Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Anusia, jak mi sie uda to wyciągne Was stąd na wątek dla oczekujących :) Myslisz, że z tą kreską mogę miec nadzieje? Dzieki serdeczne za Wasze wsparcie i miłe słowa :) Gratulacje bedę przyjmować za tydzień, aby nie zapeszyć... boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, gdzie jesteś????????? Szef Ci oddał kasę i zasazlałaś :P Przychodź szybko tu na baje :) Ivanka melduj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od temperatury
Mon cheri, zgadzam się ja jestem przykładem, że te całe wykresy to pic na wode, mierzyłam wewnątrz ciała, o tej samej porze, itd, wszystko wskazywało na to ze cykl był bezowulacyjny, bo nie było tych trzech dni wyraznego wzrostu, a jednak owulka musiała byc skoro zaszłam w ciąże :) co ma być to będzie, najważniejsze to nie mysleć ciągle o tym, nie wariować, odpuścić... powodzenia dziewczyny... A może jeszcze słoweczko o mnie, miałam 35 lat kiedy sie staralismy o drugiego potomka, obecnie starszy ma 17,5 a ten z "wykresu" 2 latka i 3 miechy. Marzy mi się jeszcze dziewuszka :))) ale ta metryka ech... mam skonczone 38 buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalistko, jak masz chęci to sie staraj :) ja własnie skończyłam 37 (czuje się na 20) . Mój M mówi, że jestem jeszcze mloda a te po 27 to gówniary :) Poza tym tutaj to chyba taka norma taki wiek na 3 dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy bylas na kontroli u lekarza? Ciaza biochermiczna oczyszcza sie m 98 procentach sama ale wazne jest bys zwobila kontrolne usg i wymaz czy nie masz jakiegos zakarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas prolaktyna spadla ale przez to ze ma gruczolaka musi brac ciagle tabletki. W sumie wyniki po nich az tak wiele sie nie polepszyly. Daj znac co z wynikiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest zrobiłas porzadki? Nie zostawiaj na wieczór bo musisz być w formie, ponoć dzisiaj przytulanki? :) ja juz sobie posprzatałam i mam labe, jak M wróci to razem z córciami pojdzie na zakupy :) I kończę druga kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalo mi troche podlogi do mycia i 3 pralki do wstawienia i prasowania. Pewnie za 2 godziny wroci maz i trzeba bedzie jechac na zakupy. Nic mi sie nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ja po powrocie z polski juz drugi tydzien właczampralkę codziennie, ale juz wybrnęłam, kopka zniknęła :) Przez całą zime nic nie prasowałam (co tam swetry, dzinsy), ale teraz sie zacznie maraton... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie prasuje swoich rzeczy jedynie meza oszule i koszulki. Ja nosze przewaznie koszulki ze streczem wiec nie ma co ich prasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Biest, najgorsze te koszule... przedtem się chodziło w kurtkach. Przeciez nie wypuszcze M w niewyprasowanej koszuli, to tylko mnie świadczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM.. i co z tego testu wyszło ? mam sobie nie robic nadziei? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda kochana ciąża jak byk trzymam kciuki żeby wszytko było ok :) i pewnie będzie 🌼 ja już miałam 3 obumarłe wiec nie sugeruj się mną chciałam tylko ci pokazać że ciąża to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochana SM... tak bym chciała... Ja za Was wszystkie sie modlę. Nadzieja matka wierzących, a nie.. głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana test pierwszy robiłam jak nigdy w dzień spodziewanej @ i taki wyszedł a następny dwa dni potem i jeszcze 3 robiłam w 35dc Moja ciąża ostatnia obumarła w 8tci 4dni :( ale miałam tydzień nadziei bo serduszko pikało na ekranie ale niestety maleństwo nie dało rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie wiem z jakiego powodu tracę dzieci :( robiłam masę badań nie ma przyczyny :( nie da się nic zrobić jedyna szansa jak bym zaszła to leczenie jak przy poronieniach nawykowych typu heparyna zastrzyki acard i jakieś leki doustne dokładnie nie wiem co ale ja już nie planuję chyba ze Bóg da ;) teraz muszę się pogodzić z faktami .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, jakie to musi byc przykre... tym bardziej, że juz widziałaś swoje maleństwo... Taka jest własnie natura, ostatnio mi to mój gin tłumaczył... Fakt faktem, nie ma sprawiedliwości na tym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza ciąża w prawie 11tc druga w 7tc i 3 prawie 9tc :( smutne bo masz tyle nadziei a potem ta pustka to straszne :( ale Ty kochana nie masz mi się tu dołować bo masz maluszka pod sercem wiec nie smut-aj tylko się ciesz uważaj na siebie dbaj nie forsuj i wszytko musi być ok :) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak mówi Twój M nie mamy na pewne rzeczy wpływu i co ma być będzie ale musisz myśleć pozytywnie wiem że to trudne tym bardziej jak ja wiedziałam co przeszłam ale trzeba mimo wszytko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wpadłam na chwileczkę, bo czekam na M, który gada z dekarzem i jedziemy na wycieczkę rowerową. Młoda, dlaczego nie robisz testu z porannego moczu?! Zrób jak trzeba, myślę, że kreseczka będzie ciemniejsza. Wydaje mi się, że taka kreska, może i blada, ale całkiem dobrze widoczna, jak na ten dzień cyklu może oznaczać tylko jedno. A ja oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj też: z porannego moczu, najbardziej czuły i nie mam nawet najmniejszego śladu drugiej kreski :( Nie wiem, dlaczego tak w tym cyklu nakręciłam się jak głupia :( Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko :( przykro mi PRZYTULAM 😘 Ale może jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko buzka...A ktory to byl dc? Nie musi byc z porannego moczu, wystarczy te nie bedzie sie 5 godzin przed robienim testu pic plynow. Boze jak zobaczylam 2 kreski na twoim tescie... kiedy ja to widzialam...z 4 lata temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×