Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej! Coni - mam termin @ za tydzień i też mam nadzieję, że nie dostanę... Wiem, że tak wczesna ciąża nie daje żadnych objawów, ale w pierwszych miesiącach starań czułam wszystkie objawy wskazujące na ciążę :D jeszcze trochę i byłaby urojona. A w tym m-cu nawet urojonych objawów nie mam :( same pesymistyczne myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Można się do Was przyłączyć ?? Jestem z zbliżonym wieku i z takim samym problemem - nie mogę zajść w ciążę od prawie 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 letniego lobuza
wspolczuje wam :( zycze powodzenie z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
rachela_71 ja mam termin na piatek ale juz dzis stracilam nadzieje bo piersi przestaly calkowicie bolec a do tego jeszcze opryszczke mi wywalilo na ustach i zzeby nie bylo lekko to na dole i gorze.a co.. Mona witamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Witaj Mona! SM jak dzisiejsza wizyta u lekarza? Ten co Ci tak powiedział to jakiś dupek... Kiedy poszłam wyciągnąć wkładkę lekarz zapytał mnie dlaczego - myślał, że pomyliłam terminy ;) A ja ze wstydem wydukałam, że chciałabym zajść w ciążę. Po chwili ciszy, lekarz pisał coś w karcie, zapytałam, czy to nie za późno...? Mój doktor podniósł głowę, spojrzał na mnie jak na głupią i powiedział: "nawet sobie pani nie wyobraża w jakim wieku teraz kobiety dzieci rodzą". Aż mi się wesoło zrobiło... Nie mówił o żadnych zagrożeniach, niczym nie straszył, kazał przyjść za niedługo na cytologię, bo dawno nie robiłam i ... życzył powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - mnie najlepiej na opryszczkę pomaga zovirax. Chociaż odkąd zaczęłam stosować zaleczyłam wirusa i rzadko teraz mi wyłazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja jestem z 75 rocznika. Mam synusia 16 letniego i obecnie jestem w ciązy 8 tydz. Staraliśmy sie 3 lata. Jeśli tylko pragnie się miec dzidziusia nie ma znaczenie wiek. Najważniejsze to nie poddawać się. Trzymam za was kciuki. Aha ja piłam zioła ojca Grzegorza mieszanka nr 3 (pół cyklu) i może mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia - gratulacje! 3 lata to sporo czasu, robiłaś w tym czasie jakieś badania? Ja unikam lekarzy jak ognia i chodzę tylko wtedy kiedy na prawdę muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak miło, że jest co poczytać po pracy. Witam na topiku Monę38 oczywiście zapraszamy do naszego grona , może topik przyniesie Ci szczęscie, bo przecież któraś wreszcie mus zajść????:) Moncheri jakoś nie miałam okazji z tobą jeszcze pogadać, przypomnij ile się starasz? A jesli chodzi o pieska to już zaklepany, odbieramy go z niecałe 2 tygodnie, na razie malutki bardzo, ale cudo:) ja też nie wyobrażam sobie już życia bez pesia, chociaż kiedyś podśmiewałam się z ludzi co mają pieski w domu, teraz wstyd mi za to :( Coni38 bidula, ja już się nie nakręcam od dawna, kilka pierwszych cykli a jakże....nawet wody w wiaderkach do podlewania kwiatów nie nosiłam, a teraz luz blus zaraz po owulce mam kilka objawów na @ i zero złudzeń, ostatnio w II fazie cyklu woziłam ze 20 taczek obornika na działce, bo mąż nie chciał słyszeć o żadnym gnoju i powiedział, że jak już bedzie na działce to jego nic to nie obchodzi i że go nie tknie i słowa dotrzymał. Ale u Ciebie jak najbardziej mogą być objawy ciążowe, a już ból piersi to super objaw, tylko jak czytałam coś się wycofał ;) A gdzie nasza szanowna kierowniczka kafeterii Justinchen?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni 38 popieram Rachelę na opryszczkę najlepszy zovirax. A teraz głupie pytanie do Ciebie Coni co to znaczy , że ją masz na górze i na dole?????? Czy chodzi o górną wargę i dolną? Czy tez o dolne partie ciała???????? :):):):):):) bo słyszałam, że tam też może wystąpić, ja też opryszczkowa jestem bardzo i mam ją bardzo często, no póki co na ustach tylko na szczęście:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie teraz pogadam sama ze sobą. Mam takie przemyślenie, że jestem chyba jakaś nijaka i nudna, bo nigdy mnie żadna pomarańcza nie zaatakowała, nawet jak byłam na starym topiku ze 2 lata to nie mogłam się z żadną pomarańczową pokłócić. No to pewnie zaraz jazdę będę miała..................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyś się nudziła? mój mężuś wyjechał na cały tydzień; oglądam Klan i gotuję chłopakom obiadek na jutro, bo mam zamiar prosto po pracy do mamy pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachela71- Tak leczyłam się w klinice 1. beznadziejna -takie leczenie ze nie był go wcale zero skierowań na badania typu-hormony itp. Miałam tam 2 inseminacje -nieudane. 2. Laparoskopia-usunięcie zrostów -czerwiec tego roku 3. Zmiana kliniki -podstawowe badania zrobione (900 zł mnie kosztowały)drugiej wizyty nie doczekałam bo miałam 2 kreski na teście 6 dni po terminie@. 4. Biorę euthyrox 50 bo miałam 3,680 poziom tsh, od lipca zmniejszył się dziś robiłam ponowne i jest 1,260 (słyszałam że to też zależy od poziomu tsh żeby zajśc w ciążę) 5 Ziółka o których pisałam , może jest w tym troszkę prawdy że pomagają Co do opryszczki nigdy nie miałam i mam nadzieję że nie będę jej mieć. Też słyszałam że zowirax jest dobry. ja natomiast miałam nawracające stany zapalne w pochwie-bakterie itp. Przestałam nosić tampony i nie podmywam się żadnymi płynami (kiedyś tylko to stosowałam) Szare mydło najlepsze ostatnio kupuje w płynie i używam do podmywania. Zero dolegliwości. Poza tym sama wczesniej robiłam sobie płukanki z wody utlenionej. Pomaga od ręki (doradził mi to docent w klinice).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
renia ale sie usiaam:) oczywiscie mam tylko na ustach:)az lzy ze smiechu mi polecialy:) Jesli chodzi o objawy to ja co miesiac mam jakis nowy ktorego oczywiscie wczesniej nie bylo:):)a jeszcze jak przeczytam na jakims forum,ze ktos mial tak samo jak jak i sie udalo to ciut nie chodze juz jak kobieta w ciazy z wielkim brzuchem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam aż tak bardzo się nudzę...........................:) Wiecie co miałam się na jutro zapisać do gina na posiew bo może zdecydowałabym się na to hsg, a tu sie okazało, że jutro wywiadówka w szkole .W ogóle mam wrażenie, że jak coś ma się dziać w związku ze staraniami to zawsze mi coś wypada i to już wiele razy tak było. Może mam grzecznie siedzieć na tyłku??? To hsg zrobiłabym sobie, ale najchętniej bez kasy, bo prywatnie to chyba 350 zł kosztuje.Tylko nie wiem gdzie uderzyć z tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia ja bym laparoskopię uznała za sprawcę ciąży, no i obniżenie tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia wspaniale, że się udało. Jeżeli dostanę kolejny @ też wybiorę się do lekarza... Nie będę czekać, bo szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Renia ja mialam w zeszlym roku hsg.Do gin chodze prywatnie ale dostalam skierowanie do szpitala i tam zrobili mi za darmo z ubezpeczenia.U mnie ono nic nie wnioslo bo wszystko drozne,wcale nie bolalo a nie mialam znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba pierwszy raz w życiu to powiem: ,, jak bym chciała mieć 30 lat" wiecie ile czasu miałabym na zajście w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachela- może nie dostaniesz@ :). A jesli dostaniesz to nie ma co zwlekać z kliniką. Ja skierowanie miałam na laparo i histeroskopie z kliniki niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Coni ja też bym tak chciała, kiedyś chodziłam do takiego gina co pracował na ginekologii operacyjnej i pewnie by mnie skierował, ale ten obecny to taki niby wielki fachowiec od niepłodności i kasę wydziera jak głupi i jak mi powiedział o tym usypianiu to wnioskuje, że chce prywatnie mi to robić. No a teraz nie pójdę przecież do tego starego bo głupio tak zniknęłam wtedy:( No pomyślę jeszcze co tu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia a ty z Polski jesteś? Jeśli tak to poproś gina z państwowej przychodni. Amelia możesz podać tą mieszankę i napisać jek często ją piłaś? Po @ biorę sie roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiablu mieszkam w PL i tu jest problem, bo mieszkam w małym miasteczku - większość osób zna się tutaj, nie chciałabym aby ktoś wiedział o moich problemach, bo w takich mieścinach to tylko czekają na takie sensacje, a u ginekologa pracują jako pielęgniarki dwie znajome, także odpada całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Ojca Grzegorza mieszanka nr 3. Pije się od 1 dnia cyklu cały czas przez 3 miesiące potem przerwa. Kupiłam na allegro z przesyłką 26 zł. Sposób użycia: Na półtorej szklanki wrzątku wsypać łyżkę ziół. Przykryć na 20 min. Przecedzić i pić ciepłe 2-3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Amelia a skad wzielas jak pic ziola?Pytam bo ja kiedys tez je pilam i wszedzie rawie gdzie czytalam bylo napisane,ze pic tylko podczas okresu,w kilku innych zrodlach znalazlam,ze do polowy cyklu a bardzo malo wypowiedzi,ze caly cykl.No i ja po tych ziolach owulacje mialam w 8dc przy 28 dniowych cyklach takze bardzo szybko.Wlasnie w trakcie picia ziol chodzilam na monitoring i lekarz mowil,ze troche za szybko te pecherzyki rosna i moga byc niewartosciowe ale nie upieram sie,ze mowil prawde:)pilam tylko raz dziennie przed snem bo tak ez wyczytalam,ze pije sie je raz dziennie natomiast tak jak piszesz,ze pije sie 3 razy dziennie to slyszlam o ziolach Klimuszki zreszta kazdych jednych jego ziolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×