Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mila u nas wszystkie fajne dziewczyny mile widziane, także zapraszamy serdecznie, no i pisz jak najwięcej to się lepiej poznamy:) Witam Cie u nas:) X Gerwazy ja kiedyś słyszałam, że przy invitrio człowiek strzela a Pan Bóg kule nosi...czyli coś jak na wojnie:) I chyba jest w tym jakaś prawda. Na pocieszenie powiem Ci tylko, że Twoje kruszynki pięknie się rozwijały na szkiełku czyli jest nadzieja. X Rachelka ale byś nam numer zrobiła gdyby sie udało:):):) X Biest a u Ciebie jak na froncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie dzisiaj posiedziałam do późna.....chyba dla mnie za późno, bo właśnie mi się marzy już jutrzejsza kawka z rana. SM odezwij się. Gerwazy no wiem, że muszę powiedzieć M, mógłby jechać i po pracy, ale wtedy w klinice jest dużo ludzi, a rano jest pusto to będzie miał bardziej intymnie, ale oczywiście dam mu wybór:):):) A jesli chodzi o klientów w firmie to oni ciągle wchodzą i po prostu zamknie na 2 godz......no chyba..... Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis no tak to w naszej PL już jest, że trudno kasę większą zorganizować, a przy wspomaganych staraniach jest niezbędna, ja bez 30 tyś nie podchodzę nawet;) Pieniądze to podstawa w klinice jedna dziewczyna starała się 6 lat, miała kilka iui, potem 4 invitro, po nieudanych zrobiła wszystkie badania jakie są na świecie, zmieniła klinikę na najlepszą w Warszawie i okazało się, że ma aktywne komórki NK czyli kilery, które odrzucały zarodek, przed tym udanym brała bardzo dużo leków i miałą robione wlewy jeden kosztuje 6 tyś, miała ich kilka do połowy ciąży. To było piąte udane invitrio, jest w 22 tygodniu z bliźniakami, ale sama pisze, że u niej cudu nie było po prostu wydała na ten cel ogromne pieniądze. Ale ona pracuje w ministerstwie a jej M jest prawnikiem.Także jak widać kasa jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej X Mila zycze szczescia :) X Dzis sie dowiedzialam , ze moj m znow pali :( :( :( , porzucam wiec wszelkie nadzieje na jakiekolwiek poczecie :( Zrobilam dzis test na klimakterium - pasuje prawie wszystko :( X Przechodze na czytanie :( U mnie koniec staran jakichkolwiek !!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_K
Staram sie od 2 lat, nie powiem ze ksiazkowo i intensywnie, uprawiam seks kiedy mam na niego ochote, nie licze dni poldnych, owulacji i takich tam. nie mam do tego cierpliwosci choc moze powinnam. Mam juz jedno dziecko, moj syn ma 11 lat i chyba juz pozostanie jedynakiem:) Pierwsze kilka miesiecy staran byly stresujace bo w pierwsza ciaze udalo mi sie zajsc w 1 cyku, no ale mialam wtedy 24 lata, teraz 35:( Maz badal nasienie dwukrotnie wyniki w normie jak najbardziej, co do jakosci i ruchliwosci plemnikow to wrecz swietnie:) Moje cykle jeszcze rok temu wahaly sie pomiedzy 27 i 29 dniami, teraz raczej 25-26 wiec jak dla mnie to krotkie ale lekarz nie widzi problemu. Hormony badalam ale tylko te podstawowe, wyszly ok. Hsg bez zarzutu oba jajowody drozne. Miesiac temu odbylismy pierwsze spotkanie w klinice nieplodnosci, czekam na kolejne, w trakcie czekania wykonalam badanie amh i czekam na jego wynik. Byc moze jest juz za pozno na rodzenstwo dla mojego synka :( Smutno mi dzis jakos wyjatkowo. Dzieki ze moge sie przylaczyc do waszego grona:) pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odkrylam wlasnie nowy serial dla siebie America Horror Story...:-P Nawet mnie wciagnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila witajPodziwiam Cię od samego początku za to, że potrafisz dać sobie na spokój z liczeniem i innymi takimi sposobami:) Widzę, że nawet w środku tygodnia odbywają się nocne Polek rozmowy:D Karmi, fajnie, że tak dbasz o intymność m:DWłaśnie w nowym odcinku "Przyjaciółek: było coś w tym stylu;) Mon cheri, domyślam się, że informacja o powrocie Twojego m do nałogu zmartiła Cię, rozczarowała....może jednak nie będzie tak źle...A co to za test na klimakterium? Widziałam kiedyś w drogerii takie. Czy jest to może taki bardziej teoretyczny? 🌼 Rachela, u Ciebie coraz bardziej intrygująco....... 🌼 Ja też powinnam przestać liczyć dni, ale jak wiecie, nie umiem;)M będzie na weekend w domu. To jeszcze nie będą te dni, ale nie martwię się. Cieszę się na wspólnie spędzony czas. Będę właśnie po @, także to też mnie cieszy:PPostanowiłam sobie bardzo mocno, że skupię się na związku i jego pielęgnacji:) 🌼 Dziewczyny, miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, niestety, nie dostarczę Wam emocji: @ przylazła rano. Na razie tylko zwiastun, ale w ciągu dnia się rozkręci (tu padają wszystkie możliwe przekleństwa niemożliwe do zacytowania na moderowanym forum ;) ) Biest, jakiś czas temu obejrzałam pierwszy sezon "American Horror Story". Teraz jestem w połowie drugiej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posta mi wcielo i musze pisac od poczatku... Rachelko ja znalazlam go online i najgorsze jest to ze 2 i 7 odcinka nie widzialam bo nie odtworzyly sie i sie troche pogubilam co i jak w tym serialu. To sa duchy czy sobowtory...Jestem na 1 serii dopiero ale bardzo fajny serial. Ja ogladam jeszcze oczywiscie V. Diaries, Games of Trones , Spartakusa lubie i True Blood ale nie moge znalezc nowej serii jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! o Rachela, szkoda, ze @ przyszla... juz myslalam,ze moze jednak, po tych stymulacjach na clo cos zaskoczylo... o Biest a u Ciebie jak tam sytuacja? kupilas ten test, zrobilas? o Mon cheri, ❤️ pewnie sie zdolowalas tym paleniem M i stad taka reakcja... ja Ci powiem, ze co slysze o ciazy u znajomych czy cos, to ludzie i pala i pija (normalnie ;) ) i w ciaze zachodza... wielu panow pali i nie ma z plodnoscia problemow. A my sie staramy jak najzdrowiej, a i tak dooopa :( juz sama nie wiem jak to jest.... Trzymaj sie! o Mila -witaj :) zostan z nami, zapraszamy... ja tez mam jedno dziecko juz i tez w podobnym wieku do Twojego synka i tez sie boje, ze zostanie jedynaczka :( czy Ty masz w planach podejscie do in vitro? bo pisalas, ze jestescie w klinice leczenia nieplodnosci.... o LIlly, fajnie, ze u Ciebie lepszy nastroj i ze M niedlugo w domu bedzie. Jak masz te cykle teraz takie krotsze, to wlasciwie rzeczywiscie nie wiadomo kiedy ta owu bedzie, wiec trzeba kazda chwile "wykorzystac" :) co zreszta chyba robicie ;) nie zadreczac sie myslami, tylko sie delektowac, to i ciaza sie pojawi. Tak chyba ostatnio wlasnie zaszlas? bo chyba nie wyliczalas wtedy dni plodnych? czy sie myle? o Karmi, kolejne zadanie przed Toba, poinformowanie M ;) ale doszlas tak daleko, ze to "pestka" dla Ciebie, powodzenia! o a mnie dalej brzuch pobolewa, co prawda juz nie tak intensywnie jak przedtem, a caly czas, do terminu @ juz niedaleko, wiec niedlugo problem sie konczy. Ide gotowac krupnik i zeberka dla M bo ja nie przepadam :) O MIlego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila_K
Dziekuje kobietki za cieple przyjecie. tessa Tessa nie wiem sama czy sie zdecydujemy na in vitro, jeszcze nie dotarlismy do momentu ze chcemy o tym rozmawiac, Ale inseminacja jak najbardziej, mysle ze tej sprobujemy w najblizszym czasie, chociaz ja najchetniej sprobowalabym stymulacji clo. I tu do was doswiadczonych w tej kwiesti kobiet, Czy na moim miejscu marnowalyscie czas na clo czy probowaly od razu inseminacji? mam 35 lat i wiem ze kazdy cykl jest na wage zlota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke. x Biest, Ty nie pisz o seraialch tylko szoruj do apteki po test ciazowy :) x Rachelko, Moze to lepiej, ze sie okres nie przeciaga i nie daje zludnej nadzieji. Wiesz co, po transferze musialam brac kazdego dnia rano ASS 100 (aspiryne). Wie w sumie moze w tym cyklu tak 4-5 dni po owulacji tez zacznij brac? x Tesso, A probowalas zeberka z grilla? Ja najbardziej lubie zeberka wlasnie w taki sposob i podane z sosem bbq. x Karmi_, Jestem bardzo ciekawa co Ci profesor powie. Bede trzymac kciuki! x Mon Cheri, Moze teraz jak sie poddalas to sie uda :-D Mnie by chyba szlag na miejscu trafil gdybym odkryla przypadkowo, ze M znowu pali. Gdyby mi sie chociaz sam przyznal to jeszcze byloby moze inaczej ale tak? :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mila młoda laska z Ciebie nie marnuj czasu...takie moje zdanie...zresztą jesteś w klinice niepłodności to profesjonalista "prawdę Ci powie" co robić. o Rachela ja przeciwnie odebrałam "Przepis na życie" dosłownie ubawiłam się jak nigdy, a "Lekarze" do doopy zanudziłam się i jeszcze Małaszyński dopiął swego buuuuuu, na mnie działa tylko Szymon Bobrowski jako facet w tym serialu, dlatego duże rozczarowanie i nie wiem czy będę dalej oglądała bo jak taka sielanka to mi nie pasuje.... o Kobiety pozdrawiam jak zawsze wszystkie. Dziś u mnie cudne słonko - wiosna tuż za rogiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ponawiam pytanie o siłownię - z trenerem czy bez ćwiczysz? o Mon cheri nie poddawaj się tak łatwo...... pisz przecież i tak z głowy chęci nie wyrzucisz... już ja coś wiem na ten temat... o Biest rozumiem @ brak? o Karmi he,he niezwykła kobieto. U ciebie jawnie można potwierdzić to przysłowie o dobrym związku , mężczyzna jest głową a kobieta szyją :) o Liilly fajnie słyszeć ,że jesteś zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam ostnio ochote wziasc miesiac wolnego i zaczac codziennie chodzic na silke... :-P Nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już teraz na tematy zastępcze zaczynam, bo o głównym nawet nie chce mi się myśleć ;) Chociaż - bolący brzuch nie daje mi zapomnieć :O Zaplanowałam rodzinny trzydniowy wyjazd w kwietniu pt.: "Wiosna nad pięknym modrym Dunajem" :P Już zarezerwowałam hotel. Jakaś nostalgia mnie ogarnęła i zachciało mi się z dziećmi jechać :P Żebym tylko nie żałowała, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie x Moja babcia dziś rano odeszła ;( :( ;( :( x Chciałam wam podziękować że byłyście ze mną w tych wszystkich chwilach i za wsparcie z waszej strony ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm bardzo mi przykro z pwodu babci. Moze dla niej tak lepiej zeby sie nie meczyla. Ja wlasnie dostalam @@@@ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM wyrazy współczucia - wiedz że babci po drugiej stronie jest lepiej niż na tym naszym łez padole, wróciłam zrypana z roboty - och jak mnie jedna klasa wkurwiła, jak bym mogła to bym pozabijała gówniarzy, przez ostatnie dni biłam się z myślami dlaczego @ miałam tylko 2 dni a zawsze była 5 - nie dawało mi to spokoju więc wykorzystałam dzisiaj rano test który miałam i pudło, zaczynam dni płodne więc do dzieła, umówiona jestem z m na wieczór chciał rano ale ja po tym teście wpadłam w psychiczny dołek, miłego dnia pozdrawiam ach witam nową koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM bardzo mi przykro.... ❤️ o Jola , muszę Ci się przyznać ,że mój synuś z tych co wykańczają nauczycieli.. dodatkowo też - tak przy okazji rodziców....hm.... o Rachela ja też w tym roku chciałam pojechać na weekend majowy do Wiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM, pisałaś ostatnio, że babcia taka pogodna była. Można więc pomyśleć, że to była oznaka nadchodzącego pożegnania z Wami. Dobrze, że takie były jej ostatnie chwile życia. Przjmij wyrazy współczucia w tej smutnej i ciężkeij dla Ciebie chwili❤️ 🌼 Po nocy mam co poczytać, po pracy też:D Rachela, no cóż...wszystko toczy się dalej. U Ciebie Biest też... Tessa, nastrój mam rzeczywiście lepszy. Wszystko jednak jest na zasadzie: a co mi innego zostało....Dni płodne liczę dalej, bo nie umiem tego nie robić:DWtedy kiedy zaszłam, to też liczyłam, ale tak mniej dokładnie, bo machnęłam się o jeden dzień. Poza tym żyłam wtedy w przekonaniu, że i tak nie wyjdzie i rzeczywiście nie nakręcałam się. Także wszystko było wtedy trochę inaczej, ale nie, że całkiem wyluzowałam. Teraz też tak chciałabym, ale moja głupia głowa nie chce współpracować;) Ivanka, do zadowolenia to ja mam bardzo daleko:DStaram się jakoś opanować sytuację, bo ostatnio zrobiła się ze mnie ponura kobieta....Oboje z m lubimy seks i chcę, żeby tak zostało. Nie chcę kojarzyć tego tylko ze staraniami, ale z bliskością, przyjemnością, wspólnymi chwilami....Wiem, że to nie będzie takie proste, bo nie można przestać mysleć, ale muszę się postarać:) 🌼 Rachela, fajnie, że planujesz coś zupełnie niezwiązanego ze staraniami. Wyjazd jest na to super sposobem:)Wszystkim nam potrzebna odskocznia... Jola, a Ty nie wpadaj w dołki tylko korzytsaj z chęci m i działaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, to może jakaś wspólna z Rachelą kawka w wiedeńskiej kafejce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×