Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No i dobiegl wieczor. Wlasnie z mezem spakowealismy do konca torby. Nogi ogolone, krem przeciwsloneczny spakowany. Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu TENERYFO WITAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
suuuuuuuuuuper urlopu pieknej pogody i wracaj do nas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to czekamy na fotki w rozowo- niebieskim bikini :) Wypocznijcie ! Wspanialego , romantycznego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny zdążyłam przelecieć po łebkach co napisałyście. Biest no to super wypoczynku Ci życzę, nawet sobie nie wyobrażam, że gdzieś może być słonecznie, bo u nas leje cały dzień jak z wiadra.Pewnie będziesz miała super urlop:). magdalenka napisz mi jak Ty masz z Tymi bólami po owulce, bo piszesz, że bedzie Cię bolał brzuch 2 tygodnie, ja właśnie też tak mam, że po owulce zaraz zaczyna mnie lekko brzuch ćmić, a potem co raz bardziej, tydzien przed @ to już mnie normalnie boli, tez kiedys o tym wspomniałam lekarzowi to nawet okiem nie mrugnął. I nawet nie moge połudzić sie nadzieją, bo zaraz po owulce wiem, że się nie udało. Rachelka pewnie wypoczywa na całego, jakby co to pozdrawiam. A u mnie dzisiaj @ zawitała niespodziewanie 2 dni przed czasem:( Piłam zioła w tym cyklu i może dlatego bo 2 cykle wczesniej jak tez piłam to także cykl mi sie skrócił. Nadziei na ciąże nie miałam, bo objawy były ewidentne, najgorzej, że czas się kończy i porażka coraz bliżej. Idę spać, dobrej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest szczęśliwej podróży oczywiści wspaniałego wypoczynku i romantycznych chwil z M życzę :) wracaj do ans wypoczęta i zrelaksowana ;) 😘 buziolki ;) Dobrej nocki życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim.Pozdrawiam. Biest milego wypoczynku. Blu Moje ulubione imiona dla chlopca to Jaroslaw(Jarus) oraz Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, milego slonecznego urlopu!! Karmi, to znowu jestesmy razem :) ja moja @ dostalam wczoraj... Coni, jak tam pobyt w Anglii? chyba nie bylo tak zle, co? fotki wyslalam. Dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dzięki za informację o lekach, magnez i b-complex oczywiścię kupię! Tylko potrzebuę informację od którego dnia cyklu jeść? Wiesiołek wiem... gorzej z resztą. Co do imion... Piotruś, Wojtuś, Krzyś - lubię takie, które można zdrobnić a i w życiu dorosłym dobrze brzmią np. Panie Piotrze... Ja mam córkę Magdę i Olę :-) baaardzo kochane, a Antosia też mi się podoba :-) (może poszukam w kapuście skoro boćki mnie omijają)... Cholera mam tyle pracy, że już chyba jadę na 3 zmiany... :-( dopiero teraz znalazłam chwilę, a mój M już śpi.... Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!! karmi..... ja nie pisalam o 2 tyg kochana.......napisalam ze w 26 dc dostalam plamienia a cykle mam 28 dniowe i byl bol nie do zniesienia promieniujacy na prawa noge i ze 28 robilam test i wyszedl negatywny i mam zamiar go powtorzyc...... u mnie oki @ nie ma boli tez nie czasem cos zakluje i to wszystko dzisiaj kupuje test ale czy do poniedzialku wytrzymam nie wiem moze jutro rano zobacze..... pozdrawiam i milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA :)jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4254410&start=18720 a to nasze stare forum zniszczone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mieliśmy intensywne 2 dni i wieczorem po powrocie do hotelu padałam na pysk. Ale stęskniłam się za Wami i wpadłam chociaż na chwilkę. Przede wszystkim mocno Was pozdrawiam. Karmi, ja wczoraj też dostałam @ :( Wyobraź sobie - podczas wspinaczki i zwiedzania zamku Maurów w Sintrze... I jak co miesiąc musiałam się popłakać - mam już taki odruch. Siadłam sobie na ławeczce i chlipałam 5 minut. Całe szczęście okulary przeciwsłoneczne były pod ręką. Gerwazy - dzięki za rady :) Blue lady - mnie podobają się typy Kasi, lubię staropolskie imiona. Ja mam Marcina i Bartosza. Jakbym miałam mieć jeszcze synka brałabym pod uwagę imię Paweł. Imiona, które ładnie się zdrabniają i dobrze brzmią dla dorosłych :) Mon cheri, ja chętnie widziałabym Cię i bez pretekstu :) Biest - Ty chyba już w podróży. Życzę Ci szczęśliwego lotu i miłego wypoczynku! Pozdrawiam Was kochane wszystkie bez wymieniania! 🌻 Kończę, bo zaraz się wymeldowujemy i wyjeżdżamy z Lizbony do Costa da Caparica trochę powypoczywać i dać ulgę nogom :) Całusy, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie.czytam Wasz wątek od początku(czasem hurtowo ślepiąc do późnej nocy)no i postanowiłam przestać być tylko podglądaczem:) tym bardziej,że b.dobrze rozumiem co czujecie. kiedy zdarzyło mi się czytać rady na forach w stylu"kochane trzeba odpuścić,zapomnieć a wtedy przyjdzie ciąża" to miałam ochotę wysłać wirualną serię z karabinu...zapomnieć,że chce się mieć dziecko?równie dobrze można zapomnieć swoje imię albo drogę do domu-jednym słowem "cudowne" rady.Wy nie tracicie nadziei i to jest super!ja przyznaję,że po 3 latach poddałam się.w wieku 36l urodziłam synka i od tamtej pory od razu działaliśmy aby powiększyć rodzinę i nic.nawet raz(!), w ubiegłym roku wybrałam się do gina(przeczytałam artykuł tej pani o trudnościach z poczęciem drugiego dziecka i uderzyłam do niej właśnie) aby przebadać się,czy ja jeszcze coś mogę w tym kierunku itd-sądziłam,że może jako 39 latka dostanę też jakieś wzmacniacze farmakologiczne-no i nic-okazało się,że wszystko jest ok i proszę przysłać męża...M oczywiście nie miał zamiaru dać się przebadać..to było na wiosnę,a jesienią dopadła mnie jakaś depresja no i postanowiłam obrazić się na cały świat i na siebie za to moje totalne,bezowocne zafiksowanie,ale wiecie jak jest-kobieta która pragnie dziecka nigdy nie odpuści:)ja postanowiłam tylko jedno:dosyć kupowania testów owu-ciążowych-przez ponad 3 lata dostatecznie wzbogaciłam okoliczne apteki(aby panie mnie nie kojarzyły kupowałam w kilku różnych-nawet ma zakupach w centrum handlowym potrafiłam kupić i natychmiast zastosować taki test:)tak więc zrezygnowałam z tych testów,które pokazywały to co trzeba,ale i tak nic z tego nie wychodziło.pozostałam tylko przy internetowym kalendarzu płodności ze strony gazeta.pl(zakładka "dziecko" opracowany przez dr Południewskiego) i "celowaliśmy" 2x w tym właściwym tygodniu...tak w ogóle to nawet własnemu mężowi nie przyznawałam się do tego jak bardzo chciałabym mieć drugie dziecko o innych nawet nie wspomnę-wiadomo jestem w tym wieku i chcę więcej niż mam...hmm no więc od lutego nie tylko mam 40 lat ale też jestem w ciąży.wiem,że nie chcecie rad,bo ile ludzi tyle przypadków i skomplikowanych losów-nie ma więc co gadać na darmo,ale oczywiście myślę o Waszych staraniach z sympatią i zrozumieniem pozdrawiam.j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janka! fajnie, ze sie ujawnilas i przede wszystkim gratulacje! ciesze sie, ze Ci sie udalo! milo slyszec takie wiadomosci :) napisz prosze cos blizej o tym kalkulatorze, trzeba sie tam rejestrowac? Ja staram sie juz ponad 5 lat i tez walcze o drugie, i jak na pewno juz przeczytalas brak mi juz sil powoli na ta walke. Ale jak czlowiek slyszy, ze znow sie komus udalo po latach prob, to i checi powoli wracaja :) zostan z nami jesli masz chec i pisz o wszystkim... zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, przykro mi z powodu @ :( akurat na urlopie... a tak liczylam , ze Ci sie uda z urlopu kogos trzeciego przywiezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Tessko dziekuje za zdjecia.W anglii zimno i mokro...brrr Magdalenko dlaczego chcesz czekac do poniedzialku?Przy takim cyklu jesli jestes w ciazy to nawet popoludniu test wyjdzie Ci wiarygodny jesli to nie byl okres .Trzymam kciuki zeby wyszedl pozytywny. Janka witaj.Szczesciara z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki . jestem. wyniki do dópy :( takie jak zaraz po operacji. ale widziałam miny lekarzy którzy po raz piaty pytają : czy pani miesiączkuje??? (bo przy takich wynikach nie powinnam) a jak usłyszeli od mojej giny że mam nawet owulacje to pan prof. zwróciwszy się do studentów odparł : i tu uwaga, nie można kwalifikować choroby na podstawie wyników badań . ( ????? ) przeczułam tą formalinę, jestem dziwnym przypadkiem.. teraz idę z kawką i czerwonym winem na taras , a wieczorem z miłą chęcią Was poczytam. POZDRAWIAM WSZYSTKIE, 👄 stęskniona koleżanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! tescik kupiony i poczekam do rana chyba chociaz juz sie pale zeby go zrobic........i chyba nie wytrzymam........ dzis popoludniu zauwazylam dosc duza ilosc sluzu taka jak na owulacje lekko zabarwiona....??????? nie wiem juz sama kurcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie wtytrzymalam dziewczyny i kolejne rozczarowanie wyszedl negatywny w 32 dc............nie mam juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko możliwe ze to jeszcze za szybko nie trać nadziei póki @piszony nie ma zawsze jest nadzieja :) Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn :) Witam nową koleżankę i gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Magdalenko spokojnie..nie wiem jak Ci pomóc.... może opowiem historię mojej siostry, która testowała ok.40 dc i testy nic nie pokazywały. z tego nic mamy teraz cudną Natalkę:) A napisz proszę miałaś już takie cykle: jak teraz? Tesso chciałam Tobie i Blue podziękować za wczorajszą rozmowę, dosłownie to o czym pisałaś siedzi w mojej głowie.❤️ Blue wiesz, że Antonina to imię mojej córeczki, na którą dzielnie czekam...a co do chłopców to moje zdanie jest takie, że w przypadku osób, wiążących swoją przyszłość z zagranicą to sprawdzają się imiona, które w każdym języku dobrze , zrozumiale brzmią i można je zdrobnić, np. Aleksander - Aleks, w jęz. polskim odmiana Olek też fajowo. Moim imieniem dla synka jest Ignaś, Ignacy. No, jak sama widzisz uwielbiam zdrobnienia ale nie zapominajmy....z danym imieniem kojarzymy konkretne osoby i tu mamy pod górkę...hi,hi Karmi to chyba Gosia pisała o takich obawach,o których wspominasz. Współczuję, ale też właśnie zwróciłam na to uwagę po twoich wcześniejszych wpisach i ja to miałam dziwne kłucia w jajnikach w ok.19-20 dc, a moje ostatnie cykle to 27,26,25 dni. Może zbyt wyczulone już jesteśmy? Gosiu mam nadzieję, ze wszystko się ułoży i będzie dobrze ze zdrowiem teściowej. Trzymaj się. Rachelko:) pozdrawiam, bycz się tam dzielnie na tej plaży:) Biest do miłego:) Młoda tak króciutko?? pisz ile placków upichciłaś, a ile sama pochłonęłaś? Janka🌼 dziękuję, że do nas napisałaś. Twoja historia bardzo budująca. Naprawdę szczęściara z Ciebie. I w takim razie nie pozostaje nam nic innego jak tylko odszukać tego kalendarza owulacji, o którym piszesz. Stefanio❤️ ty moje! Przytulam Cię z całego serca i wpraszam się na winko! Generalnie muszę się przyznać,że mam mega doła jak zwykle przed@ u mnie 24dc: wszystkie objawy pms w toku. Wczoraj dobiła mnie jeszcze wiadomość, że moja sąsiadka będzie miała bliźnięta - dwie dziewczynki:) O rany! Ma już dwójkę dzieci! Pytam :dlaczego to nie ja??? Płakałam cały wieczór, wierzycie? I to tak jak nastolatka, kiedy kumpela odbija jej chłopaka......do DUPY z tym wszystkim. Sorry za słowo. Ale .....całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ivanka!!!!! zawsze odkad biore bromergon od 3 m-cy mialam co 28 dni jak w zegarku teraz to plamienie w 26dc a reszte juz wiesz bo pisalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko:) przepraszam jeżeli jeszcze raz pytałam o to samo.....jakaś rozkojarzona jestem po tych ostatnich newsach....mimo wszystko trzymam kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny!piszecie o mnie "szczęściara" i tak się właśnie czuję po tym moim przeogromnym pragnieniu posiadania drugiego dziecka....tak sobie myślę,że gdy byłam (starą) panną to oczywiście z sympatią patrzyłam na rozmnażające się koleżanki,ale nie czułam najmniejszego ciśnienia,zazdrości,że ja też muszę,chcę,że dzidziuś słodki itp,ot po prostu nie świrowałam na punkcie czegoś co było mi nieznane,czego nie dane było mi "dotknąć"wszystko się zmieniło,gdy podano mi w szpitalu mojego małego "kosmitę"-nigdy nie sądziłam,że można kogoś pokochać tak mocno... tak więc pragnąc drugiego dziecka już wiedziałam co to znaczy zostać matką,uzależnić się od tego dziecięcego "narkotyku" i chyba dlatego tak silnie przeżywałam,że z niewiadomych przyczyn nic nie wychodziło z moich starań Tesso,w tym kalkulatorze na gazeta.pl wpisuje się tylko dzień ostatniej@ i długość cyklu.od kiedy zarzuciłam wszystkie testy i "zeszłam do podziemia"z moimi wielkimi marzeniami tylko tam orientowałam się kiedy zbajerować mojego M:) co do imion,lubię te stare i typowo polskie-w mojej rodzinie nadaje się też imiona po nestorach rodu(jeśli nie pierwsze imię to drugie obowiązkowo) jak wyżej napisano przytomnie dobrze aby nadane imie nie było w danym kraju egzotyczne.pamiętam,jeszcze z mojego nowojorskiego życia konsternację amerykańskich znajomych kiedy koleżanka przedstawiała im swojego syna Huberta:) pozdrawiam Was serdecznie.jutro wyjeżdżamy na wieś-ja zostaję tam z synem do końca tygodnia -mąż wraca do Warszawy doprowadzić do ruiny moje tarasowe uprawy(no,chyba,że mszyce będą szybsze).poczytam Was po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko pozdrawiam serdecznie i berdzo sie ciesze , ze nie pisujesz u nas jako staraczka :) Jestes takim swiatelkiem dla wszystkich dziewczyn 40+ , bo jednak udalo sie - "nawet w tak ""poznym"" wieku " Bardzo fajnie , ze sie ujawnilas - dzieki i zycze Ci spokojnych ciazowych miesiecy :) To termin na kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - no pieknie jest kochana , poprosze o wiecej pieknych zdjec ( takze Twoich w kostiumiku ;) ) Ja gdybym miala jeszcze corke dalabym Janina o Antoni tez myslalam , ale to dojsc popularne tutaj , dla chlopca - tu mam problem , bo wiele pieknych imion w wersji niemieckiej brzmi bardzo twardo ! Nie chciala bym Petera , ani Paula , Max - duzo psow tak sie nazywa :( . Dzies tam pasuje Jonas , Robert moze :) , albo po moim dziadku Bernard - tylko jak by mu Berni wolali :( :( :( Magdalenko - no nielatwa ta nasza droga , ja niestety nie wierze w testy , ktore jeszcze nie wychodza , bo wprawdzie wyjatki potwierdzaja regule , ale to zdaza sie nieczesto :( Wiec przytulam i mam nadzieje , ze nastepnym razem :) . Stefciu nie do doopy , bo jak widzisz jestes takim wyjatkiem , wiec nie powinno byc okresu ale jest , nie powinno byc owulacji - ale jest , nie powinno byc ciazy - no wlasnie , moze dlatego wlasnie bedzie !!!!!!!!!!!!! Coni - ty w GB , kurcze , jednyk cos przespalam , i' m so sorry :) , jak dlugo zostajesz ? Ja sie przymierzam do wycieczki na weekend , tylko cena promu ( i zycia w uk ) mnie dobija :( Tessko jak tam powrot do codziennosci , no mam nadzieje , ze masz teraz wochenende , bo ja to po urlopie najchetniej bym urlop wziela :) Rachelka przed Toba czesc wypoczynkowa , mam nadzeje , ze dobrze ja wykozystacie , i w koncu usmiech zagosci na Twojej buzi , bo mam wrazenie , ze ostatnie tygodnie nie byly zbyt przyjemne :( Karmi mloda - stara towarzyszko - my to tu chyba najbardziej negatywnie nastawione , do temytu przynajmniej - no ja po trochu zegnam sie z nadzieja na potomstwo , ruszylam ten topik , a teraz chyba pierwsza wymiekkam , no ok , ciagnelam to od jesieni , ale po tej nieudanej ciazy chyba opadlam z sil totalnie , bo jak Ty myslalam , ze jak juz sie uda , to do konca - taki final doluje bardziej niz ponad 10 lat staran :( . Ale zawsze mozemy o kwiatkach i ciastach , no nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×