Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzięki Karmi muszę coś wymyśleć z tym moim długim weekendem, szkoda mi cyklu, jak to mówi Gerwazy - jak nie urok to sraczka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy bo w tej pseudo klinice tego nie robią, bazują na monitoringu i pomocniczo teście owulacyjnym. Nie mam możliwości mieć tu swoich pomysłów za bardzo, bo wiadomo jak to jest. A bol @ o tej porze cyklu to u mnie normalna sprawa jak co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, potraktuj ten cykl po prostu naturalnie, bez wspomagania. Takie samodzielne podejmowanie decyzji o lekach nie jest chyba najlepszym wyjściem....Zrobisz tym sobie tylko niepotrzebny stres, a to na pewno nie wyjdzie Ci na dobre.... Karmi, nie wymiękaj:)Jesteś przecież naszą nadzieją, wierzymy w Ciebie i Twój sukces:)Daj sobie jeszcze trochę czasu....Masz takiego fajnego lekarza, daj mu szansę, żeby się wykazał:)Praca i wypoczynek na działce na pewno dobrze Ci zrobią, przynajmniej psychicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w koncu zawitalo slonce i 12 stopni... Zjadlam gdyrosa amiaalm sie odchudzac kuzwa mac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja tez mam dzisiaj gyrosa ale takiego troche oszukanego bo sama go zrobilam na patelni grillowej.Ale nie mam takich dobrych,gotowych sosow i zamiast frytek mam salatke:(Powiedz mi jeszcze, bo przymiarke robie do Being Human a sa dwa rozne.Wiesz moze,ktore fajniejsze? Jolka nic nie kombinuj na wlasna reke z zastrzykami,bo napsocisz i jeszcze sobie weekend spierniczysz. Karmi kochanie moze to pobolewanie byc od tego,ze sie przetrenowalas i narobilas na dzialce.Poczekajmy cierpliwie.A masz brac progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam to ogladac ale jakos po 2 odcinakch przestalam bo wciagnal nie The Killing i teraz ogladam wlasnie piekna i bestie :-P Chyba ta nowa wersja jest lepsza ale nie chce klamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Biest, nie bede przeciez na forum podawac mail z moim imieniem i nazwiskiem. Chyba sobie zartujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad ja mam wiedziec kobieto co jest w twoim mailu? Spoko bez nerwow to nie bylo nic az tak waznego :-P Aaaa I nie musisz mi z pomaranczy odpisywac... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak to napiecie przedmiesiaczkowe :-P Kolejny serial mi sie skonczyl... Juz sama nie wiem co mam ogladac.... :-P Chyba ide ugotowac zupke warzywna i pobiegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Coconut sorry za nie obecność, wracam do tematu Egiptu, fajnie mieć taki apartament, powiedz mi proszę a w lipcu i sierpniu nie za gorąco w tej Hurghadzie? Pytam bo mnie zawsze znajomi (praktycznie co roku) namawiają na wczasy w Egipcie ja natomiast odmawiam bo te 60 stopni..oj! ciężko by mi było...dlatego pytam. Ja myślę, że do Egiptu to tak najlepiej w lutym, tylko wtedy podobno krótkie dni...w ubiegłym roku byliśmy w Turcji w lipcu - masakra, było 45 stopni i naprawdę źle to znosiłam... o Karmi ja też już codziennie w ogrodzie i końca nie widać..he,he chociaż uwielbiam to zmęczenie i efekt mojej pracy:) trzymam nadal kciuki. o Wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, czasem mi sie przypadkowo drugie i wpisuje i dlatego jest na pomaranczowo. Relax! x Ja tez juz zaczelam plamic wiec @ sie rozkreca. x Z dobrych nowin, odpisali mi z Colorado. Proponuja termin na konsultacje telefoniczna 16 maja, kosztuje 300 dolarow. Mam im tez wyslac moja historie medyczna. Dopiero po przejrzeniu mojej kartoteki oraz po tej rozmowie lekarz moze mi powiedziec czy wogole oplaca sie w mojej sytuacji jechac do USA na jeden caly dzien pierwszych diagnostycznych testow i czy jestesmy dobrymi kandydatami dla ich centrum. x Pilka sie toczy... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko tak szczerze to przez te wszystkie lata w lipcu nigdy nie bylam.Bywalam luty,marzec,sierpien,wrzesien i pazdziernik.Najgorszy byl sierpien ale ja duzo siedze w wodzie:P W Turcji bylam we wrzesniu i normalnie masakra.Upaly w Egipcie mimo wszystko znosze lepiej niz w Turcji bo tam jest klimat suchy i fajny wiaterek.Teraz jest fajny czas zeby jechac ale nie moge.Jesli zle znosisz upaly to lepiej wybierz sie w innym mozliwym terminie.Jak podejmiesz decyzje to skrobnij do ktorego hotelu sie wybierasz:)I szczepionke zrob jesli jedziesz pierwszy raz Biest zaczelam ten Bates Motel dalam sobie dwie godziny przerwy i stwierdzilam,ze bede ogladac dalej bo moze byc nawet straszny inaczej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, wybrałaś dobre rozwiązanie, przynajmniej na razie. Poznają Waszą historię, może coś sensownego doradzą. Ciekawe co powiedzą?:)..... Widzę, że temat filmów dalej aktualny. Nie wypowiadam się, bo dla mnie to czarna magia i kosmos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja tez wlasnie dostalam okres . k...mac...Przykro mi...naprawde ci zyczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazowa...gg nie masz, skypa nie masz, Fb nie masz, posiadasz komische email...co z ciebie za kobiza :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy @ idzie:(:(:( przynajmniej masz plan dalszego działania, bardzo dobry zresztą no to wysyłaj im tą dokumentację zobaczymy co powiedzą, no i niezłą cena za konsultacje..... Coconut mnie brzuch boli od południa jak jeszcze na działce nie byłam, a zresztą tego bólu nie da się porównać z żadnym innym, po prostu mam go jak co miesiąc o tej porze. Z Egiptem niesamowite:) Ivanka Ty tez działkowiec jesteś na całego i rachelka. Musze iśc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 Ja sie przznam ze nie bylam jeszcze w Egipcie choc praie tam 3 lat temu wyladowalam. Z checia bym chciala zobaczyc piramidy, Kairo i splyw Nilem. Seriale sa gorsze niz dragi heheeh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja też jestem działkowcem, biernym:D Znowu @ się zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gerwazy odważna z ciebie dziewczyna, działaj dalej w Colorado, żebyś sobie później nie pluła w brodę, że nie spróbowałaś, ja wróciłam od lekarza, zwolnienie mam do poniedziałku, jak zwykle padam na pysk, ech nos cały zawalony , gardło boli, idę do łóżka bo mnie trzepie, w weekend widziałam dużo bocianów, dla każdej po jednym i cały czas tylko się za brzuch trzymałam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy przykro mi....no to działaj kobito dalej na froncie, jak postanowisz tak zrobisz :) o Pa! Karmi ... o Coconut nio to chyba nie pojadę do tego Egiptu nigdy..ja mam urlop w lipcu, niestety wszędzie wówczas jest bardzo gorąco..generalnie ciągnie mnie mnie do Grecji, lubimy wyspy kiedyś jeździliśmy na Kretę i Rodos ale potem były te zamieszki u nich i tak odpuściliśmy... i też się waham ...Boże! jak ja marzę o tym aby się gdzieś wyłożyć na leżaku, pić drinki i cały świat mieć w dupalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, to można i bez wyjazdu:D Wiecie co, widziałam bociana w sobotę, zapomniałam się pochwalić:DI dopiero teraz uśwaidomiłam sobie, że nie złapałam się za brzuch. Tak dokładnie przyglądałam się boćkowi, że mi nawet do głowy nie przyszło złapanie....dałam ciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi nigdy nie slyszalam o takim przesadzie:) moj maz sie pyta, czy jak przechodzi kura, to czy ma sie lapac za jaja :D hehehe Ahh zarty zarty, weszlam na chwilke, pierwszy raz od tygodni tutaj i widze Biest, ze tez jestes fanem amerykanskich seriali, ja polecam : game of thrones, the vikings, Americans, mentalist...i inne :) lista jest dlugasna:) mua! Xxx Gerwazy, ja tez wciaz trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Oj, zdecydowanie wolę czytać o Egipcie niż o @, tym bardziej, że u mnie też już czyha :( Ja jednak ją zaklinam i myślę, że może wreszcie zrobi mi kawał i nie przyjdzie ;) U mnie w ogrodzie zakwitły już tulipany... Jak planujecie spędzić majowy weekend? Biest, ja zaraz zabieram się za najnowszy odcinek "Mentalisty", ale to raczej nie w Twoim stylu :) I to tyle.... Pozdrowienia dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
game of thrones juz dawno wciagnelam heheh dobry film. Witam kolezanke...moze tak czesciej do nas zajrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, czy Ty przypadkiem nie miałaś pod koniec kwietnia planów wyjazdowych?...coś mi się tak jakoś kojarzy:) Ja oczywiście nie mogę mieć planów na majowy weekend. Wszystko okaże się na pewno na ostatnią chwilę. Zresztą weekend będzie dla mnie trochę podziurawiony i nie do końca wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wykupione bilety na 5-7 lipca w strone Malagi na zjazd motorowy. Co z rezsta zrlopu nie wiadomo narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×