Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

LunaDe, mnie zniosa z pola walki na tarczy...znaczy z diagnoza menopauzy :-D x Juz jestesmy zarejestrowani w Colorado, karta kredytowa podana, nawet taniej ta konsultacja niz myslalam. Zwlaszcza, ze mamy to z Dr, Schoolcraft. M wlasnie siedzi przy laptopie i mi mowi, ze sa bezposrednie loty Lufthansy do Denver. Tyle, ze M wybredny i na dlugi dysytans lata wylacznie 1 klasa bo twierdzi ze nie ma gdzie nog wyciagnac :O Ok, troche go rozumiem bo on ma 190plus a nawet ja (taki maly pekaty kurdupel) mam wrazenie, ze jest za malo miejsca w tych samolotach. M pionowo, ja horyzontalnie :-D x Teraz musze tylko wydostac caly nasz medyczny record z kliniki Wiesbaden co nie jest takie proste bo juz ich 3 razy o kopie prosilam. Musze teraz M o telefon tam poprosic bo on ma dar takie sprawy zalatwiac :-D x Zaraz pisze o nasteona konsultacje do innych klinik :) Moze gdzies sie w koncu uda :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, troche go rozumiem bo on ma 190plus a nawet ja (taki maly pekaty kurdupel) HAAHAHAH tO ILE MA WZROSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zjadlo mi posta...... Jak ja niecierpie gdy konczy mi sie ktorys z koleji serial i ja nie qiej co sie dzieje dalej...wrrr Biore sie wlasnie za The Client List...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ma kolo 195 :-D Do tego chudy jak sczczapa choc potrafi zjesc. Po prostu ma taki metabolizm, ze z niego wszytko splywa. A u mnie zostaje :O Ja natomiast mam krotkie nogi, wiecej mnie w poprzek niz wzdluz ;), wlosy juz wspominalam, dwa na krzyz a jeden posrodku, do tego pryszczata :-D i nawet w obcasach ciezko mi 170 osiagnac :) Po prostu, nieslychanie z nas udana para :-D x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy du hast doch nicht mehr alle :-P A ile ty masz wzrostu? Moj ma 190 ale on jest zbudowany( no dobra brzuch tez dostal). Ostnio co lecielismy do Malagi jedyne loty w rozsadnej cenie byly z Raynaira. Ja to mala-miejsca mialam w chu ale on...jak klnal i wyzywal te siedzenia...nas pod koniec wysadziliby nas z samolotu bo tak sie w 3 smialismy ze obluga nie mogla z nami wytrzymac... Teraz lecimy w 4 - czyli bedzie jeszcze weselej :-P sexy_sweety25@wp.pl Drugiego mam tez z nazwskiem ale panienskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka ! U nas chmurzyska , nie chce sie z domu wychodzic :( Jej m mnie obudzil po 4, i juz nie zasnelismy , a teraz oczy sie zamykaja :( Oj bedzie dlugi dzien ... X Jolka zdrowiej szybciutko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z herbatką, no, no, no, Mon cheri seks o 4 nad ranem, no podziwiam - super, spaniem się nie przejmuj, zrobisz sobie popołudniową drzemkę - nic się nie martw, u mnie choroby ciąg dalszy, pogoda piękna, ciekawe co tam u Karmi, miłego dnia, pozdrawiam z łóżka - ale super się odpoczywa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obudzilam sie o 5 siusiu i nie moglam spac bo tak mnie brzuch boli.... Ja wstalabym o tej 5 bi i tak nie moglam zasnac ale byo mi jakos tak ciazko jakby mnie ktos prze Franie wyrznal.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Biest, ja dzisiaj w domu, też nie mogłam spać przez ten katar i ból gardła, nie cierpię takiej sytuacji , gorąco na dworze a człowiek chory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki.byłam wczoraj u następnego gin i bardzo mnie zirytował bo powiedział że to bedzie 2 tci jest za wcześnie żeby on ciąże u mnie stwierdził ,jak mu powiedziałam że mi się wydaje że to będzie jakieś 5t i parę dni to ryknął śmiechem,po czym zrobił USG i noooooo jest pani w ciąży. jakież było jego zdziwienie że tak błyskawicznie ciąże stwierdził... ale widziałam że aż mu się głupio zrobiło,(,myślę że chyba długość cyklu ma znaczenie a o to nie zapytał), Nie powiedział nic więcej ,kazał przyjść za 2 tyg .to już na pewno będzie widać serduszko i założymy kartę ciąży i zrobimy badania, ,,,kolejny FACHOWIEC ,, Pozdrawiam i zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek widzę że kruszynka się rozwija, - super, u mnie opryszczka na wardze się pojawia brrrrrrrr, jak ja tego nie cierpię, ale taka moja uroda że jak choróbsko to opryszczka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 x Jola, szybkiego powrotu do zdrowia! x Wisiolek, cos czuje, z powinnas poszukac jakiegos innego fachowca. Ale super, ze przynajmniej bylo juz cos widac. x U mnie juz @@@ na maksa. Ledwo wyrabiam zmieniac tampony...Na dodatek tym razem tez boli mnie troche. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz na bete i do innego lekarza.... Jolus zrob sobie herbatke z duza iloscia cytryny i wlej wodki troche. Wypij 20 minut przed tym aspiryne i uberz sie cieplo---wypocisz sie jak stara skarpeta... No dobra skarpety sie nie poca hehehe :-P Na wieczor grzane nleko z 5 zabkami czosnku podgotowane... I do tego se heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy u mnie koniec @, na monitoring zapisałam się w przyszły wtorek, więc coś już będę wiedzieć na długi weekend majowy, w jakiej formie są pęcherzyki u mnie, obecnie zażywam clostilbegyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest twoje rady są jak zwykle bezcenne, ale ja nie cierpię się pocić - fuj, katar po 7 dniach ponoć przechodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będą mówić w dzień dobry tvn, dlaczego kobiety maja problem z drugą ciążą, - coś dla mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy , nic się nowego nie dowiedziałam od profesora Południewskiego - no cóż styl życia, odkładanie ciąży na później, powiedział że po 42 roku życia kobieta na 20 % szansy zajść w ciąże, ja o tym wszystkim dobrze wiem, ech szkoda gadać - żadnych rewelacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaolka ja sie prawie wcale nie poce, nawet przy sexie. Al3 gdy bylam po ylwku chora ja po tych mixturach pocilam sie jak dzika.... Gdzies czytalam ze na katar jesz dobre wsadzic w noc maly kawalek czosnku(ale tak zeby go wycoagnac pozniej). heeheh Mnie zaczyna alergia meczyc na pylki wrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest i tak jestem do końca tygodnia na zwolnieniu, a jak nie wyjmę tego czosnku z nosa to co wtedy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja byłam u innego gin niż tydz temu ,tamten to miał sprzęt z średniowiecza przez powłoki brzuszne. a ten to niby dobry lekarz no i USG dopochwowe miał takie z WOŚP, ja mam termin prywatnie do super lekarza ale dopiero 8 maj . myślę wcisnąć się wcześniej tylko nie wiem czy teraz jest sens skoro i tak serduszko jest widoczne dopiero 6-7 tydz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem taka chora ze nawet wstukiwanie literek sprawia mi Bol. Gardlo zawalone, nos zapchany, kosci bola ze o miesniach nie wspomne. Nawet kazdy pojedynczy wlos na glowie sprawia mi Bol. Ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem taka chora ze nawet wstukiwanie literek sprawia mi Bol. Gardlo zawalone, nos zapchany, kosci bola ze o miesniach nie wspomne. Nawet kazdy pojedynczy wlos na glowie sprawia mi Bol. Ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem taka chora ze nawet wstukiwanie literek sprawia mi Bol. Gardlo zawalone, nos zapchany, kosci bola ze o miesniach nie wspomne. Nawet kazdy pojedynczy wlos na glowie sprawia mi Bol. Ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem taka chora ze nawet wstukiwanie literek sprawia mi Bol. Gardlo zawalone, nos zapchany, kosci bola ze o miesniach nie wspomne. Nawet kazdy pojedynczy wlos na glowie sprawia mi Bol. Ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola i Mila biedulki.... za malo wodki i sexu sie pochorowalyscie. Ja polecialam w przerwie do sexshopu po zel i kupilam sukieneczke na piatek dla meza bo w piatek jest co do dnia 5 lat jak sie poznalismy i jestesmy razem i maz zaprosil mnie na kolacje i potem wanna , swiece, drinki i sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to super - gorący dzień, a który to dzień cyklu a nóż się uda, Mila witam w klubie, u mnie opryszczka na całego z nosa się leje, ech szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epidemia jakaś czy co?! Mnie też dzisiaj opryszczkę wywaliło :O chociaż chora nie jestem, ale za to dostałam @ :( Miesiąc temu też razem z @ miałam opryszczkę, kolejny objaw chyba, rano zaswędziały usta a po kilku godzinach @ przylazła. Lepsze niż mierzenie temperatury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×