Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ewa, owulacja nie trwa raczej tak długo... Może masz bardzo czuły test i mimo spadku poziomu LH nadal pokazuje jednakowe 2 kreski? Jaka jest czułość testu? Ja miałam czasem takie wątpliwości, że przez 3 dni miałam jednakowy wynik, ale kreska kontrolna była ciemniejsza... I nie miałam pewności, czy owu miałam czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela... czułość to chyba 40ml . No nie wiem co o tym myśleć ,może te witaminy to tak zafałszowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!! ja jutro rano sie klade do szpitala a wiec dzisiaj jade do mamy do Szczecina dzwonilam do lekarza i chce miec to jak najszybciej za soba....trzymajcie kciuki kochane ja juz sie denerwuje cala nie ma co....odezwe sie po powrocie laptopa ze soba nie biore bo nie chce mi sie tego olbrzyma nosic mam 17 z tel jakos nie korzystam z neta jeszcze sie nie naumialam haha odezwe sie po powrocie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 mlU/ml to mała czułość, testy pink faktycznie tak mają; te z allegro 25 lub nawet 20 ml... Dziwne... taki wysoki poziom LH przez 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Rozniez stosuje testy owu, takie elektroniczne, ktore nie pokazuja kresek tylko puste kolko albo usmiechnieta buzke. I czasem sie zdarzalo, ze mialam usmeichnieta buzke 2 dni pod rzad a dopiero w 3 dniu bylo znowu puste kolko. Ewa, Nie zastanawiaj sie tylko gnaj meza do lozka :) Jak masz dlugie owu to moze dwa jajeczka wyjda i bedzie szansa na blizniaki? :) Magdalenka, Trzymam kciuki zeby wszytko dobrze poszlo. Wczoraj mialam taki lekki PMS-owy dolek i chcialo mi sie ryczec bez powodu. Tez tak macie? Dzisiaj jakos lepiej :) Mhhh...czyby znaczace hustawki nastrojow? ;) Bozesz, jak ja sie sama nakrecam az mi sie smiac chce. LOL Ale na swieta Bozego Narodzenia bedziemy wszytkie zafasolkowane. To jedyny prezent jaki od Mikolaja zamawiam w tym roku :) A skurczybyk musi uwazac bo w ostatnich latach nie za bardzo sie nie popisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy... to w tym miesiacu takie cudo wychodzi... a do łóżka już go gnałam przez weekend , teraz to on mówi ,że odpoczywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ależ starankowo się zrobiło..... Ewo :) a który to dzień cyklu...? bo wiesz rozmawiałyśmy o tym jak Blue podejrzewała ciążę, spójrz proszę to chyba ok 207 208 strony było. Trzymam kciuki. Tak szybciutko ale pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach.... to faktycznie myślałam, że tak po 20 dc jesteś:) Ale nadzieja Wiecznie młoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje napisze Wam kawał ,który dzisiaj gdzieś przeczytałam i nieźle sie uśmiałam. Idą sobie dwa plemniki by dokonać przeznaczenia. Młodszy zauważa dwa kuliste ciałka i pyta: -Zapładniamy? - Eeeeeeeeee , to tylko migdałki . Odpowiada starszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowy w temacie topiku :) Gerwazy, u mnie wahania nastrojów i przygnębienie przed @ to chyba najbardziej dokuczliwy objaw PMS :( Chociaż ostatnio jakby odrobinę lepiej. Pomyślałabym, że to dzięki magnezowi i vit.B, ale chyba słońce tak działa. A może jedno i drugie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u mnie 13 dc,wczoraj test owu, pokazał mi dwie krechy,przytulanko było ale ja nie mam złudzeń bo dzisiaj brzuch mnie bolał i w dole krzyża jak co miesiąc.Cały czas boli mnie prawy jajnik a wizytę mam na 2.08 ja podejrzewam torbiel.Dziewczyny czy wy też macie takie pobolewania już w połowie cyklu ja tak mam co któryś cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka:) dziewczyny pisałam wczoraj, ale mi wcięło całe pisanie. póki co Magdalenka trzymam kciuki za pobyt w szpitalu. Gosia ja nie wiem dokładnie o jakie bóle pytasz, bo ja już pisałam wiele razy, że mam tak, że około 17 dc boli mnie już brzuch @, tylko na początku delikatnie i z dnia na dzień coraz bardziej, przed @ około 4 dni ból się nasila i boli już dość mocno do samej @. Dlatego tydzień przed @ mam już wycięte z życiorysu, piersi oczywiście też bolą co miesiąc. Także ja nawet nie mogę połudzić się nadzieją, że się udało, bo objawy zawsze mówią same za siebie. Jedyny raz jak byłam w ciąży to brzuch nie bolał mnie w ogóle i nie miałam PMS, czułam się cały czas jak w pierwszej fazie. A póki co u mnie 27dc i wolę, aby @ przylazła dzisiaj albo najpóźniej Jutro żeby na weekend nie męczyć się z paskudztwem. Rachela, ale mnie rozbroiłaś tą cukinią:):):) Denis nie wiem czy witałam się z Tobą, ale przypomnij ile masz lat i jak długo się staracie. No to miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Wstawac, wstawac spiochy! Karmi_, Podobnie przechodze PMS podobnie do Ciebie. U mnie dzis 28 dc i nie moge sie doczekac zeby @ w koncu przyszla bo wtedy od razu lepiej sie czuje ale cos czuje, ze troche sie przesunie :( Dzis rano mialam znowu potworne hustawki nastrojow, mam ochote plakac kompletnie BEZ POWODU, zadreczam mojego faceta, i do tego mdlilo mnie super mocno wiec spontanicznie zrobilam taki super wrazliwy wczesny test ciazowy - naturalnie jedna kreska :( Czyli, na zachodzie bez zmian :) Wieczorem pizza i buetlka czerwonego wina to moze lepiej sie poczuje :) Czytalam, ze my sie juz tak przyzwyczailismy do imbalansu hormonalnego, ze nas juz nawet najrozniejsze dolegliwosci przed @ nie dziwia. A wedlug tego artykulu to jezeli mamy zbalansowana gospodarke hormonalna w organizmie to @ powinna przychodzic wogole BEZ ZADNYCH wczesniejszych dolegliwosci. Tutaj jest link: http://www.lichtnetz.at/pms.html ale artykul po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie 28dc... Fakt, kiedyś w ogóle nie odczuwałam objawów zblizajacej się @... Kiedyś: czyli kilkanaście może dziesięć lat temu. Na pewno nie były na tyle dokuczliwe, żeby zwracać na nie uwagę. Karmi, kiedy nie wiedziałam, że to cukinia rośnie posiałam ją jeszcze raz w innym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki :) U mnie nic nowego siedzę na działce sobie jak pogoda dopisuje dzisiaj już chłodniej i maja zaś być burze .......... Mamy problem wiecie od wczoraj zamartwiamy się naszym psiutkiem głupolek jeden połknął wczoraj kapsla :( taki zgnieciony na pół :( on lubi tak nosić kamienie kapsle bawi się zawsze i wczoraj pechowo zaczął się dławić dusić tym bo źle mu chyba wpadł i kurcze połknął go :( dzwoniłam do weterynarza kazał zrobić wodę z sola letnia żeby wywołać wymioty ale nie pomogło więc jeszcze jest szansa że wydali skoro zagięty bo sytuacja nie wesoła jest kuźwa jak nie urok to sraczka zawsze coś musi się dziać ja nie mogę mieć troszkę spokoju wiecznie jakieś zmartwienia......... Pozdrowionka dla was wszystkich :) Magdalenka trzymam kciuki oby pobyt w szpitalu był po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja chętnie się wproszę :) Jedna już piłam, ale jestem nieprzytomna, za długo spałam... więc chętnie jeszcze jedną wypiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
Rachel, A jak sie czujesz? Jakies objawy nadchodzacej @? Czy moze czego innego? ;) U mnie 28 dc i na razie @ nie ma. Test ciazowy negatywny i czuje sie tak jakbym miala dostac @ juz za chwile. Niech przychodzi bo jestem nie do zniesienia. SM, Jakby to bylo zaraz po polnieciu kapsa to weterynarz moze psu dac zastrzyk i wtedy wymiotuje. Bardzo wazne jest to zrobic natychmiast kied ypies na przykald zje czekolade bo nawet male ilosci sa dla psa trujace. Teraz juz pewnie na prowokacje wymiotow za pozno :( Wiem, ze jak pies rodzicow zezarl jakies kosci ktore w parku znalazl, to trzeba bylo mu dac duzo bialego chleba jka to toastow - cala wielka paczke, najlepiej troche pokropionego rosolem albo posmarowanego cienko czyms co lubi zeby zjadl bo to wypelnia zoladek i ulatwia przejscie jakiesgos przedmiotu przez jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy... weterynarz kazał mi dawać jedzenie bardziej płynne i z oliwa z oliwek lub olejem rycynowym żeby było śliskie więc może wydali ten cholerny kapsel i obserwować go jak by się dziwnie zarachowywał nie chciał jeść czy był słaby zaraz trzeba się kontaktować i RTG i na stół operacyjny............ boję się tego poza tym jakie to będą koszta szok niby wiecie nie ma co myśleć o kasie bo najważniejsze żeby nie cierpiał ale same wiecie jak ceny masakra głupi pech i problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Karmi_ Witam Cię serdecznie. Co do mojego wieku to jest hmmm.....40 plus plus, może nawet jestem tu najstarsza. Staramy się........długo. Mam za sobą inseminacje, żadnej konkretnej diagnozy......Niby wszystko ok, ale sama widzę po latach, że ok to ze mną do końca nigdy nie było. Po tym jak się wzięłam za obserwacje, mierzenie temperatury to widzę, że moje fazy lutealne są według jednych graniczne, według innych już za krótkie. Przy pierwszej inseminacji nie dostałam nawet duphastonu, więc nawet gdyby się coś zadziało to nie miało szansy się udać :( Mimo wszystko mam jeszcze trochę nadziei, planowo pobyt na diagnostyce pod koniec sierpnia............. SM_40..... Trzymam kciuki, żeby Twój piesek sam sobie poradził z tym kapslem. Mam psa więc wiem ile kosztuje opieka weterynaryjna........prywatna.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM.. szkoda mi pieska .Może sobie poradzi.Wiesz ,a ma jakieś objawy,może jeste bardziej cichy albo coś. My tak naprawdę nie wiemy kiedy te psy co jedzą , akurat Tobie udało się to dojrzeć.Bywa jednak ,że jak nasz ucieknie i wróci to jest kiepski, osowiały , potem wymiotuje ,bo naje się czegoś .na szczeście dochodzi do siebie. Może mi podpowiecie ,bo chcieliśmy podac naszego 2,5 letniego psa kastrasji chemicznej.Któraś słyszała o tym może? Jest to czasowe ,chcemy zobaczyc jak będzie reagował i jak zmieni sie mu charakter. Wczoraj rozmawiałam z lekarką weterynarii i odmówiła ,bo specyfik kosztuje 200 zł i jest pakowany po 2 szt i zaproponowała kupienie mi opakowania za 400 zł., bo jej się nie opłaca zakup w hurtowni całości. Trochę duzo,tym bardziej ,że nie wiem ,czy bedę chciała zastosowac to ponownie. No i na jego wagę 17 kg działa to pół roku ponoć. Macie z tym zwiazane jakieś doświadczenia? Rachel.. zapraszam , nawet do siebie do domku na kawkę ! :) Od 16 biorę urlop ,wiec będe dyspozycyjna. Zresztą resztę tez zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!! wiecie co jednak wzielam komp....stwierdzialam ze padne z nudow i dobrze jutro mam laparoskopie teraz badania krew pobrali i leze udajac leniwca na sali :):):):) CHYBA SIE TROSZKE POLOZE BO W NOCY SPAC NIE MOGLAM....odezwe sie pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×