Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Denis6
Coni38 dzięki za przywitanie.... :) Też mi miło, że tu jestem...i mogę popisać również z Tobą... Rachela...Wiesz nie chcę się czepiać i absolutnie nie twierdzę, że twoje wyniki mogły być nieprawidłowe, ale dziewczyny z forum hasimoto twierdzą (a mają wiedzę), że można mieć jeszcze wyniki w normie tzn. tsh, ft3, ft4, antyTPO, antyTG a dopiero usg może wskazywać na zapalenie tarczycy. Jeżeli zrobiłaś cały komplet i byłaś u endo to faktycznie nie powinno być powodów do obaw, że z tarczycą jest coś nie tak....Z forum hasimoto dowiedziałam się, że są dziewczyny, które nie mogły zajść w ciążę przy tsh 2,2 i dopiero zbicie do wyniku około 1,00 umożliwiało im zajście w ciążę jak i to, że niektórym udało się zajść w ciążę przy wyniku tsh powyżej 7,00 gdy miały już niedoczynność. Jak widać każdy organizm jest inny......... :D Tak przy okazji jestem już po pracy i mam obiad z głowy, bo wyjadamy teraz gołąbki zrobione w sobotę :) Mogę sobie trochę poleniuchować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny drogie :) Psiątek mój mnie zaskakuje codziennie dzisiaj lata już po domu ja go strofuje bo mu nie wolno kład się na grzebiecie i się kula po podłodze wygibasy odwala ze szok ;) śmiałyśmy się z córką że zapomniał co się stało dziś właśnie teraz zjadł pierwsze jedzonko taka specjalna karmę ale wiecie jeszcze rozdrobnioną bardziej płynną 1łyżkę stołową a jak mlaskał szok ;) Czuje się coraz lepiej jestem szczęśliwa :) Coni cześć nareszcie się odezwałaś 🌼 :) Oj to też miałaś zamieszanie ale fajnie że już jesteś :) Denis ja też mam cykle po ostatniej stracie tak od 25dc do 29plamię tak 2 dni przed @ ale pytałam gina mówił że to normalne i zero stresu. Po pierwszej stracie miałam więcej plamień i @ mocniejsza potem się uregulowało same Po drugiej było wszystko ok. a po ostatniej wiadomo. Ja się u nas pytałam w aptece o witaminę b6 100mg ale nie ma tylko 50mg.Może też spróbuję barć zobaczę jak te plamienia ..pewnie nie zaszkodzi mi ;) Rachelo przytulam ;( a już myślałam że @piszona nie będzie, ale z tą menopauzą pojechałaś kobieto no o gdzie tam jeszcze :P Ewa hejka ;) fajnie pojedziesz do siorki wypoczniesz supernowo :) Magdalenko teraz to już tylko staranie na całego oby owocne jak najszybciej :) Tessa :) 🌼 Gerwazy :) 🌼 Biest a Ty kiedy idziesz na in vitro???? :) 🌼 Pozdrowiona dla reszty dziewczyn buziulki :) Dziękuję jeszcze raz w imieniu psiutka za waszą troskę :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Coni pojawiłaś się, a już myślałam, że o nas zapomniałaś. Denis fajnie, że dołączyłaś do naszego grona, napisz czy masz już jakieś dzieciaczki czy o pierwsze się staracie? Magdalenka chyba nie muszę Ci pisać ile dziewczyn po takich zabiegach zaskoczyło od razu, teraz trzymamy kciuki. Rachela ja mam podobnie jak Ty, głupio mi w tym wieku lecieć do lekarza, ale mam chęć jeszcze to hsg zrobić. Biest to już chyba myslisz o tym coraz częściej bo październik tuż tuż... A u mnie definitywny koniec @, pogoda lipna jak wszędzie, a ja ogórki robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Karmi, u Ciebie koniec, a u mnie dopiero się rozkręca.... Dzisiaj dzień rozczarowań. Niedawno wysłałam cv do firmy, gdzie kiedyś pracowałam - krótko, w 2007 roku. Zarobki były ok, atmosfera i towarzystwo niezłe. Był to jednak rok wielkich możliwości, bo ludzie w wieku produkcyjnym tłumnie do Anglii wyjeżdżali i u nas nie miał kto pracować ;) Dostałam inną, wtedy wydawało mi się lepszą propozycję i z niej skorzystałam. A później zaczął się kryzys i utknęłam na dobre :( Zadzwonili do mnie dzisiaj, jak usłyszałam kto, to tak się ucieszyłam... Mają owszem pracę, ale tylko na zastępstwo póki co. Dziewczyna poszła na macierzyński i w styczniu ma wrócić. Myśleli, że może jestem na wypowiedzeniu, wiec wtedy i taka praca satysfakcjonuje. Ale ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taką niepewność :( A szkoda, już się cieszyłam, że pozbędę się źródła mojego stresu :( Wysyłając aplikacje wyobrażam sobie zawsze taki scenariusz: dzwonią do mnie z propozycją dobrej pracy, a ja nie mogę przyjąć, bo jestem w ciąży. A tu doopa: w ciąży nie jestem, pracy tez nie ma :O Idę do kuchni, bo mam w lodówce ciasto na drożdżowe rogaliki. Do nocy się nie wyrobię. Zabierałam się za to od przyjazdu z pracy i co chwilę telefon mi dzwonił.... Coni, wreszcie.... 🌻 SM, chwaliłam się, że moja Sonie nie choruje, to dzisiaj jej oczko ropieje i ma białko przekrwione :( Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
SM_ myślę, że taka suplementacja witaminą B6 i magnezem, a może jeszcze wapnem (bo to taki komplet niby powinien być) nie powinna Ci zaszkodzić. Brązowe plamienia przed czy po miesiączce to chyba nie jest prawidłowość, a lekarze jak nie wiedzą co jest przyczyną to często zbywają pacjenta. Ja też kupiłam B6 w dawce po 50mg i przyjmuję po 2 dziennie. Jak już będę przed @ to dam znać czy pomogło... Co do pieska to widać, że zdrowieje Ci w oczach i bardzo dobrze...:) Karmi...Nie mamy dzieci, czyli staramy się o pierwsze...Tak to bywa. Trochę pocieszam się koleżanką, która pierwsze i jak na razie jedyne dziecko urodziła po 17 latach małżeństwa przy drugiej inseminacji. Miała wtedy 39 lat, córka ma teraz 3 latka i jest bardzo wygadana, taka mała bystrzacha...... W domu oprócz nas jest jeszcze suczka owczarek niemiecki, która w kwietniu skończyła rok. Jak przychodzimy z pracy to biegnie na taras z piłką w zębach (taka niedopompowana) stoi i czeka, bo uwielbia grać w nogę, a może łapę? Miesza jak stary piłkarz, ubaw po pachy..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
rachela..... Z pracą to teraz tak niestety jest. Był czas, że może nie starałam się bardzo tzn. nie zabezpieczaliśmy się, ale bałam się co by było gdyby... Pracowałam jako gł. księgowy i wszystko było na mojej głowie... Teraz wiem, że trzeba było się niczym nie przejmować i dbać przede wszystkim o siebie. Potem i tak tyle mi dołożyli pracy, że ciągle zostawałam po godzinach i końca nie było widać....Efekt.........musiałam zmienić pracę, żeby mnie nie zajeździli.........do końca..... Trzymam kciuki by trafiło Ci się coś lepszego i na stałe, bo umowy śmieciowe to zmora naszych czasów..... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny........Jeszcze trochę się tu gubię, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie jeśli coś przegapię...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie jakieś fajne przepisy na ogórki do słoików np w miodzie czy ketchupie itd macie jakieś fajne sprawdzone ???? Musze pomału coś robić bo potem bezie za dużo roboty a tak pomału trzeba się brać.Nie mam swoich jakbyście pytały ale kupuje i robię moi uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis ale ja nie mam brązowych plamień tylko normalne czerwone (sory za opis dokładny) jakby śluz z krwią tuż przed @ n ie raz dzień nie raz dwa a potem się rozkręca @piszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Czecs dziewczyny, Rachelko, sciskam cie. Szkoda...a juz myslalam, ze sie choc jednej z nas udalo :O No nic, nastepny miesiac, nastepna szansa :) Wiem jak to jest z praca bo bylam dzisiaj w pracy od 7 rano do 19.30 a nadgodzin nie mam placonych...i padam na nos. A tu nie ma nawet sie do kogo wyzalic bo moj facet dzisiaj znowu w delegacji do jutra :O a w srode znowu gdzies tam leci na jeden dzien. Licze na to, ze w okolicach owulacji zagrzeje troche wiecej czasu w domu... Jestem potwornie zmeczona...Moze to i lepiej, ze nam nie wychodzi?...Nie wiem czy mialabym energie na malego brzdaca w tym momencie bo ledwo na oczy widze...:( Do tego pada i jest ochydnie...:( SM, super wiadomosci o piesku. Bardzo sie ciesze, ze tak sprawnie to poszlo :) Pozdrawiam Was wszytkie bez wyjatku 🖐️ i zycze Wam milego wieczoru! Sama zamierzam spedzic go na kanapie lezac nosem w dol i ewentualnie pijac wino przez rurke prosto z butelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja stale w tym samym temacie mój M to mnie już słuchać nie chce a ja się męczę.Te bóle brzucha i krzyżowe w drugiej połowie cyklu.Ja a właściwie czuję się tak jak bym miała okres.Kiedy @ przychodzi to nic mnie nie boli.Wiem że może przynudzam i nie które też tak mają ale mnie to strasznie męczy.Nie wiem ale zaczęło się to u mnie po poronieniu ale może to należy kojarzyć z przekwitaniem.Moja gin mówi że wszystko ok ale ja 2 sierpnia idę na wizytę to może coś zaradzi.Jak byłam ostatnio to miałam usg i wszystko było w normie wyniki też mam dobre to chyba starość.SM widzisz psiaczki to jednak twarde zawodniki są i szybko dochodzą do siebie.Ja mam dwie sunie teraz moja córka wyjechała i niestety mam podwójne spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, nie mam tego problemu i trudno mi coś doradzić... Gerwazy, nie pozostaje nam nic innego jak nadal się starać... i wspierać :) Denis, mamy w takim razie podobny charakter pracy. Mam w tej chwili pełny etat, umowę na czas nieokreślony, ale również: - fatalną atmosferę - podłe warunki socjalne - tragiczne zarządzanie - brak określonych obowiązków (robię wszystko co pan każe) - brak przelewów na ZUS = puste konto w funduszu emerytalnym (tak, tak, można tak bezkarnie funkcjonować, i to całkiem nieźle) Mogłabym wyliczać tak bardzo długo... ale już dość ponarzekałam na tym forum nie na temat :) Rogaliki upieczone, idę do kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja na urlopie ale zalatana jestem ,że hej. SM... strasznie się ucieszyłam ,że Twoja psinka w tak dobrej kondycji. Ale z niej łobuziara. Denis... mój pies też uwielbia grać w piłkę nożną.Za kazdym razem jak ktoś z domowników wraca już leci po piłkę( syn mu dał jakąs gorszą od nogi) i prowokuje do gry.A jest przy tym taki waleczny ,że naszym piłkarzom by się tak przydało. :) Gosia... wiesz , ja też straciłam dziecko w 20 tygodniu to ze 4 miesiące po plamiłam przed @ , w środku cyklu a nawet troszkę poplamiałam po @. W chyba 4 miesiące po tym zdarzeniu miałam już tak brzydki okres ,który nie mógł się ani zacząć, ani skończyć i do tego dołączyły jakies inne niepokojące mnie objawy . Miałam też przy okazji stan zapalny pęcherza. Poszłam do gina .W badaniu ogólnym twierdził ,że wszystko ok. Kazal mi zrobić badanie moczu i dla niego pojedyńcze bakterie i leukocyty około 10 to stan normalny . Kazal czekać do wyniku cytologi . 3 tygodnie! No i ta wyszła nieciekawa. Miałam pobierane w kolposkopii wycinki do badania histopatologicznego .Na szczęście nie wyszły w nich żadne zmiany patologiczne.Ale stres , który mi zafundował jest mój. Przyjrzałam się więc wynikowi cytologii i doczytałam ,że facet zaniósł wynik do laboratorium 3 dni po pobraniu.Nie znam się na normach ale dla mnie to mogła być przyczyna takiego wyniku , w sytuacji , w której ewidentnie mialam stan zapalny i infekcję na pewno bakteryjną skoro nie była tak ewidewntna. Przelaczyłam się Macmirorem 500 i Albothylem , a teraz biorę Lvaginal w pierwszej połowie cyklu.Cytologia wyszła juz w maju II . Oczywiście leki dostałam od innego gina , który nie kwestionował już moich słów. Opisuję Ci to ,bo właśnie ,tak jak sobie przypominam w drugiej połowie cyklu miałam czasami ostre bóle krzyża, pobolewał mnie często brzuch miesiaczkowo .Te bóle krzyża własnie wskazują często na infekcję . Niby banał ale niekoniecznie. Jak przechodzi w stan chroniczny ,przewlekły powoduje stany zapalne jajników itp. No i może powodować mikro poronienia.Uniemozliwia zagnieżdżenia sie zarodka. Możesz poprosić o ten Macmiror albo diagnozować się i robić posiewy itd. Ja chcę teraz zbadać sobie progesteron,prolaktynę,TSH i z krwi badanie na chlamydię .Przy zabiegu możliwe jest wszystko , szczególnie w szpitalach.Więc lepiej wiedzieć wcześniej. To tyle moich kiepskich doświadczeń. Pozdrawiam! Coni,Karmi, Rachelko,Blu Lady,Biest, Gerwazy..., Tessa.. , magdalenko...,młoda..,Ivanka ... i reszta dziewczyn ... miłego wieczorka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Pozdrowienia z jednak chlodnego ( i bardzo dobrze ) Rosas :) No bylam totalnie odcieta , tu nawet mc donalda brak :) Teraz siedze w knajpce , popijam sangrie ( jednak dla mnie za slodka ) i w koncu mam neta !!! Ale tylko troche ,teraz :( Podczytalam te wszystkie strony :) Sm dobrze ,ze psiakowi juz lepiej :) Dzieki za zyczenia :) Pododa taka sobie , wieczorami sweterek niezbedny , ale jak zwykle duzo jezdzimy i zwiedzamy :) Tylko na statku jak machnelam noga w metalowy wichajster to wyskoczyla mi bomba wielkosci jablka i chodze taka piekna , bo do szpitala na urlopie nikt mnie nie zagna . No przynajmniej nogi juz opalone i z daleka nie rzuca sie w oczy :) Denis super ,ze zaczelas pisac bardzo mi milo ! Pozdrawiam was :) Jest tu ktos o tej porze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mon cheri.Ciesze sie,ze urlop udany.KIEDY WRCASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coni :) Niestety juz w niedziele :( Stwierdzilismy ,ze 2 tygodnie to stanowczo za krotko :( Aha uwaga bomba - starania zawieszone - posiadamy jeden malenki pokoik z corcia :) :) :) - wykozystujemy tylko momenty gdy sie siedzi w lazience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem.. :) Właśnie skończyłam robić zakupy na allegro.Sama zdrowa żywność. Mon cheri... pozdrawiam i udanego wczasowania.Przypomnij mi swój stary nick,proszę. Chyba uciekam do łóżka tylko dopiję swoją herbatkę z mięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No nie już ide ,bo zaraz padnę twarzą na kompa. A jutro zgodnie z planami mam mnustwo urlopowej pracy.Między innymi piekę chleb orkiszowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ttez juz powoli ide , moze mi sie uda jeszcze jutro , albo pojutrze wejsc :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendoberek!!!!! mnie z dnia na dzien lepiej i faktycznie zamierzam ta mieszanke antyzrostowa kupic musze ja dzisiaj zamowic pozdrawiam z deszczowego Gorzowa Wlkp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Ale tu ruch na tym forum.........szok, żeby być na bieżąco musiałabym chyba rzucić pracę........ale kasa nawet taka jest mi niestety potrzebna. Cóż muszę sobie jakoś z tym poradzić :D SM_40 opis musi być dokładny. Jeśli piszesz, że nie było to nic w kolorze brązu to chyba nie ma się czego czepiać....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja dzisiaj kiepsko się czuję jakoś taka słaba do bani chyba te zmiany pogody i tem na mnie działają jestem jakaś do du... Jutro kontrola z psiakiem ;) mam nadzieję że potem już tylko ściągnięcie szwów koło poniedziałku lub wtorku. Pozdrowionka dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim kolezankom. U mnie tez pogoda beznadziejna.Leje od rana raz z mniejszym a raz wiekszym natezeniem.Pocieszam sie,ze od przyszlego tyg ma wrocic lato. SM super,ze z pieskiem coraz lepiej.Jak on ma sile bez jedzenia biegac to co dopiero jak zacznie jesc:) Pisalyscie cos wczesniej o badaniach na tarczyce.Ja tez robilam i niby wyniki wyszly dobrze. Ale ja robilam tylko TSH I ft3 i ft4 a tych co pisalyscie anty cos tam to nie slyszalam nawet. U mnie w rodzinie babcia ma nadczynnosc i mama tez to i moze ja dziedzicze?To podobno choroba dziedziczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam robione hsg w zeszlym roku chyba albo i juz ze 2 lata nawet minely.sama juz nie pamietam.Jak ide do lekarza i sama pytam czy te i te badania zrobic to mowi,ze mozna a sam nic z siebie nigdy nie daje.Wiec sie zdenerwowalam i przestalam chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to wszystko co piszesz to podobnie jak u mnie .Ja miałam stan zapalny leczony. brałam antybiotyki ,miałam również stan zapalny pęcherza.Po kuracji miałam robioną cytologię wyszła II grupa i CRP które nie wykazało stanu zapalnego.Niby wszystko ok a jednak coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Ewa...ciekawe jakby nasze psy razem grały w nogę...? ;) mon cheri.....miło mi również. 2 tygodnie urlopu poza domem szczyt moich marzeń.:D Coni38....tak dla przykładu mój brat lat 32 ma tsh 2,80 przy normie od 0,35 do 6,5, ft3, ft4 w środku normy, antyTPO w normie, ale antyTG 668 przy normie do 115 i już dwóch endokrynologów orzekło, że ma hasimoto... Miłego wieczorku wszystkim koleżankom życzę :);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis6 tsh mialam 1.6 to pamietam .ft3 i ft4 nie pamietam .A ile kosztuja te pozostale badania?Mozna je robic tak jak tsh obojetnie ktorego dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×