Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Pozdrawiam Was w piątkowy piękny poranek! Tym, które pracują życzę (Anusia, specjalne życzenia dla Ciebie) , żeby czas do weekendu zleciał jak najszybciej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rachela trafiłaś w sedno z tym tekstem, faktycznie przerażenie bierze jak to jest "zajść" naturalnie....... Biest świetna fota, mam nadzieję,że z fryzury jesteś zadowolona....piękno kosztuje kochana :) Blue u Ciebie weekend , odpoczywaj z mężulkiem :) Kasia kciuki zaciśnięte :) Jak cudnie dziś piątek:):):) Wszystkie sredecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki ! Z rana pokropił mnie wiosenny deszczyk... jak przyjemnie - zachmurzone a le ciepło. No wczoraj mieliśmy 30 stopni :P Co u Was słychać? Ja wiem, że chyba jestem niemadra i obiecałam sobie poczekac z nastepnym testem do soboty lub niedzieli, ale ten mój sluz (mokry , białawo zółty) nie daje mi spokuju... Więc zrobiłam przed chwilą test, nawet nie z porannego moczu, bo rano nie miałam jeszcze takiego zamiaru. Czy taki cień kreski może to COŚ oznaczać? Wygrzebałam taki test "amil" o czułości 20, żałuje tylko, że nie zrobiłam go z samego rana :( A to co Ty Rachela napisałaś, to prawda, tzn duzo na ten temat czytałam i ponoc 40% ciąż kończy sie razem z przyjściem @ Ale jakos nie mogłam czekać :) Ściskam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, My tez czekamy na test. Jak co miesuac - czy pelni nadzei juz sama nie wiem.. Ale bezczynnosc nic nam nie przeniesie, a przeciez nie jestesmy wiatripylne :) Maja co u Ciebie ? Az sie boje pytac, nic sie nie odzywasz. Mam nadzieje, ze kryzys za Wami i poprostu jestescie razem. Czekam na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rachela :) ja ma dzisiaj 23 dc i tak sie staram nie nakrecac. Jak wczoraj powiedzialam mojemu M do ucha, że może w tym miesiącu będzie niespodzianka, to popatrzył na mnie takimi błyszczącymi oczami... myslał, że coś wiem i ukrywam :) Rachela ja bym to nazwała tak': widze miejsce w którym powinna byc kreska. Wczesniej robiłam taki paskowy to szukałam kreski w całkiem innym miejscu, troche dalej :P - czyli tak sobie tłumacze, że nawet tego sladu nie powinno byc przy negatywnym, co o tym myslisz? A kiedy Twoja kolej? Podrzucic Ci jakis test? Jka ostatnio jak byłam w Polsce to sobie trochę kupiłam, bo tutajj drogie jak .... chyba bym wolała czekac do @ bo inaczej bym zbankrutowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda cien cienia to już coś :D superowo ale mnie nakręciłaś i bądź tu człowieku wyluzowany i spokojny jak w tekście od Racheli :) No, nie da się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj 25 dc. @ powinnam dostać w poniedziałek lub wtorek. Wczoraj wieczorem czytalam o czułościach testów, bo prawdę powiedziawszy wcześniej nie wiedziałam, że są różne i nie zwracałam na to uwagi kupując (i znowu Blue lady dowiedziałam się czegoś od Ciebie :) ) 2 miesiące temu kupiłam na allegro testy owu i dostałam jeden test ciążowy gratis. Testy są takie cieniutkie w porównaniu nawet do tych, które kupowałam w Rosmannie, jeden trafił mi się nawet rozwarstwiony. Więc zdziwiłam się, że ten ciążowy ma taką dużą czułość 10 mlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, w koncu jestesmy tylko ludźmi... mamy prawo byc niecierpliwe, bo tu nie chodzi o 2-3 dni czekania, ale tygodnie... a jak sie to powtarza dodatkowo co miesiąc, to po prostu mozna zwariować! A Ty kiedy masz dostac @? Może tez sie przetestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, ja myslę, że to nie ma różnicy czy płutkowy czy paskowy, bo to wszystko chyba na tej samej zasadzie działa tyle, że płutkowy jest może wygodniejszy.. wg mnie to jest test paskowy w plastikowym pudełeczku i pewnie dlatego są tez droższe... Ja kupowałam w anglii na necie paskowe (ciażowe i owulacyjne) na poczatku sie wkurzałam,że dziadostwo, nic nie wychodzi :) ale jak miało wyjść skoro nic nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 17 dc, dziewczyny wit b6 muszę przyznać działa:) do tego piłam w tm cyklu siemie lniane mielone i śluzu mega dużo. Sorry, że tak obcesowo ale.... Młoda chyba pisałaś o brakach....w tej materii...i nawet się matrwię bo 17 dc a tu wciążdużo śluzu bezbarwnego jak białko jajka...hm może wreszcie mi się cykl wydłuży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jest bardzo cierpliwy i zawsze śmieje się ze mnie. A ja wczoraj za radą Blue lady zrobiłam test owu - i tak miałam tylko jeden. Wynik był negatywny, ale podobnie jak Mloda, widziałam tylko miejsce, w którym kreska powinna się pojawić. Czyli, jak to określiłaś cień cienia ;) nawet powiedziałabym bardzo blady cień cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ja tak przeżywam ten twój cień:) fajowo by było jak by się tobie udało:) Co do mnie to marne staranka w tym cyklu...ale obserwacje jak najbardziej są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siemie to piję na żołądek ..dodatkowao zadziałało też na śluz ..he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z wami :) rachela mnie sprowadza na ziemie z tym moim cieniem a Ivanka mnie podpuszcza :) Ciekawe jaki wplyw ma siemie na facetów bo mój M czasem musi stosowac taka kuracje ze względu na zolądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, wcale nie sprowadzam na ziemię! Z tego co czytałam na tym innym forum, z którego jeden post wkleiłam, taka blada kreska oznacza podniesiony poziom HCG i przy kolejnych testach robi się coraz ciemniejsza! A ja robiłam tylko test owu, i miałam mega blady ślad miejsca, gdzie kreska powinna się znajdować, więc tym się nie ekscytuję zbytnio :) Gdybym miała cień cienia kreski na teście ciążowym to bym się cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuje sie szefem Rachela, najwazniejsze to podejść do tego z dystansem, nie warto strzepic nerwy. Mnie wczoraj klientka po prostu wkur... az się popłakałam... ale pomyslałam o nie, nic mi to nie pomoże a ewentualnie mogłoby zaszkodzić (gdybym jednak była w ciąży). Chyba nie ma pracy bez nerwów :( A dlaczego w ogóle niektore zanim zrobią testy ciażowe robia na owulkę, przeciez te drugie sa mniej czule na hcg wyczytałam... jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo :) już piątek, jeszcze godzinka.... Młoda ja nie podpuszczam, ja kibicuję:) Co do testów owu zamiast ciążowych - to wiesz myślę, że to przypadkowo wychodzi dziewczynom. Bo tak wywnioskowałam jak podczytuję młode laski, że one zawsze mierzą temeraturę i wsperają się testami owu. A , że dużo ich kupują to robią to np. od 10 dc do 20 dc i niektórym się udaje:) zobaczyć dwa razy w cyklu kreski na testach owulacyjnych. Myślę,że nikt celowo nie kupuje testów owu zamiast ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzisz ivanka o mojej temp. (co prawda pod pacha i przed południem) ale juz trzeci dzien 37,25... a chyba nie jestem chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej, że problem nie zniknie wraz z 15 :( nie przelał jeszcze wypłaty... Na dodatek rano tak mnie przekręcił: - ma pani rozmienić 100 zł? (ja, zamiast powiedzieć: "NIE" sprawdzam w portfelu) - niestety, mam tylko 50 - niech mi pani da te 50 ja pani dam 20 i będę winny 30, później rozmienię, to pani oddam i dziada nie ma, a jak wróci, na 100% nie będzie pamietał :( ale jak jestem głupia, to tak mam nie dość, że wypłaty nie mam, to 30 zł w plecy, muszę się upominać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, najlepiej chodzic do roboty bez kasy :) jak masz mozliwośc nie pożyczaj, w mysl zasady: chcesz stracic przyjaciela pozycz mu pieniądze =>> chcesz stracic robotę, pozycz szefowi pieniądze (i sie o nie upomnij) ! To taka dziada z Twojego szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela jestem w szoku ale dzwon do dziada i się upomnij o kasę, Bądź asertywna!! Np. Dzien dobry szefie, czekam na pana, mam dzisiaj zrobis zakupy a szef pożyczał odemnie ..... coś w tym sensie dzwoń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jeszcze 13 minut i mam nadzieję, że wpadnie przed 15. Jak nie, to siedzi w biurze jego syn, jemu powiem. Ale ludzie, którzy jeżdżą najnowszymi modelami mercedesów zazwyczaj nigdy nic przy sobie nie mają... wiem to już z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, mam nadzieję, że udało Ci sie wydrzec tę kasę przed wyjściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od temperatury
Młoda ... temperatura po jajeczkowaniu ma byc podwyzszona i spada dopiero 2-3 dni przed okresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od temperatury
aaa i zapomniałam dodac, jesli nie spadnie to, to dopiero jest dobry znak :) powodzenia, wiem jak czujesz,przerabiałam to prawie 3 lata temu, udało sie w 3 cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle to ja wiem specjalistko, tylko czy 37,25 to nie za duzo pod pacha? poza tym jesli pamietam z ostatniego cyklu, to tempka spadła mi dopiero w dzien @... a zreszta miałam 37,1 ale tyle jeszcze nie, wydaje mi sie troche dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×