Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

No wlasnie na tej zegarowej schudlam.Ale Ty Jolka jestes szczuplejsza niz ja to moze nie mozesz schudnac bo nie masz z czego:)Musze poczytac o pomidorowo-kefirowej.Jak macie namiar na jakas inna i skuteczna to poprosze.A co mi szkodzi wszystkie zastosuje po kolei.Ale karpatki od Karmi i muffinka Mon cheri to bym zjadla.Tesska pewnie tez cos dobrego upiekla to tez bym skosztowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut ja noszę rozmiar 40 ale ledwo się ostatnio w niego wbiłam, pora zmienić na 42 po co się męczyć na stare lata, Rachelko gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto wam kolezanki w czasie przyplywow morskich kaze wyplywac ??? Jest przeciez tyle innych mozliwosci :p No jesli ktos ob-iki stosuje mozna sie niezle pozabawiac ;) Wylaczajac naturalnie dni tragicznego samopoczucia i boli !!! X Coconut - wlasnie nic z tego zarcia nie nadaje sie dla rozsadnej , zdrowo i niskokalorycznie sie odzywiajacej kobitki :) To tlusto smieciowe jedzenie po namniejszej lini oporu ;) Muffinki sa ze strony : o pysznym - jedzeniu , blog , mufiny z jablkami i cynamonem - nie potrafie na tabie wpisywac linkow :( , Ziemniaczana po prostu ziemniaki w mundurkach ugotowane kilka godzin wczesnie , obrane i w kosteczke , do tego cebulka w kosteczke i ogorek kiszony , albo konserwowy ( co kto woli - my niezdrowy konserwowy ) sol , pieprz , polac wytopiona sloninka ;) ! Garnek to przysmazone mielone swinkowo-wolowe + podsmazone papryki kolorowe ( w kosteczke ) i ziemniaki w kosteczke tez na patelni podsmazone i wszystko wymieszane i zalane woda z kosteczka ( rosolowa - niezdrowa) papryka i przetarte pomidory i zageszczone , ze wychodzi gesta zupa ;) Slowem nic ciekawego , ale w sumie smakuje , kurczaka pierwszyraz wrzucilam do bialego wina , wymieszanego z przyprawa staropolska - wygrilowany smakowal calkiem , calkiem ;) X Dzieki wam za zyczenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasciwie na zadnej diecie nie chudne , mimo ze jestem zdyscyplinowana ! Czasem tam kilo , dwa , i to na tyle , jak mam rozsadny, zdrowy , niskokaloryczny plan , to sie ciesze , ze nie tyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri pycha to jest wlasnie moje ulubione jedzonko.Dzisiej wlesnie zrobie taki garnek tylko zamiast miesa dam piersi kurczaka i tez bedzie gitara.Taki fajny kupilam garnek ceramiczny i w nim sie ladnie smazy prawie bez tluszczu tak raczej dusi.Zrobilabym papryke faszerowana ale mam takie wielkie krowy,ze do nadziewania sie nie nadaja.A deseru nie bedzie.W zadnej postaci.Mam ciasteczka z masa kajmakowa ale zanioslam je M do drugiego pokoju,zeby sobie przykrosci nie sprawiac.Ten naturoterapeuta u ktorego bylam obiecal,ze mnie wyszczupli.We wtorek bede miala wszystkie ziola i inne mikstury,cos tam ma byc na poprawe przemiany materii,na depresje,na krazenie i na watrobe tez.Pomimo,ze ciagle wymyslam i stosuje jakies cudowne oczyszczania i kuracje to jak widac musze przejsc kapitalny remont.Moze pod okiem fachowca efekty beda lepsze,na co bardzo licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się pochwalę, że też robimy na działce kociołek ale go wkładamy nad ogień - super, ziemniaczki, cebulka, boczuś, buraki czerwone, papryczka i przyprawy wszystko m przykrywa liściem kapusty - dusi się i pysznie smakuje na gorąco, pogoda super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapomniałam się was zapytać czy dużo dziewczyn topikowych zaszło w ciąże odkąd istnieje nasz topik, bo jesteście tu dłużej ode mnie - tak z ciekawości pytam czy się komuś udało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym wiele to na pewno nie bo my to jestesmy beznadziejne przypadki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka lepiej nie pytaj o statystykę;) Zachodzą tylko te, które są od niedawna, reszta weteranek siedzi tu już od początku i nic:( Jako, że niedawno dołączyłaś do zacnego grona masz szanse zajść szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka po temacie dlugie , bezowocne - to chyba nie mozna sie pozytywnych wiesci spodziewac :( Z tych co sie staraja dlugo - nikt :( Czasem ktos tu wpadl zwabiony slowem dojrzaly - i tu sie zdarzalo ( chyba w sumie 5 zaczetych , 2 stracone ,3 utrzymane :( ) A i wszystko chyba przed 40- stka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spalam 3 godziny i sie obudzilam. Musze pranie zrobic, poprasowac ird.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi weteranko :( A rosliny beda balkonowe - choc dla stanu ducha kozystniejsza by byla marichuana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest prasowanie odluz , bo jak przysniesz , dzure se wypalisz ;) X A Gerwazowa dzis gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może mi napiszecie która z was jest matką tego topika, ja jak zwykle w niedzielę oglądam zaległości powtórkowe na tvn, lekarze, prawo agaty, x factor, i tak dalej .......................... o 18 ugotowani wydanie specjalne, mąż przyniósł nowinę , szwagierka będzie miała 2 syna, teściowa chyba nie bardzo zadowolona no bo 3 wnuk, sama miała 2 synów - same samce - cieszyła by się gdyby nam się udała no może by była w końcu upragniona wnuczka eh marzenia ściętej głowy, ( chociaż ona nie wie o naszych staraniach może i lepiej znając ją by się ciągle dopytywała - taki człowiek ),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri jest matka zalozycielka i chwala jej za to.Nie dosyc,ze sensowny topik dziewczyna zalozyla to jeszcze dobre zarcie robi:)Proponuje dzisiaj wieczorem maly toascik za Mon cheri i za nas wszystkie.Ja w lutym caly topik przeczytalam tylko juz mi sie pomieszalo co,kto,z kim i w jakiej konfiguracji:POsobiscie to ja jestem jedna z nowszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko prawie porobilam. Cieple jedzonko na szybko zrobilam, maz pod koldra. Ja jutro jade do Nrnberg wiec musialam to wszytko porobic :-) O 7 IDE SPAC .-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no to masz krzepe po zarwanej nocy jeszcze coś robić. Jolka już wiesz, że założycielką tego tematu jest Moncheri, a historia jest taka, że poznałyśmy się na temacie ciąża po 40, który jest po sąsiedzku za rogiem. ale po czasie okazało się, że nie bardzo tam pasujemy, bo wiadomo to topik już ciążowy, albo dla tych co piorunem zachodzą, no i jak to mówi Moncheri działałyśmy tam w podziemiu. Ja po 2 latach przestałam się tam udzielać, Moncheri też no i wpadła na pomysł, że założy topik na którym bedzie można marudzić i żalić się i będą dziewczyny, które mają problemy z zajściem. No i takim sposobem topik ma się dobrze i my na nim też. A ze starego przeszły tu z nami: SM, Rachela, Ewaaa, no i ja i Moncheri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja wypilam przez cala noc 5 drinkow wiec doskwiera mi tylko zmeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri no to może założymy jakąś hodowlę, chociaż mak zasiejemy:):):) Gerwazy czemu nic nie piszesz przecież Ty masz jutro badanie poważne:( X Dziewczyny byliśmy po południu na kawce u rodziców i tam moja mama powiedziała nowinę, że żona naszego lokalnego dygnitarza jest w ciąży z 6 dzieckiem , a ma 44 lata, i moja mamuśka zaraz komentarz dała, że to nierozsądne, że to ryzyko dla matki i dziecka i w ogóle to mogli się zabezpieczać.A na to mój tata mówi:,, ale matka głupoty pleciesz, moja matka miała 44 lata jak mnie urodziła i jakoś nic mi nie dolega, no może nogi krzywe trochę mam'' :):):) Zatkało mnie i mamuśkę moją też, bo chyba o tym nie wiedziała, jeszcze przeliczyła rocznikowo wszystko i mówi, ,,a no to może i tak". Natomiast ja i mój M spojrzeliśmy tylko na siebie znacząco;) wiadomo co nie;) Reasumując w życiu nie wiedziałam, że moja babcia urodziła mojego ojca mając 44 lata, po drugie gdyby nie ta jej późna ciążą nie byłoby mnie na świecie i kocham ją za to:):):) A dzisiaj pomodlę się, żeby szepnęła słówko tam na górze w mojej intencji, bo kto jak kto, ale ona to chyba mnie zrozumie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja nawet gdybym wypiła jednego drinka to po takiej nocy nie zwlekłabym się się z łóżka. Ale masz moc w sobie;) My tez mieliśmy zaproszenie dzisiaj do znajomych, ale nakitowałam, ze nie możemy, bo może jutro coś będzie się działo to lepiej nie pić alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przespalam 1.5 godziny u nich ale u mnie czesto jest tak ze po imprezie spie krotko i powali mnie wieczorem dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez moge cala noc chacharzyc i po godzinie snu byc swierza jak poranek ;) Karmi to chyba takie wrodzone talenty ! To co jak Ci sie teraz nie powiedzie przyjezdzasz do mnie i startujemy z hodowla srodkow antydepresyjnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejnego dnia, ja już prawie gotowa do roboty, Mon cheri artykuł bardzo skomplikowany - nie na moje nerwy żeby to przestrzegać i pilnować, witaminy wszystkie zażywam, miłego dnia, spadam o 7 do roboty, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, Gerwazy powodzenia:)Trzymam kciuki:) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity czy ktos ma moze dzwig zeby mnie przewiezc z lozka do wanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest a Ty już na nogach znowu? Moncheri a jak najbardziej możemy jakieś zioło hodować. Ja już za kilak miesięcy tez na menopauzę będę oczekiwała, także możemy pójść w ogrodnictwo antydepresyjne:). Lili dzięki za pamięć:) dziewczyny ja jadę dopiero o 14.30 także cały dzień będę tu jeszcze marudzić i smęcić. W głowie mam mnóstwo rozterek, jajnik boli już konkretnie, teraz się boję czy będzie pęcherzyk, a może będzie za mały i jutro znowu trzeba bedzie jechać, a ja na jutro urlopu nie mam, co powiem M na to wszystko i jak damy radę z nasieniem, ile ludzi będzie siedziało na poczekalni w klinice i jeszcze innych sto pytań. Z jednaj strony się boję, a z drugiej mówię sobie po co się głupia boisz i tak się nie uda przecież wiadomo jaki będzie efekt. Ciekawe czemu Gerwazy się nie odzywa przecież dzisiaj tez idzie na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_ Biest a Ty już na nogach znowu? Moncheri a jak najbardziej możemy jakieś zioło hodować. Hehehe a jakie? Nio jade do pracy musialam wstac. O 2 w nocy maz jechal do pracy i ja od 24 do 2.30 nie spalam. Dzis to nie wiem jak sie nazywam... Wypilam juz kawe i 2 redbulle i mnie po tym przeczyscilo heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi trzymaj się! Rozumiem twoje i męża rozterki ale myśl pozytywnie!:) o Biest ranny ptaku:) o Gerwazy powodzenia o Jola ty też wcześnie zawsze na nogach o Mon cheri na pewno te wszystkie suplementy działają , to B6 na drugą fazę super! może ja do tego wrócę, pamiętam , że cykl aż ponad 30 dni wówczas miałam. o Wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×