Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

młoda a Ty masz przecież dzieci tak ? czy coś mi umknęło wiesz skleroza :P więc pochwal się resztą rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masz przecież w stopce pisze oj ja jestem dzisiaj zakręcona jakos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, jakos tak... mój M nie byłby chyba zachwycony.. :) Podeslę Racheli linka z moimi pociechami, to może Ona tobie przesle... albo daj adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko wyślij jak możesz mojego mejla do Młodej może mi tez podeśle więcej fotek hehehh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka to chyba zemdlala na mój widok, bo sie nic nie odzywa, he he :) Biedaczko, sama tego chciałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda nie przesadzaj proszę cie hehehe wiesz co napisze ci tu mój mejl sylwia7136@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja w pracy i nie od razu mogłam :) Co Ty mi tu Młoda takie rzeczy?! SM nie przesadziła, laska z Ciebie :) Wysłałam moje, tak na szybko z nk wybrane. Jedno z M, nie wie, to i pretensji nie ma :D Widzę, że adresami już sie wymieniłyście..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda dziękuję :) szynszylek fajny a córeczki masz śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mojemu się ie chwale że go wam pokazuję hehehhe nie wiem zdrowszy będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda ja tez chce fotki. Ja mam fotke Sm na gadu i Rachelki na facebooku. A ja mam reszty fotki ... Nie no ja mam skleroze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma możliwosci sie poznać osobiście, ale fajnie chociaż kojarzyć nicki z twarzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie wiesz z kim rozmawiasz bo oczami wyobraźni masz twarz przed sobą jak się widzimy no nie ;) teraz to już typowe koleżanki będziemy heheh choć się spotkać nie możemy co nie :) Biest na NK mnie też masz przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, ju Ci wysłałam :) No własnie, chociaz teraz pokojarzyc można z kim sie "gada" ;) Biest, poproś Dziewczyny o moja fotkę jak macie kontakt mailowy. ja tez bym Cię chetnie poznała :) Jakies szaleństwo z tymi fotkami si rozpetało, cz co? he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, twoi synowie to "chopy jak dęby" :) A Ty wyglądasz jak ich siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No młoda te z tak mówię Rachelka nie wygląda na ich mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chłopiska dorosłe... jakby mi wnuki zafundowali, to może dzieci by mi się odechciało :) ale na wnuki raczej jeszcze muszę trochę poczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja na tym etapie swojego zycia nie byłabym w stanie jeszcze zaakceptowac wnuków :) chyba by mnie to juz całkiem dobiło :) Chyba przechodze "kryzys wieku sredniego", mówili o tym w radiu na wakacjach; ponoc przez całe zycie takie kryzysy się trafiaja tylko nie pod ta nazwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mi zimno strasznie dzisiaj szok :( normalnie zmarznięta jestem brrrrrrrrrr u nas 11st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, dzieki, piekne fotki i ta psina mnie rozbawiła :) ja tez wysłałam... Rachela, jakie zmarszczki......? Wiecie dziewczyny, ja zamiast pracowac to poporstu paplam od samago rana z wami... a robota czeka... Ale za godzinke wraca córka ze szkoly to mi sie urwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj było tak zimno, dzisiaj chyba trochę lepiej, przynajmniej od czasu do czasu słońce wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM_40 to ja z Rybnika jestem i dalej tu mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj mnóstwo roboty - za kolegę, który po prostu nie przyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×