Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej! Mam dużo roboty od rana, przeczytałam co pisałyście, ale nie miałam kiedy skrobnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) U nas zimno i pochmurno zaraz chyba lunie tak się ciemno zrobiło nie lubię takiej pogody typowo depresyjna brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rachelka, SM :) mi sie nawet dobrze dzien zaczął, tzn sprawy zawodowe jakby sie polepszyły :) Zaraz tez sie biorę do roboty :( SM pieknie wygladasz :) i jaka córa laska :) no, no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda no co Ty pięknie chyba przesada hehehe córcia jak córcia ;) hehehhe moja jedyna kochana pociecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda ale z ciebie lasencja no no śliczna kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, to tylko fotka... dobrze, że tych moich siwych włosow nie widac he he :) to jest moja zmora :P A tak na marginesie fajne macie zwierzatka, takie kochane... Jak wrócimy do Pl, tez będziemy mieć cosik, będzie dośc miejsca dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzaki dają nam troszkę radości :) i nie raz są z nimi takie śmieszne sytuacje że szok np królik sobie psa wyszkolił hehehe śmiech jak nie wiem ja mam farbowane platynowe pasemka ale siwych nie mam jeszcze heheh ale swoje mam ciemny blond ;) a Ty nie przesadzaj z siwymi włosami po za tym to nic strasznego każdego człowieka to czeka mój M już cały siwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko na drugim forum mamy galerie wiesz ukrytą storczyk założyła na ciąża po 40 ale na NK mnie masz chyba a ja ciebie wiec wiesz jak wyglądam hehehhe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, a ja bym Cie chetnie poznała :) Mnie nigdzie nie znajdziesz, a juz na pewno na NK, unikam takich miejsc jak ognia :) Wiec ja Ciebie tez tam nie zobacze :( trzeba miec konto... To jest jedyne "moje" forum... No to jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz SM, ja myslę, że chłopom to do twarzy z siwizną... ale moj M jeszcze siwego włosa nie ma, he he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy szynszyla, był cudowny :) niestety podczas wyjazdu na wakacje do Pl ... zdechł mi na kolanach.. zaraz po przekroczeniu pl granicy... nastepne 8 godzin drogui upłynęło w placzu... Pogrzebalismy go u babci na działce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem.... no, właśnie już się dowiedziałam gdzie się oglądacie, bo mi Basia z drugiego forum napisała na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to smutne :( biedny zwierzaczek ciekawe co się mu stało ?! Nasze to są aparaty nie z tej ziemi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz SM, szynszyle są chyba wrażliwe... wtedy też były straszne upały, nawet klima w aucie nie wyrabiała. Ta podroz trwała ok 24 godziny... Ja przypuszczam, że to był zawał... Dlatego nie chcę miec juz tutaj zadnego zwierzaka... nie chce przezywac tego drugi raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne SM, my się znamy.. :) Ja na tamtym forum jestem sporadycznym gościem, nie mam dostępu do galerii. Mloda, mam adres założony tylko na potrzeby forum, wyślij mi swoje fotki a ja Ci się zrewanżuję swoimi :) rachela_71@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak albo udar :( szkoda no co zrobić ...........ja też już miałam psa suczkę i biedna też miała chyba zawał strasznie przeżyliśmy to a szczególnie córka ale niecały miesiąc wytrzymaliśmy bez psa i po naszego jechaliśmy z ogłoszenia i tak jest u nas a jego brat wylądował u koleżanki heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasza Rachelka to tez laseczka jak dziewczynka wygląda :) a nie jak kobieta dojrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rachelka, podesłałam Ci nawet 2 fotki :) czekam na Twoje Laska :) Na razie zwierzatkami się cieszymy podczas wakacji w Pl, mama tez ma szynszyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((((( Rachela, poczta do mnie wróciła :(((( Wysłałam jeszcze raz, ale nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuję wszystkie dziewczynki - miłego dnia ja tez chce Was zobaczyć napiszcie ja to zrobic. dziewczynki mam problem bo mój M odebrał wyniki prolaktyny dzisiaj - dodam, że norma dla mężczyzn 2-14. poprzednie wyniki ponad normę 26 a dzisiaj w trzecim m-cu od brania leków ponizej normy 1,51 - przeciez oszalec mozna - chyba nici z tej ciązy. Nie uregulujemy tego NIGDY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, to samo :(( Anusia, to teraz po odstawieniu lekow, jak bedzie wracać do normy, trzeba sie starac :) Nie poddawaj się :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to nie wiem czemu wraca, sprawdziłam adres, bo rzadko z niego korzystam, ale podałam ok: rachela_71@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też nie raz tak się czuję i jakaś wybrakowana że nie mogę dziecka drugiego urodzić jakaś nie kobieca w ogóle :( często się winię że czemu wcześniej nie zaczęłam się starać ale z drugiej strony brałam leki wtedy dość dużo i to by było nie odpowiedzialne z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, wyslałam z polskiego serwera, może dojdzie :) Bo z orange czesto mialam problemy do Polski... Anusia, zapytaj Storczyka z drugiego topiku o tę galerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, masz baty ode mnie :) podałaś mi op.pl zamiast onet.pl! Trzy zwroty! Sprawdź ten "onet" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko wysłałam moje z mojego mejla czy dojdzie sprawdzam ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×