Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

hej! Laski! Karmi no dobre z tym torcikiem, słuchaj mąż mi kupił 4 flaszki - to dopiero jazda by była, hi,hi! Uważyłam już 2 nalewki teraz muszę jeszcze wisie podrylować bo chcę dziś jeszcze konfitury zrobić albo dżem nie wiem jak to nazwać - ale też robię najprościej jak można czyli z żelfixem. tylko to drylowanie!!! Piję kawkę i psychicznie się nastawiam na robotę... Rachelo witaj w klubie, jestem zaskoczona ale od wczoraj mam też plamienia i to po @, cholerka! 10 dc może to przez to ,że przerwałam dawkowanie B6 a potem nagle od tego cyklu wróciłam do tej witaminki? Stefanio serce ty moje!! Nie wiem jak Ci pomóc ale wiedz, że bardzo tęsknię za twoimi postami. I co to za fasolka z ogórkami? Hm... brzmi bardzo ciekawie... Magdalenko powodzenia i trzymam kciuki. Tesso??? a ty gdzie? SM 🌼 Biest?? dzisiaj Ciebie nie było? I wszystkie, wszystkie Kobietki?? a Wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, ja miałam plamienia po @ chyba do 8 dc... I nie wiem w takim razie po czym cykl mi się wydłużył, jeżeli nie po magnezie :) Chyba, że w to w myśl mojej teorii: dłuższy, coraz dłuższy aż w końcu zaniknie i nastąpi menopauza... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze jeden dziwny objaw nie wiem po czym, którego nigdy wcześniej nie miałam. Boli mnie prawa pierś... Owszem, przed @ piersi mnie bolą, ale inaczej, są nabrzmiałe i wrażliwe na dotyk. A teraz to jakby gruczoł w środku mnie bolał. Miałam to przed ostatnią @, teraz znowu od kilku dni, więc zaraz po @. Jedyne co mogę podejrzewać to castagnusa, bo też od ub. cyklu biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki kochane.. a może zacznijmy się cieszyć tym że nie mamy zdiagnozowanej ciężkiej choroby.. że nie jesteśmy kobietami, które w NASZYM :( wieku urodziły chore dziecko i już się boją o jego przyszłość.. może warto się cieszyć tym , co mamy..jakoś dziwnie się czuję bo myślę że wprowadzam smętną atmosferę :( wypie...cie mnie z topiku jak p...lę farmazony :( tak mnie naszło..ale życie nie zawsze układa się po naszej myśli.. :( ale pojechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ❤️ przecież tak naprawdę to każda z nas cieszy się z tego co ma, do czego doszła, dokonała itp. tylko wciąż nam "czegoś" brak. Myślę, że to normalne pragniemy tego co nieosiągalne. Dążymy do tego aby posiadać to co trudno zdobyć. Rachelo ja też myślę o menopauzie , nawet niedawno w Twoim Stylu był artykuł o młodych kobietach bo po 30, które przechodziły klimakterium. Nie chciałam wcześniej o tym pisać bo jak to przeczytałam to miałam doła nie powiem..... ale w obecnej sytuacji jak na topiku mega załamka to chyba nam się nie pogorszy, co? Wydrylowałam dopiero 2 kg..mam już 9 słoiczków lecę do pracy i jeszcze tu zajrzę....może któraś z Was będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nam pojechał... O tej porze przy kompie siedzą sfrustrowani, naładowani hormonami młodzieńcy-prawiczki, którzy nie wiedzą co robić w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ktos nudzil o 4.00 nad ranem... bez komentarza... Stefi ❤️ wierze, ze Ci ciezko, to naturalne, ze przechodzisz teraz taki okres, kiedy wszystko wydaje sie do dooopy, to minie... ja tez czytalam ten artykul, ale nie chcialam wczesniej o nim wspominac... ja tez teraz uwazam, ze wszystko jest do dooopy, choc u mnie wszystko w porzadku a ciazy tez nie ma i na razie sie nie zapowiada :( Badz z nami, pisz o wszystkim co Cie boli, po to jestesmy, zeby Cie wysluchac i pocieszyc., Trzymaj sie ! 🌼 Ivanka, dzieki za ta druga nalewke malinowa :) jak tylko u mnie na dzialce dojrzeja maliny, a mam ich sporo i same takie dorodne, to sie zabieram za robote. Co prawda wisniowki jeszcze ani nie zaczelam bo nie doszlam po wisnie haha, ale wszystko w swoim czasie :) Mon Cheri :) Wszyskim zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, wybaczcie ale czasem lubię sobie poprzeklinać :( no komu mogę się wyryczeć , jak nie WAM ? obiecuje że już nie będę ( wyzywać wredny los ) u mnie upały, czuję się jak na południu Europy! prawdziwe, gorące lato !!! pozdrawiam wszystkie !!! i buziaki ślę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) O rany! Dziewczyny sorry jeżeli nie na miejscu ten artykuł, ale myślałam, że i tak większość spotkała się z takimi opracowaniami. Co do mnie jest to koronny dowód, że powinnam odpuścić, wyluzować, nie myśleć. Może jak uwierzę, że już wszystko stracone to zdarzy się cud? I w takim sensie chciałam zapodać ten dokument. Idę malować płot, u mnie też cieplutko. Całuski. Stefanio❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) U nas dziś też ładnie teraz niby 24st ale dopiero rano ;) Musze wam powiedzieć ja mam dziś wypad z córcią na maraton ze step ap idziemy sobie do kina ;) taki babski wypad we dwie :) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozkręciło :) Stefi, nie masz za co przepraszać, chyba nikt bardziej nie marudzi niż ja :P Też nie mam komu, nawet M pod ręką nie ma, a poza tym jemu to na inne tematy ;) U nas też tropikalny upał, ale zimą, jak miałam 10 stopni w południe w biurze obiecywałam sobie, że latem nie będę marudzić, nawet jak będzie 40. Wiec nie narzekam, tylko włączam wiatraczek, który miesza gorące powietrze porywając mi papiery z biurka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi marudź kochana marudź ile się da nie każdy ma zawsze super humorek mnie też często łapią dołki,ale trzeba się pozbierać i funkcjonować nie raz robić dobrą minę do złej gry samo życie niestety ;) Ściskam mocno :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sflustrowane staruchy!!!!!
To zrozumiałe że hormony szaleją, w końcu menopauza tuż tuż :) O dzieciach to trzebabyło myśleć 15-20 lat temu a teraz co najwyżej o hawcie krzyżykowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sflustrowane staruchy!!!!!
To zrozumiałe że hormony szaleją, w końcu menopauza tuż tuż :) O dzieciach to trzebabyło myśleć 15-20 lat temu a teraz co najwyżej o hawcie krzyżykowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo nieodpowiedzialne w
Takim wieku zachodzić w ciąże!!!! Jak wam nie wstyd, babcie z brzuchami?? Wtf to niesmaczne. A potem bedzie w przedszkolu: "aniu babcia po ciebie przyszła" :) Popatrzcie w lustrach na swoje stare ciała, czas reprodukcji minął drogie panie. Trzebabyło się opamiętać 15 lat temu a nie teraz zdziwione ;) sorry ale taka prawda, ktoś co prawda z deka po hamsku ale prawde napisał :) Może faktycznie zapiszcie się na kurs haftu albo coś podobnego nie bedziecie miały czasu godzinami siedzieć na kafe i myśleć o tematach na które dla was już za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo nieodpowiedzialne w
Takim wieku zachodzić w ciąże!!!! Jak wam nie wstyd, babcie z brzuchami?? Wtf to niesmaczne. A potem bedzie w przedszkolu: "aniu babcia po ciebie przyszła" :) Popatrzcie w lustrach na swoje stare ciała, czas reprodukcji minął drogie panie. Trzebabyło się opamiętać 15 lat temu a nie teraz zdziwione ;) sorry ale taka prawda, ktoś co prawda z deka po hamsku ale prawde napisał :) Może faktycznie zapiszcie się na kurs haftu albo coś podobnego nie bedziecie miały czasu godzinami siedzieć na kafe i myśleć o tematach na które dla was już za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo nieodpowiedzialne w
Takim wieku zachodzić w ciąże!!!! Jak wam nie wstyd, babcie z brzuchami?? Wtf to niesmaczne. A potem bedzie w przedszkolu: "aniu babcia po ciebie przyszła" :) Popatrzcie w lustrach na swoje stare ciała, czas reprodukcji minął drogie panie. Trzebabyło się opamiętać 15 lat temu a nie teraz zdziwione ;) sorry ale taka prawda, ktoś co prawda z deka po hamsku ale prawde napisał :) Może faktycznie zapiszcie się na kurs haftu albo coś podobnego nie bedziecie miały czasu godzinami siedzieć na kafe i myśleć o tematach na które dla was już za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo nieodpowiedzialne w
Takim wieku zachodzić w ciąże!!!! Jak wam nie wstyd, babcie z brzuchami?? Wtf to niesmaczne. A potem bedzie w przedszkolu: "aniu babcia po ciebie przyszła" :) Popatrzcie w lustrach na swoje stare ciała, czas reprodukcji minął drogie panie. Trzebabyło się opamiętać 15 lat temu a nie teraz zdziwione ;) sorry ale taka prawda, ktoś co prawda z deka po hamsku ale prawde napisał :) Może faktycznie zapiszcie się na kurs haftu albo coś podobnego nie bedziecie miały czasu godzinami siedzieć na kafe i myśleć o tematach na które dla was już za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby powyzej moze warto by bylo poswiecic czas na nauke ortografii zamiast siedziec na kafe? nie wyslilaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×