Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi:) lepszy,lepszy .....okupuję kompa bo szukam czegoś na wakacje i chyba będzie to Turcja...i się rozmarzyłam o basenie, drinkach, luzie , słońcu ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa dziękuję :) fajna babka z ciebie :) oczywiście też wysłałam moje :) Ivanko czekam :) Biest dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa Biest myślałam,że śpisz :) Tak wysyłam po kolei, Tessa mi wysłała adresy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko nie przesadzaj hehehe :) dziękuje milo was zobaczyć ;) pozdrowionka i dobrej nocki spadam spać jestem już padnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
uffff,jestempo imprezie... Napiszę tylko wiadomość dla SM, jest coś takiego jak holter zdarzeniowy, nosi się go przez tydzień, 10 dni...tyle ile trzeba, więc się nie martw na zapas! I w tym holterze są tylko trzy elektrody (jest mniej uciążliwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije pije :) Dawno wstałam, ale chciałam szybko lodowiec zrobić żeby stężał do popołudnia. SM a Ty myślisz, że facetom po tylu latach chce się jakieś zabiegi robić? Mój M pomijając kilka wzlotów też po ziemi twardo chodzi i nie w głowie mu zaloty, teraz jestem po @ to pewnie miły bedzie:) ale też mi nieraz nerwy zszarpał, takie to już życie z facetami.Nieraz bym udusiła gołymi rękami. dziewczynki a u was wczasowo się zrobiło....Ivanka Turcja chyba fajna sprawa, siostra była i zadowolona, ja na razie nie mam weny na wyjazdy, jakoś mi dobrze w domu. A tak w ogóle to z kim Wy jeździcie ? Chodzi mi o towarzystwo, tzn czy jacyś znajomi z Wami jeżdżą czy tylko sama rodzinka.? Stefania kiedy kładziesz się do szpitala, ja Ci proponuje jak najszybciej, bedziesz miała to za sobą, a może coś trzeba podreperować. BluLady co u Ciebie, pisz jak się czujesz? Rachelka olej tą prace i się nie przejmuj. No to miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż od wczesnego ranka przeczytałam co popisałyście . Witam !!! Ivanka ja już myślałam że u synka rana się powoli goi, a tu czytam że to nie takie hop :( biedak, a i Wy nerwówkę macie a to wszystko nie powinno się po prostu wydarzyć ! SM dobre wieści to jest to ! cieszę się że najgorsze wykluczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wypilam dwie- jestem od 6.40 na nogach. Milego dbnia kochane. NIE MOGE SIE JUTRA DOCZEKAC--- IDE O ) RANO NAD JEZIORO:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie slonce o 6 wygonilo- nie umie spac jak na dworze jasno , rodzinka jeszcze nosow nie wystawila , a u mnie 3 pranie :) Pieknie sie wolne dni zaczynaja :) :) :) Musze wyskoczyc gdzies dzis jakies sandaly kupic , bo goraco - a mam tylko 2 pary jakis 5-cio letnich ruin . Ciezko bedzie - w klapkach chodzic nie potrafie ! Nie moge tez miec nic miedzy palcami i jeszcze wybredna jestem - wiec prawie nigdy nic znalezdz nie moge :( A na urlopy to my niestety raczej sami , my z psem do Polski , a znajomi na Majorke -najczesciej nasz niski poziom urlopu im nie odpowiada , a szkoda - posiedzialo by sie wieczorami i posmialo :( No a kiedy robimy pierwszy turnus wczasow topikowych - moglo by byc fajnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próba wysłania wiadomości, próba wysłania wiadomości... komp nadal nie ujarzmiony Mon Cheri, ja jestem ZA!!!!!i pisze to całkiem poważnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - alez ja calkiem powaznie !! Tylko nie za daleko od granicy , bo dla mnie to juz masa km. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi czekam na @ ( dziś 26 dc ) i zaraz dzwonie do giny się umówić bo skierowanie już mam. A DZIEWCZYNKI WIĘKSZOŚĆ Z WAS MA DZIŚ ŚWIĘTO!!!!!!!!!!! ŚCISKAM WSZYSTKIE MAMUNIE !!!!! :) 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri musiałybyśmy jakiś punkt wyznaczyć , żeby się nie forsować z jazdą, no pewnie będzie to trudne, ale uważam że wszystko jest do zorganizowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , ze nie za tydzien , ale mozna by sprobowac : wrzesien ??? Nic -zbieramy podpisy i propozycje !!!!! Dla mnie niezle by bylo gdzies w okolicach szklarskiej , bo to jeszcze nie tak daleko ! Macie racje w Polsce dzis dzien matki : Zyczenia dla obecnych i przyszlych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na reakcję reszty Koleżanek a ja muszę uciekać, miałam układać drewno, plany się jednak zmieniły i postanowiłam pielić ogródek, bo zarasta wszystkim tylko nie tym co by się chciało :( KOCHANE, DOBREGO DNIA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lece pransko przerzucic i rodzine z poscieli wywabic zapachem jajecznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim, które są mamusiami, tym, które wkrótce będą i tym, które może na razie nie są, ale czują TO w sercu - wszystkiego najlepszego! 🌻 Pewnie teraz nikogo nie ma, a ja mam chwilkę. Ivanko-ślicznotko, bardzo dziękuję za zdjęcia, już Ci odpisałam. Mnie Szklarska bardzo odpowiada, mam najbliżej z Was wszystkich. Jak najbardziej jestem za, nie tylko ze względu na lokalizację oczywiście. Do mnie dzisiaj mama przyjeżdża i będzie grill z okazji Dnia Matki :) Wczoraj byłam w szoku, bo starszy syn cały dom posprzątał, a jak wieczorem oglądałam swój serial umył mi samochód! Dzisiaj pozostało mi umyć łazienki, bo męskie sprzątanie tego nie obejmuje... (Po co np myć muszlę klozetową, jak przy spłukiwaniu sama się myje..?) oraz coś upichcić. Kurcze, stres nie chce odpuścić... Kazałam M (który pojechał po swoją teściową ;) ) kupić kilka piwek do grilla... Co prawda, alkohol nie rozwiązuje problemów, ale mleko też nie ;) - taką złotą myśl wyczytałam u syna na facebooku. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomniałam... W poniedziałek M wyjeżdża na tydzień (do piątku)... nic mi nie sprzyja w tym miesiącu :( ze staranek w najlepszym czasie nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×