Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy czekam z niecierpliwością na wieści, ale tez myslę, że się zapłodnią, pewnie się denerwujesz, ale nie dziwię Ci się. Coconut obawiam się, że masz rację z tym duphastonem jak go nie odstawię to @ nie przyjdzie. Chyba jednak będę musiała za testem ciążowym się dzisiaj zakręcić, bo jednak jak jest nawet 0.00001% szansy na ciążę to nie mogę tak lekkomyślnie odstawić leku. Koło południa pójdę na drugi koniec miasta i jakoś kupię ten test, chyba, że zaraz @się zacznie bo już mało nie eksploduje. Lili odpoczełam wczoraj, ale dzisiaj też kiepsko się czuje przez ten brzuch i woda mi się zebrałą w organizmie, o bólu cycków nawet nie wspominam A tak w ogóle to miłego dnia oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety bez m:ONajprawdopodobniej pojadę dzisiaj na wybrzeże, łyknąć trochę kultury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tu wykoncze czekajac na ten telefon... M poszedl z kumplem biegac a ja mysle jakby tu rozladowac napiecie. Moze by tak zadwonic do Chinki i w zeby jej dac na dzien dobry? :-D Czuje, ze by mi ulzylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy obawiam się, że nie zostało Ci nic więcej jak tylko śmiganie po internecie i czytanie po raz 100 o transferze, objawach wczesnej ciązy itd...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę do Trójmiasta, mam niecałe 200. Przed chwilą wyjazd został potwierdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no to obawiam się, że nie mieszkamy w jednej wiosce.....ja do Gdańska 500 km;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonili!!!! Wszytkie 5 sie zaplodnilo!!!! x Po prostu nie moze byc lepiej. Fantastyczny wynik. Teraz party!!! M polecial biegac z kolega wiec wiecie jako pierwsze :-D x Kocham wszytkich. Chinka moze zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziwnie czuję się po duphastonie ciągle mi nie dobrze, biorę go pierwszy raz, po luteinie tylko mi rosły piersi, a teraz ból brzucha i odruchy wymiotne, jutro ostatni dzień go biorę , po jakim czasie od odstawienia powinnam dostać @ bo ja mam różne cykle, Gerwazy nadaj trzymam kciuki, Karmi ty to masz nerwy ze stali, leć i kup ten test nie trzymaj nas w napięciu, bo na tym topiku idzie oszaleć z tych napięć które sobie serwujemy, ja zamiast wziąć się za porządną robotę to monitoruję poczynania Gerwazy i twoje, Liilly bociana w tym roku jeszcze nie widziałam, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę dzisiaj w trasie, to może dostrzegę jakiegoś bociana:DSłoneczko pięknie świeci, to jest szansa:) Planowałam podziałać w domu, ale niespodziewany wyjazd odebrał mi chęci:DPewnie nic pożytecznego n ie zrobię;)Wstałam o 8-mej i jeszcze w szlafroku siedzę:DAle co tam, w końcu weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no nareszcie, nie mogłam pójść na zakupy, bo czekałam na wiadomość. Kurcze czyżby zostaną Ci po transferze mrozaczki? Bardzo się cieszę Gerwazy, kiedy transfer? I grzej tą swoją macicę:):):) Jolka mi po duphastonie nigdy nie było niedobrze, także może u Ciebie to ciąża. Jesli chodzi o branie go to ja tak na logikę uważam, że powinno sie brać do zrobienia testu ciążowego, bo jak w organizmie nie masz zbyt dużo swojego progesteronu to po nagłym odstawieniu ciąża może polecieć, a jak nie jesteś w ciąży to odstawiasz i @ przychodzi. Ja tam żadnych emocji nie mam w związku ze swoją sytuacją, bo wiadomo, że w ciąży nie jestem, ale leku za nic nie odstawię przed zrobieniem testu. Postaram się potem kupić, bo na razie idę z córką no to wiadomo. Zrobie test bo inaczej będę nadal musiała brac ten duphaston i @ nie przylezie i za tydzien pewnie. Kurcze jaka ja idiotka jestem, miałam iui i testu idiotka sobie nie przygotowałam wczesniej...grunt to mieć pozytywne nastwienie do sprawy nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola i wyluzuj kochana dzisiaj rano temperatura spadła mi już do wyjściowej także ciąża raczej niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duphastonu jeszcze tylko 2 tabletki na jutro bo mi przepisał opakowanie z 20 tabletkami, jutro będzie 10 dzień jak go biorę, Karmi jaka ciąża w cuda nie wieżę, testu nie kupuję bo szkoda kasy, ale u ciebie to bym się zastanawiała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi za ile masz miec @@@? Ja od przedwczoraj zrobilam 13 km z buta..wczoraj 5 i dzis w sniegu i deszczu kolejne 5. Mam takie zakwasy, ze mi lzy lecial prz bieganiu ale dam rade. heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ty to jak moja siostra - maratonka, nie opuści żadnego maratonu w Polsce, dom ugina się pod jej medalami i koszulkami, ja tam wolę dobra książkę i film, nie mogę się już doczekać wiosny bo znowu na działce będę grzebać w ziemi - lubię to, to mój sposób na stres - grzebanie w ziemi pazurami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola mi daleko do maratonki... Jakos sie zawzielam....i tyle :-P ja jest maniaczka filomowa ikocham dobre ksiazki makabraczne lub psycziczne thrillery heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, jak tylko zobaczę boćka, to obowiązkowo złapię się za brzuch:DBędę szoferem, ale jak będzie trzeba, bo na przykład kilka bocianów pojawi się na mojej drodze, to puszczę kierownicę i dwiema rękoma się złapię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly szerokiej drogi, no i dużo boćków na drodze, ja dzisiaj leniuchuję , no oprócz tego że muszę sprawdzać testy uczniom, moich chłopaków wysłałam na zakupy a ja się szwendam po domu bez celu, ech proza życia, Karmi dawaj znać co z tą ciążą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niedługo idę na poszukiwanie testu a raczej apteki w której nie będzie żadnego klienta i nieznajoma aptekarka, mam do zaliczenia 6 aptek:):):) Biest ja już nie wiem kiedy ta @ powinna przyzyjść, ale to jest chyba tak jak Coco pisze dopóki nie odstawię dupka to @ nie przyjdzie. Inseminację miałam 2 tygodnie temu w piątek wieczorem, ale owulke to najwcześniej w sobotę w południe (dwa tygodnie temu) tak, by wypadało z podania pregnylu. No to termin @ dzisiaj lub jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, no to leć!:DJa niedługo wyjeżdżam i chciałabym znać wynik:DZa brzuch bez problemu dam radę się złapać podczas jazdy, ale zajrzeć do internetu to już nie jest za bardzo możliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny, jedna krecha:(:(:( Musze juz odstawić tego dupka to może jutro @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, walka trwa więc dalej....stres i huśtawka nastrojów niestety też:OPopłacz jeżeli potrzebujesz, zrób coś miłego, wypij dobrą kawę, przytul się do m❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×