Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Chociaz rzadko sie udzielam to nie omieszkam zlozyc SERDECZNYCH GRATULACJI BLU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla wszystkiech ,ktore maja gorsze dni :nie przestawajcie marzyc,marzenia pozwalaja przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda nic absolutnie mnie nie łamie a na dodatek mnie mdli więc gdyby nie ten brzuch to pewnie bym myslała ,że może coś wyszło!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1973, każda z nas jest inna i może to tez inaczej odczuwać, więc nie załamuj się :) ja mówiłam tylko za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUE GRATULACJEEEEE !!! KOCHANA!!! 🌼 :D 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D{kwiatek]:D🌼:D🌼:D🌼:D 🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D🌼:D Przyznaję, popłakałam się po przeczytaniu Twojej widomości:), choć wiedziałam i czekałam już tylko na potwierdzenie:).............. Ochłonęłam mogę pisać................, Retrospekcja:... nagle w pracy ludzie zaczeli sie pytać co się dzieje, ponieważ złapałam się za nos ( z którego już leciało) moja twarz zaczęła przypominać ogromnego pomidora ( próbowałam za wszelką cenę powstrzymać się aby łazy mi nie kapały po policzkach z tej wielkiej radochy) zwaliłam to na karb alergii hi,hi ale łez nie udało mi się powstrzymać. eeee i tak uwarzają mnie za mega wariatkę to co tam, wazne ,że jest sukces:):):) Blue napisz jak to było ze szczegółami, jak mąż....ach i wypoczywaj nad tym jeziorem....❤️ Kasiu, trzymaj się cały czas trzymamy kciuki 24 dc to trochę wcześnie na test. Moja siostra - urodziła córeczkę rok temu i słuchaj w 40 dc nie miała na teście ciążowym kreski. dopiero po 7 dniach wyszły jej dwie piękne krechy i jest nasza Natala:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo ja niezłomnie perzypominam nasze topikowe motto - nowy cykl nowa nadzieja ❤️ Biest dzięki za zioła, ja właśnie myślę aby od następnego cyklu pić dwu fazowe przed i po owulacji....na progesteron Stefanio masz rację idź za ciosem jak masz taką pomoc ze strony lekarza prowadzącego...też bym tak chciała. A co do pracy zawodowej ciesz się dziewczyno! W domu i tak masz pracę, niekończącą się opowieść, którą trzeba wykonywać. A my:( dodatkowo oprócz domu jeszcze zawodowo się spalamy. To nic fajnego ani miłego, precz z równouprawnieniem! Ja nie wierzę w zasadę równości między kobietą a mężczyzną przynajmnie w pracy zawodowej! Np. u mnie gość na takim samym stanowisku jak ja mający mniejszy zespół do kierowania i mniej obowiązków zarabia 1,5 raza więcej ode mnie ! Do Du.. z tym i tak niestety jest wszędzie. Marzę o tym aby usiąść w domku, pilnować dziatwy, wyszywać kołdry z kobietkami sąsiadkami:D Karmi moja wizualizacja na dziś to wyobrażenie jak logistycznie poradzić sobie z pracujacym weekendem - bo muszę do pracy, buuu,buu - a sprzataniem domeczku po remoncie....uffff już jesteśmy prawie na finischu! Młoda 30 dc ! super ! SM powodzenia, napisz jak będzie lepiej! Mon cheri:) Anusia ? jak tam? całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Wiem, że wcześnie zrobiłam test, ale kupiłam 10 szt i mogę sobie robić co rano :-) żartuję! Nie będę się nakręcać! Wyjeżdżam zaraz w góry i będę leniuchować... Przeczytam wszystko jak wrócę! Któraś z Was zapytała mnie, kiedy miałam owulację... ja jestem świeżo po in vitro i wiem kiedy miałam pobierane komórki, kiedy zaczęły się dzielić... wiem kiedy były 4 a potem 8 blastocytów... no i wiem kiedy miałam transfer- trudno o tym wszystkim nie pamiętać :-) A teraz fruuu do SPA i tylko przyjemności... Trzymajcie się dzielnie! WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH CIĘŻARNYCH MAMUSIEK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Rozszyfruj mi ten skrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
6 dzień Już wiem o co Ci chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dpt to Zdecydowanie za wczesnie. Powtorz moze 10 tego albo pojedz 10 , 12 dnia na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie koleżanki :) 🌼 Wchodzę tutaj i co widzę .......... :) Blu Lady kochana moja STRASZNIE SIĘ CIESZE MOJE NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 🌼 😘 HURA!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie dzisiaj lepiej dziękuję tym koleżankom co za mną tęskniły i o mnie myślały :) 🌼 mam @piszona i kiepsko si czułam cały czas jakoś mi słabo było wczoraj najgorzej cały dzień :( ale już dziś lepiej i znowu miałam tą ciężką datę smutnych wspomnień ......... Pozdrawiam wszystkie koleżanki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w pracy wszystko przeczytałam, ale nie bardzo mogłam pisać. Oczywiście najważniejsza wiadomość dnia to ciąża nasze BLulady, strasznie się cieszę, że jej się udało, cudowna wiadomość:):):) ale specjalne gratulacje przekażę naszej mamuśce jak wróci z wolnego czyli pewnie w niedzielę. Aż się chce zyć po takich wieściach:):):) SM kochana nie dość, że @ to jeszcze smutny czas, dobrze, że dzisiaj już lepiej.Ja też wczoraj miałam zawroty głowy i nic mi się nie chciało. Kasia Ty aparatko kto testuje 24dc????? Dopiero wczoraj w nocy przypomniałam sobie, że parę dni temu transfer miałaś i nawet miałam Cie odwodzić od testowania, ale wiem, że na to nie ma mocnych. czyli czekamy dalej na wypasioną betkę. Moncheri napisz mi proszę czy mogę dużą łyżkę tych ziółek pić, bo chyba umknęło Ci moje pytanie wczoraj? A ja spadam na działkę, 2 dni mnie tam nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLU !!!!!!! CALUSKI , JAK CIE DOPADNE ,TO TAK PRZYTULE ZE CI TCHU ZABRAKNIE !!!! :) :) :) TERAZ UWAZAJ NA SIEBIE !!!! A tak se myslalam jak ugrubszej kresce na owu tescie mowilas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLU wielkie gratulki dla Ciebie mam nadzieję że wszystko się ułoży ja mam 17 dzień cyku i brzuch mnie już boli a co będzie dalej jako że namiętnie mierzę temp. zarejestrowałam się na stronie OvuFriend dość ciekawa sprawa. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue, jaka cudowna wiadomosc!!! 🌻 Ciesze sie bardzo razem z Toba... ❤️ tez sie dzisiaj poplakalam, z radosci, ale tez troche ze smutku ( moze tylko ja jedyna o tym napisze) bo dotarlo do mnie, ze mi sie juz nie uda... na nic te plonne nadzieje i nakrecania sie itp... chyba sie juz tylko oszukuje, choc ciezko mi sie do tego przyznac... dzis mam pierwszy dzien cyklu i pewnie tez stad takie moje zalamanie. Kochana Blue, prosze nie miej do mnie zalu, ze tak pisze, naprawde bardzo sie ciesze, ze bedziesz wreszcie mamusia, tylko tak troszke mi sie dzisiaj zal zrobilo ( prosze Was dziewczyny, nie zlinczujcie mnie za to) i jakos poczulam, ze musze to napisac... a jutro jeszcze sa moje urodziny, nie, nie pisze o tym wcale z powodu zyczen urodzinowych, tylko wiecie jak to jest, taki bilans czlowiek wyciaga i wlasciwie to nic tylko plakac sie chce... Kochana Blue, wypoczywaj teraz, ciesz sie fasolka i pisz o objawach, samopoczuciu, jest cudnie, ze sie udalo !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesska slonce czemu by wyjsc nie mialo , mlodas jeszcze , nikt Cie nie linczuje !!! Tylko z tym Twoim porozmawiaj ,jak nie zapros mnie przyjedziemy i mu do rozumu przemowimy ja i moj :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ciesze sie strasznie , ze w koncu cos u nas sie rusza !!!! Jednak moja krotka ciaza na cos sie przydala , zdazylam nieswiadomie troche wirusow rozrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglosic sie kto jeszcze zadnego dziecka nje ma ??? Np. STEFCIA bo za was t.rzymie teraz kciuki , przynajmniej po jednym dzieciaczku wam sie nalezy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri ja mam dwoje dzieci wiec przepuszczam przodem najpierw te ,ktore nie maja a pozniej te ktore maja po jednym tyle ze zastrzegam sobie pierszenstwo w kolejce mam majacych dwoje dzzieci:) No i mam prosbe;pospieszcie sie bo mam czas do konca roku:):) i jeszcze jeden maly aneks do umowy:)kolejka liczy sie wsrod juz obecnych starajacych sie na tym temacie bo jak dojda inne to nie chce czekac do 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie biest,jestes na pierwszej liscie wiec sszybko sie doczekasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martwcie sie te ,ktore nie zgadzaja sie z moja kolejnoscia,ze najpierw te,ktore wcale nie maja,To moze byc tylko moja lista. Powiem Wam szczerze,ze czasemjak wejde na watek np ciaza po invitro i czytam ile walcza niektore kobiety zeby miec pierwsze dziecko to dochodze do takiego wewnetrznego glosu,ze ja moge sie juz nawet nie doczekac oby kazdej sie udalo ,ktora pragnie dziecka a nie ma zadnego.Ja znam uczucie bycia matka,wiadomo bardzo chce ale mimo iz wmawiam sobie rozne objawy,ze juz sie udalo nie przezywam tak bardzo kazdej porazki.Moze to aka moja obrona ale dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no Tobie , to goraco zycze !!! Coni to nie o miejsca w kolejce chodzi - najwazniejsze by byc szczesliwym , najlepiej jak najszybciej !!! Pisalam , w sumie nie wazne czy drugie , czy piate , wazne jak bardzo chce sie jeszcze zostac mama . Nie gniewajcie sie , ze tak dopinguje dziewczyny ktore jeszcze nie maja wcale , ale one maja najgorzej : nigdy nie czuly dzieciecych raczek na szyi , nie tulily placzu , nie slyszaly " kocham Cie mamo " Tak bardzo zalezy mi na jeszcze jednym maluchu , ale oddalabym moja szanse , komus kto nigdy tego nie zaznal , bo to cudowne uczucie :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×