Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Biest, to Cię kurczę wzięło mocno...to pewnie te zmienne temperatury z okresu świąt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mam plamienia i brzuch mnie boli na @ :( a to dopiero 25 dc... Stwierdzona owu, seks przez 5 dni w okresie płodnym.... jak to nie zadziałało, to doopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często mi się tak @ zaczyna... Jedziemy teraz do kina - na Hobbita; w ogóle mi się nie chce, ale nie będę sprawiać przykrości M, bo wiem, że chce obejrzeć. Mnie dzisiaj wyjątkowo nie chce się niczego oglądać, a tym bardziej filmu o krasnalach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny, x Co u was? x Rachelko, to na pewno spoznione plamienie implantacyjne :) Poczekaj jeszcze chwile. x Liilli, co tam u Ciebie? @ nadal nie ma? To moze by tak jakis maly tesci zrobic? ;) x Biest, Mam nadzeje, ze maz Cie dobrze w lozku grzeje ;) x U mnie kolejny dzien zdrowego zycia. Wykoncze sie tym dbaniem o zdrowieBylam na silowni, potem w saunie, potem na spacerze a potem nie mialam nawet juz sil isc do restauracji to zrobilismy w domu salate - brrr. I nadal totalny odwyk, zero wina. Mowiac szczerze myslalam, ze mi to ciezej przyjdzie zeby sie czerwonego wina wyrzec ale na razie jakos nie brakuje mi wogole. x Milego weekendu Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, coś niedokładnie czytałaś;)Ja, tak jak Ty, miałam wczoraj 1dc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela na razie czekaj spokojnie zobaczymy co jutro przyniesie....... Gerwazy no to gratuluje takiej przemiany, kurcze jaka Ty prozdrowotna jesteś:) Biest bidulo ale Cię wzięło:( U mnie dzisiaj nuda sprzątanie, pranie i takie tam ;) grunt, że wolne jakoś ostatnio nie mam w ogóle ochoty do pracy chodzić. Teska a Ty gdzie? Stefi co u Ciebie? Ivanka Moncheri czekam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie był miły wieczór, dobrze, że z domu wyszłam, bo mi trochę nerwy przeszły. Plamię dość mocno, ale @ się nie rozkręciła :( W każdym razie, będąc w mieście wykupiłam clo..., bo powinnam zacząć brać w poniedziałek. Ale czy ten dzień można uznać za 1 dc..? Tak a'propos implantacji: tydzień po owu miałam silny ból w podbrzuszu, przemknęło mi nawet przez myśl, że może jednak... Jednak wszystko można sobie wmówić.... Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja znowu dzisiaj kawkę serwuje:) Rachela jak na froncie? Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Galaxy trzymam kciuki i az Ci zazdroszcze. Dziewczyny co sie dzieje z Mloda? Ja mam do was pytanko czy bralyscie magnez w ciazy i jak dlugo i jaka dawke? Ja od dluzszego czasu mam cholerne skurcze lydek i wogole bole lydek czasami rece mi sie trzesa i serce wali . Wyniki tarczycowe ok wiec objawy typowo magnezowe a polozna mi tu powiedziala ze na te skurcze mam brac paracetamol szok! Niore zestaw witamin dosc dlugo dla kobiet w ciazy ale tam jest 120 mg magnezu. Juz wczoraj sie zle czulam bole lydek zawroty glowy i ogolnie samopoczucie do dupy juz nie wspomne o nerwach wieczorem wzielam dodatkowo pol tabletki magnezu wieceazemjest tego magnezuniecale 300mg. Myslicie ze to nie zaszkodzi malutkiemu tutaj nie kaza brac w razie bolowych dolegliwosci tylko paracetamol a co do reszty to mowia ze normalka i ze nie problem masakra. Mam tylko stresa ze na wlasna reke biore ten magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam fluidki dla Was i skopiowaly mi sie wpisy do Was . Buziole i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izalus
Izalus, ja biore w ciazy 300 mg magnezu w sumie pd poczatku, takze mozesz brac smialo! A zalezo sobie badasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, @ się rozkręciła, Nowy Rok więc nie przyniósł mi żadnej niespodzianki, tylko rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka dokładnie wiem co czujesz, w takim cyklu gdy wszystko jest na zicher tzn pęcherzyk, endo i seks ma się duże oczekiwania i wtedy @ boli podwójnie. W zwykłym cyklu można sie pocieszać, że może owulki nie było, że może seks nie w tym czasie a tak to załamka totalna i wiary brak:( Dużo miałam takich cykli i pamiętam dokładnie jak się czułam wtedy gdy @ przychodziła. Rachelka licz tak, że dzisiaj masz 1dc, bo wczoraj plamienie to jeszcze do starego cyklu się zalicza i bierz clo koniecznie. Nie załamuj się za bardzo bo nawet młode zdrowe pary muszą zwykle kilka cykli popracować nad ciążą. A kiedy do gina idziesz znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 x x Rachelko kochana witaj w klubie ja też mam @ i nie zamartwiaj się jak nie teraz następnym razem :) wiem ze każde rozczarowanie boli przytulam Cie mocno ❤️ ale nie przejmuj się :) x x Młoda dziękuję ;) i nawzajem pozdrowionka , koniecznie pisz do nas jak tam się czujesz :) 🌼 x x Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izalus dziękujemy za fluidki:):):) dziewczyny może jutro zapisze się do kliniki, nie wiem jeszcze, bo znowu będę musiała o tym M powiedzieć, a on przekonany, ze tym razem to już koniec starań;) I jak sobie pomyślę, że znowu w poczekalni siedzieć z młodymi laskami, a potem całą historię opowiadać i patrzeć na gina i na jego minę, nie wspomnę , ze mogę się spodziewać tego co ostatnio u ginki się nie spodziewałam.No pomyślę jeszcze o tym dzisiaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda właśnie doczytałam na tamtym forum ze miałam przekazać dziewczynom pozdrowienia ale nasza Basia już to zrobiła wiec sory ale ja teraz dopiero doczytałam :) Najważniejsze ze przekazane nie ważne przez kogo :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, nadzieje były rzeczywiście duże, ale pamiętqaj naszą dewizę: nowy cykl, nowe szanse❤️ Tk ogólnie to @ króluje wśród nas;) Karmi, w naszym wieku nie ma co przejmować się ginem czy jakąkolwiek inną osobą uważającą nas za stare na macierzyństwo. Każda z nas musi przeżyć swoje życie i nikt nam w tym tak naprawdę nie pomoże. Możemy mieć wsparcie, ale życie jest nasze. Im jestem starasza tym bardziej czuję swoją wartość...i mniej przejmuję się innymi. Mieszkam w małej miejscowości i nie zawsze jest to łatwe, ale staram się. W sylwestra czułam to bardzo intensywnie, tę moją niezależność...i mam nadzieję, że moje gorsze dni nie będą tego poczucia zmieniały. 🌼 Byłam na długim spacerze. Dotleniłam się tak bardzo, że aż mi się w głowie kręci;)Zaczął prószyć śnieg, ale jest naprawdę przyjemnie. Szkoda tylko, że jutro do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly, a spod jakiego znaku zodiaku jesteś? Jakiś czas temu pisałam maila do Blue, ale nie mam odpowiedzi. Być może tego adresu używała tylko do kontaktów topikowych i teraz nie sprawdza skrzynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie w niedzielne popoludnie :) jak wszystkie, to wszystkie - u mnie tez lada chwila @ zawita, byc moze z tego powodu jakos malo checi u mnie do pisania :( czyli czar Swiat Bozego Narodzenia nie zadzialal... Rachelka, nie martw sie 🌻 o pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeszlam mi w koncu goraczka ale meczy mnie katar i kaszel... Tak barany najlesze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×