Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Naturoterapeuty mialo byc napisane razem:PA i jeszcze Karmi chcialam pocieszyc i zapytac czy w pon to juz by mialo byc iui?No bo jesli tak to nawet naturalnie nie ma jak probowac bo chyba kilka dni musi byc abstynencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut ale szkoda, bo powiem Ci, że myślałam, ze dzisiaj zobaczysz dwie kreski. Zioła możesz pic jak najbardziej od 4 czy 5 dc.Może Tobie pomogą te specyfiki bo przecież niektórym pomagają naprawdę. A jesli chodzi o moją iui to jest szansa, że w poniedziałek sie odbędzie, ale to zależy od USG, może we wtorek....a jesli chodzi o abstynencję seksualną to jak najbardziej trzeba ją zachować jak do badania, a naturalnie to ja już kilka lat się staram także wolę zdecydowanie poczekać na iui, tym bardziej, że M ma obniżone parametry nasienia to raczej większa szansa jest przy iui niż naturalnie. Zostawiam to wszystko w rękach,, Tych na Górze" bo co mogłam to zrobiłam, na nic więcej już nie mam wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka no właśnie a jak Twój tata? A jesli chodzi o pieczenie to wiesz jak to jest....ja lubię ciasta i pewnie dlatego piekę... a karpatka wyszła cudna, karpaty porosły jak głupie :) teraz tężeje w lodówce a jak M wróci z pracy to degustacja przy kawce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! o u mnie tez sloneczko i tez mielismy mroz, jeszcze dzisiaj jest -2, ale przy takim sloncu to mozna o tym zapomniec :) o Zamieszanie mam troche w domu, powoli zaczynaja sie u nas przygotowania do pierwszaj komunii corki, u nas wczesniej bedzie juz w kwietniu, a przedtem jeszcze Wielkanoc i wyjazd do PL. Troche tego mam na glowie. Non stop w kosciele jakies spotkania, a to swiece ozdabiaja, a to trzeba szate komunijna przemierzyc.... do tego musze juz powoli dom sprzatac, okna myc itd.... a jutro jeszcze do pracy musze isc, mam zastepstwo, taki wyjatek... o Piszecie, ze lepiej Wam wychodzi gotowanie, pieczenie i sprzatanie niz robienie dzieci? ;) haha ja niestety nawet piec za bardzo nie umiem i bede musiala na ta Komunie jakis tort zamowic w cukierni, zeby sie ze wstydu nie spalic przed goscmi z powodu wlasnych wypiekow :) o Duzo czytalam ostatnio na temat homeopatii, nie wiem jak w Pl ale u nas stosuje sie dosyc czesto i poleca (choc mj M mowi, ze to placebo ;) ) zaczelam brac i zobaczymy jaki bedzie efekt. Juz teraz moge powiedziec, ze po jednym srodku mam bardzo dobry sluz plodny, bez picia siemienia ani lykania wiesiolka - zawsze to cos na poczatek :) mam zamiar jeszcze troche poczytac na ten temat, moze doczytam sie czegos wiecej.... Coconut, nie wiem co to za ziola sa, ale przejrze w necie, ciekawe.... o Karmi, glupio z tym sniegiem, ze Cie tak zasypalo i nie mozesz na czas dojechac do kliniki, myslisz, ze do poniedzialku pecherzyk "przeczeka"? o Mon cheri, najlepsze zyczenia dla coeczki, a Tobie duzo sily na przygotowania ;) trzymaj sie na tym party :) o milej soboty dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce karpatke od Karmi:DNajlepiej dwa kawalki.Jestem piaty dzien na diecie zegarowej i za cos slodkiego to bym normalnie cyrograf podpisala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut co to dieta zegarowa? A na karpatkę wpadaj wygląda boska, ale jeszcze nie wiem jak smakuje.A mój pęcherzyk i tak by musiał do poniedziałku poczekać, bo w niedzielę to wątpię czy by mi iui robili, zacznijmy od tego, że nie wiadomo czy on tam w ogóle jest. Teska ja tam wierze w homeopatie u mojej córki sprawdziła się naprawdę, ale pewnie trzeba odpowiednie rodzaje leków brać, napisz co teraz bierzesz. A jesli chodzi o pieczenie to na duże okoliczności jak najbardziej lepiej zamówić gotowy tort, bo to jednak różnie bywa z tymi domowymi wypiekami, ja na komunię też zamawiałam. Ale masz teraz Teska roboty .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teska a mnie zasypało na monitoring a nie na iui także zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak zaczął sypać śnieg, że świata nie widać😭Olbrzymie płatki. Mam nadzieję, że to taka chwilówka:DMoże ja jednak bliżej Ciebie Karmi mieszkam niż mi się wydaje:DA karpatkę też lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne słońce wróciło, śnieg nie pada, niebo częściowo niebieskie:DPies wygrzewa się na wycieraczce i nie chce wejść do domu, a normalnie pcha się pierwszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Coconut, co to jest dieta zegarowa? pisz, ja ostatnio bylam na chalwowej i powiem, ze calkiem o.k. byla... o Karmi, ovaria comp. to sie nazywa w globulkach, biore do owulki, a co do Twojego pecherzyka, to mysle, ze do poniedzialku poczeka :) i ja tez chce karpatkeeee ;) jade wlasnie do cukierni po kawalek tortu, zeby jakis wyprobowac na komunie... zobaczymy jakie beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze padam z goraca , w mojej kuchni cieplej niz w egipcie latem :p X Torcik z brzoskwiniami gotowy , mufiny z jagodami tez , w piecu siedza teraz cynamonowo- jablkowe ... Salatka ziemniaczana gotowa , wiejski garnek tez , jeszcze jajka , salata , kurczaki wylowic z bialego wina i podpiec itd .... ten dzien chyba sie nie skonczy .... Ej tita - lece wyciagnac mieszacze , bo znow chleb upieke z dziurami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesska a gdzie ta ovarie kupilas , ja sie rozgladalam , a u mnie zadnych aptek homeo z beratungiem nie znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mon cheri, Matko, ale Ty sie napracujesz :( na pewno wszystko pyszne bedzie, mam nadzieje, ze Twoje dzieciatko to doceni :) o kupowalam w aptece internetowej albo zwyklej na miejscu - bez beratungu... na beratung to trzeba by tak naprawde najpierw do porzadnego homeopaty isc, Ci w aptekach tez niewiele wiedza... milej zabawy Mon Cheri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, życzę udanej imprezki:)Dobrze wiemy ile to kosztuje pracy i zaangażowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri nie pracuj tyle! mam nadzieje ze goscie docenia twoj wysilek, u mnie iscie wiosennie, siedzialam dzis na tarasie w sloneczki z kawusia w rece i slowo daje ze sie opalilam! poza tym boli brzuch jak cholera wiec pewnie jutro obudze sie z okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Karmi....też myślę, że lepiej aby w rodzinie wszyscy czuli się dobrze nawet jeżeli nie ma w niej więzów krwi...Wiem, że kobiety rodzą do 50-tki ale musi to oznaczać, że można zajść w ciążę w takim wieku. Na pewno u każdej z nas musi być jakaś "przeszkoda" która to zajście uniemożliwia. Najlepiej byłoby ją znaleźć i usunąć?! Trzymam kciuki za poniedziałkowe usg i aby IUI wyszła :) Gerwazy....mimo emocji które naprawdę mną targały (nieprzespane 2 nocki a dzisiaj migrenowy ból głowy) to musiałam podjąć decyzję na chłodno. Na szkoleniu które przechodziliśmy dyrektor Ośrodka Adopcyjnego bardzo nas uczulał, by nie godzić się na wszystko...bo skutki mogą być tragiczne. Chce się zrobić coś dobrego, a potem np. rozpada się małżeństwo, cierpią dzieci biologiczne (jeśli są w rodzinie) także same chęci to jeszcze za mało. Bardzo często jednostki, które poszukują RZ wiedzą albo bardzo mało o dziecku, albo wcale i wtedy lepiej sobie darować. Pogotowie rodzinne to inna forma opieki, tam muszą przyjąć w nocy każde dziecko przywiezione przez policję, ale rano zgłaszają informację do PCPR- u i sądu i nie zawsze dziecko u nich zostaje, mają również umowę zlecenie i otrzymują pensję. Co prawda przy pracy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu marną, ale coś tam do emerytury się odkłada. Ivanka_73 skończyło się tak, a nie inaczej, bo dostałam też nie do końca prawdziwą informację. Niby dziecko miało orzeczenie o niepełnosprawności, bo zaniedbane i w wieku 2 lat nie chodziło i nic nie mówiło. Potem się okazało, że nie chodziło i nie mówiło w wieku 3 lat a orzeczenie mówi o upośledzeniu umysłowym.... Tessa...ovaria comp. coś o tym leku czytałam, ale w Polsce jest niedostępny...niestety........ Mon cheri....i jak tam impreza trwa? Czy już po....po "wyżerka" musiała być niezła... Pa dziewczyny...powoli idę spać..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wlasnie wylezli goscie :) , isc jeszcze z psem trzeba :( , potem na dupe siade :) X Zzarli prawie wszystko , do dna , ale dobrego slowa prawie nie slyszalam :( , typowe Zostalo troche mafin , bo byly cale sterty ;) , cynamonowo - jablkowe , swietne , szczegolnie jeszcze cieple ;) X Moj sie zmusil i wlasnie stal ze mna 25 min wkuchni zmywajac ;) X Niech niedziela trwa wiecznie !!!! X Pod wzgledem przyjec perfekcjonistka ze mnie ;) , wiele slubow jest slabiej wypasiona , niz nasze urodzinki , ale nie umie inaczej:( Wczoraj zapychalam do 12 w nocy , dzis wstalam raniutko :)a i tak cala impreze w kuchni przestalam !!! X Mila mnie tez dzis tak boli , ze masakra , dobrze , ze tylko kilka dni :( X Tessko moze kupie , jak tak dobrze. Dziala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, Ty szalona jestes :-D Ale w pozytywnym znaczeniu. Zastanawiam sie jakby to bylo miec taka mame :-D Moja nie kiwnela nawet palcem na zadne urodziny :( Ale w sumie moze i lepiej...W zyciu zawsze wiedzialam, ze moge tylko na siebie liczyc. Brak zludzen jest swietna motywacja :) x No u mnie dziewczyny to ani robienie dzieci nie wychodzi, ani sprzatanie ani gotowanie :-D Jestem anyteza gospodynii domowej. M lepiej gotuje niz ja, wszytko potrafi posprzatac, poprasowac, zmywarke rozladowac, zrobi zakupy, zamarynuje mieso na grilla, nastawi pranie i rozwiesi. Zanim sie zbiore do czegos to ten juz 10 rzeczy zalatwi...On ma niespozyte poklady energii wiec ja czuje sie przy nim jak leniwy nieudacznik :O x My bylismy na tzw. pub crawl u kolezanki na urodzinach. Ona jest Angielka i tez jej ciezko sie do Niemiec dostosowac... Strasznie fajna ldziewczyna. Po drodze mielismy przygody z taksowkarzami, ktorzy nas po calym miescie chceieli obwozic :O M sie wkoorwil maksymalnie i zapowiedzial, ze ostatni raz taksowka jechalismy... W irlandzkim pubie fajnie bylo, duzo nowych znajomosci, wesolo :) Ale jak wrocilismy do domu to poczulam sie jak w oazie :) Spokoj, dobre wino, dobre jezdzenie :) Lubie nasz domek :) x Pozdrawiam Was wszytkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 x U nas snieg pada :O Wszystko biale :O Moze by tak swieta przestawic? :-D Bo na Boze Narodzenie to tu bylo zielono i 14 stopni. A na wielkanocne to bezdiemy potrzebowac chyba bialych niedzwiedzi a nie zajaczkow :O x Sezon rowerowy sie zaczyna i mielismy dzisiaj rano sie wybrac :O Mam DOSC tej zimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny poranek niedzielny, Mon cheri mam nadzieje że urodziny córki się udały, Gerwazy ty to masz ogromną energię , poszłaś późno spać i już jesteś na nogach, ech ja to musowo muszę przespać od 6 do 8 godzin bo później jestem nieżywa - wory pod oczami i usypiam na stojąco, wczoraj z synem i m zrobiliśmy sobie wycieczkę do Częstochowy, trzeba odpokutować za grzechy na Jasnej Górze, miłej niedzieli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej U mnie piękna zima, ale mam jej też dość:D Gerwazy, czytając niektóre wpisy mam wrażenie, że elementy Twojego życia towarzyskiego, rozrywkowewgo w ogóle nie powtarzają się. Ciągle coś nowego:DŻyjesz naprawdę wszechstronnie:D Co do rowerów, to ja też postanowiłąm być bardziej aktywna w tym kierunku. Mam ścieżkę rowerową, lasy, fajny sprzęcik jeżżący, a korzystam z tego w małym stopniu. Zawsze coś wynajdę, a to mi nie pasuje, a to coś dolega, a to pogoda nie taka, a to chcę robić akurat coś innego...czyli są to z mojej strony takie typowe wykręty:P M na spacerze z psem, a ja dopijam kawę i siedzę oczywiście przed kompem:D Brzuch mnie bolał mocno po przebudzeniu...chyba jednak króciutki cykl mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka. My siedzimy nadal u znajomych bo mezczyzni ogladaja formule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis napisz jak u ciebie ze staraniami, robiłaś badania? Moncheri pewnie teraz odsypiasz wczorajszą imprezę, a jakich gości mieliście? Ja tak jak Ty imprezki przygotowuję na poziomie, ale mój M to docenia chociaż, jak jestesmy w gościach gdzie stoją dwie sałatki na stole to jak wracamy to M zawsze mówi, że super, że u nas są fajne jedzonka na imprezkach a nie tylko sałatki, które teraz wszędzie królują. Moncheri a córka zadowolona? Gerwazy powiadasz, że śnieg pada u Ciebie....a u mnie wręcz przeciwnie tylko leży:):):) nadal mamy syberię, słońce świeci od rana aż po oczach bije, śniegu całe zwały, rano było -13 stopni.O rowerze to ja zapomniałam, że istnieje, nie wiem czy do maja wyjadę. Ale podobno wiosna idzie od wtorku, jak będzie ciepło to i snieg stopnieje szybko. Do naszych garaży niestety nie przyjechał żaden sprzęt i wczoraj wieczorem poszliśmy z M na akcję odkopywania garażu, pracowaliśmy we dwoje prawie 2 godz, może i olałabym te garaże i poczekała na spychacz, ale przeciez w poniedziałek trzeba jechać...a ja nie wiem kiedy ten spychacz w ogóle dojedzie. No to miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ale zabalowałaś:):):) Jolka daleka masz do Częstochowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nasze domowe imprezki też zawsze planuję ze szczegółami. I zawsze mam super pomocnika w sobie m:DJesteśmy zgranym duetem w kuchni:DNajbliższe przyjęcie niedługo po świętach:)Przez ostatnie 2 lata wszystko było trochę poprzestawiane i właściwie miał miejsce mały zastój, bo mieliśmy naprawdę dużo imprez rodzinnych, wesela, jubileusze. W tym roku na razie spokój, to i domowe przyjęcia będą odbywały się w terminach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili na @ chyba zdecydowanie za wcześnie, może będziesz miała tak jak ja bóle @ trz dni po owulce, mnie w 23 dc to brzuch już zawsze porządnie napitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłąm tvn i mam wrażenie, że Rusin jakaś taka inna, jakby wyprasowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, mnie też często brzuch boli na długo przed @. W tym cyklu czuję go jednak non stop, z różnym natężeniem, ale jednak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieje że po odpuszczeniu grzechów a było ich oj było.... sporo, Karmi ja mam niedaleko z Katowic do Częstochowy jakąś godzinkę, kurczę oglądam TYN 24 a tu Kasia Bosacka - ta z programu - wiem co jem i wiem co kupuje i ona jest w 7 miesiącu ciąży - no już przecież nie taka młoda - super, @ u mnie się rozkręciła - co za pech, idę prasować ciuchy do roboty, ech proza życia, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×