Ty możesz śmiało wskakiwać :-) Tesso - ja mam rodzinkę na Górnym Śląsku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dziękuję za trzymanie kciuków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cmok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bliźniaków nie planuję, komórki jeżeli będzie można będą mrożone pojedynczo. I transfer też będzie z jednej komórki! Stara jestem i nie dam rady za bliźniakami gonić- to taki żart.... Mam szyjkę po "przejściach" i ciąża bliźniacza byłaby bardziej zagrożona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki miłego popołudnia ,ja jestem dzisiaj wykończona mieliśmy dziś nawał ludzi w pracy a co jeden to lepszy.Ciężko jest w dzisiejszych czasach pracować w służbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) sorki ze nie pisałam ale mnie nie było Byłam u lekarza i u mamy zostałam na noc odwiedziłam koleżankę itd dzisiaj zaś sprawy miała zalatana jestem od początku tyg Wiecie co ja jestem z Rybnika :) ;P ale się porobiło hehehe Buziolki Ziomalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie nadążam za Wami z czytaniem, zapamietalam najważniejsze o jajeczkach kasi i diecie Biest:):):) Nie no chyba przebila waszą lodową dietę......................... Kasia no to jasna sprawa, że mocno wszystkie zaciskamy za ciebie:) Pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri kochana buziaczki 😘 🌼 W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta pewna osoba o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie. Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz Twoje było, byś pogodne miała dni Z głębi serca życzę Ci! (: ( .\|/. ( .().(: (_./|\._)( .\|/. (_.:._).( .(). (:(_./|\._) ( .\|/.(_.:._). ( .(). (_./|\._) (_.:._) _ (: ( .\|/. WSZYSTKIEGO ( .(). (_./|\._) NAJLEPSZEGO!!! __ (_.:._)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri sorki miały wyjść śliczne kwiatuszki a wyszły jakieś nie wiem co :( Może teraz wyjdzie ???? ___________$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$______$$ ________$$$$$_______$$________$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ _______________$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Widzę, że dziś mamy święto: Mon Cheri Wszystkiego NAJ...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri - wszystkiego najlepszego STOL LAT - pełnienia wszystkich najskrytrzych marzeń. kasiu - trzymam kciuk a reszta moich kochanych kolezanek całuje gorąco zyczac miłego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Co tam u Was dzisiaj? Ja mam 24 dc, piersi jak balony, cała czuję się napęczniała (ważę 1,5 kg więcej!) i mnie nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 10 albo 11 dc wiec pewnie jutro i w sobote bedzie sex. Ja pije drinka i siedze u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Wszystkiego naj... naj... MON CHERI !!! __________________________________ Biest, wyglądasz cudownie :)... ale żeby tak drinkować z samego rana :P może bardziej jakies witaminki... Ja na przykład zrobiłam sobie na midi zupke chinska, juz dawno nie jadłam, wiem, że to syf.... ale jaki dobry :) A co Wy wcinacie? Po zupce zapraszam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×