Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

My jutro o 11 mamy pogrzeb babci z dolu... :-( Wrocilismy wlasnie z kina z mezem.... Spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x U mnie pizga na całego wiatr i mroźno brrrrrrrrrr bylam dziś na mieście więc niesamowicie zimna mi było śniegu nie mamy .......... Ja chce już wiosnę :P x Pozdrawiam i dobrej nocki i kolorowych snów życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę z córka od chirurga na odczyt TK są już wyniki na dodatek ta pogada nie sprzyja mi za bardzo boli mnie kręgosłup i nie wiem ja się jutro do kulam do przychodni :( Mam nadzieje że wyniki córki będą poprawne ze nic się nie dzieje. x U nas stała się tragedia :( młoda kobieta 25lat w ciąży i jej 15letni brat zaczadzili się nie żyją, a matka ich w szpitalu walczy o życie :( dowiedziałam się że to rodzeństwo mojej znajomej :( szok straszny Pozostałe dwie ich siostry poszły do pracy wiec uratowały sobie życie w ten sposób ................. Straszna tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś Biest ;) a myślałam ze nie ma nikogo ......... Bardzo smutne :( człowiek nigdy nie wie co go czeka nie a ja dziś właśnie też miała przegląd kominów i wentylacji bo junkers mi gasł w trakcie mycia i wezwałam kominiarza ale po przetykał komin wyczyścił i dziś już lepiej szło się umyć w spokoju a nie stać i czekać namydlona aż się ponownie zapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już teraz serio zmykam idę w końcu spać bo rano będę ja zombi :) Biest kolorowych snów życzę ci skoro jesteś ;) buziaki x dla pozostałych dziewczyn również i pozdrowionka 🌼 Proszę trzymajcie kciuki za wyniki mojej córki wiem że to nie ma wpływu ale bynajmniej ja się psychicznie lepiej poczuje wiedząc że trzymacie ;) x Rachelko do usłyszenia :) ❤️ x Ivanko ❤️ x Karmi :) 🌼 x Gerwazy :) 🌼 x Denis ;) ❤️ x Mon cheri 🌼 gdzie jesteś babo :) x Liilly :) 🌼 x jolka :) 🌼 x Mila_K :) 🌼 x Stefii ❤️ x Tessa :) ❤️ x zuzka :) jak się czujesz jak maluszek się ma :) ile jeszcze ci stało ?? ❤️ x Kogo pominęłam sorki ale nie pamiętam wszystkich wybaczcie skleroza już w tym wieku :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ja zawsze Ci trzymam !!! X Zmeczona jestem , dorwalam inna prace , probuje odkuc stracona kase , jak wroce wieczorem - ledwie poczytam , pisac mi sie nie chce , nie ma o czym !!! X Jak ta debilna mdr - mama jeszcze raz sie tu wetnie to obiecuje , ze znajde i osobiscie jaja oberwe. , kurde , zeby nawet nie potrafic przeczytac tytulu topiku !?!?!?! Albo taka zlosliwa glizda !!! X Denis , nie przejmuj na wyrost , bo czlowiek dorasta do sytuacji , gdy ta sie zdarza - poki nie sprobujesz , nie wiesz co bedzie ! Jesli czujecie sie nasilach , probujcie , zreszta kazde dziecko predzej czy pozniej opuszcza rodzine :( X Pa jestem padnieta ! X Karmi rosnie , rosnie :) , bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ale ładnie wpasowałaś się w 600 stronę❤️Nie jesteś, ale może będziesz;)......... SM, widzę, że Wasza "przygoda" z lekarzami trwa dalej. Córka taka młodziutka, a już swoje przechodzi. Życie jest naprawdę kruche, słyszymy o takich tragediach, że napradę trzeba cieszyć się chwilą. Wiem, ja sama często o tym zapominam...... 🌼 U mnie dzisiaj już tylko minus 10:P Miłego dnia:)Ja dzisiaj muszę trochę dłużej zostać w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia. Nie no ja sie tak nie bawie 600 strona a u nas ciazy jak nie bylo tak nie ma. My to jednak jestesmy beznadziejne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dobrze, że Mon cheri pierwsza na 600 stronie, jako matka-założycielka, a nie MDR-mama dobra rada :D Szkoda tylko, że ciąży brak :( Pozdrowienia i życzenia z okazji 600-tki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niezle sie tu dobralysmy :O Moze Karmi_ cos zmajstruje w tym miesiacu :-D Albo Denis :-D x U nas -4 stopni. Wykancza mnie ta zima :( x Bylam juz 2 razy na akupunkturze, w przyszlym tygodniu wybieram sie 3 razy. Nie bardzo w to wierze ale postanowilam sprobowac wszytkiego. Czytalam badania wykonane w stanach gdzie grupa, ktora podchodzila do IVF i miala akupunkture wykazala 46% ciazy w porownaniu do 26% w grupie kontrolnej bez akupunktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego z okazji 600 urodzin, smutne te nasze urodziny bo ciążą u nas ciągle brak, ech co za życie, u mnie @ powoli się rozkręca jak co miesiąc - tylko że cykl krótszy zawsze był 32, 37 a teraz 28 - wszystko na stare lata szaleje, pogoda kiepska zimno wiosny nie widać, spadam do roboty, ale mi się nie chce, pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy pare lat temu na Oczekiwaniu byla Ewela ktora miala 3 lub 4 nieudane podejscia i przed kolejnym chodzila wlasnie na akupunkture. I sie udalo-urodzila blizniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:):)a ja sobie z okazji 600 strony zafunduje test bo nie wiem co jest grane.w sobote zjadlam ostatni duphaston czyli @ powinna byc kolo srody a tu cisza.Z tym ,ze brzuch mnie od kilku dni pobolewa w znany sposob.Jakas taka nieogarnieta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Coconut, który dzień cyklu u Ciebie? Dajesz po teścior...trochę nadziei się przyda:) o Biest trafiłaś w sedno, faktycznie... beznadziejne z nas przypadki.... o Kobietki pozdrawiam :D SM ❤️ będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ciezka powinnosc bo o 11 idziemy na pogrzeb babci. Jej maz zmarl jakos 2 lata temu i ona ciagle o nim mowila. I wiecie co Zmarla w urodziny niezyjacego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 33 dzien cyklu ale sie cykam,ze moze byc figa z makiem bo juz tak kiedys mialam,ze po duphastonie czy luteinie nie mialam @.A taki test to czyba rano lepiej zrobic no nie?A ja juz dzisiaj sikalam z wrazenia chyba z 5 razy to moze jutro zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszędzie zalecają z porannego moczu ale wiesz..... możliwe, że już dziś zobaczyłabyś jakiegoś bladziocha :) ( bladą kreskę) trzymam kciuki. Coconut a ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy tylko nie pic 4-5 godzin zadnnych plynow przed zrobienien testu... Wrocilismy, pochowek miala bardzo ladny, przepiekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x Dziękuję za internetowe wsparcie :) Mam skierowanie do kliniki w Katowicach ortopedii maja zadecydować co dalej okazało się ze ma kostniaka większego niż 2006roku i dodatkową narośl nie wiedza czy to tez kostniak drugi czy coś innego :( czyli wiecie troszkę nie ciekawie i wspominał coś czy byliśmy z tym u onkologa aż mnie zmroziło ale ja mówiłam że nie .......... W poniedziałek zadzwonię dowiem się co i jak na jaki termin mam szanse się dostać.Reasumując moja córka ma dwie zmiany w lewej nodze a w prawej też jedną dodatkowa kostkę niby to często się zdarza i nie mam się tym martwić ale te dwie w lewej są dalej do obserwacji i konsultacji ... x Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, melduj, co tam u Ciebie na froncie:D Ja mam wrażenie, że zaraz @ dostanę, a to 22dc. Pewnie ten cykl będzie krótki....Nawet nadziei nie mogę sobie robić, bo ostatnie 2 dni mam taki apetyt, że to tylko na @ może być:P M wraca jutro, szkoda, że nie dzisiaj, bo mi tęskno:) Teraz czas na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem. Na monitoringu nie byłam bo u nas stan klęski żywiołowej, mówiłam Wam, że zapowiadają śnieżyce i takie tam...no i od wczoraj popołudnia non stop padał śnieg przy tym porywisty wiatr, normalnie burze śnieżna 24 godziny była. Wszystko jest sparaliżowane, na chodnikach śniegu po kolana leży, ulice nieprzejezdne, wszędzie wypadki i samochody w rowach. Niedawno przestało padać, ale wichura nadal szalej i miecie ten śnieg. Ludzie nie poprzychodzili do pracy kto dojeżdża, wszędzie pustki, pozamykane sklepy. Może i drogą wojewódzką dałoby się jakoś powolutku przebrnąć, choć były wypadki po drodze, ale już z naszego garażu to szans wyjechania nie ma. Na całym placu garażowym jest ponad metr śniegu, tam jest przeciąg i takie hałdy ogromne się porobiły, nikt się nie zabiera za odśnieżanie bo chyba jakaś maszyna musi przyjechać bo łopatami nie da rady. Póki co jeżdżą różne odśnieżarki i miasto odkopują. W biedronce gdzie zawsze są tłumy po południu było 10 osób. No i takim sposobem z mojego monitoringu nici:( Zadzwoniłam do kliniki pani oczywiście nie była zdziwiona, że nie przyjadę, powiedziała mi , żebym się nie martwiła, umówiła mnie na poniedziałek na 15.30 z M, prof zrobi usg i zobaczymy czy kwalifikuje sie do iui, jeśli tak to będę miała w poniedziałek, ale oczywiście nie wiadomo co tam mi urośnie, no i zastrzyku na pęknięcie też już chyba nie dostanę, a szkoda, bo on wzmacnia drugą fazę. No niestety jakoś nie po drodze mi z tym leczeniem, teraz żyję w niepewności do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm nie martw się lekarze to zawsze wszystkie czarne scenariusze wynajdują, rób co do Ciebie należy i nie przejmuj się tym co kto mówi. Biest smutno Ci na pewno, pozdrawiam. Lili kiedy masz termin @? Gerwazy akupunktura jak najbardziej wskazana, przy warszawskiej klinice jest gabinet akupunktury bo podobno naprawdę przynosi efekty. Moncheri ale jesteś zapracowana...miałaś gina tonica podobno zmieniać i co z tym tematem? Coconut no najlepiej jednak test robić rano bo mocz jest skondensowany, ale po terminie @ to i po południu wyjdzie.Może Tobie się uda:) pozdrawiam dziewczynki Basia dawno Cię u nas nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivanka72
Kurczę ! Karmi to się porobiło i pogoda przeciwko nam.....to naprawdę macie nie ciekawie.. u nas tylko duży mróz, wiatr też mroźny.. kurczę może to zapowiedź tego ,że od was nadciąga zamieć... buuuu kiedy ta wiosna?? Pozdrawiam, nie martw się..dziś masz 10 dzień to w poniedziałek 13 dc może jeszcze podadzą Ci ten lek na pęknięcie pęcherzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto by pomyślał, że nawet pogoda może namieszać w staraniach:OTaka bezsilność wkurza, a najbardziej denerwujące to czekanie do poniedziałku....nie ma wyjścia, musisz uzbroić się w cierpliwość... Ja mam dzisiaj 22dc i nawet nie wiem kiedy termin @. Po poronieniu pierwsza @ po miesiącu, później dwa cykle 29-dniowe, ostatni 23-dniowy. Myślę, że niedługo, bo brzuch mnie za konkretnie pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×