Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kobitki ide spac , jutro chcemy sie na auto - gielde wybrac , wiec wstac trzeba po 6 ! Mam nadzeje , ze poczytacie i cos odpiszecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Biest, Super widok z okna! Na Teneryfie podobalo mi sie w Los Gigantos, tam jest taka mala plaza z kompletnie czarnym wulkanicznym piaskiem. Mozna sie tez wybrac na jedna z najfajniejszych wedrowek na wyspie, z Masca na dol do oceanu. Tylko radze zamowic odbior lodzia na dole bo z gory na dol wedruje sie wprawdzie fajnie a odwrotnie troche gorzej :) U mnie drugi dziec cyklu, wcinam witaminy i wiesolka na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! no wlasnie ja chyba tez przestane wierzyc w te testy obydwa ktore robilam byly tej samej firmy moze by sie przydalo kupic innej i faktycznie zrobic z samego rana......eh dziewczyny nie wiem mialam nadzieje ze to w koncu to a tu znowu kolejne rozczarowanie jak narazie brak mi energii na dalsza walke,moze jak wroce do domku bedzie inaczej narazie nie mam sily nawet mi sie nie chce o tym myslec....mam wrazenie ze moj organizm znowu cos zmajstrowal i ze znowu cos niedobrego sie dzieje.....niby moj Pan Maz mnie pociesza ale ja jakos juz nie wierze w cuda.........chociaz sie zdarzaja podono tylko czemu nie Nam??????????? za oknem ciemno jesiennie i nastroj tez jesienny,a moze po deszczu usmiechnie sie slonko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki i na kawke zapraszam. Niebardzo ostatnio czasowa byłam i mało pisałam. Biest no cudne widoki chyba zazdroszczę ;) Odpoczywaj kochana i korzystaj bo to Wasze ostatnie wakacje we dwoje;) Rachelka ja tez jakoś myslałam, że Ci sie uda bo tak by było cudownie na wczasach takie wieści dostać. No nic trzeba to wziąć na klatę i działać dalej. magdalenko no widzisz to źle Cie zrozumiałam z tymi bólami po owulce. Ivanka mnie po owulce nie strzyka w jajnikach tylko leciutko ćmi brzuch ból typu@ tylko w wersji super light. Stefania napisz dokładnie co to po tych badaniach bo albo mi umknęło albo nie napisałaś. Janeczko fajnie, że napisałaś i jeszcze fajniej, że Ci sie udało, widzę, że doskonale nas rozumiesz i wiesz co przeżywamy, U ciebie jednak było troche inaczej bo niedawno rodziłaś a wtedy jednak szanse wzrastają o niebo do góry. Ciesz się ciążą i zasilaj nas nieraz ciążowymi fliudkami. Miło, że ktoś nas wspiera i kibicuje z serca, dzieki Janeczko :) Moncheri no masz racje my pesymistki topikowe, ale myslę,że i staż starań mamy długi. Ja przez 2 lata jak najbardziej wierzyłam, że sie uda i tez wymyślałam imiona i obliczałam termin domniemanego porodu, nawet myślałam gdzie wózek na działce bedzie stał, ale niestety marzenia swoje, a zycie swoje :( Wiekszość kobiet planujących dzieci zachodzi w ciąże, ale niestety niewielką część dotyka niepłodność i po prostu doktknęła mnie. Teraz to już tylko cud mógłby sie zdarzyć i doskonae jestem tego świadoma. Ale mam nadzieję, że nas reszta dziewczyn nie wyrzuci stąd za pesymizm i brak nadziei, zresztą w koncu po to chciałysmy ten topik, co by było gdzie pomarudzić co nie ?;) A teraz powiem Wam, że wczoraj miałam bardzo smutny dzień, bo były moje 41 urodziny. Zryczałam się wczoraj jak głupia, @ mnie męczyła okropnie, brzuch bolał, deszcz padał i same smutne mysli mnie nachodziły, że mam kijową pracę, nie mogę sie odchudzić na laskę, nie moge zajść w ciążę itd......dzisiaj jest już troche lepiej, ale nadal mi nie do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko a masz jakies objawy @ lub ciążowe? U nas dzisiaj piekny dzień, upał od rana chyba nareszcie lato zaczyna sie po 2 tygodniach pluchy. Trzymaj sie Magdalenko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi kochana to ja mimo wszystko- spoznienie -jednak wszystkiego dobrego Ci zycze i przede wszystkim zycze Ci tego cudu !!!!! ❤️ Kurka , nie mam tu naszej klasy , tak by mnie na czas ostrzeglo , to zyczenia nie byly by spoznione :( Widze , ze Twoj bilans urodzinowy bardzo podobny do mojego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ja tak tylko na szybko bo weekend pracowi'cie sie zaczal wlasciwie juz od wczoraj... Karmi Kochana, przyjmij prosze rowniez ode mnie spoznione zyczenia urodzinowe, niech Ci slonko swieci, niech spelni sie Twoje najwieksze marzenie! Wszystkiego dobrego! Cos mi sie zdaje, ze bilanse urodzinowe wszystkie mamy podobne, ja mialam to samo w tym roku :( Mon cheri, no jakos sobie radze :) pierwszy tydzien pracy za mna... Biest, pieknie tam jest, cudny widok! Stefi, nie jestes zadnym dziwnym przypadkiem! jednak miesiaczkujesz, masz owu i bedzie tez ciaza, ja w to wierze! :) bedzie dobrze :) Magdalenka, przykro mi, ze nic z tego nie wyszlo :( SM, hejka:) Ivanka, wiesz, ja juz tak sie wlasnie dluzej nad tym zastanawialam i powoli dochodze do takich wnioskow... czasem musze "wylac" swoje zale, trafilo akurat na Blue haha, mam nadzieje, ze mi wybaczy :) dziekuje za linka, jak bede miala wiecej czasu to sprawdze. a teraz do pracy... w domu mase roboty, kolezanka do cory przychodzi, ogrodek sie domaga bo kompletnie zarosl po tych deszczach a na wieczor szykuje sie mecz w ogrodku piwnym, oczywiscie kibicujemy bialo-czerwonym, nawet sie przebieramy w takie same barwy :) Mlkego weekendu dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz wybral piekny hotel. Bylismy na pysznym sniadanku przy muzyce fortepianowej. Teraz siedzimy na tarasie i odpoczywamy. Dzis jest w planie zwiedzanie okolicy i lenistwo w basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Karmi!!!!! najlepszego kochana samego slonka w zyciu,zadnych ciemnych chmurek nad glowa,milosci i spelnienia wszystkich marzen........ nie mam zadnych objawow kochana od czasu do czasu gdzies brzuszek zakluje i wydaje mi sie ze sie spioszek wiekszy zrobilam chociaz zawsze nim bylam ale pewnie mi sie tylko wydaje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja zawsze w połowie cyklu tak mam że boli mnie brzuch jak na @ nawet latam i sprawdzam czy nie przyszła a teraz to nawet jajnik mnie kuje tak jakoś dziwnie że boli mnie noga.Karmi to my w tym samym wieku jesteśmy to i objawy podobne.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciskam was Wszystkie Serdecznie. Ja nawej nie wiem ktory mam dc,nawet nie mam czasu i ochoty sie nad tym zastanawiac. Tu jest jak pieknie , egzotycznie ze spontaniczne przytulanka byly. Bylismy na 2 godzinnym spacerze wzdluz plazy... Dostakam od meza taki zwiewn szal ktory mozna po specjalnym zawiazaniu urzywac jako sukienke. Jutro chcemy wyporzyczyc auto na 2 dni i zwiedzic loro park i cala Teneryfe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mon cheri, udalo sie wam na tej gieldzie cos znalezc, kupic? ja zaraz biegne z dziewczynkami na ogrodek, u nas lato na calego sie zrobilo, dzieci sie przynajmniej woda popryskaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ja oglądam :) i się denerwuję chyba się ze mnie kibic robi hehehe M się śmieje że co się mi stało co tak przeżywam hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! my oglądamy, w ichniej tv :) Mamy w tym hotelu kiepski internet, raz jest a innym razem nie można się połączyć, wiec raczej nie będę za często. Jestem jakimś dziwnym typem, albo przez lata taka się stałam, że jak mam za dużo czasu nie wiem co ze sobą zrobić... ;) Kilka dni w Lizbonie zwiedzaliśmy, padałam z nóg i było ok. A tu plaża, morze... Czuję się zagubiona ;) Musi minąć kilka dni, żebym się przyzwyczaiła, ale wtedy trzeba będzie wyjeżdżać... Dzisiaj wybraliśmy się na spacer po plaży, było pochmurno, ale cieplutko, słońce wyszło tylko na moment, a ja wyglądam jak raczek.... Kapelusz kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski...jestem załamana nie tylko swoimi wynikami ale też wynikami dzisiejszego meczu :( jednym słowem dópa blada. ale Was pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę. dziewczyny ze mnie kibic zaden, ale tak sobie pomyślałam, że teraz to już w ogóle nie ma się czym pocieszyć, nasi przerżneli, smutno było na ulicach po meczu, po tych wczesniejszych szaleństwo było a teraz wszystko na sutno sie upiło :( dziękuje Wam dziewczyny za zyczenia urodzinowe, mam nadzieję, że się spełnią. SM a Ty co sie nie ujawniasz, chyba tez masz urodzinki w moich okolicach:) Jakby co to 100 latek :):):) Biest cudownie masz na wczasach i bardzo romantycznie, dawaj zdjecia z każdego dnia. Rachela no to dobrze, że macie ciepło, bo jakoś tak po głowie mi chodziło, że spodni długich nie wzięłaś, i odpoczywaj na plaży i ciesz się slodkim lenistwem. Moncheri no pamietam, że urodziny też Cię zdołowały i pomyśleć, że kiedyś urodziny to był powód do radości i zabawy, no ale co powiemy jak nam 60 stuknie...? NO to ja idę się kąpać, a dzień dzisiaj piekny i letni. Dziewczynki z Niemiec a jaką macie pogodę też takie upały jak u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc!!!!! wczoraj padlo jesien smutno chlodno dzis od ranko sloneczko swieci,niebo blekitne bedzie ladnie!!!!!! u mnie nic sie nie zmienilo @ dalej nie ma i pewnie juz nie bedzie hehehe,ciazy pewnie tez nie coz znowu sie poobilo nie wiadomo cio!!!! pozdrowienia milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi stu latek ale w dobrym nastroju, czyli z maleństwem na kolanach. dobrego dnia dla Was! u mnie wczoraj burza krążyła wokół i to chyba niejedna, na szczęście nas ominęła ale popadało. z tego powodu nie spałam do 2 w nocy bo czekałam kiedy franca sobie pójdzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi kochana jak to się nie ujawniam przecież kibicowałam hehehe do bani ,chyba ze mnie kiepski kibic :P na nk życzonka dostałaś ??? Ja też jak mówisz niedługo 40+ a dokładnie w środę :P hehe czyli zaś kolejny roczek do przodu oj lecą te latka, lecą :) :P Pozdrowionka dla wszystkich kochane babeczki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi droga nie martw się będzie dobrze ;) mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i jakoś wyleczą ........... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my swietujemy dzis nasza 1 rocznice slubu. Maz zrobil mi niespodzianke i zamowil nam na tarasem sniadanie z szampanem. Bardziej romantycznie byc nie moze. Uciekam zwiedzac Teneryfe. A wczoraj podczas kapieli w morzu wybilam sobie palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Dziewczyny, optymistyczna wiadomosc. Wczoraj bylam na imprezie urozinowej wieczorem i poznalam fajna babke, rocznik 69. Milo sie rozmawialo ale nic nie pila alkoholwego. Od slowa do slowa, okazalo sie, ze wlasnie urodzila dziecko 10 tygodni temu ! Chlopczyka. Dala mu na imie Teodor, po Niemiecku zdrobniale Teo. Imie ma znaczenie dar Bozy bo starali sie 6 lat bez sukcesu! Po skonczeniu 40 lat doszla do wniosku, ze juz sie nie da i po prostu przestali stawac na glowie i starac sie kazdym mozliwym sposobempo. Az zupelnie nieoczekiwanie pojawil sie Teo :) Szczesliwa mama bedzie miala 43 urodziny w sierpniu. Dzieck zdrowe, zaszli metoda naturalna. Nam tez sie uda! Karmi, kochana, 100 LAT niech zyje nam!!! I przede wszytkim spelnienia marzen, zwlaszcza tego jednego :) Jak swietowalas urodziny? Prezenty byly? ;) Biest, gratulacje! Nastepnych szczesliwych 50 lat :) Pij szampana poki mozesz bo potem bedziesz miec dluzsza przerwe. Mam pytanie dziewczyny, ile tego wiesiolka zazywacie dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy chyba żartujesz, że świetowałam urodziny, a cos Ty, ryczeć mi sie chciało cały dzień i tylko grzecznościowo dziękowałam za smski z zyczeniami od znajomych, mąż kupił bukiet czerwonych róż, ale widział, że mi nie do smiechu, miałam podwójne świeto bo w urodziny obchodzę rocznicę ślubu.... tym razem 16. A mąż na porawę humoru podchodził co jakiś czas i pytał: to co postawisz jakąś flaszeczkę, ale nawet takie żarty mi nie poprawiły nastroju. Ale fajna wiadomośc z tą mamą z 69r.jak zwykle cuda się zdarzają ....tylko czemu nie mnie? No i Wam :) U nas upał niemiłosierny, zaraz jedziemy na kawkę na działke, miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM oczywiście, że widziałam Twoje życzenia na Nk i dziękuje Ci serdecznie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi :) no przy 60 - tce albo nie bedziesz juz wiedziala o co z urodzinamni chodzi- Alzheimer , albo nie bedziesz miala czasu przygotowujac 18- stke swojego drugiego dziecka ;) Biest szczesliwej rocznicy :) Gerwazy , ja tu kupuje niemiecka wersje z allcura - (bo w Dm jest duzo tanszy - nie wiem w jakim stezeniu ) i jak na opakowaniu 4 kapsle - to podobno 2 gramy dziennie . Magdalenka - no tak moze sie przy torbieli zdazyc , czlowiek sie czuje nieco ciazowo , bo hormony w troche innym stezeniu niz zazwyczaj ! Rachelka tez tak mam , musze miec caly czas cos do roboty , na dooopie nie usiadze :) ale trzeba troche zwolnic tempo ;) , wiem mi tez slabo wychodzi :) Stefi a chrzan mecze - trzeba sie na jednej wazniejszej sprawie koncentrowac ;) Tesso , no na gieldzie to nie , ale zrobilismy wczoraj z 400 km , no i w koncu cos tam znalezlismy - chlop sie cieszy , mnie szkoda tego starego , no w koncu 8 lat razem :( Jak dobrze pojdzie w sobote zamieniamy , bo biora starego jako zaliczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ta ciaza po 40 - to niestety raczej wyjatki - reguly potwierdzajace ! Gerwazy , a tak w temacie ivf , jak tak se pomysle ,ze skutecznosc okolo 60 % par niezaleznie od ilosci prob , to sie kurka obawiam ,ze z 40 + , to raczej sie laduje w tych nieudanych 40 :( Wiecie , tak sie zastanawiam , nad tymi aktorkami itp. ktore maja dzieci czasem i grubo po 40 - metoda ivf - moze to kwestia ilosci pieniedzy , wybor kliniki , no w koncu mozne sobie i komoreczki mlode kupic , jakby wlasnych nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Karmi, przyjmij i ode mnie uściski 🌻 Wybacz, ze jestem taka opóźniona. Stefi, aż tak źle...? przytulam Cię... Dzisiaj leniuchujemy, leżeliśmy na plaży, później obiadek i niewyczerpujący spacerek. Jest cały czas cieplutko, ubranie mam właściwe :) Pozdrowienia! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2c4c2b0fa496c63.html# to ja - żeby nie było wątpliwości :P podczas wieczornego spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy życzę Ci z całego serca kolejnych takich rocznic no i oczywiście owocu waszej miłości ;) :) rachelko no mogła byś być bliżej i lepiej widoczna :P ;) hehe pozdrowionka i wypoczywaj tam za nas wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×