Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mon Cheri, a to zadzwon, ze chora jestes! x Idz do lekarza i powiedz, ze mialas poronienie w zeszlym roku i ze potrzebujesz pare dni dla siebie bo czujesz sie wykonczona. To przeciez prawda! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane , zycze wam tez takiego momentu :) ,w piatek chce isc do lekarza zobaczyc czy siedzi tam gdzie trzeba , Potem napisze co i jak wyprobowywalam , moze komus pomoze , skoro mnie pomoglo po 100 latach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101wi
witam dziewczyny. mam problem. od 15 lat staram sie z zona o dziecko. oa ciagle chce aja juz nie mam sil. blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ale mnie sie czepiac :-P :-) Co za wiesci.... GRATULUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri sciskam cie. Ja bym na twoim miejscu jak najszybciej poleciala do ginka zeby zaczac brac utrogestan przynajmniej, Chyba ze masz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101wi
blagam o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Januszu. Jesli masz ochote pobyc ze zwariowanymi kobitami to zapraszamy serdecznie. Napisz o was cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje mamy po 45 lat. od 15 lat staramy sie o dziecko a od 25 jestesmy malzeństwem. udalo sie raz, urodzila sie cureczka zmarła w 3 dobie zycia. od tamtej pory byly 3 poroninia.ostatnie 30.04.10. juz nie mam sil;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri serdecznie SERDECZNIE GRATULUJE !!!!!!!A za pozostałe staraczki trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101
przepraszam to nik zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101
blagam podpowiedzcie cos bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz spokojnie ...nie wariuj. Strasznie mi przykro z powodu straty dziecka naprawde. Co jest u was problemem? Ja wlasnie interesuje sie programem Invitro all inclusive w Gdansku i jak narazie idzie po mojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ty fuksiaro, super wieści, ja nigdy w ciebie nie zwątpiłam, wiedziałam że tak będzie, super, super, super, a łaciną się nie przejmuj, pozdrawiam, acha nie ukrywam że ci zazdroszczę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka watku
O Boże! Jakie cudowne wieści!! Mon Cheri tak się cieszę! Trzymam kciuki! Ale mi się gęba cieszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101
moje plemniki sa zbyt wolne ona za mlodu nie dbala nerki i jajniki. miala uszkodzona miednice. nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri na betę marsz:) i rzeczywiście jak najszybciej do lekarza.Bist dobrze prawi może profilaktycznie powinnaś brać progesteron.ja w każdym razie jeszcze raz gratuluje i trzymam kciuki za szczęśliwe 9 miesięcy:) Witajcie Janusz oraz załamana mamo.Bardzo mi przykro z powodu Waszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie jestem nad rzeka w parku i sie sloneczkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) x No no Mon cheri wiedziałam że to dzidziuś ;) Gratuluje tyle się naczekałaś i w końcu się udało ;) 🌼 x Pozdrawiam was dziewczyny słonecznie i ciepło ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri :):):):):):)Wiedzialam,wiedzialam.Snilas mi się dzisiaj.Jezusie jak ja się ciesze,dobrze,ze kolega uzyczyl mi kompa bo ja w pracy nie mam.Sciskam Cie serdecznie z calych sil:):):):) Dziewczyny ale swieto na topiku,robimy giga party:D:P Wieczorem będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri, Tu uwazaja, ze zdrowa ciaza sie utrzyma tak czy siak. ALE poniewaz mialas ta historie rok temu to tez bym chyba jednak poszla do lekarza i zapytala o utrogest. Noi wogole moze dobrze zrobic bete, zobaczyc ile jest i za dwa dni sprawdzic znowu czy dobrze przyrasta. x Jezeli w pracy dzwigasz to tez porozmawialabym z lekarzem na temat ewentualnego zwolnienia - zwlaszcza teraz na samym poczatku. x A co do tego, ze jestes zmeczona bo masz ponad 40-lat to wybacz, ale to zueplny nonsens :-D Po prostu hormony w kazdej ciazy i u kazdej kobiety szaleja na rozne sposoby i sprawiaja, ze jestes senna :) Moja znajoma ma 28 lat, w ciazy jest i zapada snem kamiennym o 20 :) A u mnie w health clubie przychodzi na rowery babka w ciazy z blizniakami(!) w 31 tygodniu, ktora ma tak 38 lat. Nastepna ma 40 lat i niedawno urodzila coreczke - ta to miala energii za piecioro przez cala ciaze :) To zmeczenie i sennosc zalezy od indywidualnego przypadku. x A co Twoj M na to? I corka? Mowilas juz im? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101
powiedzialem jej ze jak nie przestanie naciskac to wezme rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj rozmawialam z lekarka na temat moich wynikow immunologicznych - jeszcze nei wszytkei sa ale mogla mi juz powiedziec, ze mam podwyzszone komorki NK (13%) oraz za niski poziom jakis tam innych rzeczy (nie pamietam dokladnie jak to nazwala) - 18% zamiast 50%. Dlatego przy nastepnym IVF musze miec immunoglobuline-g. x W czwartek wieczorem mam konsultacje z Kolorado. Zobaczymy co ten lekarz powie na te cuda :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a Ty od dzisiaj zostajesz Naczelnym Prorokiem topiku bo jak przepowiadasz ciaze to trafiasz bez pudla.Tak było w przypadku Wisiolka a teraz Mon cheri:)Mam nadzieje,ze pewnego pięknego dnia i mnie cos wywrozysz;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januszu przepraszam ale nie bardzo rozumiem sytuacje,Ty już nie chcesz dziecka a zona nalega?Czy chcecie nadal obydwoje i wyczerpaliście wszystkie możliwości?Nie umiem się wypowiedzieć bo nie chce palnac czegos głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moch cheri 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wzruszyłam się i nie wiem co napisać... cieszę się bardzo Twoim szczęściem!!!! bardzo bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri :):):):):D:D:D:D:D:D:D BOŻE!!! Cudowne wiadomości gratulacjeeeeee :D:D:D:D:D uważaj na rowerze, idź do gin tonika, nie pracuj za 10 - ciu oszczędzaj się!!! Daj spokój tej wyczerpującej robocie, proszę nie bierz wszystkiego na swoje barki, do duppala z forsą! o Wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, no matko kochana lzy mam w oczach! Tak sie ciesze , ze nawet do meza z dobrymi wiadomosciami zadzwonilam, conajmniej jak by to moja ciaza byla, no ale troche taka to jest nasza wspolna! Kafeterniana:) Zycze ci z calego serducha zeby wszystko bylo ok! Matko tak sie ciesze ! Uwazaj na siebie, olej robote jesli mozesz! Oszczedzaj sie! Sciskam mocno I jeszcze raz gratuluje!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×