Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Kasia42
Jakby Ciebie to pocieszyło to ja mam 42... Zrób to badanie AMH, nie jest tanie (teraz nie pamiętam czy 180 czy 240 zŁ), ale mogę się dowiedzieć. Zobaczysz jaka jest rezerwa jajnikowa i czy baaardzo trzeba się śpieszyć. Ja niestety nie mam za dużo czasu, a tak na prawdę to nie mam go wcale :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Jak zwykle szybkie jesteście w pisaniu:)Podczytuję Was od czasu do czasu, ale nie uszedł mi uwagi Twój wpis Stefanio:)Chodzi o to, że Ty też nie masz dzieci i masz 4 z przodu:) Jako osoba niedoświadczona staram się poznawać Wasze odczucia, jak to jest być w ciąży, obserwować znaki być może o tym świadczące. Nakręcam się przy tym oczywiście niesamowicie...pocieszam się tylko, że takie wmawianie sobie objawów nie dotyczy tylko kobiet bezdzietnych, ale również tych, które mają ciąże za sobą. Taka widać nasza natura;) Do momentu rozpoczęcia starań z łatwością obserwowałam śluz. Teraz mam z tym problem, bo czasami tracę orientację:OPoza tym sperma strasznie zakłóca obserwacje... Karmi, ja po pierwszej próbie oczywiście test ciążowy sobie zapodałam, a co;)Niestety powiedzenie, że wiara czyni cuda, nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Karmi, Ty też bez dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca, ja Ciebie od razu namierzyłam jak napisałaś że dzieci nie masz i miałaś pewność że skoro zechcesz - szybko się po prostu uda ! ja zaczęłam się starać jakieś 5 lat temu ale bardzo spokojnie, dawałam sobie jeszcze czas, luzik. odstawiłam antykoncepcyjne, które brałam b. krótko, a skusiłam się na nie bo już nie dawałam sobie rady z okropnie bolącymi miesiączkami.ULŻYŁO.odstawiłam więc tabletki, odczekałam pół roku ( zgodnie z instrukcją ;) ) zaczęłam brać kwas foliowy po czym zaczęliśmy próbować..po 1 próbie nie miałam okresu, dodam że wcześniej był jak w zegarku. zrobiłam chyba ze 100 testów...okres przylazł po 60 dniach...ponowiliśmy próby ;) okres się znów spóźnił - @ po 40dniach..no i się zaczęło..wizyta u gina : mięśniak, torbiel...operacja..i przez to liczę już tylko na cud, ale cuda się czasem zdarzają , prawda??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca przyznaj się ile masz lat ;) no już mi tu, do raportu! a w ogóle to się zaczernij i pisz na bieżąco, fajną mamy tu ekipę :) prawda, Koleżanki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie. Tak mnie boli wszystko ze musialam wziasc tabletke przeciwbolowa. Gdybym byla w de poszlabym do ginka na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Stefanio, 41... Dajcie mi jeszcze troszkę czasu na zaczernienie, ok:)A że jesteście fajne dziewuszki, to już wiem;)Internet daje pewną anonimowość, ale przekonałam się, że to jednak mały świat...wiem, że zaczernienie nic nie zmienia, ważne jest to, co o sobie piszemy, ale na razie muszę poukładać sobie wszystko w głowie. Na chwilę obecną mam mętlik totalny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca -czasu ile chcesz :) no tak -jak ktos nas bedzie chcial znalezdz , to wiadomosci o nas zgromadzi z tego forum od groma ! Zmienilam nicka , zeby sie nie kojarzyl , ale..... mam nadzieje , ze moj szef tu nie zaglada , bo to by byl Problem :( Swoja droga co to takiego - nie piszemy o napadach i przekretach podatkowych , w zasadzie to czego sie wstydzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia :) mnie tu raczej wieczorami widac :) Pracuje w strefie bezkomputerowej , pauzy nie mam , czasem nawet czasu na siku brakuje , wiec dopiero po wszystkim :) Spokojnego remontu ! Kasia oj swierzbi Cie - do tych testow ;) A z rezerwa , jak z rezerwa - wystarczy jedna jedyna komorka i jeden zywy plemnik - reszta to czesciowo kwestia szczescia ! Gosia co w takim dole siedzisz :) A czemu Tobie mialoby sie nie udac - wszystkie na tym samym wozie jedziemy :( . Sam fakt ,ze bylas w ciazy jest o tyle pozytywny , ze moze sie znow udac :) Stefi , a Ty wlasciwie w ogole zastanowilas sie nad tym ivf , co Ci proponowali ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi , no u nas byla taka gigantyczna ulewa wczoraj , ale burzy nie tylko walilo pol godziny gradem , czegos takiego jeszcze nie widzialam ! Boisz sie burzy ? Znaczy takiej z pieronami ? To wpadne na noc - wineczko i pomarudzimy troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gina namawiała na in vitro, ale my się nie decydujemy :( więc namówiła mnie na powtórkę badań w szpitalu, a na to sobie pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stefi , ze stare , a jak mlode kozy sie na krecamy na jego widok - sluzu znaczy sie ;) No tylko naszym m moze byc lyso , jak tak o tych numerkach walimy bez ogrodek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri boje się burzy!!! zestresowana jestem tym bardziej dzisiaj , bo w domu tylko JEDNO piwo stoi i jakieś niedobre wino własnej roboty :( jak jestem sama i nadchodzi burza, to zawsze sobie chlapnę i wtedy jestem bohaterka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak wyniki najwspanialsze nie beda ? To bylibyscie sklonni probowac jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri dół mam totalny nawet jak piszę te słowa to łzy mi na klawiaturę lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po urodzinach ,( nie wiem jakim cudem ) jedno pyszne czerwone winko endometrialne sie uchowalo , to przyniose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzieje sie cos zlego znowu ? Czy po prostu jeszcze nie mozesz dojsc do siebie , jesli tak - daj sobie czas, bo zaloba trwa , tylko sprobuj czasem jednak pozytywnie w przyszlosc popatrzec - przytulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi kurcze , no to ivf trudny temat - to po szklaneczce - zdrowie! Gdybym malej nie miala , albo zle wyniki , to pewnie sprobowalabym sprobowac - zdrowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi ha,ha,ha gwarancja ;) No ja moze tez ! Chociaz nie jakos mam z tym problem , mam wrazenie ,ze przeginam pale , przeciez mam dziecko , ale gdybym nie miala , nie wiem !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wchodzisz czasem na ivf topik tutaj , ja tam zagladam , zaczelam ,jak sie zastanawialam czy zaczac to ivf . No wiec udaje sie za pierwszym razem - udaje , ale czasem tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że zabiegi in vitro by nas 'wkręciły" obawiam się że chciałabym próbować do skutku!! a to mogłoby się okazać zabójcze dla nas i naszego portfela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku nie myślałam o in vitro, ale Ty skoro masz chęć, bierz się do roboty, szkoda czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×