Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rozumie twoje nerwy doskonale. Jedynie co mozesz zrobic to w poniedzilaek kolejna bete. Wiem jak tak8ei czekanie wykancza...kozwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie wiem gdzie na ta bete w poniedzialek :( Zreszta, moze wytrzymam do srody bo juz mi troche nerwy przeszly :-D Nie wiadomo co jest grane. Troche ochlonelam, mysle, ze to pozostalosci zastrzyku bo 8 to naprawde malutko. Byloby super ale nie nastawiam sie na sukces. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a może zrób za 48 godzin test ciążowy tylko bardzo czuły, może potwierdzi ciąże, - byłoby super, zbieramy się w podróż do moich rodziców do woj. świętokrzyskiego, @ się już nie przejmuje - trudno, co zrobić, Gerwazy trzymam mocno kciuki oby kochana ci się udało, pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no widzisz jeszcze nie wszytko stracone ;) Trzymam dalej mocno kciuki zaciśnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GERWAZY-%%%%%%% będzie dobrze :) jeśli mogę Ci podpowiedzieć ... ( Do środy kawał czasu!! wieczność!!! ,) razem z Tobą wszystkie tu oszalejemy z nie cierpliwości !!! moja rada : kup 2( albo i więcej) identyczne testy czułe ,najlepiej 10 ml. i zrób jutro z porannego moczu a na drugi dzień o tej samej godz drugi . I wtedy porównasz kolor kreseczki jak hcg wzrasta kreseczka jest z dnia na dzień coraz ciemniejsza i coraz szybciej się pokazuje,( ogranicz picie płynów na noc przed testami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - nie wiem co z tego wyjdzie :( ale ..... tak strasznie niska ta beta tez nie jest ! Wprawdzie u Ciebie 9 dzien , ale sama wiesz , ze z tym 5 dniem po zaplodnieniu to nie do konca wyszlo ! Stan zarodkow wskazywal raczej na dzien 3 , bo byly opoznione !!! Jesli implantacja nastepuje miedzy 6 a 11 dniem po zaplodnieniu , a Twoje embrionki rozwijaly sie powoli , to ewentualnie taka beta moglaby byc do przyjecia , a kazda beta powyzej 5 , to teoretyczna ciaza ... Jola ma racje , jesli teraz to 8 ,to po 48 godzinach powinna sie ewentualnie pojawic slaba kreska na testach od 10 , w dm - frhtest , w rosmanie chyba tez , ale nie jestem pewna... Trzymam kciuki , no w kazdym razie to jakis krok we wlasciwym kierunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, to się porobiło....Wyobrażam sobie Twój stres. Teraz już wiadomo, dlaczego nie jest wskazane robić bety za szybko i kliniki wyznaczają późniejsze terminy...A na dodatek nie masz możliwości zrobienia bety w weekend. Ja na Twoim miejscu próbowałabym rano sikańce. Jeżeli ruszy się coś, to może powinny coś wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że poprzednim razem pewnie też szybko betę zrobiłaś i była 0. A więc może ten raz jest jednak inny, owocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli, fizycznie boli jak na @ wiec mysle, ze jednak franca przyjdzie :( Tak, wczesniej tez wczesnie robilam bete i byla zero wiec niby cos tam sie ruszylo... Ale jakos tak sie uspokoilam, moge teraz czekac. Licze, ze moze nasza Kruszyka odziedziczyla po tacie spokojna, flegmatyczna nature: powoli ale skutecznie do celu :) x Mon Cheri, no nie wyglada to zbyt obiecujaco, nie da sie ukryc. Mialam moment niezlej zawieruchy ale teraz juz mi przeszlo :-D i patrze na to racjonalnie. Czuje sie tak, jakby juz @ mial w nocy przyjsc :( - naprawde nie sadze zeby z tego cos wyszlo...Nawet jezeli doszloby do bardzo poznej implantacji to trzeba pamietac, ze to sie konczy w 80% bardzo wczesnym poronienien. Nieraz kobiety nawet nie wiedza i dostaja tylko @ troche pozniej... Mon Cheri, jak bylo u Ciebie wtedy kiedy mialas pozytywny test? Robilas bete? Wykazalo cos? x M zaprosil mnie juz w ramach pocieszenia na kolacje do naszej ulubionej francuzkiej knajpy wiec dzisiaj idziemy o 20.00 zjesc cos dobrego. Caly czas w myslach mowie Kruszynce ze by z nami wszedzie chodzila :-D Jak ma cos po mnie to moze ja dobra kolacja skusze zeby z nami zostala :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ta beta urosnie zobaczysz.Juz kilka razy sie spotkalam z tym,ze urosla gwaltownie chociaz nic na to wczesniej nie wskazywalo.Bierz grzecznie leki i chwilowo nie mysl nawet o Colorado.Wszystkie sily i pozytywna energie,ktorej masz tak wiele proboj kierowac na Kruszynke.Gerwazy ja Ciebie bardzo prosze nie odpuszczaj i nie mysl nawet przez chwile,ze cos jest nie tak.Bardzo ale to bardzo Cie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy tylko ze w ciazy na poczatku wszystkie dziewczyny czuja sie jakby zaraz mialy @ dostac !!! Robilam bete byla niska , kazali powtorzyc po kilku dniach i tak mialam juz wtedy mocna @ , a beta spadla i to bylo na tyle :( U Ciebie jeszcze nie wszystko stracone - jak wtedy bylam z ta pierwsza beta , to mi lekarka powiedziala , ze czesto zdaza sie taki spaetzuender ! Nie nastawialabym sie u Ciebie , zastanawialo mnie tylko , ze juz na poczatku byly powolne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy pewnie na kolacji siedzisz teraz, a ja dopiero weszłam i czytam, czemu to wszystko jest takie trudne i co my w ogóle wyprawiamy??? Kuźwa popłakałam się na Tobą nad sobą i nad tym wszystkim. Nie wiem co to za beta 8 nie mogła być 20???????? Kurcze 8 to mało, ale za dużo żeby mówić , że się nie udało. Bardzo dobrze, że zrobiłaś tą betę bo wiadomo , że coś zaiskrzyło, Boże żeby to była kruszynka......... Gerwazy nie wierzę, że musisz czekać z następną betą do środy, ja bym w poniedziałek pojechała i zażądała badania, poważnie. Póki co trzymam najmocniej na świecie kciuki......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście pozdrawiam wszystkie dziewczyny, ale sytuacja Gerwazego mnie powaliła po prostu. Mila ja już zatraciłam się w staraniach, właściwie to już nie są starania to jest nierówna walka. Ty masz jeszcze trochę czasu możesz sobie pomarudzić i poczekać, ja już nie.......pewnie dlatego robię to co robię i wiem, że przekroczyłam już granicę. A Ty też bierz się za robotę:):):) No a jesli chodzi o mnie to byłam na wizycie i co? Sama nie wiem co, prof jest bardzo tajemniczy a wszystkie swoje przemyślenie mówi głośno w rezultacie nie wiem czy on żartuje, myśli czy mówi już do mnie. Na usg endometrium wypasione 9,3 pęcherzyk urósł równo 4mm przez 2 dni, dzisiaj miał 16. Chodziły mu po głowie różne myśli włącznie z tym, że ten pęcherzyk jest już pęknięty i się zapada właśnie. Ostatecznie stanęło na tym, że jestem przed owulację...jutro jadę znowu na wizytę i zobaczymy czy on rośnie czy będzie zanikał, nie wiem czy mi się wydawało że prof coś przebąkną o inseminacji w niedzielę, ale nie chce mi się wierzyć.......Nie wiem może do poniedziałku będziemy czekali??? Jutro będzie wiadomo i będzie decyzja. A tak w ogóle było fajnie w między czasie zadzwoniła do niego żona, wiecie jak do nie mówił? Co tam dziubek.....:):):) Fajny ten profesor i cieszył się , że im syn wnuka na weekend podrzuca:):):) A jakie ma auto wypasione mówię Wam odlot...telefon też z najwyższej półki...ale dziwne nie jest to...sama się dokładam do jego standardu życiowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a ja znalazłam coś takiego nie gniewaj się że napisze cytuję : "......Kolejną możliwością tłumaczącą niskie stężenie hormonu we krwi jest zagnieżdżenie się dwóch zarodków (na przykład przy zabiegach in vitro), z których jeden obumiera....." więc tego się trzymajmy a ty miałaś jakby nie było 3zarodki wiec ....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi cześć ;) No to kochana czuję ze w Twoim przypadku też coś ruszy już na dniach wiec również łapki zaciskam :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) SM Dzięki :D o Gerwazy!! trzymam kciuki, naprawdę bardzo mocno... i co okazuje się, że nie takie słabe te twoje zarodki.....walczą:) albo tak jak mówisz po mężu cierpliwość odziedziczyły jak nic. Kochana, z całego serca życzę Ci aby twoje marzenie się spełniło ❤️.. o Karmi to bardzo dobrze chyba jak w niedzielę tak jak przewidywałaś, podziwiam Cię za działanie i determinację o Kobietki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM_40 ja tez gdzies czytalam o takich sytuacjach.Gerwazy wroci nakarmiona to i moze zacznie wierzyc i usmiechnie sie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ku pokrzepieniu i nadziei znalazłam na forum gazety, cytuję: ".....ja 10dpt miałam 67, a 13dpt trochę ponad 140. U mnie była (i jest nadal) ciąża. "Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. " Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? adormidera1 11.11.12, 07:31 Odpowiedz zalezy jakich zarodków, 3 czy 5 dniowych. i pamietaj ze przy mrozakach wolniej sie może pokazac beta ale do 13 dnia juz tak. wszystko zależy ilo dniowe były fasolki Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? zosia9 11.11.12, 08:42 Odpowiedz 14 dpt miałam 240. Ale podobno nie ma reguły. Ja miałam wyjątkowo wysoką. Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? pigeon23 11.11.12, 09:11 Odpowiedz miałam transfer 3-dniowych zarodków. Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? adormidera1 11.11.12, 09:36 Odpowiedz aha, ja mialam 5 dniowe i w 10 dpt, czyli jakby w 12 gdybym dostala 3 dniowe, miałam 143,5. a czemu się martwisz? jaki masz wynik? świeży transfer czy mrożony? Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? dagmara-k 11.11.12, 15:19 Odpowiedz ja mialam w 13 jednego blastocysty ponad 1000 a dziewczyna ktora ze mna miala transfer dwojki 3 dniowych miala w tym samym dniu 17. obie mamy z tych ciaz dzieci. Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? krum 11.11.12, 16:26 Odpowiedz wydaje mi sie ze 1000 miescie sie w "normie" ale wynik 17 i pozytywne rozwiazanie jest bardzo pokrzepiajace Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? dagmara-k 11.11.12, 16:30 Odpowiedz no kolezanka byla zalamana a potem ulyszala moj wynik i plakala. ale to jej dziecko bylo zdrowe, rozwijalo sie swietnie, a ciaze miala spiewajaca. nie ma reguly. ani wynik 1000 ani 17 nic nie mowi, bez jego powtorzenia po 48 godzinach. jasne ze mozna powiedziec, ze lepiej rokuje ten tysiac, czy chociazby zazwyczaj wystepujace okolo 100-200 w tym czasie. Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? katiko 12.11.12, 13:24 Odpowiedz Wynik powyzej 6 swiadczy o ciazy. Wskaznikiem prawidlowej ciazy jest "podwajanie sie" wyniku w ciagu 38-72h. Re: jakie powinno być Beta-hcg w 13 dpt? dagmara-k 13.11.12, 18:59 Odpowiedz zalezy w jakim lab. w jednym 6, w innym 5 a w jeszcze innym 2. Jak widać jedna z dziewczyn miała 17 - w 13dpt i sie udało. Głowa do góry! najważniejszy przyrost, ale dziwne że u Was nie ma możliwości zrobienia bety po 24 godzinach, to byś się mniej denerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy trzymam kciuki aby beta pięknie podskoczył i maleństwa z Tobą zostaną.Naprawdę życzę Co tego z całego serca.Mam nadzieję że kolacyjka się udała. Karmi pcherzyk pięknie rośnie oby tak dalej.No nie ma co się dziwić że profesor jeździ wypasioną furą w końcu leczenie niepłodności kosztuje. He mnie powoli opuszcza wstrętna @ ale co dziwne cyce mi urosły:) i są jakieś takie lekko tkliwe.Może to po duphastonie takie działanie?Nie powiem że to mi się nie podoba:) Pozdrawiam i życzę dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........ala...........
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM a u Ciebie ostatnio był romantyczny wieczór, nie zagadnęłaś M na wiadomy temat? Fajnie, że jesteś ostatnio zadowolona, chyba Twój M trochę się stara. Ivanka moja determinacja sięgnęła zenitu....gdybym miała kasę to i do Colorado bym uderzyła chyba;)Póki co zostaje mi finansowanie profesora. Ale kasa i tak spora idzie wizyty, leki, dojazdy no i zabieg iui. Idę spać dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ x Karmi_, na Profesora to juz robily inny dziewczyny, Ty teraz pracujesz na wnuczka ;) Pewnie maly potrzebuje jakas wypasiona fure do piaskownicy ;) x Ogarnelam sie troche. Dzieki za pocieszajace informacje o becie! Zrobilam dzisiaj na wszelki wyapdek wczesny sikaniec (10-tke) ale jak zwykle jedna krecha. Wiem wiec, ze te 8 HCG to byly tylko pozostalosci po zastrzyku HCG, ktory mialam tydzien temu. Nie musze robic dodatkowego testu - to jest niestety negatywny wynik. Sorry za zamieszanie. Nastepnym razem poczekam dluzej to testu :) x Dalej boli mnie jak na @ ale M przypomnial mi, ze przy poprzednim IVF to bolalo mnie chyba z tydzien zanim @ przyszla. I w sumie dopiero 3 dni po odstawieniu progesteronu sie rozwinela. Mam taki stan napiecia przed @, ze ciezko idzie ze mna wytrzymac. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam ostatnia dzisiaj pierwsza. Zapraszam na kawkę. Gerwazy jak u Ciebie? Jak samopoczucie. Ja zaraz robię test owulacyjny tylko czekam na drugi mocz;)Jak test będzie wypasiony to jadę na 9.30 na usg. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis, widze, ze u Ciebie juz troche lepiej! Bardzo sie ciesze :) Czy macie jakiekolwiek szanse na adopcje malucha z czasem? x Karmi_ trzymam kciuki za inseminacje! Daj znac co dzisiaj wyjdzie na wizycie! x Dzisiaj przychodza do mnie kumpele (te od nieudanych IVF) na malego grilla wieczorem wiec bedziemy mogly sie nagadac do woli na wiadomy temat :) x Pozdrawiam Was wszytkie! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha już widzę Gerwazy co u Ciebie..... Wiem, że sytuacja jest bardzo trudna, bo niby wszystko wiadomo, ale czemu ta nadzieja gdzieś tam nie daje spokoju? Nie wiem Gerwazy jak to u Ciebie jest, z tego to czytałam hcg utrzymuje się w organizmie 10 dni nawet czasem do 12. Ale tak naprawdę nie wiadomo czyje masz w sobie hcg, może to ciąża biochemiczna tak jak Biest pisała. A do tego jeszcze to napięcie przed@ i ból brzucha:( Mi profesor wczoraj sam przyznał rację, że to pacjentka najlepiej zna swój organizm, on tylko służy swoją wiedzą i doświadczeniem. Jednak przy invitro jest inna sytuacja i raczej objawami nie można się sugerować na 100%. Gerwazy w tych klinikach to wiadomo jak jest, żeby było idealnie lekarz musiałby prowadzić tylko kilka pacjentek, ale przy takiej ilości robi się po prostu fabryka czy tego chcemy czy nie.Jesli teraz nie udałoby się to ja bym spróbowała na Twoim miejscu w innej klinice i bardziej zwróciła uwagę na te komórki NK, pisałam Ci już o dziewczynie co miała wlewy i dopiero wtedy sie udało chyba 5 invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jak Ty masz fajnie z tymi znajomymi. Denis no właśnie zapomniałam do Ciebie napisać, widzę, że sytuacja opanowana:):):) Super, że masz maluszka w domu. Na pocieszenie powiem Ci, że często biologiczni rodzice jak mają odebrane dzieci to się od nich odzywyczajają i raczej rzadko walczą o nie. Poczują wolność i dobrze im z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×