Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Właśnie Jolu święta prawda.Mnie też to moja matka powtarza.Masz męża który świata poza tobą i córką nie widzi,zdrowe dziecko,pracę,dom i przyjaciół.ja jednak mam chwilę zwątpienia w swoją kobiecość czuję że mimo wszystko zawiodłam męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila pozwole sobie w imieniu Biest i swoim własnym pogratulować doboru repertuaru serialowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clo pobudza prace janikow wspommagajac wzros pecherzykow ale nnie sa na ich pekanie. Ja mialam cykle na clo , puregonie i zastrzyku na pekniecie dodatkowo by konktrolowac dokladnie owulacje. Pamietaj , ze zespol Luf czyli niepekajacego pecherzyka moze miec zdecydowanie podloze psychiczne w tym stres i checia zajscia w ciaze np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obejrzalam od wczoraj 3 i prawie cala 4 czesc Supernatural :-) I jak podoba ci sie Hannibal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskiiii
test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskiiii
No nie dziewczyny, to co ja mam powiedziec? Po 40-tce, z nadwaga i z atrakcyjna Chinka naprzeciw :O Za to bez dziecka :O Nie ma co narzekac. Zycie jest takie krotkie, lepiej zrobic z niego maksimum z tym co mamy niz sis martwic tym czego nie mamy :) x Grilla odlozylismy na jutro. Bo jutro przychodzi Pani Gospodynii wiec oboerze nasze biale szparagii - czego nam sie nie chce robic. Zamiast tego bylismy w jednej z naszych ulubionych knajp w okolicach. Bardzo lubie tam chodzic ale tylko w weekend. Bo w ciagu tygodnia mozna sie zalamac. W restauracji 95% garniturow z pobliskich bankow :O A najgorsze jest to, ze maja konta spedycyjne w firmach i rujnuja servis oraz jedzenie w restauracjach :O bo na niczym sie nie znaja a podbijaja ceny. Wiadomo, pracodawca placi :O x Natomiast dzisiaj bylo w knajpie tak po sasiedzku :) Przy stole z boku siedziala parka (tak 45 lat) z pieknym psem wyzla, ktorego znam z widzenia. Mam hopla na temat psow! ;-D Na przeciwko rodzinka z dwojgiem dzieci tak 8 i 11 lat, z boku prze-slodkie dziewczynki (2 i 4 latka) z rodzicami a na skosie kolejna rodzinka, tez z dziecmi. U nas w Niemczech to wiele jest ludzi, ktorzy dzieci nie maja, nie zamierzaja bo po prostu nie lubia :( Ale w naszych okolicach to praktyczne prawie wszyscy dzieci maja - przynajmniej dwojke ale nieraz trojke :) Naprawde mieszkamy w pieknej okolicy gdzie te rodzinne struktury jeszcze naprawde dzialaja bez zarzutu. Dzieci od malego przyzwyczajone do restauracji - to ulatwia rodzicom zycie :-D Mielismy piekny wieczor...wiecie, jeden z tych kiedy sie gada bez konca przy winie...Ech, co ja bym nie dala, zebym tak M spotkala w wieku 25 lat i od razu zaczela starania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
x A tak to kuzwa, chcialam byc niezalezna, wiedziec na czym stoje, miec swoj wlasny dochod, nie liczyc na zadnego faceta w zyciu...I co, tak sie slozylo, ze na nikogo nie liczylam, zylam wlasnym zyciem a faceta mam takiego, ze tym moim czekiem(choc obiektywnie rzecz biorac calkiem niezlym) moge sobie 4 litery podetrzec :O I na co bylo to rozsadne myslenie??? :O x Coconut i SM_40, mi najbardziej w zyciu pomagalo to jak bylam zajeta i do tego maialam scisly program cwiczen. Raz w zyciu mialam 6 miesicy wolnego miedzy pracami i powiem Wam, ze wtedy czulam sie fatalnie i mialam 100 dolegliwosci :O To jest inaczej u ludzi, ktorzy sie w takim srodowisku wychowali i maja mase znajomych, ktorzy nie pracuja. Inaczej u takiej osoby jak ja, ktora pracuje od 16 roku zycia :) Dla mnie to byl totalny kociol :( Moze sobie to upraszczam i sadze w waskich ramach mojego doswiadczenie , ale mysle, ze gdybyscie byly bardzo zajete to polowa objawow Waszej nerwicy by znikla. Czlowiek nie ma wyjscia to nie zastanawia sie nad soba. Ale Kochane, prosze nie odbierajcie tego jako krytyke bo tego Wam na pewno nie potrzeba. Tylko chcialam Wam napisac co DLA MNIE dziala. x M gra teraz na saksofonie...Zaraz pewnie przyjda sasiedzi marudzic :) Ale M nie gra nigdy dluzej niz 45 minut i nigdy w nocy albo w czasie poludniowej drzemki. Normalnie, superancki facet z niego :-D Chinka sie w 100% zgadza :-D Kochane, jakie sa kary za mord w afekcie? ;) :P Lepiej siedziec w Polsce czy w Niemcech? ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest coś w tym jest.Co robie usg przed spodziwaną owulką to pęcherzyk jest,bywały też dwa(chyba tylko raz nie miałam ich ale to był ogólnie jakiś dziwny cykl ).Ja się nakręcam a one nie pękają.A jak wspominałam wcześniej jestem strasznie nerwowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskaa
x Karmi, no to czekam na rezultaty testow :) Oraz na zaproszenie na jedna z imprez w zakladzie pogrzebowym ;) :P x Tessa, super, ze sie odezwalas! Wiesz, z tym seksem w naszym wieku to roznie bywa. Nie kazdy mowi o tym wprost...Rar na miesiac to moze troche malo ale wiesz, wielu ludzi koloryzje...a tymczasem maja seks raz na tydzien :O Moze moglabys trocszke porozmawiac z M o tym? On pewnie tez sie tym martwi tylko nie umie zaczac tematu i na pewno boi sie, ze zaczniesz go oceniac :( Moze on on moglby zaczac brac jakies suplementy? Moj M bierze orthmol fertil plus i ja uwazam, ze to robi roznice :-D x Usciski dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie widze poprzednich postow... ciagle ta Kafe nie dziele jak nalezy, a moze to tylko u mnie? o Mon Cheri, z M juz wszystko o.k., tylko juz mu oswiadczylam, ze ze staraniami z mojej strony wszystko skonczone. Nic mi nie odpowiedzial, wiec nie wiem tak do konca czy jest z tego powodu zadowolony czy tez nie. Wlasciwie niczego juz nie robie w tym kierunku, jedynie sie nie zabezpieczam. o Coco, ja tez juz teraz robie phi na te cale staranie, walczylam chyba z 7 lat i mam juz dosc, wykanczam sie przy tym psychicznie i stalam sie przez to strasznie nerwowa. Poza tym mam wrazenie, ze walczylam o to dziecko sama, moj M ma chyba za niskie libido, wiecznie musialam go "przyciskac" na plodne dni, nieraz widzialam brak jakiejkolwiek checi w tym kierunku. Teraz mam po prostu dosc, cos mi przeskoczylo w glowie i jestem obecnie na takim etapie, ze jest mi juz wszystko jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zesmy sie kolezanki tutaj dobraly swietnie ;) : lysy , slepy , kulawy , niemowa, gluchy ................... ;) Ale co tam !!! X Mandarynko : a moze cos homeopatycznego , ziolka sroki nr 3 moze i cos na pekanie - moze warto sprobowac ? X Karmi - wlasnie - zadowolenia nie da sie sobie wmowic , ja tam szczesciem tryskam tylko w ilus tam %-ach ;) X Jak sie na razie nie staracie , ale dziecko chcialyscie , to po co wam na razie te tabsy , kurcze to takie niezdrowe , przeciez gdyby wam sie zdazylo wpasc w ciagu najblizszego roku to tragedii by nie bylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kuzwy nedzy co w koncu z tym naszym spotkaniem bo wy jakies mega slimacze tempo macie i co ja sie z tym wychylam to mi nawet nie raczy nikt tu odpowiedziec. Gerwazy masz racje-trzeba korzystac z zycia i ja to robie i powiem wam ze doszlam do tego za pozno :-) tzn korzystalam ale pod ciagla wizja chorobliwych staran. Z tym LUF mi8alam znajoma...tez walczyla pare miechow z tymi niepekajacymi pecherzykami tez clo nie pomomagalo. Ktoregos razu tak sie wk..wila ze odstawwila ze zlosci wszelkie leki , zaczela olewac starania , pic alkohol od czasu do czasu i po 3 miechach byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie widze postow jakos... Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Taaak , my tu tworzymy niezle kolko rozancowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa , ale ta ovaria comp bierzesz ? Moze doloz argentum metalikum , albo brophyllum comp - w drugiej polowie ..... I odprez sie sex kiedy sie zdazy , co bedzie to bedzie n najwyzej Cie to w formie przytrzyma , trzeba sie bronic przed czasu przemijaniem ! Zajrzyj na strone : homoopathie- winnirixi.de - nie potrafie wlozyc tu linku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy najlepiej siedzieć w Danii:P A sprawy depresji nie da się uproscic.Nie bylam nawet przez jeden dzień bezrobotna od 19 roku zycia,no chyba ze na własne zyczenie.Nadmiar zajec i zajeta glowa sa dobrym rozwiązaniem do pewnego momentu.Dopoki nie przyjdzie moment krytyczny.Wtedy nie możesz zrobić kompletnie nic,nie jesteś w stanie rozmawiać,czytac,pracowac a czasem nawet zwykly prysznic jest nie lada wyzwaniem bo to jednak pochlania energie.To straszne zwłaszcza,ze kiedys o takich rzeczach to tylko slyszalam,czytalam albo ogladalam w tv.Ale jak dla mnie samokontrola umysłu najlepiej się sprawdza.To sa mile, latwe ćwiczenia dzięki którym można się ladnie wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest - tu wszystkim odpowiada anonimowosc internetu , nikt nie ma zamiaru w realu sie spotykac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieeeeeest będzie nowy serial DRACULA z Jonathanem Rhys-Meyersem :DJa go uwielbiam bardzo mi się w The Tudors podobal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy z czestotliwoscia - to sie zgadzam !!! Moj jest na argininie ( mini dawkach ) , salfazinie, ( czasem macy) i duzych ilosciach ananasow - i roznica w czestosci jest ogromna - potwierdzone !!! Aha i duzo piwa , to duzo podobnoestrogenowych pseudohormonow z chmielu - to zbija testosteron masywnie i facet robi sie babowaty , ma zmniejszone zapotrzebowanie na sex !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja się chętnie spotkam już Ci mowilam ale musi być wypite i zjedzone bo inaczej impreza niezaliczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ja zaliczylam depreche solidna po smierci rodzicow i wprawdzie sie wydobylam prawie sama , ale 2 lata gdzies przepadadly , nie wiem jak i gdzie - czasem zazdroszcze ludziom , ktorzy nie znaja takich stanow , choc co prawda , to prawda , coraz trudniej takich spotkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco nie odpisalas co to za zwierzatka trojkaciki ??? X Dziewczyny - w razie czego Coconut miesiwo zapewnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri arizona@tlen.pl'; Biest - tu wszystkim odpowiada anonimowosc internetu , nikt nie ma zamiaru w realu sie spotykac No na chuj byly kiedys gadki o spotkaniu? Ja mam od 5 lat taka internetowa przyjaciolke, poznalysmy sie na forum poronienie bo kiedys tam sie bardzo wiele udzielalam i piszemy codziennie ze soba. Teraz jak bede w Pl odwiedze a bo zaprosila mnie z mezem do nowo wybudowanego domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, Mon Cheri, moj lubi piwo :( ja sama lubie ale on pije w zdecydowanie wiekszych ilosciach :( ovarii juz nie biore bo poniej mialam sliczny sluz plodny, a przy braku docelowych staran w dniach polodnych, zaczal mnie po prostu wkooorwiac. Wiedzialam, ze mam swoje dni a i tak nic z tego nie bylo. Wiec przestalam brac by uniknac stresu o Mon cheri napisz prosze cos o tym "srebrze" bo ja jakos nie moge za duzo o tym znalesc o Coco, ja tez lubie tego aktora, fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziola dostaniesz w necie nawet na llegro dostaniesz gotowe mieszanki ale lepiej jest kupic oddzielnie skladniki i samemu wymieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do depresji... Ja cierpialam na to w sumie okresowo ale dosc mocno szczegolnie po 2 i 3 stracie gdy stracilam ciaze i exmeza. Nie wiem czy powinnam pisac jak daleko to u mnie zaszlo bo doscc skarajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i duzo piwa , to duzo podobnoestrogenowych pseudohormonow z chmielu - to zbija testosteron masywnie i facet robi sie babowaty , ma zmniejszone zapotrzebowanie na sex Moj pije w sumie piwo ale woli Whisky lub biale winko ale to sporadycznie... Moz ja powinnam lakac wodke z czerwonym winem... bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madarynko mozna tez samemu te ziola podobierac - dzialaja dobrze , tylko nie brac duzo i uwazac , jak sie ma duza tendencje do torbieli ! Nie umie tu wklejac stron , ale moze ktos wstawi zestawienie mieszanki nr 3 . X Biest , ja sie tu samotna czulach i mialam ochote na zlot , ale wszyscy chetni sie wykruszyli - z tad moj wniosek ! X A z piwem niestety prawda , to czerwone wytrawne bylo by lepsze ! Za to nam ten chmielowy estrogen moze cycki powiekszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa - bierz ovarie , tylko do majtek se nie zagladaj ;) Zajrzyj na te stronke , co wpisalam jest o srebrze i innych homeo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×