Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

ja tez jestem, tylko zaraz do pracy biegne. W miedzyczasie zdazylam dzis grzybowa zupke zrobic bo M z corka wczoraj na grzyby do lasu skoczyli, wiec trzeba bylo je wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ (ależ to głupio brzmi) no więc HELOŁ :D Ivanka 🖐️ Gerwazy, jak nie w tym , to w przyszłym miesiącu, jak Ci jeszcze jest źle to pomyśl o mnie - czyli o tej która już szans nie ma :( a ja od rana myślę co tu na kolacje zrobić, M dziś wraca ale ze swoim szefem :( , ten spać u nas będzie :( , ale na szczęście jutro z samego rana go wywiezie ;) mam pierś z kury i sałatę lodową , chyba po prostu usmażę i podam na tejże sałacie.a może mi coś podpowiecie ??? Mloda 🌼 Magdalenka jednak się gdzieś wybrała, albo.. śpi :) Tessa, ależ mi grzybowa zapachniała !!! Rachela promienie słońca dotarły 🖐️ dzięki ! Czy ktokolwiek widział, czy ktokolwiek wie gdzie jest Mon Cheri ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu na prawdę trzeba pogrozić palcem, hi,hi dzięki za odzew :) Stefanio wreszcie sie odezwałaś - ja to z piersi kury najlepiej lubię pulpety ale je w sosie trzeba zrobić. Pierś mielisz z cebulka, następnie dodajesz żółtka, sól, pieprz i gałkę muszkatałową, bułkę tarta a na koniec ubite białka, wyrabiasz i formujesz kulki i na gorącą wodę, a do tego w oddzielnym garnku jakiś sos pitrasisz, zanurzasz w nim ugotowane pulpety i już! Mniam..smacznego! ja czasami to nawet mięsa mieszam ale najlepsze są z piersi kuraka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, cudny przepis!!! jeszcze takich nie robiłam !!! sprawdzę następnym razem, bo jak mi nie wyjdą to będzie obciach :( a poza tym nie jestem szczęśliwą posiadaczką maszynki do mięsa :( no to już obciach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi sorry ja Cie nie zabije :( , pasztet z Ciebie bedzie nijaki , zreszta tez nie mam maszynki do miesa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dziewczyny, dzieki za dobre slowa...potrzebuje czasu zeby to sobie jakos przetrawic bo zranil mnie ten komentarz o wywieraniu presji no bo przeciez wie po co do tego ginekologa chodze! Choc jednak z drugiej strony go rozumiem...:( Niestety u mnie owulacja juz nastapila tak miedzy 15 a 16 bo poczulam bol i boli solidnie od tej pory, a boli dopiero jak sie juz troche tego plynu z pecherzyka wylewa. Dzis juz nic z tego nie bedzie :( A w tym cyklu jak na zlosc byly takie super warunki, widzialam naprawde duzy dojrzaly pecherzyk na ultraszalu, wylapalam pierwszy skok LH...i nawet starania sie zaczely tylko (sory, ze tak bezposrednio o tym pisze) M nie mogl skonczyc - niby pod ta presja :( :( :( Co by nie mowic moja samoocena jako kobiety spadla do piwnicy :( Zycze Wam milego wieczoru i wiecej szczescia w staraniach niz u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobila mnie Tessa tymi sroczymi poradami :) :) :) No mnie najbardziej spasowalo , te babskie wymeczenie przed sexem o 5 nad ranem !!! Ja akurat w ovu czasie , juz sobie na dzis zaplanowalam sprzatanie balkonu i odkurzenie podlug na dzisiejsza noc ! No i nie zapominajcie o odchudzaniu , bo plodna jest baba wymeczona i wyglodzona !!! Ja juz ostatnio od 6 dni gloduje - nie mam wcale apetytu , wiec nie jem - wniosek w tym miesiacu na pewno sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - chyba kazdy nasz chlop tak to odczuwa , i chodzi im o te koniecznosc gotowosci na zawolanie , nam jednak latwiej - nogi szeroko i hop ! Aha , masz jeszcze troche czasu z tymi staraniami , jakby wieczorem ???? Z tych powodow moj nigdy nie wie kiedy u mnie owu , a ja staram sie go odrobine wyposcic , a potem bez slowa czemu zachecic i to w zasadzie funkcjonuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi kota oszczedz . Zniknelam , bo najpierw musialam na ostatnia minute zrobic podatek, a potem tak sie scielam z moim nadal nie palacym !!! M. , ze prawie wynioslam sie z domu , strasznie depresjowalam i doopa . Tylko cos sie nie tak czuje - cholerka starosc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - jeszcze cos - ja sie sobie paskudna wydaje , szczegolnie bez odziezy , jestem typem gaszacym swiatlo , wiec tez kazdy brak sexu - w momencie gdy ja chcialam a moj sobie zasypial - tez tak tlumaczylam , ale potem przeciez przychodza maratony , w ktorych bez slowa zostaje mi udowodnione , ze nawet ja paskuda jestem dla mojego godna pozadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że co ??? że baba wygłodzona to płodna?? (sorki TESSA nie czytałam wklejki :( ) a ja właśnie jak się pięknie wylaszczylam :) , to zafundowałam sobie badania w szpitalu i pamiętacie jak to się skończyło :( ??? Gerwazy..dziewuszko TO się czasem zdarza, nawet największym twardzielom ;) wiem, wiem tylko dlaczego w TYM dniu :( i przestań z tą samooceną, a która z nas tego nie doświadczyła ?? i czy my zawsze mamy TAKĄ ochotę? ale święta racja Mon Cheri, my mamy łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej ja wlasnie z zakupkow wrocilam troche chumorek poprawilam mon cheri widze ze i ty mloda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi no niby po , no i nerwy , bo bez papierosow , ale tak mi po jajach poszlo ........ Magdalenka nad steuerem siedzialam , kiedy w przyszlym tygodniu masz wolny dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi koniecznie przeczytaj te wklejke - z radosci mozna sobie delikatnie brode opluc !!! A co jesli on mial racje ??? W przyszlym miesiacu sprobuje na ziolach , glodzie , wymeczeniu i cierpieniu ( z cierpieniem ciezej - moze se palca tasakiem odciac ? Zdam relacje z owocnosci !!! A gdzie ten wosk z pylkiem kupic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czwartek kochana tak jak dzisiaj wlasnie niedawno wrocilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - wszelki duch...!!! Porady przeczytałam od deski do deski, świetne :D Pozdrowienia koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja już wszystko wiem : od zawsze nosiłam wysokie szpilki ( im wyższe , tym lepiej ) nie używam szarego mydła ( czyszczę nim szmatki do sprzątania ale to się chyba nie liczy :( ) skóry baraniej nigdy nawet w ręce nie miałam ( a co dopiero pod łóżkiem) , i na dodatek pijemy czasem wino własnej roboty :( co prawda sex ok. 3 w nocy nam się zdarzył, ale czy księżyc wtedy nam sprzyjał ?? widać nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stefciu - napisal wyraznie - im baba bardziej zryta , tym plodniejsze lono !!! Moze cos w tym jest - patrz Afryka ! Rachelko - a pochwalony , pochwalony :) Magdalenko to troche czasu zarezerwuj i mam nadziej , ze tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko , czy moj m zaakceptuje szkieletka w lozku , bo normalnie to on raczej za kwitnaca plodnoscia pelnych ksztaltow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Przeczytalam te rady :) ale...barana to ja mam juz w lozku! Po co mi jeszcze skora pod lozkiem? :P Mam wiselczy humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×