Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Coni 38
Prinzesska kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni ja sie nie zastanawiam czy jestem leniwa , czy mi sie jeszcze chce , nad tym bede sie zastanawiac gdy sie okaze , ze bede miala jeszcze dzieci, a w sumie nie wydaje mi sie ,zeby mialo mi sie jeszcze poszczescic , wiec po co se glowe zawracac !? Kasiu jestem w Niemcach , a tu ciaze po 40 sa na porzedku dziennym , malo kto swiadomie chce miec dziecko przed 35 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Justi jak juz bedzie to nie bedzie sie nad czym zastanawiac:)Wtedy trzeba bedzie zakasac rekawy i do pieluch a nie zastanawianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Witam w naszych szeregach Kasie blu i życzę powodzenia w starankach. Justin a powiedz mi czy ktoś proponował Ci kiedyś laparoskopię, podczas tego badania wycinają rózne zrosty, polipy i inne swiństwa, których nie widać na usg i hsg, bo ja jednak myślę, że przyczyna jakaś musi być. A tak w ogóle to przyjemnie się wczoraj rozmarzyłyście na temat wstawania nocnego i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Renia no wlasnie rozmazalysmy sie , bo w sumie ja bym nawet nie miala nic przeciwko temu wstawaniu, tak czesto zle sypiam , i tak nie musialabym do roboty , a moja robota wykancze bardziej niz trojaczki . Z ta laparoskopia , no nie bylo za bardzo wskazan , bo z roznych badan i wywiadow , wynika ,ze raczej wszystko funkcjonuje. A wy kobiety jestescie ,tu gdzies : U mnie dzis dzien 14 , czyli wedlug systemu 28 dniowego OWU , no i wszystko na to wskazuje , test pozytywny , ciagniecie w boku - jaknajbardziej . Wczorej powzielismy dzialania przedwstepne , ale na stanie na glowie ,juz sil niestarczylo - pozna pora 01.05.- dzis przygotowania do ofensywy , jak na pyski wczesniej nie padniemy ,no i trzeba by obowiazkowo powisiec glowa w dol , a i tak sie czlowiek zastanawia , a po co ten caly cyrk ,hej !!! Ostatnio natrafilam na taki topik ,ktory rozlozyl mni zupelnie , zaczynal sie od slow " Czy wiecie ,ze sa tacy co bardzo rzadko sie kochaja , na przyklad maja prawie 2 tygodnie pauzy ....." jejku ,czyli norma to co najmniej raz dziennie i codziennie , oj wstyd mi doooopa jestem , albo to bardzo ,bardzo , bardzo rzadkie to spowodowane zaawansowanym wiekiem , a wy dalej w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Justin my dalej w normie, ale tylko w okolicach owu:) Wiesz co tej laparoskopię to rzadko zalecają, bo jest wszystko ok na pierwszy rzut, jedna dziewczyna miała wszystko super, hsg -ok,nawet 6 inseminacji i nie udawało się. Wymusiła na lekarzu laparoskopie i okazało się, że miała zrosty i polipa tam gdzie nie było widać na hsg, no i oczywiście w miesiąc po zabiegu ciąża. Ja tam na takie szaleństwa to już nie mam ochoty, ale może ty się skusisz. No to Justin do działa dzisiaj bo czas jest akuratny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie dzisiaj 15 dzień, mierzę temperaturę od jakiegoś czasu - jak trzeba, ale od początku cyklu 36,4 - 36,6... i nic więcej. Po śluzie to ja nic nie widzę... Nie mam owu...? Czy do diabła nie umiem rozpoznać? Ale i tak doopa, mojego nie ma od dwóch dni :( A po weekendzie też więcej się spodziewałam. Myślę, że kolejny miesiąc stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Justin ja się chyba przeprowadze do Niemczech! Tam przynajmniej świadomość inna :) Wiecie co, trochę się uśmiałam z tego "wiszenia głową w dół" :) Przypomniał mi się polski film Konopielka, jak facet uwiązał kobietę za nogi i tak wisiała sobie głową w dół coby w ciążę zajść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia kurcze a ja nigdzie zadnej belki sufitowej nie mam , bo pewnie jakbym ladnie poprosila , to by mnie chlop tak na 3 godzinki podwiesil:) :) :) Renia ja to jak szpital slysze , to mi sie raczej jelita skrecaja , wiec sadze ,ze na taka atrakcje bez konkretnych przeslanek to raczej nie dam sie skusic !!! Taaaak ja w okoloowukresie tez prawie normalna , ale w skali miesiaca , to starym dobrym malzenstwem zalatuje ! Moj ulubiony kawal : "Dlaczego sadzi pan ,ze zona nie zyje ?" "No w zasadzie sex jak zwykle , tylko od tygodnia nie zmyla naczyn" I tak to wlasnie bywa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachela , a jakie dlugie masz te cykle , moj sluz nigdy na nic ciekawego nie wskazuje , testow nie robilas jak sadze , no ale jak sie malzonek przylozyc nie moze ,to i tak przeciez nie takie wazne , przyjedzie z powrotem , to biedaka dokladnie wykorzystaj , niezaleznie od sluzu ,bo i o przyjemnosc chodzi i wyluzuj sie w tym miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Witam wieczorowa pora. Ale sie objadlam,ze teraz nie wiem jak siedziec.. Renia to prawda,ze czasem takie zabiegi odblokowuja wszystko.Moja znajoma tez miala ten zabieg nie starajac sie wcale o dziecko a zaraz po nim zaszla.Tyle,zeona miala jakies widoczne polipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi - cykle mam 28-dniowe, zazwyczaj regularne. Testów nie robiłam, w ogóle dopiero od niedawna zaczęłam kontrolować, żeby "namierzyć" owu. A mąż - okazuje się, wraca dzisiaj... przykro mi, bo pokłóciłam sie z nim przez telefon. Eh, muszę troche odpuscić z tym wszystkim, bo robię się coraz bardziej nerwowa, a listopad, jak i cała zima, działa na mnie mocno depresyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Ja cały tydzień wieczorową porą tylko jestem, bo codziennie cos mam i tak do końca tygodnia. Justin no to co były nóżki w górę czy poszłaś spać?A z tym szpitalem to ja też dobrowolnie sie tam nie pojawię:) Rachela pewni z mężem już pogodzona jesteś do tej pory. A z tymi owulkami to licho jedno wie, najwiarygodniejszy monitoring. A na śluz dziewczyny to na mnie działa olej z wiesiołka, u mnie rewelacja.... SM czemu tak malutko piszesz, co tam u Ciebie? Kasiablu ja też gdybym mieszkała w Niemczech to pewnie jeszcze szalałabym ze staraniami, ale u nas w Pl to jednak zacofanie jeszcze. Prinzeska a ty gdzie się zapodziałaś? Coni pozdrowionka dla Ciebie. A my dzisiaj mamy seans wieczorowy, zaraz oglądamy serial ,, czysta krew" - czwarty sezon ściągneliśmy, jestem straszną fanką tego serialu, ale nieraz oczy muszę zamykać takie sceny!!! No to ja dzisiaj tyle i aby do piatku do 19 bo wtedy dopiero będę wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu droga a jak mam pisać nie czuje do nikogo nienawiści nie raz mam dołki ale przecież nie mogę się wyżywać na innych nie raz mogę być wiesz nie kumata bo mam za dużo na głowie i jestem przygnębiona cala ta moja sprawa i sytuacja walki ze szpitalem wiec różnie bywa ale ja kocham dzieci mimo swoich strat każdej z całego serca życzę dzieciaczków :) Tobie również i wszystkim które sobie tego życzą, a ja wam będę kibicować i frmuowa ciocią mogę być :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela super wiadomosc ,tylko fajniej by bylo ,gdyby o Ciebie chodzilo , ale nie poddawajmy sie zwatpieniu . A jak Ty sie czujesz w tej sytuacji? Renia czas leci i nie nalezy trwonic szans ,a nawet udalo nam sie wczoraj nie poklocic . Tylko do sypialni pozno trafilismy i zdjelam nogi z szafy dopiero o 2.30 rano , a dzis w pracy na rzesach chodzilam ,nie sadze by skorka warta byla wyprawki , ale nie ma czasu do stracenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że wolałabym być znowu mamą, a nie Ciotką Klotką, ale ciocią też lubię :) To ich druga córeczka, starsza ma 3 latka, jest przesłodka i bardzo ja kocham. nie mogę się doczekać kiedy poznam młodszą, mieszkamy 200 km od siebie. Skłamałabym, ze nie zazdroszczę, ale nie ma w tym zawiści. A z mężem faktycznie już się pogodziłam :D właśnie przyjechał i się kąpie. Szkoda, ze ja padam już na ryj. Pozdrawiam Was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM przytulam Przeczytalam na 40- stce , oj bardzo jestes zakrecona jeszcze , wiem ,ze potrzeba masy czasu by dojsc do rownowagi , gdy utracilo sie tak oczekiwane i wymarzone dziecko , jednak ma Ewa troszke racji . Ze wzgledu na wczesniejsze niepowodzenia , jestes bardziej wrazliwa na wszystko , daj sobie czas , bo jednak nic lepiej nie leczy ran , a niestety nie mamy wiecej wplywu ,na to co juz sie wydarzylo , a mysle ,ze,Ty wlasnie w taki sposob odreagowujesz , swoje nieszczescie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , szkoda ,ze mieszkacie tak daleko , i nie widzialas malej , ja za to z bolem serca co dzien widze moja mala sasiadke (3 tygodnie) Ja wczoraj ,tez juz padalam ,ale moj wykapany maz ,nie dal mi zasnac :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś może masz i rację ale wiesz co nie na widzę kłamstwa wiesz i niesprawiedliwości serio boli mnie to strasznie że to wszytko takie chore jest te ustawy to wszytko stowarzyszenia walczą a szpitale maja gdzieś jedni respektują nasze prawa inni nie i co gdzie tu logika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! A czemu wy jeszcze nie śpicie? Zamiast dopaść męża zanim wam uśnie to wy tu gadu gadu. Ja niestety dopadne swojego dopiero w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia , bo my sa nocne marki , ja jak ten wampir chlopa dopadam po polnocy , wtedy nie ma sil sie bronic !!!:) Zreszta taki los rodzicow 14-sto latki ,ktora pozno zasypia , trzeba odczekac ,az zasnie mocno , bo u nas sciany z dykty , a nie mozna dzieciaka na traume narazac , przeciez wszystkie dzieci w tym wieku uwarzaja ,ze rodzice sa juz na te rzeczy za starzy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Justinchen - Ty to masz zdrowie tak po nocy.... :P Mnie nawet w weekend trudno do tej pory wytrwać. Na którą pracujesz? Bo ja na 7, budzik nastawiony na 05:30 :( Mimo mojej wczorajszej senności i tak mnie mąż dorwał :D Ale w tym miesiącu chyba i tak za późno. Prinzesska - co tam u Ciebie? u nas jutro maraton Zmierzchu i premiera SM 🌼 Renia, ja z kolei do południa mogłabym więcej popisać, ale wtedy nikogo nie ma... kasia_Blue, Coni -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Justin, ty wykończysz tego chłopa swojego! :) A czy jestes pewna, że córa śpi? Ja w jej wieku, z latarką, książki czytałam pod pierzyną... :) Rachela dobrze że ci się tylko wczoraj spać chciało a np nie bolała cie głowa :D A tak apropo bólu głowy to mi się kawa ł przypomniał: O 3 w nocy Mąż budzi Żonę i podaje jej szklankę wody i 2 aspiryny. Żona: Zwariowałeś po co mnie budzisz? Mąż: Masz kochanie tabletki na ból głowy. Żona:Przecież nic mnie nie boli idioto! Mąż: MAM CIE! Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiablu super dowcip, ale mi się gęba śmieje :) :) :) A Wy dziewczynki wczoraj to prawie zbiorowy seks uprawiałyście...i tak trzymać, walczyć do utraty tchu!!! A swoją drogą Justin masz zdrowie tak po nocy szaleć, ja to o 22 padam, no ale jak trzeba to i do 23 poczekam ;).Na szczęście nasza córka ma pokój oddalony od nas i nie przez ścianę, po zamknięciu drzwi chyba nie słychać.....mam nadzieję. Rachela no to pisz do południa a my będziemy miały co czytać po południu. Dziewczyny a mi po głowie to hsg jeszcze chodzi, ale sama nie wiem bo to znowu kasa, wizyty, a pewnie figę pomoże, kurcze jak co to muszę się streszczać, bo to się robi w I fazie cyklu a jeszcze wymaz trzeba zrobić najpierw. Kurcze najgorzej boję się uśpienia, to podobno tylko 10 minut ale ja panikara okropna, lekarz się śmieje i nie wie o co mi biega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×