Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

A tak w ogóle myśląc dziś o Was moje Drogie przypomniał mi się tekst piosenki Maryli Rodowicz, a raczej pierwsza zwrotka, która cudnie oddaje atmosferę miesiąca..... "To był maj Pachniała Saska Kępa Szalonym zielonym bzem To był maj Gotowa była ta sukienka I noc się stawała dniem....." I chociaż dalszy tekst jest rozbieżny z tym co przeżywamy to... nadzieja w tym tekście ogromna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ja też biegam do toalety ale tłumaczę sobie, że się ochłodziło i się nie pocę. Rachelko może już czas na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! U mnie dooopa...dzis 25 dzien i od dwoch dni mam sluz zabarwiony najpierw na zolto a pozniej na coraz bardziej brazowo :( wiec @ sie zbliza... jesli bede miala szczescie, to moze ten cykl bedzie dluzszy niz 26 dni... normalnie miewam 29-30 dni, ja nie wiem co sie dzieje, czyzby to wina tej b6?? nie wiem co o tym myslec... powiedzcie, ktora jeszcze bierze b6 teraz? mialyscie takie objawy? Blue, powiedz kochana czy u Ciebie tez takie jaja byly?? Trzymam kciuki za Was kochane, 🌻 niech Wam piekne kreski wychodza... ja musze poczekac na nastepny cykl.... Mon cheri, daj znak zycia bo my tu z ciekawosci umieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Mnie można odszukać na Facebooku ale nie chcę podawać maila, bo jest tam moje nazwisko, a nie chcę żeby ktoś niepowołany się przyczepił! Rachelko do Ciebie napiszę maila... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso no nareszcie :) ja biorę B6 tak jak ty zaczęłam tylko nie samą. Pełen kompleks witamin z grupy B + kwas foliowy. Kasiu weekend zapowiada Ci się wspaniale:) a można wiedzieć do jakiego SPA się wybieracie? Szczerze Ci powiem marze o tym....każdego dnia bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmujcie sie ja na 100 procent dostane za 2 tyg tez @@@ Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, a'propos gęby ;) - dzisiaj całkiem niespodziewanie zafundowałam sobie wizytę u kosmetyczki - oczyszczanie... Syn zadzwonił, że ma jakieś dodatkowe zajęcia i czy mogę na niego zaczekać, więc postanowiłam spożytkować ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, zagapiłam się i ... zgłupiałam... tyle nowych postów się pojawiło... i kolejna strona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ivanka, Biest :) Ivanka, masz tez cos takiego jak ja po tej b6? ja co prawda nie mam complexu ale biore jeszcze inne witaminy gdzie dodatkowo jest dodana b12 itd... pomyslalam, ze byloby to juz za duzo jakbym jeszcze brala complex... Kasia, ale Ci zazdroszcze takiego weekendu :) juz dawno sie zbieram na taki wyjazd, ale ciagle cos mi przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, tak, srocze zioła piłam, tym razem tak krótko... bo jakoś bez większego zaangażowania. Kasia, już sprawdzam maila. Tego SPA zazdroszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ivanko jedziemy do Szczyrku, hotel Klimczok. Tam w ofercie są różne opcje spędzenia weekendu. Fajne oferty były też w Kocierzy... zawsze można szukać na Allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, ja nie próbowałam B6, chociaż miałam zamiar jak Was czytałam, bo to na fazę lutealną powinno dobrze działać, nie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój remont mnie dobije, jestem tego pewna...uuuu i już żaden masażysta nie będzie mógł mi pomóc;) Tesso ja ubiegły cykl też miałam króciutki 25 dniowy, tylko u mnie wcześniej zdarzały się i 26 dniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Nie na Allegro tylko Grouponie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a ja takich raczej nie miewam... zaczynam sie jakos obawiac, ze ta b6 zamiast pomagac jeszcze szkodzi... mi przynajmniej, no i ten lekko zaciemniony sluz... ja sie z tego juz chyba nigdy nie wylecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzięki:) jak przeżyję i wszystko zrobię to na mur się wybiorę:) a kupowałaś już wcześniej z gruponu? wszystko się sprawdza w ofercie? pytam bo ja się strasznie czaję... Tesso cały czas się obserwuję, mam nadzieję, że to się zmieni tak jak Blue pisała. Biest:) mało piszesz ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelu powinno:) ale działa jak widzisz trochę z zamieszaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przeglądam oferty, kupiłam w ub. roku kupon z MyDeal - na noclegi w hotelu w Suchej Beskidzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso w poprzednim cyklu ten śluz też ci się pojawił, tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, napisałam Ci maila. Muszę się kłaść spać, niestety, bo po poprzedniej nocy ledwie żyję, mam nadzieję, że dzisiaj lepiej się wyśpię. Dobranoc, do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zapisz się do Gina, bo ja jak miałam przed @ plamienia ale to były typowe plamki to w badaniach okazało się że mam niedobór progesteronu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to wlasciwie nie sa plamienia tylko ten sluz nie jest bialy ani zolty, tylko z na jakies 2-3 dni przed @ robi sie taki brazowawy ( sorki za te opisy) i tak az do @, a teraz jeszcze mam wrazenie, ze ten cykl sie jakby skrocil, choc to wlasciwie dopiero drugi taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to badanie na progesteron, to mialam juz robione i wyszlo, ze jest o.k., choc wynikow nie widzialam bo u nas sie doprosic wynikow rowna sie z cudem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso to może faktycznie zwiększone działanie B6 się ujawnia? spokojnie myślę,że tak jak w ziółkach trzeba sobie dać te 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje :) tez tak pomyslalam, ze jeszcze jeden cykl odczekam a potem zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Taki złoto/brązowy śluz to tzw brudzenie... jak tak miałam może 2-3 razy i niestety potem przychodził okres. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej.... Jesz Duphaston albo Luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem nawet zadowolona z tej witaminy B complex, u mnie ewidentnie super śluz się pojawił, liczę jeszcze właśnie na wydłużenie II fazy cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×