Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

dziewczyny wysłałam wam zdjęci kilka oczywiście tym od których mam mejle :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌻 Biest, będziemy w tym samym czasie urlopować. Wyjeżdżamy 12.06, urlop już od Bożego Ciała, więc bez dzisiejszego dnia 6 dni roboczych :D Martwię się, że w ogóle nie schudłam :( Nie piszcie, że dobrze wyglądam, bo zdjecia, które wysyłałam są sprzed okresu przybrania na wadze :( Wczoraj szykowałam ubranie do pracy, wcisnęłam się w ulubione spodnie, które nosiłam przez kilka lat, ale jak zobaczyłam się w lustrze... tragedia :( Cóż... może na wczasach schudnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka nie chce Cie martwić ale ja na wczasach nie chudnę :( szczególnie jak jeździmy na zorganizowane i po całym dniu plażowania bądź zwiedzania okolicy , czeka na mnie piękny, kolorowy, pachnący, kilkumetrowy, puszczający oczko do mnie tzw. szwedzki stół... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy tylko śniadania w hotelu... też szwedzki stół. Na razie tak się pocieszam tylko, co mi pozostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo:) Ja Cie pocieszę, mamy wspólny front :dziś dzień wbijania się w spodnie - bo ja też wcisnęłam na siebie spodnie, które dostałam od siostry a ona szczuplaejsza jest niż ja. Ale co tam, z radoscią i dumą wkroczyłam do pracy, usiadłam na wdechu i .....guzik mi odleciał, ha, ha. Całe szczęście mam drugi i tak luźno mi, he,he, że na tym jednym pociagnę do końca dnia. Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Karmi nie mialam testu w domu.Teraz mi dopiero przyszly owulacyjne i 3 gratis ciazowe.Okresu jeszcze nie ma ale to kwestia kilku godz.Jakby wrazie jutro nic jeszcze nie bylo to zrobie test ale ja mam takie szczescie ,ze jak tylko kupie albo zrobie test to okres jest doslownie po kilku minutach. Jeszcze raz zapytam o przepis na krolika w sietanie,ma ktoras dobry sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :-) Witam Was serdecznie w ten piękny, słoneczny dzień, walcząc od rana z odruchem wymiotnym... Przepraszam za ten nieprzyjemny wstęp, ale tak to włąśnie wygląda. Najgorsze, że jestem tak słaba, że ledwo nogami powłóczę. Nie wiem, jak dojdę do lekarza... Przełożyłam sobie dzisiejsze zajęcia z dziećmi na jutro a teraz obgryzam paznokcie ze zdenerwowania. Ivanko, SM - dzięki wielkie za zdjęcia! Z grzeczności nie napiszę, co o Was myślę ;-) Bo jesteście obydwie kłamczuchy, dając na forum tak krytyczne autoprezentacje. A potem człowiek dostaje zdjęcia i mu szczęka opada... Rachelko, to Ty już jedną nogą w Portugalii :-) Stefi, ja też nigdy nie chudłam na wakacjach, zawsze chciałam spróbować lokalnych przysmaków a pod koniec ledwo wciskałam się w ciuchy. Ale znając nieuzasadnioną skłonność do samokrytyki naszej Rachelki to ona raczej nie ma podstaw do obaw o figurę :-) Coni, a jak się dzisiaj czujesz? Trzmam kciuki, żeby @ nie przyszła! :-) Karmi, też sobie powtarzam, że te mdłości do droga do osiągnięcia celu i warto się męczyć :-) Mon Cheri , Ty tu nie wyjeżdżaj z określeniami "babowata" itp, bo po obejrzeniu twoich zdjęć już nikt w to nie uwierzy :-D Biest, gratuluję kasy z ubezpieczalni!!! Kiedy w takim razie jest szansa na jakieś działanie w wiadomym kierunku? Gosia, mam nadzieję, że ta temperatura utrzyma Ci się przez kolejne tygodnie a zamiast @ przyjdą mdłości i zachcianki :-) Młoda, jak się czujesz, ciężarówko??? :-) Kasiu, co u Ciebie? 🌼 Pozdrawiam wszystkie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje rachela za odpowiedz:) Blu ja czuje sie normalnie tak jak zawsze przed okresem.czuje brzuch no i nogi.Was tez tak bola uda odczas okresu?u mnie bol zaczyna sie od pachwin na cale uda.Pierwsze 2 dni jest najgorsze.Temp nie mierze to nie wiem.Dzis nie ma jeszcze plamien przed ale nie zawsze tak mialam.Tzn kiedys nie miaam wcale ale odkad zaczelam sie obserwowac i starac wszystko mi sie pozmienialo.Zawsze do samego konca zanim dostalam okres mimo iz mialam plamienia to i tak mialam nadzieje a teraz jakos nie.Moze to juz wprawa przed kolejna porazka. Stefanio ,Biest i Gosia jak u Was ?jestesmy prawie w tym samym dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu na ktora idziesz do lekarza? Mloda to chyba jutro idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni, ja mam wizytę o 15.30, ale wyjdę troche wcześniej, bo mam omówić jakieś sprawy związane z ubezpieczeniem. Pewnie dzisiaj dostanę tylko skierowania na jakies ogólne badania a dopiero na następnej wizycie będzie USG. Ale i tak mam stracha... A Młoda chyba rzeczywiście jutro się wybiera. Mnie uda przed @ nigdy nie bolały, za to zaczęły mnie boleć kilka dni po terminie @, która nie przyszła... Ale nie chcę Cię nakręcać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu to mnie nie nakreca bo mnie bola zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie by bylo jakby co miesiac chociaz 2 zobaczyly dwie kreski,szybko bysmy sie uminely:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) no u mnie nieciekawie... do tej pory myslałam, że jakoś to inaczej przechodzę, tzn osłabienie dopadało mnie raczej po poludniu a nie z rana, jak to bylo wczesniej. A przed chwila wlasnie zrobiło mi się niedobrze :( Może to z głodu, bo zlapałam kanapke i jakby lepiej :) Od slodkiego mnie raczej odrzuciło, natomiast posmakowal mi czosnek :) Poza tym nie wiem co sie dzieje, pięc dni chyba psikałam, wczoraj lało mi się z nosa a dzisiaj po katarze prawie... juz naprawde głupieje i zastanawiam się czy to moje osłabienie nie jest z jakiejs infekcji? Chciałabym tylko jutro dojechac spokojnie do lekarza... mam na 14h. Coni, mnie przed @ własciwie nic nie bolalo, zawsze bardziej owulke czulam niz @... ale juz na pewno nie uda :) A Ty Blue nie obgryzaj paznokci bo napewno Ci to na zdrowie nie wyjdzie i nie stresuj się :) Daj szybko znac po wizycie!!! A Wy w wiekszości myslicie juz o urlopach... życze wam Wszystkim wspaniałego odpoczynku! Ja o ile dojade do Pl spedzę czas przy remoncie, jak to ostatnimi czasy bywało... Tzn najpierw bylo mieszkanie, teraz dom... no cóż, sa rózne formy spędzania wolnego czasu :) może na przyszle wakacje będziej lepiej.... Czekam na dobre wieści, która nastepna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni :) super perspektywa! Trzymam kciuki za Ciebie a może to właśnie to? Blue:) bidulo nasza, dasz radę, myśl pozytywnie i powatrzaj "tego chciałam, właśnie tego chciałam" i może będzie lepiej... Młoda właśnie, daj znak jak u Ciebie, masz już objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda ;) czosnek bardzo zdrowy :) :) :) A w srodkach komunikacji dodatkowo pomoze zdobyc wolne miejsce , gdyby sie slabo zrobilo - wystarczy poteznie chuchnac - ;) Blu -babowata , bo z tym wielkim cycem ,to ja taka misowato - mamuskowata , moja cora twierdzi , ze dobra do przytulania - a ja bym tam wolala wersje - zwiewna romantyczna dziewczyna , albo sexy dooopa ;) A brzuchate fotki to ja Ci moge od razu odeslac ;) Ivanka ;) a czort z guzikiem , zawsze mozna jeszcze agrafka spiac- zyskuje sie okolo centymetra :) , a najlepiej gumki wszyc , to niedlugo na ciaze jak znalazl ;) Coni ale plany , 2 na miesiac z dwoma krechami - caly topik ;) nam rozwalisz i nie bedzie na co narzekac oprocz mdlosci i klocia jajnikow ;) , no i cale co miesiaczne kibicowanie przed @ odpadnie , no i jeszcze tytul bedzie trzeba zmienic oj,oj :) :) :) Rachela u mnie jeszcze gorzej - mnie nie udalo sie wcisnac w zeszloroczne letnie spodnie , bo kupowalam z wypzedazy , juz po wychudnieciu i znow :) :) :) nie mam co ubrac ;) Ale podjelam juz brutalne starania o szybkie i bezlitosne utracenie kg : rano na sniadanie szklanka kefirku , potem salatka ( pomidorek , ogorki itp , ), a potem zielona salata , albo warzywo i gotowane , grilowane miecho , rybsko itd. , z przerwa na rybe z frytami nad mozem ;) , ale juz - a to trzeci dzien - jest odrobina efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri... jade autem... najwyżej mnie mój M wysadzi jak mu chuchnę :) ale on tez lubi czosnek i twierdzi, że cebula gorzej śmierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda , ej maz , to by serca nie mial , tym bardziej , ze taki fajny prezent mu zrobilas ! Ja tam chetnie i czosnku wrzuce i cebulka poprawie , niestety moge tylko w piatek i sobote , bo tak mi mili ;) pacjeci zawsze uwage zwroca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda i jeszcze cos sorry , ze wyciagnelam od Rachelki Twoje zdjecia bez pytania :( Jedno musze Ci powiedziec , ale masz super wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda ja w pierwszej ciazy wlasnie tak mialam,ze jak tylko przestawalam jesc do od razu po 15 min wymiotowalam tam gdzie stalam.Jak jadlam nie bylo zadnych mdlosci ani wymiotow.Sprobuj miec zawsze cos pod reka,marchewke,ogorka czy cos lekkostrawnego i zobaczysz bo moze to bedzie sposob na dobre samopoczucie. Mon cheri ja bym nie miala nic przeciwko jakby sie wszystkim udalo i temat by sie zmienil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni :) :) :) naprawde chcesz mi to zrobic ???????? :( :( :( No dobra , co mi tam zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mon cheri Ty chyba bralas mace?Powiedz jak bylo z Twoimi cyklami?czy cos Ci sie rozregulowalo?Bo ja mysle,ze u mnie to od niej cykl sie wydluza.Biore 2 mies i drugi raz okres sie przesunal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - ja bralam wszystko i od 20 lat co 28 dni @ - czy na wiesiolku , czy na ziolach , magnezie i vit b , 2 miesiace temu przy biochemicznej ca 4 dni spoznienia , ale lekkie plamienie w terminie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio chyba Karmi pisala,ze jak zaczela sie starac to w pierwszym miesiacu byla pewna,ze sie uda i nawet spodnice dluzsza kupila.A wiecie co ja zrobilam?:)W pierwszym miesiacu tez bylam pewna,ze sie uda i nawet komode na ubranka kupilam:):):)akurat byla okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri ja kiedys tez tak mialam.Nawet jeszcze pierwsze dwa lata staran bylo co do dnia co 28 ale od roku juz nie jest tak dobrze.Zdazaja sie spoznienia 2 dniowe,raz nawet 5 dni,pojawiaja sie plamienia przed a nigdy tego nie bylo i okres mam duzo slabszy jak kiedys.Kiedys bite 7 dni a teraz roznie,raz 4 raz 5 .Wszystko sie zmienilo i rozregulowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, ja tez mam twoje zdjęcia :) no no..., juz nic nie bedę pisać, bo wszystkie inne mnie już uprzedziły...laska jak wszystkie inne :) A propos duzego biustu, cos pisalaś... powinnas sie cieszyć, bo meżczyźni takie lubia :) Twój M chyba nie ma powodu do narzekań.. Co do wlosów.. hmm całe życie sprawiały mi problemy i dlatego wlasciwie odkad skończyłam 23 lata nie ufarbowalam juz ani razu... zreszta mój M lubi naturalne i nawet mu moje siwe nie przeszkadzaja :) Ty bedąc blondynką nie bedziesz miała takiego problemu :) Coni, zobaczymy co z tym jedzeniem, teraz rzeczywiście przeszło.. ale zgadza się, że przedtem wytrzymywałam do pory posiłku, a teraz juz godzine wczesniej śsie mnie ... Mój M się smieje z mojego apetytu, bo tak nie było wczesniej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×