Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ej Stefania no to smutny wieczorek Cię dzisiaj czeka, a tym dzieckiem na boku to oczywiście jesteś świadoma, że pomysł do bani całkowicie........ to już wolałabym to invitro z komórką dawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mon cheri:) kobieto czy ty wiesz ile ja mam do szklarskiej Poręby??? chyba z 400km:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi te bocianiska to Cie ostatnio stadami napadaja , a nakop im w doooopy - od nas wszystkich :) :) :) A zloto i bobaski tylko dla wytrwalych - no ja to mega wytrwala jestem , a moze wytrawna - jak stare wino :) Fajnie , ze sie odnalazlas , bo o krok bylam , by sie spakowaci do Cie wpasc skontrolowac , co to Cie tak zajmuje ; no chyba , ze starania :) Tez chce basen , ale mnie chyba tylko taki na siuski - szpitalny pozostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi czy Ty wiesz ile ja mam do Szklarskiej - ja prawie z pod holenderskiej granicy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri jestem za spotkaniem we wrześniu i mój M też. KRMI mnie też wkurwia szczególnie jeden bocian, który upatrzył sobie łąkę przy naszym płocie.jest na niej codziennie, żaba mu w dupę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po pierwszej polowce... widze, ze humorki juz troche lepsze (mam nadzieje) :) Mon Cheri, jak jakies pstrykne, to przesle, chetnie... a Merkel bezdzietna, ale chyba z wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi policzylam sobie - 749 km ha,ha,ha . Ale czego my nie zrobimy , by was spotkac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monchri akurat ze staraniami to u mnie cienko, jakos wena mi sie skończyła, mam chyba tak jak Ty, bo nie mogę dojśc do siebie po urodzinach, gdy na dodatek dopadła mnie @. Tak sobie myślę, żechyba jednak mało jest kobiet co nie mogą zajśc w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania no nie pomyślałam żeby im pozyczyć żaby w d..ale przynajmniej uśmiałam się z Ciebie. Moncheri no jakoś nie wpadłam na to, że Ty to dopiero masz kilosów do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Moncheri mam wrażenie, że tylko nam się nie udaje , bo cała reszta świata z brzuchami albo wozkami lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi pomysl sobie tylko ,ze jestesmy coraz szlachetniejsze - jak stare trunki - i mamy pelny bukiet - jak wino ) - na ja szczegolnie pelny to po sporcie mam jak sie spoce - ale jak widac moj maz docenia stare wino i stare baby z pelnym bukietem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi albo sie rekami i nogami zapiera , broniac sie przed niechciana ciaza ! Hej ,hej a dzis to przeciez nasza piatkowa imprezka przy wodeczce i sledziku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Ci, że śledzika to bym zjadła i nawet kieliszeczek też bym wpypiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - nie po prostu mi wesolo :) Ja tak mam w sytuacjach skrajnie stresowo - negatywnych i nauczylam sie tego z ruskich filmow : bomby wala , stodola plonie , a Saszka i Griszka lubow uprawiaja namietnie i w rytm wybuchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Teska no to masz do szklarskiej tyle co ja, tzn ja dokladnie nie wiem ile mam tylko tak na oko strzeliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri ja też tak zaczynam mieć to chyba mechanizmy obronne się włączają. Jak się wali to ja mam głupia ubaw. Ale opis saszki boski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ,ze spankiem imprezka , ze spankiem , jak sie spotkamy , to razem winko mszalno - endometrialne napoczniemy !!! Trzeba by z Rachelka pogadac , by cos dobrego z portugali przemycila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nic mówić, ale Rachelka to ma najbliżej do szklarskiej i może mieć dużo gości we wrześniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeska a co Ty ten mecz tak przeżywasz...nie masz większych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi wlasnie , mechanizm obronno - ochronny , by nie oszalec + lekka alkholizacja objektu , na stepienie zmyslow ! I tak przetrwamy nastepne lat 15 - scie , az w koncu pewnej upojnej nocy , gdy Alzheimer nas w trakcie sexu dopadnie , zaczniemy sie zastanawiac , po co to wlasciwie robimy , a po tem to juz z gorki bedzie i na wesolo i z dalekim hukiem wybuchow w tle :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×