Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelka, x jak milo! Szampan juz na lodzie? Nogi ogolone? ;) :P Milego, romantycznego wieczoru! x Biest, a co z Toba? Jak spedzasz Walentynki? x Reszta pewnie juz z mezami przy winku i kolacji :) x Liilli, nie swiruj :) Ja tez na razie sama bo M w pracy. Ale w czworke nam sie nie nudzi ;) :P Zapalilam swieczki i puszczam Kruszynkom Polska muzyke na maksa. Wlasnie leci czerwony jak cegla...- jedyny problem w tym, ze sasiedzi beda wiedzieli gdzie pukac. Powiem im ze to niesie z budowy obok :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zobaczymy sie dobiero jutro z mezem. Pojdziemy w sobote do kina i restauracji...maz mnie zaprosil :-) Dzis zjadlam truskawki i wieczorem wypije drinka i ide spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy :D teraz faktycznie masz towarzystwo :) 0 Karmi mam nadzieję,ze wszystko ok? Pewnie w szpitalu dłużej zeszło bo to normalne u nas w kraju. Zapiszesz się na 8.00 przyjmą Cię o 11.00. o Tesso jak coś znajdziesz daj znak. Reklamują żeń - szeń na słabe libido, muszę to sprawdzić. o Liilly toż to zwykły dzień, nie chmurz się. o Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wyciągam moją nalewkę...uuuuuuuuuuuuuuuuu ale mocna! Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem niedawno wróciłam. Gerwazy jestem przeszczęsliwa z powodu Twojego tłuścioszka, oby za 8 miesięcy okazał sie tłuściutkim bobasem, myślałam o Tobie cały dzień. No super wiadomość. U mnie też wszystko poszło ok, tylko musiałam być przyjęta na oddział i leżałam w łóżku w piżamie:) Zabieg o o 9 rano, normalnie zero jaj, byłam na bloku operacyjnym, miałam cały czas wkłucie, dostałam antybiotyk, a potem znieczulenie dożylne, które zadziałało w 2 sek. Doktorzy robiący mi zabieg byli super, normalnie jaja sobie robili, a jak spytałąm czy w sobotę mogę pić alkohol, to już wgóle taki klimat, że mało się nie umówiliśmy wszyscy na ten alkohol. Zabieg kilka minutek, no troszkę bolało, ale mi chyba po znajmości dowalili tego znieczulenia, bo potem caly czas w głowie mi się kręciło. No i od rana do 17 leżałam w szpitalu i wcale mi nie było spieszno do domu, bo osłabiona byłam jak nie ja, brzuch mnie bolał trochę i jakoś mi się już nic nie chciało, no to leżałąm grzecznie i gazety czytałam, z sali nawet na sekundę nie wyszłam co by jakieś pielęgniarki nie śmiały się ze mnie starej baby, ale tak poważnie personel okazał się profesjonalny, każdy robił swoje, wszystko było naprawdę bez zarzutu.Ale na koniec jakoś się rozczuliłam jaka ja nieszczęśliwa i jak M po mnie przyjechał to się rozbeczałam w samochodzie i kazałam M jechać do klinki po wynik AMH bo stwierdziałam, że koniec tej farsy dłużej tego nie wytrzymam. Już po drodze powiedziałam M prawdę, że jak będzie poniżej 0,8 to profesor nie kazał mi już przychodzić. W klinice oczywiście pani nie mogła znaleźć mojego wyniku, spociłam się w kapocie jak głupia, stałam tam obolała i ryczeć mi się dalej chciało. No i dała mi wreszcie wynik, przeczytałam dopiero na dworze i jest 1,15 no i teraz mam dylemat bo nastawiłam się na zakończenie wszystkiego a tu coś tam jeszcze dyga;) A jajowody obydwa drożne, pan się nazachwycał jakie ładne jajowody i macica, nawet mi pokazywał zdjęcia( no faktycznie ładne;) Na razie tyle padnięta jestem po tym szpitalu. Gerwazy moje przeżycia to pikuś przy dzisiejszym Twoim Wielkim Transferze Tłuścioszków. Jeszcze raz napiszę CI, że bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam moje kochane, że myślałyście o mnie.... wszystko poszło tak gładko, że na pewno wasze moce zadziałały. Możecie się śmiać, ale czułam Waszą obecność, że mi kibicujecie i czekacie na relacje, a z Gerwazym to prawie się telepatycznie połączyłam, normalnie wyobrażałam sobie jak jej przenoszą 2 zarodeczki, a tu są 3 niespodzianka:):):) Jak ja się cieszę, że mam to za sobą. M jest pod wrażeniem mojego bohaterstwa, bo ja nawet do szpitala nie mogłam bardzo wchodzić, a teraz sobie jaja robi i mówi do psa,, zostaw panią bo pani miała operację''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha walentynki - a ja wlasnie z pracy wrocilam , bo kolezanka na L4 i mam za soba ponad 11 godzin bez pauzy .... Swietowac mi sie nie chce , wydoje szampana z lodowki i pojde spac ;) X Gerwazy , no daj dziuba !!! Bylo ciotki sluchac , mowilam , ze po takim poczatku , to nie wiem , co musialoby sie stac - np splonac klinika , zeby transweru nie bylo ;) A TERAZ SLUCHAJ , BO NIE BEDE POWTARZAC : ja widze przyszlosc - i mowie bedzie malinowskie ! X Tesso testosteron trzeba podniesc : po pierwsze sport , ruch .... Po drugie wyeliminuj wszystkie plastikowe butelki i pojemniki z ktorymi ma stycznosc , napoje tylko ze szklanych , zwrotnych - ginseng - tez podobno cos da - aldi ma tani tonikum , maca , olej lniany ( kapsulki z dm najtansze ) , i pokrzywa !!! Powodzenia X Karmi - sloneczko ???? Widzisz mlodka z Ciebie , to teraz szybko do profesorka zpowrotem !!! X Lilli , ivanko , SM , biest - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, x Jaki Ty masz fantastyczny wynik AMH!!!! No moja droga to tu sie nie ma co zastanwiac tylko marsz do kliniki :-D Przy takim wyniku to masz solidne szanse na zajscie w ciaze! Piekny prezent Walentynowy! x Zartowalismy sobie dzisiaj o motylkach w brzuchu , tak aropo Walentynek i jak to miedzy nami sie kiedys wszystko zaczelo i ze teraz motylki zamieniam na 3 Kruszynki ❤️ I dzisiaj M przyszedl do domu i mi przyniosl prezent - naszyjnik z diamentowym motylkiem z Tiffany's. Totalnie w moim guscie! Dzisiaj czujemy znowu motylki w brzuchu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaa Papajaa
Gerwazy - No to kciuki trzymamy dalej :) x Karmi - fajnie, że już po strachu. i AMH niezłe. supcio :) x padam na pysk. ide spać, pozdrówka dla całej bandy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak mnie bola jajniki niedooposania. To jest tak nieprzyjemne ze zwariuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi masz takie super amh,ze mozesz sie podzielic z innymi w potrzebie:)Tylko nie proboj zaskoczyc w tym cyklu,odpusc sobie.Pozdrawiam Was wszystkie walentynkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja nawet nie wiem jakie mam AMH. Musze sprawdzic przy kontroli. Wezcie mi przypomnijcie zebym jutro do noego ginka zadzwonila bo znow zappmne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Biest, zadzwoń do gina ;) Karmi, byłaś bardzo dzielna, należy Ci się nagroda :) AMH piękne :D Moje Walentynki też troszkę medyczne ;) O 21:15 wyszłam od gina, o 22 dopiero byliśmy w domu. Poświętowaliśmy do północy i teraz ziewam... Czekam na weekend. Pozdrowienia! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 x Biest, dzwon do gina! x Karmi, dzwon do profesora! ;) Ty masz AMH jak 30-to paroletnia kobieta! x Rachelko, co gin powiedzial? x Mon Cheri, obys byla dobra dobra wrozka :) x U nas w nocy slicznie sniegu naproszylo i teraz wszytko biale. Pojde na spacer do parku zanim sie z tego brazowa plucha zrobi. Dzis pewnie damy sobie z M po czubach bo wczoraj cos za perfekt bylo. Zawsze tak mamy, ze musimy potem taka pefekcje odreagowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy... :-) U nas tez napadalo....nie moge na ten snieg patrzec. Wczraj myslalam ze umre tak mnie jajniki bolaly. Pozniej zaczely na zmiane pogody nogi... Ja chce juz wiosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin powiedział, że AMH sobie a życie sobie - przedwczoraj była ładna owulacja. I zawstydził mnie życząc owocnych Walentynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas we wtorek napadało śniegu, ze ho ho... Skutek warunków pogodowych był taki, że syn wpadł w lekki poślizg moim autem i wczoraj musiałam wymienić felgę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie zapraszam na małą czarną z mlekiem, u mnie na razie cisza - @ nie ma ale to dopiero jeden dzień po terminie, test w pogotowiu - ale muszę być silna, poczekam jeszcze parę dni oby co się nie rozczarować - bo to najbardziej boli jak ty idziesz do wc i @ za tobą - a też tak miałam, pozdrawiam miłego dnia , Gerwazy, Karmi byłyście dzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy może zaczekam jeszcze, nie chcę sobie psuć nerwów przed wyjazdem jakby się okazało że pudło, nie umiałam bym się cieszyć z wyjazdu, czas to pieniądz, muszę być silna - kiedyś latałam zawsze i robiłam testy i co i nic, teraz obiecałam sobie że nie będę wariować, nie myślę o tym zajmuje się pakowaniem, cieszę się z wyjazdu z mężem i synem w tych czasach tak trudno o wspólny wyjazd nie będę im psuć humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Gerwazy ;) trzymam dalej kciuki 🌼 X Karmi dzielna kobieto jestem pod wrażeniem ;) buziaki ❤️ x U was wczoraj takie piękne walentynkowe i wesołe forum było dlatego ja nie pisałam bo nie chciałam zmieniać tej magicznej atmosfery.......... U mnie ciężki czas nadszedł i muszę go przetrwać nie czuję się na siłach więc jak coś będę czytać ale pisać może mniej nie miejcie mi za złe dobrze .......... x Rachelko no to walentynkowe igraszki zaliczone ;) ❤️ x pozdrawiam was wszystkie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić ostatnie zakupy, na wszelki wypadek kupię podpaski co by nie szukać w Zakopanym, dzisiaj śniła mi się dziewczynka o imieniu Hania była bardzo śliczna , miło pomarzyć .................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzien dobry! Karmi, ale bylas dzielna :) przy tak ladnym wyniku teraz po prostu musisz sie dalej starac! nie ma innej opcji! 🌻 o SM, co sie dzieje? napisz cos, moze cos Ci doradzimy... o Jolka, zrob ten test bo inaczej i tak bedziesz ciagle o tym myslec... :) glowy nie da sie wylaczyc, niestety... o u mnie tez bialo i lekki mrozik, bedzie mozna jutro z dzieckiem na sanki pojsc, moze sama sobie pozjezdzam, to odreaguje stresy ;) na razie pedze na zakupy, moze i sobie cosik kupie :) o pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten snieg w koncu stopnieje bo dostaje depresji od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, czemu ciezki okres? Co sie stalo? Z mezem jakies niedomowienia? Sprzeczke z mezem widze zazwczaj jako okazje zeby sie pogodzic na slodko :) U kazdego jest raz lepiej, raz gorzej. x Liilli, Czujesz sie dzisiaj lepiej? Ktory to Twoj dc? x Tessa x Chce sie dzisiaj wybrac na nowy film Bruce Willisa "A good day to die hard". Yippy-ki-yay :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to nie sprzeczka z M na szczęście .......... x Tesso raczej nic nie doradzicie to koleje życia teraz niestety Moja babcia jest bardzo ciężko chora byłam w szpitalu wczoraj dowiedziałam się dzień wcześniej niestety nie jest sytuacja wesoła czekanie teraz tylko na to co nieuniknione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi ❤️ pięknie, dzielna Kobieto!! i jaki wynik, super! Włącz teraz myślenie pozytywne i do dzieła! AAaaaaaaaaa i dodatkowo nie zapomnij napisać o tej "super" lekarce na forum jak jest do dddoopy, wielkiej czarnej dooopy!!! o Jolka testuj!! o Rachelka, właśnie i co tam z gin tonikiem ustaliłaś;) o Gerwazy a ty normalnie pracujesz czy na urlopie jesteś ??? Ten film "Szklana Pułapka 5" ? widziałam zwiastun, ciekawe kino akcji... i Bruce Willis normalnie niezmienny, jak on to robi??? o Liilly wychodź z dołka!! melduj się co tam na froncie❤️ o Mon cheri widzę, że jesteś w swoim żywiole zapracowana kobieto:) o Maja a może warto jeszcze raz do in vitro podejść??? o Sm trzymaj się !!👄 a jak film, fajny? o Denis kurcze to straszne co napisałaś o realiach odnośnie adopcji malutkich dzieci, nic nie da się zrobić? o Coconut o STEFANIO!!! HELOŁ! o Tesso udanych zakupów, u mnie już wiosna w sklepach :) o Biest i co zapisałaś się do gina? o Pozdrawiam wszystkie buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka, x mam caly tydzien wolnego :-D Dobrze zgadlas :) Dlatego chodze na spacerki po parku i po internecie :) x Ciezko bezdie w poniedzialek znowu do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×