Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowski
Liilli, to dobrze ze zrobilas to badanie. Ja chyba tez na wszelki wypadek tez zrobie. Mam od malego stycznosc z wszelkimi zwierzakami, z kotami tez zawsze za pan brat i teraz sie zastanawiam czy siersc na ubraniu to wszystko co po tych kontaktach zostalo :O Chcialabym tez zeby sobie M grupe krwi ustalil bo sama mam odczynnik RH minus a to czasem prowadzi do konfliktu serologicznego. x Biest, Czy lekarze byli w stanie wyjasnic przyczyny tych powtornych poronien? Czy widza jakis konkretny problem? Wiesz, nie wyobrazam sobie ile Ty przeszlas :( :( ani nawet nie probuje bo wiem, ze mi sie to nie uda. x U nas leje. A akurat dzisiaj otworzyli Weinachtsmarkt (rynek swiateczny). M zapowiedzial, ze ma jakas tam konferencje telefoniczna o 20.30, nie wiadomo ile mu to zajmie wiec chata wolna :) Tylko zadnej kolezance sie nie chce przyjsc :( Za ciemno, za deszczowo, zmeczone itd. :O Mialam isc pobiegac ale nie bede w parku po ciemku taplac sie w kaluzach to chyba z tego wszytkiego wybiore sie na silownie. A potem rzuce Mena przez lozko jak tylko wroci z pracy i spale troche dodatkowych kalorii :-D x Tessa, Ty smarkaczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa juz 2 smarkacze juz :-PPPP W sumie konkretnej nie... w ciazy mialam podwyzszone przeciwciala w kierunku zespolu antyfosfolipidowego plus podwytszone na granicy ANA i niby niedoczynnosc terczycy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weihnachtsmarkt w deszczu...mało romantycznie i świątecznie;)Chyba, że grzaniec załatwi sprawę:P Gerwazy, toksoplazmozę polecają zrobić przed ciążą. Ja jednak nie zastanawiałam się nad tym, na zasadzie: innym się coś zdarza, mnie nie:OTak na marginesie, to rano czarny kot przebiegł mi drogę, a jak jechałam do ginki to taki zwykły szarobury. Dziwny zbieg okoloczności;) 🌼 Biest, Ty to małolata jesteś przy nas kobietach dojrzałych;)Dzięki Tobie średnia wieku się obniża:D Przepraszam, że jeszcze raz pytam, ale czy Ty awidność przeciwciał też robiłaś? 🌼 Ja od czasu do czasu trochę sportu z koleżankami uprawiam. Ostatnio jednak zawsze którejś coś wypadnie;)Ale za to cały czas owoce noszę do pracy;)Waga stoi w miejscu, ale mam nadzieję, że się zlituje w końcu nade mną:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ta awidność polega na zwykłym pobraniu krwi? Czy coś się jeszcze pije? A, jeszcze jedno. Na czczo? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O toksoplazmozie. W przypadku jeżeli IgG i IgM są pozytywne, to dodatkowo robi się na awidność przeciwciał, żeby się upewnić kiedy zakażenie miało miejsce. Być może u Ciebie nie było takiej potrzeby. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli awidność jest wysoka, to zakażenie miało miejsce dawniej, jeżeli niska, to niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam nigdy toxo ani cytolegalii. Mialam kiedys kazarzenie chlamydia i wyszlo przypadkiem po laparoskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) Spać nie mogę i przyszłam. Lili ale masz wyrozumiałą ginkę, czyli dała Ci jeszcze rok starań? No to super, ale pewnie zajdziesz szybciej niż Ci się wydaje i tego Ci życzę. Dziewczyny ja też chce już święta, bardzo lubię Boże Narodzenie tylko żeby tak jeszcze śnieżek popadał. Fajny jest ten czas Mikołajkowy, potem święta, sylwester:):):)Eh.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka sen znow mialam - monotematyczny ;) Ha,ha,ha w ciezy bylam ;) , zaawansowanej ! Wiec siedzielismy sobie z m i probowali przewidziec z ktorej strony brzucha kopnie ;) , i zastanawialismy sie po gabarytach jakie juz duze i czy nie powinnismy jednak myslec o zamianie mieszkania na takie z 2 dzieciecymi ! I taka jest prawda w temacie zajac sie czyms innym ;) ;) ;) Zaznaczam nie jadlam nic ciezkiego przed snem co mialoby wplyw na powstawanie koszmarow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko pytalas o antymullera - mialam robione w klinice przed tymi ewentualnymi ivf, wiec nie placilam , nie mam pojecia ile kosztuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 7 tez juz nie spie. Pije Kaffe I ide biegac. Ja nie mam ochoty na ten ydzien a gdzie do konca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien Dobry! x Mon Cheri, moze to sny jasnowidzace :) x Biest, czym Ci ten tydzien zawinil? :P x Nic nie wyszlo wczoraj z moich niecnych zamiarow wobec M bo pozno wrocil. Dzisiaj ma jakas tam kolacje z klientami, jutro wyjezdza na dwa dni, wraca i znowu ma cos tam wieczorem w firmie. Oni tu pasjami wychodza w grudniu na Gansessen (jedzenie piczonej gesi). Moze piatkowy wieczor uda sie razem spedzic :) Trzymamy sie wiec nadal zwyczaju, czy to z zamierzonymi staraniami czy bez, ze w okolicach owulacji M nie ma w domu :O x Musze sobie chyba jakiegos stacjonarnego boyfrienda przygruchac :P ;) A ostanio nawet przypadkowo fajnego faceta poznalam i zapraszal wlasnie na wspolne gotowanie :) x Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trzy złe wiadomości: 1. Dziś nie jest piątek. 2. Jutro też nie piątek. 3. Nawet pojutrze - nie piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dziewczyny, musicie w listopadzie wiecej pic czerwonego wina :-D Trzeba Wam te dzisiejsze smetne tylki przetrzepac :P x Rachelko, jestes zdrowa, masz prace, dwoch odchowanych ;) synow, ktorzy na ludzi wyszli, rodzine, kojacego M, fajna chalupe, ogrodek oraz kominek :) Jest za co wzniesc toast! :) x Biest, jestes zdrowa, mloda i piekna :), masz udane malzenstwo, kochajacego M i w perpektywie super wakacje w Zakopcu :) x A do mnie przyszlo zamowione Hiszpanskie wino ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja tak się nie bawię, jak pocieszasz to skuteczniej :P Biest jest zdrowa, młoda i piękna, a ja tylko zdrowa i mam pracę! Też chcę być chociaż piękna, jak już nie młoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale komplemenciarsko się zrobiło:D Jutro pełnia może dlatego nie mogłyście spać. Mnie za to pobolewa głowa. To może być u mnie też zwiastun nadchodzącej @. 🌼 Karmi, nie wiem, czy ta ginka taka wyrozumiała, czy może szalona:PDla niej mój wiek nie jest po prostu żadną przeszkodą:PSzkoda tylko, że ja nie podzielam jej optymizmu... 🌼 Ja ostatnio nie mam ciążowych snów, ale był taki czas, że zdarzały się...i wtedy wcale nie byłam przejedzona:O 🌼 Gerwazy, faceci nie zawsze są pod ręką w odpowiednie dni, dlatego szkoda, że nie można po prostu trzymać spermy np. w lodówce i użyć jej kiedy nam pasuje;) 🌼 Rachela, po Twoim wpisie o piątku musiałam zastanowić się który dzień tygodnia mamy:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×