Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

HEY Wrocilismy o prawie 4 z grilka-bylo super. Goraco jak nie wiem...trzeba zrobic pranie i wskoczyc do poola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ale wszystkich wywiało ehehhe :P cisza pewnie wszystkie gdzieś odpoczywacie co bo upał dziś Ja w domku bi dziś czuję się nie ciekawie pod wiatraczkiem siedzę ;) i też odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no ja w domku wytrzymac nie mozna w ten upal masakra jakas wszystko pozamykane idzie na dole jakos wytrzymac bo u mnie u gory na poddaszu jest tragedia siedze nic nie obie a moka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) U nas dzisiaj też gorąco, ale jeszcze nie upalnie, grill udał sie super, a najpiekniejsze jest to, że jeszcze tydzień urlopu. SM nie zrażaj się tym, że waga stanęła, to podobno organizm tak się broni przed dalszym odchudzaniem, bo chce wrócić do dawnego odzywiania, teraz bardzo szybko pojawiłoby sie jojo. także wchodź na wagę rzadziej ale dietę trzymaj cały czas, zwłaszcza jesli chodzi o węglowodany, i tłuszcze. niedługo znowu ruszy w dół, nieraz 2-3 tygodnie stoi w miejscu, wtedy często osoby rezygnują, a warto przetrzymać ten czas. Oglądałam ostatnio program naukowy o odchudzaniu i tam tak mówili, także trzymaj sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Wrocilam z rowerow i padlam w poprzek lozka. Na szczescie mamy zaluzje na zewnatrz okien, ktore wszytkie opuscilismy przed wyjsciem wiec w mieszkaniu bylo chlodniej niz na balkonie w cieniu. Troche skrocilismy wyprawe bo nie jeszcze troche i zostalyby z nas tylko skwarki :) Wracajac do domu wstapilismy na male co-nie-co do Wlocha i potem spalam do wieczora :) W tym czasie M zrobil surowke,wyczarowal dip do miesa, nakryl stol, zapalil swieczki, wystartowal grilla (mamy gazowy) na balkonie i zrobil super kolacje. Teraz rozumiem czemu w tych tropikalnych krajach jedza dopiero po zachodzie slonca tak o 21-22 wieczorem :) U nas jeszcze o 21 termometr pokazywal 28 stopni, a w ciagu dnia mielismy 36 stopni w cieniu! Ivanka, ktory to dzien cyklu? Juz chyba 35? Temperatura ci skacze, wiem, ze nie chcesz sie nakrecac ale jednak jakos tak cos dlugi ten cyckl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wrocilam - w sosie wlasnym , na dworze wciaz 31 stopni ! A nam to jejsc sie nie chce , ale wypic by mozna beczki !!! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis6
Zapraszam na poranną kawkę.... :) Strasznie dużo się tu dzieje....czasami nie nadążam z czytaniem nie mówiąc o aktywnym uczestnictwie... Ivanka....co tam? U nas dzisiaj też upał się zapowiada, ale w pracy okno mam od północy więc da się wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendoberek w poniedzialek!!!!! ja juz po kawce milego dzionka dziewczyny:):):) Ivanka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po kawke. Lece pod prysznic bo malo czasu. Ja jestem juz opalona...wczoraj siedzialam z 5 razy w basenie. Niedlugo bede robic za murzynke hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja prawie ostatnia z kawką dzisiaj. Pogoda cudna dzisiaj:) Ivanka czekamy na wieści???? Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry i milego dnia wszytkim! 🖐️ Iwanka, do apelu :) jak sie czujesz? @ przyszla? Czy tez moze nie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje witajcie poniedziałkowo :) i ja się przywitać chciałam potem zmykam na działkę bo gorąco jeszcze bardziej niż wczoraj :) Ivanko ciekawe jakie wieści u Ciebie jak tam @piszona ??? Mam nadzieję ze niema jej i są objawy inne :P Pozdrowionka dla Was :) 🌼 Karmi nie zniechęcam się walczę dalej muszę osiągnąć cel choćbym miała rok pracować na to :) Wyznaczyłam sobie i chcę wytrwać dziękuję za doping i wsparcie psychiczne :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja coś mam z kafe no bo ciagle nie mogę wysłać wiadomości...ale próbuję jeszcze raz: Moje kochane, sorry ,ze wczoraj nie napisałam ale już wieczorem strasznie się źle czułam - wszystkie objawy @ - powe powróciły do mnie ze zdwojoną siłą. @ dostałam w nocy, jestem wypluta. I skołowana - mój cykl trwał 34 dni? I co wy na to ? Moje cykle z tego roku: 26,25,26,25,27,28,29 i 34 dni...nieźle co. Na pewno ostatnie cykle to wpływ b6. Z jednej strony II faza idealna bo trwała prawie maxymalnie czyli 16/17 dni a to dobrze rokuje...ale tak sobie myślę a jak następny cykl wydłuży mi się do 40 dni? Ach.. generalnie to czuję się jak bym była taką piłeczką trzymaną w worku z innymi piłkami. I nagle jakaś ręka zamieszałaby, zawirowała i wyciągnełaby mnie z tamtąd ze stwierdzeniem: "NIeee ta to sie nie nadaje" Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@ szkoda ze przylazla. Ach cholera.... U mnie cykle byly zawsze 28 dniowe. Od jakis 6, 7 miechow cykl wydluzyl mi sie do 34, 36 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Biest to też masz takie długie cykle? Mi pierwszy raz trafił sie tak długi cykl i pewnie dlatego taka wariacja , no dwa lata temu miałam tak jak pisałam 33 dniowy. Nie wiem co robić, jak myślicie faszerować sie nadal witaminką czy nie? Na pewno są i pozytywne strony: 1. PMS skorygowany do minimum 2. II faza lutealna - w tym ostatnim cyklu super prawie na maxa - a ja miałam wcześniej problemy z progesteronem, czyli teraz by było ok. Bo jak trwała tak długo to znaczy ,ze progesteron działał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko przykro mi :( a już myślałam że jednak się udało...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, szkoda :( Mnie teraz cykle wydłużyły się, ale wcześniej, jak miałam 28 dniowe średnio raz w roku zdarzał mi się jeden dłuższy... Np. w listopadzie ub. roku miałam 35-dniowy.... Moja nadzieja na ciążę była już bliska 90% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Ivanka :( :( :( Sorry! :( :( Ja tez zawsze mialam regularne cykle co 27-28 dni. Nawet z tego powodu tak a nie inaczej urlop zaplanowalam zeby nie miec @ na urlopie. Teraz biore witamine B6 i cykl mie sie nagle skrocil do 25 dni. Ciekawa jestem jak bedzie w tym miesiacu ale owulacja byla 9-10 dnia cyklu wiec mysle, ze znowu bede miala jakis krotki cykl i @ dostane na urlopie :( No chyba, ze zacznie mi sie cykl wydluzac jak Tobie. Ale wtedy chyby jednak przestane z tymi witaminami bo cykl ponad 35 dni tez chyba nie jest taki optymalny... Zawsze myslalam, ze witaminy nie maja wielkiego efektu na organizm a tu jednak widze, ze tak bo wszytko sie u mnie rozlegulowalo. Za to przynajmniej piersi przed @ nie bola. Zawsze cos :) Wczoraj, czyli 5 dnia po owulacji bardzo mnie rwal jajnik po lewej stronie az mnie troche od tego krzyz bolal. Od czego to wszytko moze byc? Jak tylko cos mnie tak dziwnie boli to od razu zastanawiam sie czy cos zlego sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, zazdroszczę Ci samozaparcia, bo mnie brakuje silnej woli... A Tobie Biest opalenizny :D Magdalenka, Gerwazy, Karmi, Denis 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w dłuższych cyklach wkurza to, że mniejsze szanse na zajście, bo jakby nie patrzeć owu rzadziej, nie? :( I tak długo muszę czekać na kolejną sznasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo SM ❤️ Gerwazy, no właśnie ja dostrzegam te dobre strony b6 ale boje się ,ze ja mi się wydłuży do 40 dni?? Jakś strasznie podatna jestem na wpływ tych witamin, że taka reakcja u mnie... Blue może czytasz daj znak, ty też walczyłaś o lepszą II fazę ale twoje cykle były 32 dniowe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo no nie koniecznie bo tak jak u mnie było: krótkie cykle no nieby więcej powinno być tych owulacji ale...progesteron w II fazie szwankował, praktycznie cały cykl wówczas do dupy. Bo to też przekładało sie na I fazę, ze nie wszystko było gotowe. W tym ostatnim cyklu pociesza mnie tylko to (oprócz ogromnego rozczarowania, jak miałaś 35 dniowy cyk - to wiesz jak się mogę czuć),że faza wyższych temperatur utrzymała mi się 16 dni, a to przy moim niskim progesteronie pokazuje, że w sumie nie jest tak źle jak by mi się takie cykle utrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najgorzej jak sie jeszcze wydłużą...bo tak to wygląda,ze z cyklu na cykl 28,29,teraz 34...bo jak dłuzej to też problem.....ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Iwanka, to myslisz nad tym zeby zrezygnowac z tych witamin? Ja tez na nie jakos wrazliwie reaguje. Teraz boje sie, ze ten bol w jajniku to jakies zapalenie, cysta czy cos w tym rodzaju. W srode ide do gina zeby mi krew wzial w zwiazku z monitororwaniem cyklu to zapytam o to. Musze zaczac myslec o czyms innym bo caly czas tylko zwracam uwage na kalendarz i podbrzusze. Tu mnie cos zakluje, tam ciagnie i tak powoli to czlowiek do tego dostaje kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja liczyłam, że przy wydłużonym cyklu będę miała dłuższą fazę lutealną... ale niekoniecznie :( teraz miałam owu odpowiednio później, bo 20dc, wcześniej 17-18 dc... chociaż sprawdzałam tylko w ub cyklu, może teraz będzie lepiej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, też bardziej odczuwałam jajniki - i to w różnych fazach cyklu... Będę brała B6 do wyczerpania zapasów ;) , czyli jeszcze 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nasze hasło;) " nowy cykl nowa nadzieja" szepczę sobie od rana....I z jednej strony to śmiech mnie ogarnia bo naprwdę jest tak jak pisała Mon cheri: na innych topikach objawy zwiastują dobrą nowinę a u nas dłuższy cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×