Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Po drodze do domu byłam w drogerii "Natura" i tam w ogóle nie ma marki Eveline. Zobaczę w Rossmannie. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja nawet w rosmanie nie kupowalam w jakiejs zwyklej drogeri....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas upal :) to chyba takie pozegnanie lata haha Rachelka, tydzien urlopu mam, zaplanowalam specjalnie na to wesele. To kuzynka M wychodzi za maz, nie wypadalo odmowic... ale nawet dobrze sie zlozylo bo przy okazji dziecko odbierzemy, nie trzeba jezdzic na daremnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tobie fajnie na urlopie....a inni tu robic musza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też upalnie (ale nie narzekam), za to pojutrze ma być już tylko 18 stopni i deszcz... i taki sam weekend :( Skonana jestem po pracy i nic mi się nie chce. Zrobiłam test owu - 14 dc, ale oczywiście jeszcze negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no u mnie tez juz powoli jesien zapowiadaja......eh szkoda troche bo siedzenie w domu czeka jak bedzie padalo nie ma tu za bardzo gdzie chodzic......... mon cheriiiii...............halo co z tym piatkiem????? ja mam niestety tylko do 15 wolne ale zapraszam Cie na kawke jak masz ochote..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczęta po dłuższej przerwie. Już nie pamiętam kiedy pisałam ostatnio. Byłam w międzyczasie u siostry w Irlandi . U mnie sytuacja bez zmian. Czyli ciąży brak. Własciwie w tym cyklu ,który minął mogę powiedzieć ,że trafiłam na owu ale ciaży i tak nie ma. Trochę mnie to zdołowało. Widze ,że u reszty też bez zmian. Kurcze ,miałam nadzieję ,że uda mi się Was poinformować o ciąży ale chyba jakoś tak tracę nadzieję. Wiecie może kiedy musiałabym zrobić sobie TSH i estrogeny ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewa! Fajnie, że wróciłaś :) Szkoda, że bez dobrych wieści. Ja w ub. cyklu robiłam testy i starania były w odpowiednim czasie, a skutek jak u Ciebie :( Nie wiem, czy TSH robi się w określonym czasie cyklu..? Badałam hormony tarczycy zanim jeszcze zaczęłam się starać i poszłam kiedy mi pasowało... Nikt mi nic nie mówił. A FSH najlepiej 3 dc, LH chyba też i powtarza się koło owu. Ale ja akurat nie jestem ekspertem w sprawach badań bo stronię od lekarzy ;) Jak udał się wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendobry witajcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja tylko się przywitam i zmykam na działkę bo ładnie jest a dziś muszę już po południu basem chować bo już zaś wandale naloty robią mam nadzieję że jeszcze stoi ??? Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) Magdalenka - ale tylko jak masz ochote :) Ja moge miec czas miedzy 12 30 a Twoja 15 . Daleko masz do u- bahn ? Meldnij sie tu jak przeczytasz i przejdziemy na nk , jak Ci nie pasuje ,albo cos , to mozemy przelozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mon cheri no ja wlasnie o 15 musze byc w domku juz a do U-Bahn daleko :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
wiecie co dzisiaj mi moj M zwrocil uwage ze od paru dni jestem nieznosna i zapytal co sie ze mna dzieje...nawet nie zauwazylam....:(:(:(.wczoraj mialam dziwne bole brzuchana samym dole gdzis jak blizna (tak jak po cc) wzdluz i ciezkie do wytlumaczenia bo to nie byly bole jajnikow:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie problem , bo ja tez bez auta , ktore co dzien rano kradnie m. :( Myslalam o jakims Volksgartenie , albo mitshubishi halle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
heheheh....nie no tak zle nie jest dasz rade:):):):) ale mowie ja o 15 w domku jestem i wtedy mozesz do mnie przyjechac ale od dworca mam daleko ja zawsze rowerem jezdze wiec jakos inaczej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
na temat tego bolu staram sie cos znalesc na necie ale ciezko bo nie wiem nawet jak to dokladnie wytlumaczyc.......moze wiecie cos na ten temat????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Magdalenko, od zabiegu nie minęło znowu tak dużo czasu... Wiesz co, ja jestem całkowity laik w tym temacie, nawet nie wiem, jak wygląda zabieg udrażniania... W każdym razie, mnie się zdarza, że czuję ból w miejscu cięcia sprzed 20 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tzn moze zle napisalam to nie byl bol tej rany nieeeee.....tak mniej wiecej na tej wysokosci tak co jakis czas krotkotrwaly tepy bol po dlugosci jakby macica?????? nie wiem nie mam pojecia .....dzisiaj rano jeszcze tak troszke bylo i teraz spokoj jajniki odczuwam caly czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 dc nie wiem kurcze ......nic nie znajduje na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka patrz nk :( Z tym bolem nie mam pojecia , tez mnie kiedys podobnie bolalo , ale po prostu przeszlo i nie wiem co to bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
mon cheri odp ci......dzieki za pozytywne wersje....wiecie ze tez juz myslam ale zaczynam sie nakrecac a to nie dobre:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w łóżeczku :) Gdzie jesteście: Ivanka, Stefania, Karmi, Denis, Ania..? Blue lady, Młoda..? Miłego wieczoru wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziewczyny pouciekaly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jak zawsze pełnimy dyżur :P Mon cheri miała rację, za dużo mam czasu, powinnam sobie dziecko zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×