Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Taka jakaś jak dla mnie to przez 7 lat zaszły takie zmiany w medycynie niepłodności, że wątpie żeby dzisiaj jakiś lekarz powiedział Ci, że jesteś bezpłodna. A tak w ogóle to leczysz sie gdzieś? Jesli chodzi o Twoje objawy to myślę, że nikt Ci nie pomoże bo każda ma indywidualne odczucia i to jest bardzo indywidualne, zrób ciążowy, potem owulacyjny i będziesz wiedział co sie święci, nikt Ci nie pomoże na odległość rozwikłać Twojego problemu. No i rzeczywiście słyszałam, że po poronieniu szybciej w ciążę się zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas zamyslona
Dziekuje Karmi_ za odpowiedz. w czwartek mam wizyte. ale z nerwow sama z soba nie daje rady. nie leczylam sie bo szczerze powiem, ze 19 lat to dosc mlody wiek i nie za bardzo myslalam o dzieciach. jak narazie objawy wskazuja za ciaza... w dodatku siedze teraz z brzuchem jak balon (wzdecia, a nie jem ciezkostrawnych rzeczy). partner nie chce slyszec o dziecku (teraz) ale wiem, ze poronienie sam przezywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jakas zamyslona, Witaj! Wiesz, oprocz testu ciazowego nikt Ci nie pomoze. Moja krysztalowa kula nie dziala :-D Ciagle fige pokazuje :-D Musisz chyba tez pogadac z facetem bo jezeli on sobie dzieci w tym momecie nie zyczy to powinien sie jakos zabezpieczac. Nie zaliczam stosunku przerywanego do zabiezpieczania sie. x Karmi, @ chyba jeszcze nie przyszla? Dopoki nie ma to licze na to, ze moze jednak Ci sie udalo :) x Bylam w klinice, punkcje mam w piatek rano i zobaczymy co z tego wyjdzie. Licze na to, ze uda sie znalezc 3 jajeczka i zaplodnic ale z moja obnizona rezerwa nigdy nie wiadomo, moga byc tez puste albo zlej jakosci. Wszystko w rekach losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas zamyslona
Tak wiem ale on tez jest swiadomy ryzyka, ja mam 26, on 32 wiec "podlotkiem" nie jest i wie jak to moze sie skonczyc. jutro umowilam wizyte u gina... moze on cos powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem o czym mowisz. Ty masz 26 lat, on 32. Czym sie to moze skonczyc? Jakie ryzyko? Z Waszego wieku nie wynika zadne podwyzszone ryzyko ciazowe. x Jezeli faktycznie jestes w ciazy to pogadacie i jakos dacie rade. Na wszelki wypadek bierz koniecznie 800 microgramow folika dziennie. Jezeli nie jestes w ciazy to powinniscie powaznie porozmawiac o waszych planach na zalozenie rodziny. x Tak czy siak, zycze powodzenia u lekarza w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamyślona, wybacz, ale trochę dziwny związek macie;)No chyba, że jest to luźna znajomość, taka bez zobowiązań na przyszłość. Każdy żyje po swojemu, więc pewnie wiesz co robisz i czego oczekujesz od życia:) Gerwazy, piątek już niedługo. Niech Ci jajka zdrowo rosną:D Karmi, co tam u Ciebie na froncie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, no wlasnie, co tam u Ciebie ze staraniami? Bylas u nowego gina? Co z waszym podejsciem do IVF? To chyba najwyzszy czas jezeli nie chcecie kasy z ubezpieczalni stracic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DENIS, wogole z wrazena przez to ciagle latanie do lekarzy zapomnialam napisac, ze jestes WIELKA!!! Sajgon w domu, ale dasz rade. Zobaczysz, ze za miesiac juz bedzie lzej. Moja kolezanka, ktora dziecko zaadoptowala powiedziala mi, ze u nich zajelo to okolo 6 miesiecy zeby wszystko sie ulozylo ale teraz idzie im naprawde dobrze! jak maly przypadkowo zasnie to wychyl sobie od czasu do czasu lapke wina i pogadaj z mezem zeby nie zwariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DENIS !!! całe życie się Wam zmieniło, co ? czekałam na wieści od Ciebie :) pisz , jak tylko ogarniesz temat ;) i złapiesz trochę oddechu :D trzymam kciuki za Was i malucha żeby już nie chorował ! Dziewczyny czytam Was , kibicuję i czekam na topikową ciążę a nawet dwie :) pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki! 🌻 I ja oczekiwałam wieści, pisz Denis kiedy tylko będziesz mogła..... Całusy dla Krystianka :) Liilly, jak tam w tym cyklu? Są dobre prognozy? Będzie M we właściwym czasie? Mój jak zwykle przyjedzie na weekend, to będzie 10-12 dc... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, To zapowiada sie pracowity weekend u Ciebie :-D :P A moze by tam jednak skok do gina po jakies male zastrzyki? ;) Ja juz jestem jak junkie, nie obedzie sie zastrzyku na dzien. x Wlasnie mi przyszly wniki badania genetycznego mnie i mojego M. Obydwoje nie jestesmy mutantami :-D Wszystko w porzadku, kariotypy ok, nasza genetyka nie jest odpowiedzialna za problemy z bezplodnoscia. Voodoo. Jestem coraz bardziej przekonana, ze to u nas jakies dziwne problemy immunologiczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mysle na razie o staraniach nawet nie wiem ktory dc mam. Witam nowa kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, to fajnie Ci się ułoży:)Ja nie mam tyle szczęścia;)Ja już trochę przegoniłąm Cię w dniach cyklu, ostatni miałam 25-dniowy. Seks udało mi się mieć w 11dc. Niestety oznak płodności nie zauważyłam, pewnie było/będzie bezowulacyjnie😭Moje starania ograniczają się ostatnio tylko do tego, że mam seks bez zabezpieczenia i liczę na to, że wpadnę:P Rachela, a Ty masz w tym cyklu jakieś wspomaganie?:) Gerwazy, nie wmawiaj sobie, że coś tam jest u Was nie tak. Działasz aktywnie, w koncu drugie podejście w tak krótkim czasie nie każdemu się zdarza. Daj sobie szansę na pozytywne emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no to czekamy na piątek, a póki co niech jajeczka zdrowo rosną i żebyś się nie uzależniła od tych zastrzyków ;) Rachela no to 12 dc to jest szansa kup sobie testy owulacyjne to coś tam będziesz wiedziała czy jest owulka. A pijesz zioła ojca sroki bo ja pamiętam, że niezłe owulki po nich odczuwałam. Lili wpadka w naszym wieku brzmi cudnie:):):) Biest powinien ktoś CI dupsko przetrzepać porządnie....... A u mnie na froncie standardowo czyli: brzuch boli, całą gęba w krostach i dzisiaj ból głowy jak zwykle 2 dni przed @. To plamienie zatrzymałam i teraz regularnie biorę duphaston, w poniedziałek wieczorem miałam tak jak się rozpoczyna @ takie brązowe..ble....a od wtorku rana znowu biorę regularnie i teraz plamienia nie ma żadnego. @ powinna być w piątek lub sobotę. A po niedzieli zaczynam stymulację puregonem tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja chcę, żeby było cudnie:D Karmi, a może Twoje plamienie miało rzeczywiście inne podłoże i znaczenie?.....w naszym wieku nigdy nic nie wiadomo;) U mnie znowu pada😭śnieg oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili plamienie było 2 dni po odstawieniu duphastonu czyli tak powinien zareagować organizm, a po drugie plamienie implantacyjne to żywoczerwona krew a u mnie był podbarwiony na brązowo sluz, a zresztą po iui implantacja następuję o wiele wcześniej niż w 10dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez wspomagania - teraz wyłącznie naturalizm ;) Ziółka piłam, ale kilka dni temu się skończyły... Była ich taka ilość, że sądziłam, że nigdy się nie skończą ;) Widać po tym, ile czasu upłynęło :O Standardowo - już chyba z przyzwyczajenia - łykam wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, my jedziemy w takim razie na jednym wózku z naszym naturalizmem:DZ tą różnicą, że Twój m częściej w domu jest:) Karmi, wiem, Ty lepiej orientujesz się w swoim organizmie. Człowiek jednak wie, że natura jest często nieprzewidywalna i zaskakująca. Szkoda tylko, że częsciej w tym negatywnym znaczeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz ziolek warto podobno taki suplement zastosowac, nazywa sie koenzym Q10. Niektorzy biora 600mg na dzien, ja zaczelam tez brac :-D ale znacznie mniej. Podobno ma to dodatni wplyw na jakos jajeczek. x Zgadzam sie z Wami, wpadka bylaby piekna :-D x Karmi_, jezeli liczysz, ze cykl masz 28 dni a Twoj okres ma sie zjawic w sobote, to plamilas mniej wiecej w 20dc :) Mhhhmm, zaplodnione jajeczko dochodzi do macicy w plu sminus 5 dniu po owulacji i zaczyna implantacje ktora trwa tez kilka dni :) Tak, ze moja droga ten sluz zabarwiony na brazowo to mi ciekawie wyglada! Trzymam kciuki, a nuz wyjdzie! x DENIS, 🖐️ Trzymaj sie! x Liilli, jezeli u Ciebie raz wyszlo to wyjdzie u drugi. Tylko musisz wziasc urlop z M troche popodrozowac w tym delegacjach we wlasciwym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:)Biest kochana czy mozesz jeszcze raz podac mi ranking Twoich ulubionych seriali od najlepszego do najmniej najlepszego:PBo juz mi sie wena filmowa wyczerpala i potrzebuje swiezego spojrzenia na swiat i wampiry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, Twój organizm oszaleje od tych wszystkich specyfików:DNie obawiasz się, że Ci te wszystkie środki za bardzo namieszają?.....wiesz, według zasady, że co za dużo to niezdrowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja ten cykl mam dłuższy bo iui była chyba w 17dc, a owulka raczej w 18 dc, a plamienie miałam 10 dni po iui. Ten cykl powinna mieć 31 bo do 17 dc mam dodać 14 dni fazy lutealnej i wychodzi 31. Plamienie było po odstawieniu progesteronu. I proszę mnie tu nie wkręcać ...............................................................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Lili, a może wybierzesz się pozwiedzać trochę, a przy okazji wiadomo:):):) Masz szanse na urlop kiedy chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja mam z góry ustalony urlop na cały rok:DJa staram się jednak już dłużej nie nakręcać, teraz to już tylko wpadka może mi się przydarzyć:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, Nie bore tak duzo :) Koenzym Q10 Folik - 5mg bo mam to PAI 4g/5g i organizm mi nie przetwarza folika. Fembion Calcium z witamina D B complex oraz Prednisolon 10mg :-D x Zauwazalym, ze latwiej wchodzi jak sie popije kieliszkiem czerwonego wina :-D Mowiac szczerze to podchodze do tego wszytkiego mega sceptycznie bo juz nie wierze, ze sie uda. Licze, ze Ty nas predzej zaskoczysz albo Karmi_ :-) x Rachelka, widzialas jakis ciekawy film ostatnio (tylko nie horror please! I nic gdzie kobiety gwalca albo toruruja)? Bede teraz po punkcji w domu i mam ochote zrobic sobie sesja filmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zgadła, ostatnio właśnie z gwałtami oglądałam... :O Jeden to "Róża", podobał mi się, ale wyjątkowo przygnębiający. Drugi, bardzo fajny "Dirty Pretty Things" - polski tytuł "Niewidoczni" z Audrey Tautou. Chciałam obejrzeć "Polowanie"(z 2012, bo jest więcej filmów o tym tytule), ale miałam złą kopię i zrezygnowałam, a podobno dobry. Jak mi coś wpadnie do głowy to napiszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy faktycznie tak dużo tego nie bierzesz tym bardziej, że większość to suplementy, dobrze, ze te badania zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×