Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

he he Gerwazy to tak jak mój, on wprawdzie lubi sobie coś kupić, ale po sklepach to masakra, dzisiaj byliśmy w Plazie po fryzjerze bo córka chciała sobie spodnie kupić to taki nafoszony chodził, że szok. Gerwazy jutro do kliniki jedziesz? x Jola ja tam ginem nie jestem, ale 16 mm pęcherzyk w 14 dc to raczej chyba może być, pamiętasz co mi się zrobiło w tym cyklu, pęcherzyk 20 mm osiągnął dopiero w chyba 19 dc lub coś takiego. Ja bym na Twoim miejscu wstrzymał się z tym duphastonem jeszcze z 5 dni, bo jak go bedziesz brała to owulki na pewno nie będzie, bo jak weźmiesz progesteron to organizm przejdzie do drugiej fazy. Poczekaj i tak Cię nie zbawi 5 dni duphastonu. A owulka jeszcze może być w tym cyklu i szkoda go na straty spisać.A tak w ogóle to kup sobie w aptece testy owulacyjne i rób przez 5 dni i zobaczysz czy owulka była czy nie.Testy owulacyjne najlepiej robić z drugiego moczu rano przed kawką:) No i chyba gin ma standardowe wspomaganie czyli stymulacja pregny i duphaston. U nas pregnyl bez problemu bo prof ma umowę z sąsiadującą apteką i mają tam wszystkie leki, które on przepisuje i w przyzwoitych cenach. Za pregnyl płaciłam 25 zł w tej aptece a 2 lata temu w innej 75 zł. jakby co to niech Ci może i choragon przepisze to też na pęknięcie jak nie dostaniesz pregnylu. I uważaj bo po pregnylu ciążowe objawy dopadają bo to jest hcg, ja miałm przez 3 dni mdłości, metaliczny smak i zawroty głowy, ale po 3 dniach objawy ciąży ustąpiły;) X Rachelka Ty już na wolnym...a M kiedy będzie. Aha noi po fryzjerze lepsze samopoczucie nareszcie wyglądam jak człowiek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ale się określiłaś:PNadszarpnięta zębem czasu:DA może Ty masz po prostu problem ze wzrokiem?;)A tak na poważnie, to fajnie, że fryzjer miała na Ciebie dobry wpływ:) Jolka, no widzisz, lekarz od razu zadziałał Cię zmotywował:) Karmi, a może w duecie z Gerwazy napiszecie jakąś pracę naukową?:DWy obie takie wyspecjalizowane jesteście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie oraz tysiecy bocianow na dachu zycze Wam wszystkie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bocialny? U nas w nocy troche sniegu spadlo :( Masakra :( x Jestem wlasnie taka mega zrelaksowana, ze siedze o 4 nad ranem przy komputerze bo sie martwie co tam dzisiaj na USG wyjdzie i nie moge spac. Moze wcale nie bedzie pecherzykow? :O x Milego dnia zycze z samego rana! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesołych świąt, smacznego jajka, zajączka obfitego i płodnego, dziewczyny dziękuję za informację, jesteście skarbnicą wiedzy, ten cykl chyba spisany na straty - ale nie odpuszczamy z seksem, u mnie zima na całego - sypie jak cholera, m poszedł już po samochód do garażu, budzę młodego i zmykamy do woj. świętokrzyskiego do moich rodziców, muszę mamie pomóc w przygotowaniach, siostra wieczorem z warszawy przyjeżdża z m i 2 letnim synkiem - będzie wesoło - i oto chodzi żeby było rodzinnie, przynajmniej nie będę myśleć, jeszcze raz wszystkiego dobrego, świąt rodzinnych, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj Święta Wielkiej Nocy Będą pełne Boskiej mocy, Aby zdrówko dopisało I jajeczko wasze super się rozwijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! x Bylam w klinice, pare jajeczek rosnie :) Nie za duzo, tak jak poprzednim razem ale cos tam jest. Mam dalej szprycowac i w poniedzialek znowu do kontroli. Zaraz potem pewnie punkcja. x Do tego, barany najpiew zapomnieli zrobic mi testu na krzepliwosc (Factor V ) wiec bylam zrobic jeszcze raz. Przyhodze dzisiaj a ci nadal nie maja rezultatu. Wiec musialam ich pogonic zeby przejrzeli poczte. Dalej nie bylo wiec mowie do nich zeby zadwonili do tej zakichanej specjalistki i zobaczyli czy tam juz zrobione. No kuzwa trzeba ich bylo przekonywac zeby sluchawke do reki wzieli :O W koncu okazalo sie, ze zaraz ten test przesla faxem. Mowie Wam, placisz jak za zboze a kazda rzecz musisz sama dopilnowac :( Do tego M zly jak osa bo bez sniadania. Mialam ich dzisiaj wszystkich serdecznie dosyc :O x Acha, lekarka tez w pospiechu tylko rzucila okiem na reultat testu z krzepliowsci, powiedziala ze factora V nie mam, ale ze ze wzgledu na moj wynik PAI bede musiala szprycowac po transferze srodek na rorrzedzenie krwi. x Teraz mam pytanie. Co to za diabel ten PAI? U mnie bylo do tego cos jeszcze chyba PAI 4g/5g. Slyszalyscie cos o tym? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, x ANA wyszlo mi 1:640. Biore teraz prednisolon 5mg dziennie. x Kurcze, co czytam teraz, ze kobiety z tym PIA 4g/5g maja tendencje do wczesnych zwyczajowych poronien :O No ale, jeszcze w ciaze nie zaszla wiec moze najpierw bede sie o to martwic... Kazali mi tez brac 5mg folika dziennie, o wiele wiecej niz si enormalnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam podwyzszone ANA: 1.640 to tez predyspozycje do poronien bo moze to byc np zespol antyfosfolipidowy czy cos innego. Musze sprawdzic co to za lek. Ja bede brac acard i Heparyne juz od stymulacji. Bede chciala wycyganic jeszcze Encorton... Ja bralam 8 mg folika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robili ci ANA2? Bo tak wysokie miano wskazuje na obecnosc przeciwcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, bralas 8miligramow czy 8 microgramow tego folika? Bo normalna racja dzienna dla kobiet, ktore chca w ciaze zajsc to 400 microgramow. Prednisolon to jest to samo co Encorton. x ANA2 jeszcze nie robili, wogole dopiero beda wszytko robic bo nawet te ANA to byly wylacznie na moje wlasne zyczenie, podobnie jak i testy na krzepliwosc. Wedlug lekarki to dopiero po 3 nieudanym IVF robia te testy. No, ja nie zamierzalam czekac i chcialam wiedziec co i jak. Teraz mam przynajmniej jakis maly punkt zaczepienia. x Biest, doradzam Ci tez akupunkture bo to dobrze dziala na ukrwienie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja robilam te badania u hematologa nie ginka a reszte tej innunologii w Kiel. Ja ci moge wyslac co ja dokladnie robilam bo wrocily od adwokata wlasnie moje stare wyniki. Daj mi 5 minut... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, Ja tez robilam to u specjalisty hematologa. Nazwa sie Dr. Schwaab czy jakos tak. Tyle, ze krew pobierali mi w klinice i wysylali do hematologa do badania bo mi sie tam dodatkowo nie chialo jechac. x A moja lekarka (dr. Borzager) to wogole jest specjalista od immunologii. Przejela z kolega praktyke od prof. Heilmana, kory niedawno zmarl. x Ale co z tego jak trzeba samemu latac za tymi specjalistami, pilnowac zeby testy zrobili, przekonac do nastepnych. No zwariowac mozna. Kto tu komu za diagnostyke placi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALSO Blutgruppenserologie Infektdiagnostik ( Rteln Anti-Pervowirus,Chlamydia IgA igG ,eHSP600,Toxo,AntiCMV; Anti VZv ) Fettstoffwechsel siko Diagnostic Gerinnungdiagnostik ( Quick Test , Ptt, D-Dimere,Protein Z und S, Lupus Ihibitor, Autoantikrperdiagnostik( ANA I COS TAM JESZCZE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy macie wielki krok zrobiony do przodu...dacie rade. Ja mialam powazna rozmowe lwasnie z M I bede starac sie o wizyte u nowego lekarza w szpitalu zeby mi zrobili ponownie laparo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w sumie wyszla chlamydia,podwyzszone ANA i minimalna niedoczynnosc tarczycy. Gdy w koncu przemoge sie na wizyte na ginka musze powtorzyc wszystkie badania na krzepliowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatniej ciazy mialam podwyzzone wyniki w kierunku zespolu antyfosfolipidowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy dzis dzien lenia-Sofa i kocyk :-P Po poludnia jedziemy do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dobrze, że zrobiłaś te badania, w Pl zwykle po transferze dają na rozrzedzenie krwi każdemu prawie.No i ten encorton tez by Ci się przydał. Zobaczymy ile w poniedziałek pęcherzyków wyhodowałaś, u Was w poniedziałek chyba już nie świętujecie? Biest to U ciebie też po invitro ciąża specjalnej troski bedzie, mam nadzieję, ze czujesz się już motywowana do działania. Ja już w domu, bo dzisiaj skrócili nam czas pracy do 13 godz, teraz zupkę gotuje i zabieram sie za pieczenia ciast. Jola miłego pobytu u rodzinki, może bedziesz miała możliwość zajrzeć do nas. X A teraz relacje z pogody, na dworze 3 na minusie, śnieg sypie, że świata nie widać, zamiecie i zawieje, na drogach korki, nawet nasza mieścina zakorkowana, dobrze, że nigdzie daleko nie wyjeżdżam. Ciekawe co Rachelka robi ma wolne i Ivanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko ty powdzielasz moja pasje do narkomanii serialowej :-P Szukam nowego serialu cos o tematyce True Blood lub Vampire Diaries. Widzialas Blood Price? Mowi ci to cos ? Death Note Vampire Knight (guilty) Vampire Diaries black blood brothers Blue Dragon Elfen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam by na Wielkanoc porzadki porobil zajac:Pbaranek posprzatal stoly a Wam zostaly seks i pierdoly.Pozdrawiam swiatecznie,pakuje sie bo jutro jade do Uniejowa pomoczyc sie w solankach i pojesc dobrych rzeczy:)Ciesze sie bardzo ,ze mnie ominely wszystkie te korowody zwiazane z zakupami i sprzataniem,w zeszlym roku sie narobilam jak glupek a teraz sie wymiksowalam od wszystkiego.Wroce za 4 dni to poczytam co napisalyscie z przyjemnoscia:) Odnosnie seriali to ja czekam na Originals,tych samych tworcow co produkuja Vampire Diaries.Wlasnie zaraz obejrze wczorajszy odcinek:PMoge polecic Gre o tron,Filary ziemi,Swiat bez konca,Borgias,The Tudors,Rome.Zupelnie inna tematyka ale az ciezko sie oderwac tak mi sie cholernie podobaly. Pozdawiam Was wszystkie razem i kazda z osobna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jestem, zaglądałam wcześniej, ale wątek medyczny był dla mnie zbyt trudny, więc się nie odzywałam ;) Biest, nie znam "Blood Price", kiedyś zaczęłam oglądać "Czystą krew" ale mi nie szło. Z horrorowatych tematów wolę duchy i zombi :D. A najbardziej pasują mi seriale typu "Dexter" i "Mentalista" Od rana działałam w kuchni, co wcale nie znaczy, że strasznie dużo zrobiłam :O Mam dzisiaj jeden z tych dni, kiedy nic się nie udaje, wszystko spada, rozsypuje się, itp. Najpierw wyrzuciłam surowe ciasto, bo spartoliłam, później już wystudzoną babkę wstawiałam po raz drugi do piekarnika, bo wydawało mi się, że jest w środku niedopieczona - teraz mam podejrzenie, że w środku jest zakalec :O Następnie zepsuł mi się mikser :( Wysłałam syna do miasta po nowy, bo jeszcze miałam do zrobienia masę do ciasta.... Na obiad robiłam krokiety, zrobiłam za mało ciasta na naleśniki, dorabiałam... Jakaś katastrofa. Chłopaki za to bez proszenia zajęli się sprzątaniem, nie zrobili tego oczywiście tak dobrze, jak ja bym to zrobiła, ale dałam im się wykazać :P Synuś jak pojechał po mikser, podjechał na myjnię i nawet umył mi autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te medyczne wpisy też za trudne:DAle oczywiście dokładnie je przeczytałam:) Byłam rano na krótkich zakupach. Ludzie szaleją na całego😭Koszmar. Potem wpadłam na kawkę do koleżanki. Ona, dokładnie tak jak i ja, nie czuje świąt. Zimno dziś jak diabli. Rano było jeszcze do wytrzymania, ale teraz za oknem śnieżyca:ONastrój mam podły, nic mnie nie cieszy i nic mi się nie chce:O Wczoraj zrobiłam po raz pierwszy skin needling moim nowym przyrządem:DTroche chyba przesadziłam z wyborem długości igieł. Rolki z igłami długości 0,2 i 0,3 mm są do użytku domowego. W salonach mają zazwyczaj 0,5 mm. No i ja kupiłam takie salonowe. Rolowanie trochę mało przyjemne, ale da się wytrzymać. Rolki można używać tylko raz w tygodniu. Ciekawe kiedy zauważę efekty, o ile oczywiście będą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×