Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej! Milego dnia wszystkim zycze! :) o Ivanka, teraz mi sie przypomnialo, ze pisalas o nowym automacie do kawy, ktory dostalas - mozesz sie pochwalic co to? :) czy na pady czy kapsulki? pytam bo mam zamiar M taki prezent na swiety sprawic i nie wiem na ktory sie zdecydowac... jakie sa zalety, ewentualnie wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Czesc sloneczka! 🖐️ :) x Mgla tutaj ze oko wykol...jechalam do pracy na wyczucie :) x Starania sobie odpuscilam, nic nie biore i czuje sie wolna jak ptak :) W planach mam miniaturyzacje duupala (SM, 13 kg??? WOW!!!) ale tez bez pospiechu. Wychodzimy teraz gdzies ciagle na rozne kolacje, dzis wieczorem idziemy na indyka (w USA jest dzisiaj Thanksgiving) wiec w najblizszej przyszlosci widze u siebie nowa garderobey rozmiaru XXL :P Jak to mowia w Niemczech: zima grzeje, latem daje cien :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Iwanka, bardzo lubie stoly z masywnego drewna tyle, ze drzewo musi miec interesujaca, widoczna strukture. Moze na zjeciach nie bylo widac ale wlasnie ta firma mobimex wybiera bardzo ciekawe deski na blaty, masz wrazenie, ze to drewno wrecz zyje. Wczesniej mialam stol z amerykanskiego drzewa orzechowego (nie pamietam dokladnie firmy, bodajze http://www.schultedesign.de/tables.html albo Scholtissek) i stol byl bardzo elegancki i stonowany. Az za bardzo stonowany wiec znudzilo mi sie :) Teraz mnie z ato naszlo na dzikie struktury, widoczne sloje i seki na blacie wiec zdecydowalam sie na starego Wiaza (Ulme po Niemeicku). Nikt tego drewna nie zna, ale w odpowiedniej jakosci i wieku wyglada nieslychanie ciekawie. A przy moim gotowaniu wazny jest kazdy szczegol, ktory odraca uwage od tego co na talerzu :P :-D x Biest, mialam kiedy biala sofe i powiem Ci, ze super bylo. Biala jest latwo wyprac, nie martwisz sie ze w jednym miesjcu splowieje jak bedziesz probowalam plame wywabic. Same plusy. Trzeba czesciej czyscic bo brud jest widoczny a nawet odciski po ciemnych jeansach ale to, ze na ciemnych sofach tego nie widac to nie znaczy ze brudu na nich nie ma. x x A teraz Kochane zacznijmy naprawde wazny temat: co chcecie od Mikolaja? :-D Jakie macie pomysly dla swoich facetow? I czy moge sciagnac? ;) Bo mi nic a nic nie swita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje z zatruciem pokarmowym :-( Ja mam bardzo duza cremowa sofe nigdy wiecej jasnej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, a mozesz ta sofe prac? Bo moja sie pieknie prala :) Duzo zdrowia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ x x Dziękuję wam ale wiecie ja nigdy chudzielcem nie byłam i nie będę ale czuje się lepiej cukier mam w normie a to najważniejsze ;) U mnie idzie wolno bo od maja ta waga spada ale ważne ze idzie w dół a nie rośnie :) Pomalutku do celu :P x x Ewaaa kochana ja jak pisałam jestem pod opieka dietetyka ponieważ nie mogłam sama sobie poradzić wiesz ja biorę leki betablokery które działają też na tusze w każdej z ciąż brałam hormony co niestety zaraz mi na wadze dodało ja mam też straszne tendencje do tycie więc muszę robić to pomału stopniowo bezpiecznie ;) chodzi mi oczywiście o odchudzanie i żadnych specyfików x x Zaraz się zbieram z młodą do chirurga na kontrole z ręka ciekawe co dalej mamy już też terminy na testy 27.11.12 ,04.12.12 i 11.12.12r X x Pozdrawiam was moje koleżanki drogie 🌼 😘 x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) hej:) Ależ dziś miałam dzień: KOSZMAR, dopiero usiadłam... o Tesso moja siostra ma jeden z takich ekspersów dollce gusto nawet ostatnio z Biest o tym rozmawiałyśmy - dobra cena, mały rozmiar, można sprawić komuś na prezent i kawa fajna, kupujesz kapsułki różne smaki no i.....mi bardzo to smakuje ale ja pijam tzw. śmieciowe kawy z mlekiem, czekoladą itp. tu link: http://www.nokaut.pl/pozostale-przybory-kuchenne/ekspres-do-kawy-nescafe. I tak myślę, że to właśnie powinno być wyjściem do kupowania ekspresu - kto jaką kawkę woli czy czarną mocną czy maksymalnie białą, słodką. Dlaczego to piszę ? Ponieważ ostatnio zostałam obdarowana ekspresem, jest piękny jako sprzęt i ślicznie wygląda jest po prostu elegancki, parzy kawkę espresso + ma spieniacz do mleka, można zatem przyrządzić białą kawkę tzw. cappuccino, Cudownie pachnie kawą bo używam kawy ziarnistej , ma wbudowany młynek, kawa jest mocna ma też wskaźniki wyboru mocy kawy i bardzo aromatyczna, tu link:http://www.philips.pl/index.page ....ale jest zbyt duży, drogi (mam wyrzuty sumienia) i chyba przyzwyczaiłam się do kawki z kapsułek u siostry. Ale grzechem było by narzekać w takiej sytuacji, prawda? jak to się mówi "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" . Kochana :) nie wiem czy pomogłam, mam nadzieję, że choć trochę rozjaśniłam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy:) piękne te stoły i tak nie myśl o odchudzaniu intensywnie, daj spokój bo nam znikniesz;) o Rachelo? o SM ależ ty się nabiegasz po tych lekarzach...trzymaj się ciepło bo tu się jeszcze niezły maraton zapowiada, oby tylko wyszło wszystko na prostą. o Stefanio tylko podmuch poczułam tak mi śmignęłaś;) o Liilly rano niezły żywczyk z Ciebie taki post, fajnie było przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka a od kogo można dostać taki ekspres? :) Gerwazy u nas Mikołaja raczej nie będzie to nic Ci nie podpowiem, my robimy prezent tylko córce, a sami jakoś nigdy nie kupowaliśmy sobie. Ja nawet nie wiem co bym chciała dostać najlepiej lubię sobie sama coś kupić. Stefania co nas tak olewasz ;) Biest szybkiego powrotu do zdrowia. Rachela no widzisz jakbyś przyjechała to miałabyś przyjemne z pożytecznym, u teściowej mieszkanie wolne prawie cały rok, prawie jak na wczasach mielibyście:) Ivanka jakbyś się pytała to ziółka już się parzą. Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ❤️ już od godziny miałam napisać ci przypominajkę o ziołach:) ja tez już wypiłam. Co do ekspresu dostałam od rodziców. o Biest może ty masz grypę żołądkową ? U nas teraz panuje: chorował mój M i syn... zdrowiej... o Gerwazy faktycznie pytałaś o prezenty.........jeżeli chodzi o Mikołajki: to oczywiście u mnie w domu zawsze w czystych butach , raniutko można odnaleźć skromne podarunki bo nijak nie można nazwać tego prezentami. Ja kocham słodycze zamawiam zatem co roku te same czekoladki : Lind w takim czerwonym pazłotku, he,he;D uwielbiam je :),mniammm...młody dostaje zawsze jakąś książkę lub płytę i słodycze, dla M zawsze mam problem....ostatnio kupiłam mu spinki do koszuli. No w tym roku mam spokój z moim dzieckiem bo kupiłam mu 4 książki z serii, którą obecnie czyta. Właśnie dziś dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, ja wcale taka aktywna z rana nie jestem:)Lubię jednak odpowiednio wcześniej wstać, wypić kawkę i co najważniejsze - zrobić się spokojnie do ludzi;)Zazwyczaj czytam coś rano przy kawie, ostatnio zamieniam jednak czasami czytadła drukowane na kompa, no i w ten sposób jestem z Wami na bieżąco:DTak ogólnie nienawidzę rano wstawać... 🌼 Karmi, ja też lubię "prezenty" własnego wyboru, dlatego czasmi muszę coś tam pokazać partnerowi palcem;)Tak jest najbezpieczniej:DCo nie znaczy, że niespodzianki się nie zdarzają:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, coś mi dzisiaj czasu na wszystko brakuje... Wzięłam się za wniosek o zwrot VAT od materiałów budowlanych, a to jest cholernie pracochłonne :O i sprzątałam... Co do kawy: zaraziłam się od mamy miłością do espresso :) Mama robi kawę po włosku - parzoną pod ciśnieniem w takiej kafeterii http://aga-dom.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=8975 i ja ostatnio też. Rano piję rozpuszczalną z niedużą ilością mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co kupić M... chłopakom łatwiej: młodszemu synowi popsuły się słuchawki do kompa (używa takich z mikrofonem), a starszy chciał sobie kupić porządny pokrowiec na smartfona i do tej pory tego nie zrobił. Ja chciałabym dostać od M perfumy, kupił mi w ub. roku na Gwiazdkę Chanel nr 5. Właśnie mi się kończą i sama sobie nie kupię a bardzo mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, właśnie w takiej sytuacji potrzebna jest pomoc mężczyźnie:DDrobna podpowiedź i oboje będziecie zadowoleni:) Nie wiem, jak to określić, ale czuję się tak jakoś jałowo...Chodzi i mój cykl. Mam wrażenie, że nie czuję żadnej jego fazy:(Tak jakby go wcale nie było. Nie wiem, czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już podpowiadałam :) tylko chyba trochę drogi prezent jak na Mikołaja.. Może na Gwiazdkę dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Strasznie zmachana dzisiaj jestem :( ledwo sie ruszam... o Ivanko, dzieki za opis, ten Twoj automat jest super! a ja wlasnie myslalam o takim mniejszym (tanszym ;)) hihi i wlasciwie takim chyba jednak na pady niz na kapsulki. Znalazlam dwa fajne z firmy Petra - podobno sa dobre, ludzie je chwala - nie wiem na ktory sie zdecydowac, tu jeden: http://www.amazon.de/Petra-42-17-Kaffeepadmaschine-Artenso-latte/dp/B000PAGNWO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1353620430&sr=8-1 a tu drugi: http://www.petra-electric.de/de/producten/1-kaffee-pad-automat-km-45.html o ten drugi jest drozszy, ale ladniejszy choc funkcjami nie roznia sie prawie wcale. Jeszcze troche czasu do swiat jest, to mysle, ze sie w koncu na cos zdecyduje :) Plusem jest tez to w tych automatach, ze mozna uzywac takze sypanej kawy zamiast padow, co dla mojego M byloby pewnie przydatne. o A my sobie nic nie dajemy na Mikolaja, tylko dziecku :) swoja droga, moja cora wlasnie w tym roku odkryla, ze prezenty to jednak od rodzicow sie dostaje :) o Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko- ja tez 5 channela :) Ale 2 lata temu konczyly mi sie takie zakupione w strefie bezclowej , i tak zaczelam sobie marudzic , ze fajnie by bylo perfumik miec !!! Wtedy moj m , ktory nigdy nie kupuje mi nic , zapomina o swietach , urodzinach , nigdy nie ma czasu , ani pieniedzy - pierwszy i ostatni raz wsunal mi pod choine pakiecik ;) . No to ja z radoscia rozpakowuje - kurde prawdziwy perfum - nie woda perfumowana tylko esensja za jakies chore pieniadze - channel 19 !!! No myslalam , ze mnie krew zaleje ( 5 nie bylo wlasnie , to baba w perfumerji sprzedala mu 19 , szanel jest szanel !!! ) Poniewaz pierwszy raz zrobil mi prezent i to drogi , nie mialam serca tlumaczyc ,ze dooopa i w ten sposob musialam 19 pokochac - teraz leje go przy wszystkich okazja - chyba zaczne psa polewac , by jak najszybciej sie skonczyl , bym mogla sobie znow 5 kupic :( :( :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillii no troche organizm musi dojsc do siebie , to chyba normalne , ze teraz po ciazy to jeszcze chaos ... odczekaj .... X Ja to mam z tym ?? cyklem ?? totalne odloty . Pierwszy raz w zyciu cos mi sie bez powodu rozwalilo , jest nawet smiesznie i tez chaotycznie , - nie wiem w jakiej fazie sie znajduje ;) , czy jestem przed , po , zamiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jedyne co moge w tym porabanym cyklu , niecyklu wykluczyc !!! Za to po objawach - duze prawdopodobienstwo torbieli - kurde czysta rutyna - tak to jest po 13 latach staran i milionach stron internetowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dzis super wieczor - urodziny tescia ! Temat do ktorego dopiela sie moja tesciowa : GLUPIE BABY CO TO PO 40- STCE , JESZCZE W CIAZE ZACHODZA !!! Bo durnoty chca miec chore dzieci , bo to zawsze predzej czy pozniej wyjdzie !!! Zreszta jak to bedzie wygladac - nastolatek i stara oma , co go w ogole nie zrozumie - tylko dziecku wstydu wszedzie narobi !!!!! No humor mam super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×