Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kobiety trzeba to uczcic! Piszcie kiedy, ja dzis kupuje szampana! A co taka nowine tylko szampanem mozna traktowac, party kiedy I o ktorej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kuza ciaza u nas na topiku... Az trudno w to uwierzyc.... Ja ide po drinka :-P Niech ci Bog da kobieto spokojnych 9 miesiecy... to ktora nastepna w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri przyjmujesz kochana gratulacje z całego świata:) Ja szczęściarą Cię nie nazwę, tylko powiem, że zasłużyłaś na te dwie kreski... A ja pierwszy raz od dawien dawna cieszę się z czyjejś ciązy:):):) i to jeszcze jak sama gęba mi się śmieje:):):) Jakby co też będę na wieczornym balu, póki co zmykam do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri cuda się jednak zdarzają, przez tą twoją ciąże nie mogłam się skupić w pracy, musimy to oblać, chyba sobie wina naleję, cudownych 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze :-P I drinka wypilam :-P DODAM TYLKO, ZE KAZDA Z NAS NA TO ZASLUZYLA TZN DWIE TLUSTE KRECHY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to ja ci pomoge--z solidarnosci wypije drugiego za ciebie heheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ale super ,Ty niby nam tu o staraniach nic nie piszesz ,robotki ręczne i takie tam ... a tu taka niespodzianka.Gratuluje z całego serca oby wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, ale masz fajnie:)Założycielka topiku i w ciąży:DMoże w końcu coś się u nas dziewczyny ruszy:)Mam przynajmniej taką nadzieję:) M mnie ostatnio wypytywał o dni, no to mu udzieliłam informacji:PNiech się stara i będzie o czasie. Trzeba w końcu iść za dobrym przykładem, który dała nam Mon cheri:)Ja już nawet sobie pomyślałam, że może ja też rok po stracie zajdę:DAle to dopiero po wakacjach wychodzi:D Do toastów przyłączam się oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem:)Taki miałam dzisiaj udany dzień po tych dobrych porannych wiadomościach,ze szok.Az mi się buzia caly dzień smiala i mnie podpytywali czy nic nie wypilam bo ja zazwyczaj smwtna chodze albo ze sroga mina:P Jakos mam takie przeczucie,ze teraz na topiku to co miesiąc będzie ciaza. Mila ja tez nabyłam szampana na te okoliczność bo zdrowie matki i dziecka najważniejsze.O matko ja już sobie wyobrażam co tu się na pepkowym będzie dzialo:D Mon cheri mamusiu:)gdzie jesteś,chodz tutaj nas wszystkie po kolei poprzytulać.Snilo mi się,ze bylysmy na mega zakupach w markecie i takie mialysmy fajne pietrowe koszyki a w nich fure zarcia i kwiatow i słodyczy:D Sciskam wszystkie koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wspoltowarzyszki niedoli : To maly krok dla mnie , ale wielki krok dla ludzkosci ! I niech ten krok , polozy podwaliny , dla naszego wspolnego sukcesu !!! Polaczmy nasze wspolne sily w budowanie swietlanej przyszlosci - nowego pokolenia ! Niech moj przyklad pozwoli wykrzesac wam z siebie niewyczerpane poklady sil i checi na drodze do poczecia ! Wykonamy nie tylko 100 , ale 300% planu !!! Niech sie swieci 15 maj ... X X X A szczerze: po pierwsze to jeszcze raz dziekuje wam wszystkim starym i nowym kolezankom i podczytujacym i malo znanym , bylam troche zszokowana iloscia wpisow , to naprawde dobrze robi - szczegolnie jak nawet nie ma sie rodziny - usciski :) X Bety za bardzo nie mam gdzie robic , ale mam jutro termin o 17 , wiec moze czegos sie dowiem ! Nie mam skurczow , ani plamien , wszystko wyglada dobrze , krecha testowa wyskoczyla , duzo przed kontrolna , a nawet jeszcze przed nasikaniem ;) i jest grubasna ! Mam tylko nadzieje , ze to nie pozamaciczna i ze zostanie . Jeszcze do mnie nie dochodzi - znaczy ciaza tak , tylko to , ze moze sie skonczyc dzieckiem ;) X Zalozylam ten topik , bylam tu dlugo i jako pierwsza z dlugoterminowych zobaczylam te kreski - bardzo bym chciala przerwac zla passe !!! Bo jesli u mnie cos ruszylo , to kazdej sie moze zdazyc , ja juz nie mialam nadzieji !!! X X X A i nie odmawiajcie wyszym chlopom sexu o 4 nad ranem , bo takie kozystne stosunki moga sie okazac strzalem w dziesiatke ! X Moj m ochrzcil mnie dzic mianem "transporterka" , jak wszystko sie ulozy moze jutro awansuje na "ciezarowke" X Na razie bylo samolubnie o sobie - ale jeszcze to trawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, masz prawo:)A tak w ogóle, to ja też pomyślałam o tej Twojej 4 rano:DMimo że to nie moja seksualna godzina, to niech się i o 4 dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly a nieumyte żeby?:PA tak na poważnie to ja tez sobie przypomniałam poranne harce Mon cheri.Tutaj niby się pdsmiewalysmy a jakie to efekty wspaniale przyniosło.I pamiętam,ze Cheri rwalo Cie w boku pisalas o mega owulce.I chyba nawet przepracowana bylas i niezbyt dokarmiona:PI widocznie tak trzeba.Nasmaruj tu prosze o suplementacji jaka stosowalas jak juz ochłoniesz. Ja się tak ciesze,ze miałam umyc okno ale tego nie zrobie.No bo jak swieto to swieto.Zadnego głupiego mycia okien nie będzie. Widzisz Mon Cheri masz taki troszkę spóźniony prezent urodzinowy. To która z Pan nastepna ma urodziny?Cos mi swita,ze Ivanka i Karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby miało być, nie wiem jak to się stało przecież ja nie umiem robic z z kropka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - o podejsciach z globulina slyszalam i czesto dobrze sie to konczylo ! Zastanawiam sie czasami czemu oni od tych badan nie zaczynaja , a tak narazaja nas tylko na straty zdrowotne i finansowe i jeszcze efekty do d.... A ze zmeczeniem - czysta logika szaleje proesteron - nie potrafilam wejsc na 2 pietro - zaslablam ! Niestety moja praca nie nadaje sie dla transporterow ;) , zadzwonic i powiedziec ze chora niezabardzo moge - terminy mam wypelnione na 3 tygodnie w przod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, Mon Cheri, a mowilam, zeby tesciora robic!!! Moje najwieksze gratulacje ❤️ :) bardzo sie ucieszylam, jak to dzis przeczytalam, cudne wiesci niosace nadzieje innym zwatpionym juz ;) Sciskam Cie mocno, a Ty teraz pilnuj by FASOLKA pieknie rosla :) o co do urodzin, to ja jestem chyba nastepna w kolejce, ale u mnie takiego prezentu nie bedzie o jak juz dojdziesz do siebie po przebytym szoku ;) napisz nam co bralas, wszysciutko - o seksie o 4.00 nad ranem nie musisz juz pisac ;) moge o tym tylko pomarzyc haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ale Ci powiem , ze co smieszne duzo osob zachodzi w czasie diety !?!?!? Jejku musze poszukac tej strony z poradami mnicha , z ktorych sie zasmiewalysmy -tam bylo o tym , ze kobieta powinna byc wymeczona ;) Aha sprawdzily sie tez cieple nogi ( domaciczne ) Gerwazowej , - caly miesiac sypialam i lazilam w skarpetach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa tez sie nie liczylam z prezentem urodzinowym - w kazdym razie bierz ta homeopatie u mnie zadzialala w pierwszym cyklu - wlasciwie bez jaj - staran nie bylo a i sprobuj calkiem bez produktow mlecznych ( ja miesiac nawet jogurtu nie ruszylam i teraz tez mnie odrzuca) X Dziewczyny - ja wam moge wszystko opisac - ale bedzie dlugo i nudno - to sa efekty dlugoletnich przemyslec i studiow - ale wydaje mi sie , ze udalo sie dzieki temu wszystkiemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam dziewczynki podczytuje was za krzaczków już bardzo długo.Mon cheri jeszcze raz serdecznie ci gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy . Jak możesz to napisz jaką kurację zastosowałaś ze szczegółami .Tak jak i wy staram się o dzidzię już bardzo długo .Praktycznie około 8 -9 lat walki .Pamiętam twój wpis mon cheri po moim nie udanym in vitro .Jesteście dla siebie jak grupa wsparcia jak wam nie przeszkadzało by to to czasami popisałabym, sobie z wami .Gorąco was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia wchodz , rozgosc sie kazdy mile widziany :) ,wystarczy pisac , zebysmy sie poznaly i polubily :) X Teraz swietujemy , ale juz jutro moze sie okazac ze radosc byla przedwczesna . Trzymajcie kciuki jutro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheri, bez krakania proszę;)Napisz, jak długie miałaś cykle i w którym dniu było to szczęśliwe szaleństwo o 4 rano:D Coco, to ja się nie łapię, bo urodziny już za mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherie, Twój wpis spowodował, że muszę dodać, iż krakanie dotyczyło jutra, a nie urodzin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri http://www.bonimed.pl/artykuly/skora/problemy -z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki/ znalazlam te stronke ...... ale jaja , poczytajcie jest tam tez o tym , ze kobieta jest najbardziej plodna w miesiacu swojego urodzenia .... U mnie to nie zadzialalo heheh :-P Poczytam sobie pozniej. Przydalo by sie zeby zla passa nas tu opuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie zaszlam ostanim razem mieiac po urodzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×