Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy Malinowski
Jestem na public viewing, Jezu, jasnowidze tu czy jak? :P hehe :) Zimno, pada, a my rozgoraczkowani czy uda sie 4:0 :) Ale to chyba 3-ci kieliszek wina dorwal sie do mikrofonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy naprawdę tak ostro kibicujesz Niemcom? Oni to mnie wkurzają - czy nie mogą przegrać? Ale ten trener ...hm....super....uważam, że to jest najbardziej interesujące ogniwo tego zespołu, hi,hi Mon cheri a czemu dietetyczny serniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko zwalam 10 kg , do 7 . 7. Bo urlop idzie , a ja nie cierpie jak mi spodnie w pipi wchodza ;) , luzne musza byc :) Rodzinka dostala koloczki z serkiem , a ja tez serek lubie niestety :( , wiec produkuje serek w wersji light :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. Kiedys w radiu slyszalam ,ze jak w ktoryms tam meczu niemcy wygraja , to schafrat sprzedaje - za darmo ;) Wiec zwyciestwo moze nam sie tu oplacac :) Ja w gorszej sytuacji , jezdzimy czesto nad morze do holandii , wygraja , to nastepnym razem moga nam auto zmasakrowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy wszyscy pacjeci w goraczce rozgrywek i jak im tlumacze , ze nie ogladam i mam w dooopie , to malo mnie zywcem nie rozszarpia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna, ja mam wrazenie, ze tylko Gomez tam gra bo tylko Gomez i Gomez haha, a teraz Gomez zszedl i zaraz gola holendrzy trafili, no bez Gomeza chyba NIemcy nie potrafia haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gomez - czysty aryjczyk - nic dziwnego !!!! Ivanka - slodki nie - tylko slodzikowy , a ja nienawidze aspartamu , no i dla staran jest on tez zabojczy no ale czego sie nie robi , by dooopa mniejsza byla niz pustynia Gobi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri:D Fajnie by było jak by Holendrzy wygrali bo wtedy właśnie w tej grupie wszyscy by mieli po 3 punkty. Ha! To by się działo!Ale niestety chyba tak nie będzie...niemiaszki wygrają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra bez względu na wynik meczu: pozdrawiam Was serdecznie, dobrej nocki życzę , Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Poproszę o spis leków i dawek jakie powinnam jeść- Np. B-6 czy compleks??? Ja jem jedynie kwas foliowy i jakieś witaminy dla kobiet planujących ciążę. Chętnie skorzystam z Waszej wiedzy i doświadczenia :-) Bolą mnie plecy, idę spacć (rano przeczytam zalecenia medyczne) Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a wersja light , czy full ? Foliowy obowiazkowy , magnez , b- komplex , olej lniany , wiesiolkowy - do owu , maca - tez niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Zrobi sie ciekawie w domu jak Polska bedzie przeciw Niemcom grala :) Dzisiaj mamy w miescie taki doroczny bieg bankierow. Nazywa sie to JP Morgan Chase challenge i mase ulic bedzie zablokowanych, miedzy innymi moja :( Za to mozna sie bananow najesc do syta. Moze powinni zmienic nazwe na bieg bananowy bo wzdluz ulic biegu stoja stoly z tysiacami bananow. A potem party :) Czuje, ze dzisiaj albo jutro dostane @ i wybieram sie do apteki po wiesiolka i B complex. Oraz nowa paczke testow owulacyjnych. Tyle, ze troche sie obawiam czy delegacja mojego faceta nie pokrzyzuje nam planow bo ma gdzies tam leciec na tydzien 2 lipca. Jest chyba taki app, ktory mozna sobie na telefonie zainstalowac do obliczania plodnych dni. Nazywa sie maybe baby czy jakos tak. Musze wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) 🌼 🖐️ U nas cały czas leje masakra oby jutro im się pogoda sprawdziła i było słoneczko ;) deszcz potrzebny ale kurcze nie aż tyle :P Te dziewczyny które wyjeżdżają lub wyjechały maja ie fajnie w ciepełku sobie odpoczywają :) Odpoczywajcie :) i za nas tych, które nie wyjechały ............. Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie powoli sie slonko przebija bo lalo i lalo... a od jutra zapowiadaja cudne slonce i upal :) Gerwazy, nie wiem czy wiesz, mam nadzieje, ze doczytalas, ze w tym B complex wit. B6 ma byc przynajmniej w stezeniu 100 mg i powiem Ci, ze ja jak szukalam ostatnio to w aptece mi powiedziano, ze w complexach nie ma tak wysokiej, przynajmniej u mnie i w koncu kupilam ja osobno i osobno complex, i tak lykam. Mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie mozna ja dostac, jak nie to popatrz w necie, tam mozna cos znalezc. i macie bieg bananowy? haha, ale fajnie - jak ktos lubi banany... :) Sm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Witam wszystkie szybciutko, mam taki dzień...uchhh, lecę, pozdrawiam:) A u mnie nie pada świeci słonko:) Ciekawe jak długo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :-) Widzę, że nastrój na topiku zrobił się sportowy :-) Wszystkie kibicki proszę o trzymanie dzisiaj kciuków za Irlandczyków :-) Może szanse mają małe, ale to fajne chłopaki ;-) A to, żeby wczuć się w klimat :-) http://www.youtube.com/watch?v=zKLEClKMX88 Ja już w miare wydobrzałam, ale nadal czuję się, jakbym się najadła gołąbków wymiotnych. Pocieszam się, że za około miesiąc powinno trochę minąć. Kasiu, pytałaś o wspomagacze - tak jak dziewczyny pisały - B6 100 - 150 mg dziennie plus magnez 500 mg - dobrze działa na drugą fazę cyklu i śluz. Stefi , myślę o Tobie, ciekawe, jak Ci tam w tym szpitalu 🌼 Rachelka, macham Ci znad Morza Śródziemnego :-) Biest - szczęśliwego lotu i super wakacji :-) Ivanka - mam nadzieję, że ciężki dzień będzie miał dobre zakończenie :-) Dziewczynom, u których pada przesyłam dużo słońca a dla wszystkich uściski i pozdrowionka 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Blue :) musze Ci powiedziec, ze wit b6 chyba zaczela dzialac! co prawda @ znowu przyszla za wczesnie ale i tak juz lepiej bo w 27 dniu czyli cykl byl 26 dniowy, ale za to plamienia sie zredukowaly do zaledwie nie calych dwoch dni! bardzo sie ucieszylam bo moze wreszcie sie to uspokoi u mnie... ciesze sie, ze u Ciebie lepiej zdrowotnie :) juz niedlugo i wszystkie dolegliwosci zoladkowe powinny minac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko, nawet nie wiesz, jak się cieszę :-D Musze się przyznać, że martwiłam się, kiedy ostatnio, jeszcze przed urlopem pisałaś, że plamienia nadal się utrzymują. Miałam wyrzuty sumienia, że może Ci zaszkodziłam tymi znachorskimi metodami... Najważniejsze, że są efekty. U mnie w bardzo krótkim czasie po wydłużeniu drugiej fazy cyklu i ustaniu plamień udało sie zajść w ciążę i wierzę, że Ty będziesz kolejnym dowodem na skuteczność tej metody :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×