Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

DZIEŃ DOBRY w mglisty poranek ! Gerwazy jak ja bym jadła takie kolacje jak Ty, to drzwiami do chaty nie wchodzę , no chyba że balkonowymi :( ale Ty spalasz te kalorie, rowerkiem machniesz ze 100 kilometrów pod górkę i sprawy nie ma. Rachela o cholera, i co teraz , zamki powymieniasz ??? aaa, zgłosić się , która zwierzaka żadnego nie ma ?? po menopauzie zmienimy temat na : co nowego u Twojego zwierzaka :) ? pozdrawiam i biorę się za porządki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pogoda u nas tak fatalna, ze zasypiam na stojaco :( okropnosc... Sorki za nieobecnosc, ale M zadbal o zajecie dla mnie w domu, tak zeby mi sie nie nudzilo... zabral sie za malowanie scian w kuchni bo stan byl fatalny. Jak juz sie dobrze przyjrzal, to swierdzil, ze te sciany trzeba choc troche wyszlifowac bo strasznie stara farba odchodzi, i wszystko byloby w porzadku gdyby nie fakt, ze zaczal robote przy mojej nieobecnosci w domu a przy okazji prawie niczego nie powynosil, nie pochowal z tej kuchni... nawet obrus zostal na stole... mozecie sobie tylko wyobrazic co sie w tej kuchni potem dzialo i jak wygladalo :( ten pyl byl wszedzie, prawie w kazdej szafce, szklance... delikatnie mowiac, myslalam, ze go UDUSZE golymi rekami - do teraz jeszcze scieram pyl ktory dotarl nawet do toalety... o a w miedzyczasie jeszcze zlapalam przeziebienie, ale juz mi lepiej. o Gosia, trzymaj sie! o Karmi, zdrowia dla pieska zycze! nasz tez lubi cos tam czasem "zlapac" o Rachelka, cholera - nie ma jak zgubic klucze... moze Ci gdzies wpadly przez przypadek, do jakiejs siatki np. ? albo gdzies gdzie nie zagladasz czesto? tak jak Lilly pisze, czasem sie robi 2 rzeczy na raz i zapomina przy okazji co i gdzie sie robilo - samej mi sie juz nie raz zdarzylo... Antydepresanty? hehe, to nie jestes sama :) ja tez powinnam o Sm, nie gon tak :) o Mon Cheri, oj nie strasz juz tak tymi statystykami ;) bo sie calkiem zalamiemy ;) o Ivanka, Stefi, Biest, Gerwazy, Lilly 🌻 oraz wszystkie nie wymienione - pozdrawiam serdecznie! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Maly zarcik w naszym temacie :) Tyle, ze po angielsku. Ale mysle, ze zrozumiecie :) Przytlumaczyc troche trudno ze wzgledu na gre slow. x x x A chicken farmer went to a local bar.... Sat next to a woman and ordered a glass of champagne.. x The woman perks up and says, 'How about that? I just ordered a glass of champagne,too!' x 'What a coincidence' the farmer says. 'This is a special day for me.... I am celebrating' x 'This is a special day for me too, I am also celebrating!' says the woman. x 'What a coincidence!' says the farmer! As they clinked glasses the man asked, 'What are you celebrating?' x 'My husband and I have been trying to have a child and today my gynecologist told me that I am pregnant!' x 'What a coincidence,' says the man. 'I'm a chicken farmer and for years all of my hens were infertile, but today they are all laying fertilized eggs.' x 'That's great!' says the woman. 'How did your chickens become fertile?' x 'I used a different cock,' he replied. x The woman smiled and said, 'What a coincidence.' xx :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzien zaczal sie od takiej nerwowki ze najlepiej wsiadlabym na odkurzacz i poleciala na marsa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Muszę o coś zapytać. Nie wiem co o tym myśleć.Nigdy tak mi się nie porobiło. Wydaje mi się ,że wczoraj lub dzisiaj powinnam dostać okres. Zrobiłam dzisiaj test ciażowy,wyszedł negatywny. Ostatnimi miesiacami zwykle przed @ ,jakieś kilka dni miałam pobolewania albo co najmniej ćmienie brzucha. A teraz go nie ma. Tydzień przed okresem we wtorek(pisałam o tym) pobolewał mnie brzuch ,co mnie zdołowało,bo myślalam o tym,że może się uda. Piersi wiotkie zupełnie. Pisałam ,że brałam mastodynon ,więc może to po nim coś mi się podziało. W razie czego odstawiłam go 2 dni temu,na ewentualność ciaży. Ale nie czuję ,żebym w niej była. Wczoraj miałam krwawy śluz ,ale tylko raz . Wiem ,kiedy miałam owulację ,bo robiłam testy owu. Test pozytywny wyszedł 3.11. ,więc owu powinna się odbyć do poniedziałku 5.11 . Pamietam ten cykl jako wyjątkowy ,bo dawno nie miałam takiego śluzu gęstego ,jak ciągnące jajko kurze ,który pierwszy raz pojawił się u mnie w tym miesiacu w poniedziałek ,wcześnie rano-5.11 .Nie jestem pewna ,ale wydaje mi się ,że jest on zwiastunem pęknietego jajeczka. Kurcze ,nie wiem co o tym myśleć. Test powinien już wyjść pozytywny dzisiaj ,jeśli byłabym w ciazy i te piersi. @ powinnam dostać wczoraj lub dzisiaj .Właściwie liczyłam nawet na niedzielę wieczór. Ostatnio miałam jakieś dwa dni przed poplamiania zapowiadające.Tym razem nic. Chodze wkurzona i zła ,nie wiem co o tym myśleć. Chciałam poczekać chociaż do jutra ,żeby sie zacząć denerwować ,ale strasznie mnie nosi. Sorry ,że marudzę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewcia, ja zawsze pytam o czułość testu. Kiedyś nie zwracałam na to uwagi, ale te 25 mlU/ml nie wychodzą jeszcze w dniu planowanej @ Jaki masz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja miałam identycznie jak Ty:)Jeden jedyny raz krwawy śluz, potem koniec. Ból brzucha kilka dni po owu, myślałam, że to zapowiedź krótkiego cyklu. No i też nie bolał mnie brzuch. No a potem pozytywny test:)Ewa, trzymam mocno kciuki:) W pracy tylko Was podczytuję czasami w telefonie, ale dzisiaj przy takich wiadomościach musiałam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ciekawie się zapowiada:) który dzien cyklu u Ciebie? I ilu dniowe cykle zazwyczaj miałaś napisz, proszę. Zgodzę sie z Rachelą czułość testu istotna rzecz - 10 mlu powinien już zadziałać. Ten śluz z krwią może to implantacja? tak podobno sie zdarza. trzymam kciuki, pisz i się nie zamartwiaj,wygląda to pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa pisłaś o mastodynon, że to taki odpowiednik castagnusa? Jak ja brałam castagnus to mi skrócił cykle. o Rachelo jak samopoczucie?, może masz w samochodzie te klucze? W tej półce z przodu? ja kiedyś tam schowałam od biura klucze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, nie ma... samochód przetrząśnięty bardzo dokładnie kilka razy :( Samopoczucie kiepskie, nie tylko z powodu kluczy, tylko już tak ogólnie - wszystko razem mnie dobija :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zamków nie będę wymieniać, nawet jakby ktoś klucze znalazł i tak drzwi do tych zamków nie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, człowiek nakręca się nawet cyklami i objawami innych: DOszaleć od tego wszystkiego można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pisze w pracy i czasami wpadam na forum. Wiecie co ,ja się nie nakrecam na ciażę ,raczej wkurza mnie ,że okres mi się spóźnia. Co chwilkę latam do toalety i patrzę, czy coś się zaczyna. A na wkładce tylko śladowe pobrudzanie . Moje cykle były między 28 a 30 dni(ostatni miesiączka była 21.10.012r) Niemniej zawsze zgadzały się z moimi obserwacjami względem pliku LH przy owu i na 15 dzień po owulacji była miesiaczka. A tym razem nie. Mój test jest kupiony na allegro,jako gratis do testów owu.Chyba czułość 25. Dziewczyny ,wiem,że można się trochę nakręcić cudzymi statystykami ,sama się nakrecałam a potem wpadałam w handrę.Dlatego starałam się nie uzależniac od forum. Mimo to ,ciężko ,kiedy coś takiego jak u mnie się dzieje i już mnie przytłacza napięcie. Sama nie wiem,czy wolę ciążę ,czy @. Po moich przejściach takie ambiwalentne uczucia pewnie są zrozumiałe. Ale.. Ja naprawdę nie wierzę w powodzenie. Zaczynam pobrudzać ,więc może się rozkręci. Ale brzuch nadal nie boli.Piersi miękkie. Nawet jak dostanę @ to zrobię przerwę w mastodynonie na miesiac lub dwa.Ponoć to dobrze dla oczyszczenia endometrium ,piszę to dla potencjalnych zainteresowanych . Mimo to polecam go ,bo czuję ,że pomógł mi,czuję sie lepiej po nim ,no i ta ostatnia owulacja... jestem pewna ,że była po wszystkich jej objawach ,bez wzgledu na to czy ciąża jest ,czy nie. Tak ,czy siak mnie to buduje.Jak nie teraz to może najbliższe miesiace się udadzą. Zbadam prolaktynę ,ale działać będę nadal,jeśli mąż zechce. Dzięki ,że mnie wspieracie. E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och... te reklamy!!!!!! Rachelko.. ja zgubiłam ostatnio klucze od szafki w pracy.Jakoś ją otworzyłam i zamykam tak ,że nie widać ale zamek uszkodziłam ,bo wciąż mam nadzieję ,że znajdę gdzieś te klucze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drogie ...
... poczytajcie sobie o Pre-Seed moze to ktores pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy pojechałam rozwiesić ogłoszenia. Zaczęłam od mojej starej kamienicy, gdzie wczoraj wyciągałam pocztę ze skrzynki. Coś mnie tknęło i zapukałam do sąsiadki z parteru... I... wyobraźcie sobie, mam klucze! Zostawiłam je w zamku od skrzynki! Ale było to pierwsze, co przyszło mi wczoraj do głowy i zaraz zadzwoniłam do kobiety, która wynajmuje tam ode mnie mieszkanie. Powiedziała mi, że pracuje do wieczora a w domu nikogo nie ma. A sąsiadka kiedy wyciągnęła klucze poszła je im zanieść, otworzyła córka lokatorki i nie chciała wziąć tych kluczy, powiedziała, że nie ich i koniec. A jak dzwoniłam prosiłam, że jakby ktoś przyniósł to moje... Jakieś ułomne są chyba.... :O Głowy nie mam... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko :) :) :) X Biest pre-seed to zel - pomagajacy spermie przezyc i szybciej dobiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - no trudno powiedziec co to - ale bralabym pod uwage przesuniecie cyklu ze wzgledu na preparat ktory przyjmowalas ! Te wszystkie specyfiki wplywaja na nasze organizmy i gospodarke hormonalna :( Gdyby to jednak byl dobry znak cieszylabym sie bardziej :) X Ale te starania nas nakrecaja :) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×