Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelka, a skoro tak, to u Ciebie nie jest problemem zbyt krótka druga faza c.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latka leca i leca
Mloda-1 No to tylko pozazdroscic :) Gratulacje! I trzymam kciuki zeby wszytko sie udalo. A czy znacie moze jakies testy domowe na zbadanie aktywnosci plemnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Widzę że nowej koleżance się poszczęściło,nasz topik to chyba jednak szczęśliwy.U mnie 13 dzień cyklu tempka skoczyła o 2 kreski ale brzuch i plecy mnie bolą jak na @ nigdy tak nie miałam ,zupełnie nie wiem co o tym myśleć.Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie długość fazy lutealnej tak na styk... a może właśnie za krótko...? owu 16-17 dc przy cyklu 27-28 dniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latka lecą - ja używałam tanich testów: najpierw z Rosmanna za 25 zł, później zamawiałam na allegro gosia - pozdrowienia! A tak w ogóle pozdrawiam wszystkie obecne i nieobecne! Stefanio - tęsknię za Tobą zodiakalna siostro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, może to jest własnie ten problem, a na to sa sposoby... Czytałam, że zbyt krótka ta faza uniemożliwia zagnieżdżeniesie zarodka. U mnie ow. jest 12 - 13 d.c. (12 juz test był + i bolał mnie brzuch więc nie wiem) przy 27-28 c. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale namachałyście dziewczyny:) Szybko wszystko przeleciałam bo czekam na wieści od Moncheri, a tu nie ma nic:( na razie uciekam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Mon cheri pojawi się jak zwykle późno..? Mam nadzieję :) Blue lady, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri gdzie jesteś odezwij się do nas i co ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie, gdzie podziewa sie Mon Cheri i Blue lady, Tessa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem. Niestety w dzien mam taki zapierdziel ze mam neta rano i po 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rachelka , hejka reszta świata :) Byłam u giny, przebadana jestem wzdłuż i wszerz - łącznie z próbą wyduszania ewentualnej treści z piersi :( wnioski : owulka była, lecz niestety pęcherzyk pękł zbyt późno, to się zdarza i teoretycznie ciąża jest niemożliwa ale jak szybko dodała moja gina : niedawno pacjentce mówiłam to samo po czym okazało się po 2 tygodniach że jest w ciąży :) CUDA :) mam skierowanie na oddział , przebadają mnie tam tym razem wszerz , wzdłuż , a co ! powtórka badań , tych co przed rokiem, ja się ciesze - zaoszczędzę kasę i czas. a pojechałam dziś do giny tylko cytologie sobie zrobić :( ... pozdrawiam , czekam na ciążowe wieści od Was , MON CHERI, MŁODA ???? i obiecuje pisać częściej, a na razie pip mnie strzela bo wszystkie podłogowe płytki mi się w chacie odklejają..nie dziwcie mi się zatem że mam wszystkiego dość !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie nie wywołuje ale się melduję - dobry wieczór czy dobranoc. wróciłam od lekarza - za 2 dni biorę się do roboty piękny pęcherzyk jak zwykle piekna owulacja będzie. Badania meża takie miały być, prolaktyna spadła do granic możliwości ale lekarzowi o taki efekt chodziło. powiedział, że dopóki nie zajde w ciąże mąż musi tabletki niestety zażywać. Spi po nich jaj suseł - wręcz na stojąco no ale cóż... jeśli się nie uda (a się nie uda) w nastepnym cyklu badamy u mnie glukozę - powiedział lekarz że może też być przyczyną moich nieudanych starań, a dla meżą nakazał powtórzyć wyniki nasienia. Powinno dzięki spadkowi prolaktyny się poprawić. także mase badań, mase kasy i co tu poradzić. dalej ładuje duphaston w siebie a waga wyjściowa to chyba przekroczy epicentrum. Smutnawa jestem trochę ale taki los. zmęczona remontem i ciagłym nieudacznym staraniem, tylko ja w poczekalni byłam bez brzuszka jedynie co mnie wyróżniało to tyłek roztyty od hormonów jak u słonicy. tak dzisiaj moje dziewczynki się rozpisały, że nie nadążyłam was przeczytać. wszystkie Was gorco całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę:) Moncheri nie było Cię.....Blulady a TY? Stefanio no to dobre wieści , badaj się kobieto ile się da. A z pękającym zbyt późno pęcherzykiem nie ma aż takiego problemu, bo są zastrzyki na pęknięcie. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia to dobrze ze prolaktyna spadla.... A ile czasu bierze twoj maz juz bromergon? Ja pamaietam jak ja sie po nim zke czulam. Moj kaz po Lisadolu pierwsze tygodnie tez ale bedzie go musial brac dozywotnio. Tez musi isc do androloga sprawdzic prolaktyne i zrobic termin na tomografie glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki - u mnie za oknem pochmurno do tego w pracy od rana jak zwykle szał - twięc Wam zyczę miłego dnia bo u mnie raczej na taki sie nie zapowiada. Karmi - dziekuję za zaproszenie - chętnie bym skorzystała... Biest - mój mąz bierze trzeci miesiąc bromergon i mu ta prolaktyna tak spadła przy normie 2-14 az do 1,5. No niby tak ma być. Ale lekarz zapowiedział że do kiedy nie zajde w ciążę to będzie musiał się męczyc z tym że teraz po 1/2 dawki. najgorzej, że mój maz jest kierowca i czuje sie strasznie senny po tych lekach, co prawda nie ma wyjazdów częstych w długie trasy ale takie bywaja z rzadka. Biest a Twojemu męzowi spada prolaktyna po tych lekach? czyli on jest pod opieka androloga? mój M był u urologa a dalej zajmuje sie mój lekarz - ale też tylko kieruje go na badania a recepty pisze na mnie. ja nie musze brac tego leku bo z prolaktyna mam ok -w skazuje na to temperatura bo wiadomo, że u kobiety ciazko zbadac więc termometr jest moim drugim budzikiem. po @ mam zrobic badanie glukozy bo lekarz powiedził, że może to byc jeszcze taka przyczyna, powiem szczerze że nie słyszałam o tym wcześniej, te badanie jakies takie skomplikokowane bo będą mi pobierać krew pare razy w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kochaniutkie, wszystkie bez wyjatku :) jak wrócę z przedszkola, to zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Źle się dzisiaj czuję, obudziłam się o 0:50 i nie mogłam zasnąć, na dodatek telepało mnie, otwierałam okno... Dzisiaj jestem jak z krzyża zdjęta i nic mi się nie chce :( Chyba tylko pojechać do domu i sie położyć... Stefanio, dzięki, że się odedzwałaś. To dobrze, że masz taką lekarkę. Też chetnie położyłabym się do szpitala na badania. Nawet bez szpitala przebadałabym się kompleksowo, ale niestety, nie mam takiego lekarza i nie chce mi się go szukać. W okolicy nie mam specjalistów w dziedzinie leczenia niepłodności. Myślę jednak nad wizytą, mój lekarz mówił, żebym przyszła, jak nie uda mi się zajść do wakacji, ale jakoś mam wątpliwości, czy mi pomoże. Mimo wszystko może się wybiorę, powiem o tej krótkiej fazie lutealnej... Pójdę w połowie cyklu, to może chociaż USG mi zrobi... Wczoraj po południu była piękna pogoda, słoneczko, a dzisiaj jest chłodno i ponuro :( Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rachelka, wiesz mi tez sie zdarza ostatnio, że usnac nie mogę. Niby ziewa mi się i pędzę do łóżka, a potem sen odchodzi i momentami mam takie jakies uczucie niepokoju, jakby mnie trzesło. Miam tak w Wielka Niedzielę - wstałam o 2:30 i zrobiłam sobie melise.. Wczoraj tez paplaliśmy z M do późna w łózku... Nie wiem co to jest... W robocie rzeczywiscie trudno funkcjonowac jak człowiek niewyspany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozecie zapytac lekarza o zamiennik bromergonu na jakis innym lek? Ja po nim mdlalam ale ile lat juz temu ja go bralam. Moj bierze od 1.5 roku po 2 tabletki dziennie i bedzie je musial dozywotnio brac. Mam nadzieje, ze wam sie wyniki spermiogramu poprawia po tym jak prolaktyna spadla. U nas wyniki sie minimalnie poprawily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, przyszła @ ? Daj znać, bo przeciez obydwie w tym samym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być zdjecie testu? Ten link? Wyślij bo jestem ciekawa jak wygląda dzisiaj... Ja wstrzymałam sie z gratulacjami, aż się potwierdzi w 100% :) A ja jeszcze nie mam, ale brzuch boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co.... jestem pewna, że można Ci pogratulować :D Taki test oznacza tylko jedno. Życzę Ci, żeby wszystko było ok i fasolinka szybko rosła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×